תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    טוב מכיוון שאנחנו עכישיו תחת מתקפת משחקי RPG (מעולים...) רציתי לנסות לשעשע את הפורום בדיון על הקווסטים במשחקי RPG. לעיתים נדמה כי כל המשימות הן "לך לשם ותהרוג את..." או "לך לשם ותביא לי....". כן נמאס כבר שאתה הולך ברחוב בעיר ומגיע אליך איזה NPC חסר חשביות ואומר "תמצא לי שקית חלב אני חייב קפה!". אז חשבתי אולי החברה פה רוצים להרים את הנטל היצירתיות ולנסות להמציא קווסטים חדשים בסגנונות אחרים. אתם יכולים גם להתבסס כרקע למשימות שלכם במשחקים שונים (משימות לפייבל, או FO3, או ME וכן הלאה...)

(ואם יהיה איזה משהו ממש מעניין וחדשני, אולי אני אזרוק איזה פרס קטן )

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    מייקרוסופט מאמינה שלא צריך להמציא חדשים אם אפשר לקחת כותרים בלעדיים של סוני

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לי יש משימה עבור ME:

המשימה מתרחשת על גבי הירח של כדור הארץ, ועל אף שיש שם כבר משימה אחת, בואו נניח שיש עוד אחת:

במהלך שיטוטך בגלקסיה אתה מקבל מסר דחוף:
    "שפרד, אני... עזרה... בירח של כדור הארץ... לא הרבה זמן!" ג'