תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    06.11.2008
    אני רוצה לשחק ב-MGO ולשם כך נתבקשתי להירשם ולקבל מזהה KONAMI ID וגם GAME ID
    ככול הנראה ישנם הגבלות מסוימות באיזורים שונים (ישראל לדוגמה-בדומה ל-PSN)
    והבנתי שקונמי חוסמים/מוחקים חשבונות עם כתובת פיקטיבית לכן אני רוצה לברר את העניין.

רציתי לדעת מנסיונכם האם להירשם תחת כתובת פיקטיבית (אמריקיאית) או אמיתית (ישראל) או שניתן רק מאותה היבשת (אנגליה)?
    אם יש לכם הצעה אחרת בנוגע להרשמה אשמח לשמוע ובכלל אם מישהו יוכל לתת הסבר על כל העניין של ההרשמות-KONAMI ID GAME ID כך שזה יהיה ללא הגבלות וללא חשש ממחיקת החשבון זה יהיה מצויין...

תודה רבה,
    Yosside

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מאור
    בנוגע למחיקת/חסימת כתובות פיקטיביות, אני לא ממש יודע, כי נרשמתי מישראל עוד לפני שידעתי שההרחבות יעלו כסף. כאן למעשה הבעיה: למרות המשחק עובד בלי שום בעיה עם ה-GAME ID שלי, אין באפשרותי לקנות את ההרחבות GENE ו-MEME, ובמידה וה-KONAMI ID נמחק, אין לי אפשרות לקנות אחד חדש. משום החליטו בקונאמי שקרוב ל-40 מדינות (כולל ישראל) לא יכולים לקנות דבר מה-MGO Shop. למה? אין לי מושג.
    הבעיה היא שאפילו עם כרטיס אשראי בינלאומי ואפילו עם KONAMI ID מארה"ב או אנגליה, אתה עדיין לא תצליח לקנות כי קונאמי עושה מעקב IP ולא מאפשרת לך לקנות כלום, אלא אם תיהיה באותה ארץ שנרשמת בה עם ה-KONAMI ID.
    מקווה שהבנת פחות או יותר למה אני מתכוון.

בקיצור - אם אין לך קרובים בחו"ל או מישהו שיקנה עבורכך את ההרחבות (ואם בכלל תרצה אותן), אין שום סיבה שלא תרשם מישראל.

נכון להיום, אני מכין מכתב לקונאמי שאולי יעזור לפתור לפחות חלקית את הבעיה.
    אם תזדקק לעוד עזרה, כתוב בשרשור או שלח לי הודעה פרטית.

תודה
    PSN: Helix2 | MGO: Helix 2 & HELIX | MGO Clan: ISRAHOUND | PSN for Home: Helix1983

הרשמה