תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    יש לי פאלאדין רמה 51, כרגע אני ב-Spec Retri.

אני די אוהב להיות טאנק, ולכן חשבתי לעבור ל-Protection.

האם זה ישפיע מאוד על עליית הרמות שלי?
    מקריאה באתרים שונים הבנתי שמאד מומלץ לעלות רמות כ- Retri.

אני באמת רואה שהיכולת שלי להתמודד עם MOBים בדרגות גבוהות ממני טובה מאד כ-Retri.
    <

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    זה אותה התלבטות שיש לי,אני כרגע בלבל 70,ואני לא יודע אם להפוך לטנק בלבל80 או,לעלות בתור טנק,מה שיתן לי נסיון בדאנג'נים החדשים.

מלבל 1-70 ,ללא ספק ,תהיה רטרי הרבה יותר קל והרבה יותר מהר.בנוסף (וזה בדוק 100% מנסיון),בתור רטרי פאלי,אתה יכול להיות טאנק בכל דאנג'ן עד לבל 68,המינימום שאתה צריך,זה להיות בלבל של המובים.ולכן אתה יכול להנות מכל העולמות.ככה אני עשיתי,וזה הלך טוב מאוד.

קח בחשבון גם,שלדאנג'נים שלפני OUTLAND כמעט ואין אנשים שרוצים ללכת,ומתי שיש,הם נובים בצורה מטורפת,וזה בדוק !

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    בשל היותי משבט נובלנד, אני מאד נהנה ללכת לדאנג'נים בלבלים נמוכים.
    זוהי חוויה מתקנת עבורי, מכיוון שאת הצייד שלי העלתי לדרגה 70 ללא השתתפות בשום דאנג'ן.
    די ברור שזה מאד הפריע לי כשנכנסתי לדאנג'נים בדרגה 70.
    <

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס
    אני ממליץ תמיד לקחת ציוד גם לטאנק גם לריפוי וגם ל RETRI
    מי יודע מתי תמצא את עצמך במצב בו תצטרך לשלב את היכולות שלך?
    לגבי PROT LVLING הבנתי שהוא הרבה יותר ידידותי ותוכל לקחת עליך קבוצות גדולות של MOBS אם הם MELEE כמובן ולחרוש.
    RETRI הוא החלט המועדף לעליית רמות. למרות שתמיד יש ביקוש לטאנקים וככה תמצא את עצמך רצוי ביותר קבוצות.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי Thomson
    זה אותה התלבטות שיש לי,אני כרגע בלבל 70,ואני לא יודע אם להפוך לטנק בלבל80 או,לעלות בתור טנק,מה שיתן לי נסיון בדאנג'נים החדשים.

מלבל 1-70 ,ללא ספק ,תהיה רטרי הרבה יותר קל והרבה יותר מהר
    ממש לא נכון. PROT יכול להיות spec לעליית רמות ומהיר בהרבה מ-Retri ברוב המקרים, אבל אתה תצטרך להתרגל לעליית רמות בצורת טאנקר. ואני מדבר מניסיון.

מה שכן, הspec לא מומלץ למתחילים ורצוי להתחיל אותו רק מרמה 30 ומעלה.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    אני הייתי PROT מרמה 10 עד 70 ואני חייב לומר שזה אחד הדברים הקשים שיש....אתה לא יכול להרוג יותר מדי MOBS בבת אחת...כי זה לוקח הרבה מאוד זמן בגלל הדמג' הנמוך שאתה יכול לעשות.....לקח לי 30 יום ב played וזה גם פשוט די משעמם קצב ההתקדמות.....לפי דעתי כדאי לך מהרמה שאתה נמצא בה ועד רמה 60 להיות פרוט בשביל ניסיון ו 60-70 תהיה רטרי ואז תחזור לפרוט
    נערך לאחרונה על ידי RAYZR; 08.11.2008 בשעה 23:38.

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    נכתב במקור על ידי andory
    ממש לא נכון. PROT יכול להיות spec לעליית רמות ומהיר בהרבה מ-Retri ברוב המקרים, אבל אתה תצטרך להתרגל לעליית רמות בצורת טאנקר. ואני מדבר מניסיון.

מה שכן, הspec לא מומלץ למתחילים ורצוי להתחיל אותו רק מרמה 30 ומעלה.

אחוייה,לעלות לבלים בתור טאנק זה עינוי נפשי,ובלי קשר,כמו שאמרתי,אתה יכול להנות מכל העולמות,כי בלבלים הנמוכים,זה לא משנה אם אתה טנק ספק או לא,אתה יכול לקחת כל תפקיד שתרצה,בין אם זה הילר טאנק או DPS,אם לא הייתי עושה את זה במהלך השבועיים האחרונים לא הייתי מדבר בכלל.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    לא יודע מה בקשר לשבועיים האחרונים, אני יודע שלפני חודש-חודשיים(וגם כנראה לפני כן)
    prot פאלאדין יכל לקחת על עצמו 4-5 mobs ולהוריד אותם באותה מהירות שהיה לוקח ל-retri להוריד 1-2 mobs . לא רק זה, אלא שעדיין הוא היה שומר על רוב המאנה שלו ומסוגל להמשיך מיד ולעשות עוד pull ל-4-5 mobs.
    הדבר נבדק על ידי כמה וכמה אנשים ונכתבו כמה מדריכים מה ה-rotation והבילדים המתאימים ביותר לרעיון.

החסרון היחידי בדבר הזה, הוא שכprot, יש סיכוי שאפילו ב1 על 1 נגד caster mob, אתה תמות או תרד ל10% hp או משהו בסגנון.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    DPS SPEC = הריגת מובים מהירה יותר = קווסטים וגריינדינג מהיר יותר, עד כדי כך פשוט.. אני מתאר לעצמי שהיתרון בלהיות טנק בעליית רמות הוא יותר פוטנציאל להריגות AOE, אבל אני לא חושב שזה שווה את הכאב ראש

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    דרך אגב.....אני עליתי מ 1 ל 70 בתור HOLY ןזה היה בסדר גמור.......

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    טוב אני רואה שאנשים טיפה מבולבלים אז נבהיר כמה דברים:
    1. פלאדין טאנק לפני הפאטץ' האחרון היה שונה מהטאנקים האחרים כי הוא היה יכול לעשות AOE GRINDING כי לא חסר לו נזק AOE, הבעיה בעניין הייתה פשוטה מאוד CASTER אחד ואתה שורף CD, טאנקדינים לא נועדו להתמודד עם כלום חוץ ממובים שכל היכולות שלהם מסתכמות בMELEE ולכן הSPECC הזה היה נחמד אבל לא תמיד הכי טוב היית צריך לעשות לבלינג שונה כי לא כל אזור וקווסט היו מתאימים לך.
    2. retri לא היה מסוגל לעשות AOE GRINDING אבל כמו שאר הקלאסים שלא היו מסוגלים היה מסוגל להרוג מובים מכל הסוגים, אז בקיצר אם אתה אוהב להעלות דמות בצורה רגילה ולבקר בכל האזורים לך על הספק הזה אם לא איכפת לך לנסות להעלות דמות בדרך טיפה יותר שונה פרוטקשן יעשה את העבודה.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אני אמשיך עם הרטרי שלי, ואעבור לטאנק מתי שהוא לקראת לבל 80.

אני לא רוצה להגיע שוב למצב שאני נכנס למבוך ולא יודע להפעיל את הדמות שלי כמו שצריך (במיוחד כטאנק).
    <

הרשמה