תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    זו התגובה שכתבתי בזמן שהוא ננעל:

אני רוצה לנצל את הרגעים האחרונים של הפוסט הזה לפני שיינעל, ולענות לך בהרחבה:
    א. כל עוד שילמת פחות מ-10-15$ על כל KEY, זה גניבה, לא חוקי ולא בטיח.
    ב. פה זה פורום BF, לא מדור פרסום, אז לך מכאן.
    ג. אחרי שצחקנו, נעבור לתוכנית האומנותית - גם אם נניח שהכל חוקי וכשר, זה עדיין מסריח ומטומטם. הנה עובדה מעניינת - השרת ראנק שאותו אני מריץ בשיתוף עם האתר, נקנה בעזרת תמיכתו הנדיבה של אחד אליק, בעל חנות משחקי מחשב ותיקה מאד. זה קרה אחרי ששכנעתי אותו ששרת כזה זה לתועלת קהילת השחקנים. אליק הוא בנאדם שמאד אוהב את מה שהוא עושה וחשוב לו שמשחקים טובים ימשיכו לצאת, שהחנות שלותמשיך להיות מקום שסתם כיף לבוא אליה וכו וכו (וכמובן גם חשובה לו השורה התחתונה). מה שאתה עושה זה לירות לעצמך ( ולכולם ברגל) או יותר נכון לכרות את הענף שכולם יושבים עליו. איך אפשר בנשימה אחת לפרסם איך להמנע מקניית משחקים מהחברות בארץ וא"כ לדרוש מהם תמיכה באירועים, שרתים, פרסים ומה לא.

אז שימשיכו כולם לפרצץ על המחירים הגבוהים (הם לא, מי שרוצה הוכחה מוזמן) ולהתפלא למה התחום נראה כמו שהוא נראה.

אגב, 5-6 שנים אחורה, רוב התמיכה בתערוכות ואירועים הגיעה מחברות המשחקים. היום זה בעיקר מחברות החומרה. מעניין למה.

יום טוב לכולם.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    היכן החנות של אליק ומה כתובת האתר שלה?
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי Oferikola
    היכן החנות של אליק ומה כתובת האתר שלה?
    בפרטי

הצטרף בתאריך
    25.03.2008
    נכתב במקור על ידי orend
    בפרטי
    למה? כי אסור לפרסם?

אם הוא השקיע בנו כל כך, יותר מראוי שנפרסם פה את האתר שלו, הלא כן?

When god gives you lemons, YOU FIND A NEW GOD
    XFIRE:bondylox
    BF2 nickname:Bondyzi

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    נכתב במקור על ידי Bondylox
    למה? כי אסור לפרסם?

אם הוא השקיע בנו כל כך, יותר מראוי שנפרסם פה את האתר שלו, הלא כן?
    תכתוב פריק בגוגל

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי FAKITOLBHISH
    תכתוב פריק בגוגל

אבל אסור לפרסם פה...
    מנהל קלאן פופס:
    It's not a mistake, it's a Poops.
    מנהל פורום BF2.

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    באמת בושה למי שלא קונה משחק כל כך טוב אורגינאל.
    פשוט גועל נפש, יש משחקים שיודעים שהם טובים אז קונים עותק מקורי.
    כל מילה של אורן במקום, וחבל שאנשים מתנהגים כך.
    אני השבוע השקעתי במשחק חדש FAR CRY 2 אורגינאל.
    למה כי זה משחק ששווה לקנות ולהשקיע, כך צריך.
    אגב אורן קניתי מפריק. עדיין עוד לא הגיע.
    תוציאו קצת כסף יא קמצנים !!!

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עיר
    כפר יונה
    אני קניתי את המקורי מחבר שלי ב- 40 שקל.
    הוא קנה את זה מבאג ב- 220 שקל ולא נגע בזה שנתיים אז הוא מכר לי את זה ב- 40 שקל

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Lioncorp
    חבל שאנשים ממהרים לקפוץ להחלטות, כל כך אופיינו שבארץ אנשים חושבים שהם מבינים בהכל הכי טוב. לפותח הדיון, אם אתה כזה חכם לך תעשה סקר שוק כמה עולה משחק מחשב בתאילנד, הודו. שאגב אין קשר בין הסידיקיי לארץ שהוא נקנה בו...
    לכל חברה גדולה יש מפיצת בת שמיועדת לשווקים חלשים (ארצות המזרח) זה מסביר את המחירים.
    כפי שאורן אמר:
    גם אם נניח שהכל חוקי וכשר, זה עדיין מסריח ומטומטם. הנה עובדה מעניינת - השרת ראנק שאותו אני מריץ בשיתוף עם האתר, נקנה בעזרת תמיכתו הנדיבה של אחד אליק, בעל חנות משחקי מחשב ותיקה מאד. זה קרה אחרי ששכנעתי אותו ששרת כזה זה לתועלת קהילת השחקנים.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    נכתב במקור על ידי Lioncorp
    חבל שאנשים ממהרים לקפוץ להחלטות, כל כך אופיינו שבארץ אנשים חושבים שהם מבינים בהכל הכי טוב. לפותח הדיון, אם אתה כזה חכם לך תעשה סקר שוק כמה עולה משחק מחשב בתאילנד, הודו. שאגב אין קשר בין הסידיקיי לארץ שהוא נקנה בו...
    לכל חברה גדולה יש מפיצת בת שמיועדת לשווקים חלשים (ארצות המזרח) זה מסביר את המחירים.
    אתה אחד מאותם האנשים.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    אתה אחד מאותם האנשים.
    לא יודע מי כתב את זה "

"
    אבל אני רוצה להגיב לזה.
    אני לא יודע למי זה מכוון. אני לא מתיימר לדעת הכל, רק קצת יותר מחלק מהאנשים פה בתחום מאד צר וספציפי של תמחור משחקי מחשב.
    אני לא צריך לעשות סקר שוק , בתאילנד המשחקים יותר זולים, בערך 30-35% פחות מהבדיקה האחרונה לפני שנה.
    אבל, אם תבדוק טוב במפה, זה די רחוק מכאן, לאנשים יש עיניים מלוכסנות ויותר חשוב, ההכנסה הממוצעת היא בערך רבע ממה שמרוויחה עוזרת בית באופקים. אז אולי אני אשאל אותך מה קשור תאילנד.
    רוצה השוואה אמיתית? תבדוק כמה עולה משחק ברשת EB באנגליה, או כל רשת אחרת בצרפת או גרמניה (סוד - בערך 10-15% יותר). מעבר לזה יש עוד 10 פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר, אבל תכף יגמר לי הדלק בדחפור.
    אין קשר בין סידיקי לארץ בה נקנה - נכון, יש קשר בין סידיקי לפירטיות שהיא חובקת ארצות קוסמופולטית וטרנס-ג'נדרית.
    לכל חברה יש מפיצה מקומית - בדיוק! רוצים תמיכה מחברות ההפצה? תקנו מהם משחקים. זה שתקנה משחק מהמפיץ בתאילנד לא עוזר לאפחד. הוא בטח לא יממן שרת בישראל.

ערב טוב שיהיה.

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    לא יודע מי כתב את זה "

"
    אבל אני רוצה להגיב לזה.
    אני לא יודע למי זה מכוון. אני לא מתיימר לדעת הכל, רק קצת יותר מחלק מהאנשים פה בתחום מאד צר וספציפי של תמחור משחקי מחשב.
    אני לא צריך לעשות סקר שוק , בתאילנד המשחקים יותר זולים, בערך 30-35% פחות מהבדיקה האחרונה לפני שנה.
    אבל, אם תבדוק טוב במפה, זה די רחוק מכאן, לאנשים יש עיניים מלוכסנות ויותר חשוב, ההכנסה הממוצעת היא בערך רבע ממה שמרוויחה עוזרת בית באופקים. אז אולי אני אשאל אותך מה קשור תאילנד.
    רוצה השוואה אמיתית? תבדוק כמה עולה משחק ברשת EB באנגליה, או כל רשת אחרת בצרפת או גרמניה (סוד - בערך 10-15% יותר). מעבר לזה יש עוד 10 פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר, אבל תכף יגמר לי הדלק בדחפור.
    אין קשר בין סידיקי לארץ בה נקנה - נכון, יש קשר בין סידיקי לפירטיות שהיא חובקת ארצות קוסמופולטית וטרנס-ג'נדרית.
    לכל חברה יש מפיצה מקומית - בדיוק! רוצים תמיכה מחברות ההפצה? תקנו מהם משחקים. זה שתקנה משחק מהמפיץ בתאילנד לא עוזר לאפחד. הוא בטח לא יממן שרת בישראל.

ערב טוב שיהיה.
    תתפלא אורן, אבל בחלק מהמקרים יש קשר בין הסידיקי לארץ בה הוא נקנה.
    (בכל שאר הדברים אני לא מבין ולא אומר שאני מבין, אז עליהם אני גם לא מגיב)

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    תתפלא אורן, אבל בחלק מהמקרים יש קשר בין הסידיקי לארץ בה הוא נקנה.
    (בכל שאר הדברים אני לא מבין ולא אומר שאני מבין, אז עליהם אני גם לא מגיב)
    התכוונתי אין משמעות. ברור שלכל מדינה נשלח BATCH שונה. אין מניעה להעביר את זה למדינה אחרת, להבדיל נניח מ DVD או משחקי קונסולות

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    התכוונתי אין משמעות. ברור שלכל מדינה נשלח BATCH שונה. אין מניעה להעביר את זה למדינה אחרת, להבדיל נניח מ DVD או משחקי קונסולות
    יש לי TF2 מקורי מרוסיה שמוגבל אזורית למדינות ברה"מ לשעבר.
    מה שמענין, זה שהוא מקורי, ושלא כתוב מילה על כך על הדיסק (לגבי ההגבלה).

הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    חחח יש לי פרונטלייןן!!!
    מקוריי!! מקורי!!!
    לא משהו המשחק!
    <_<

הרשמה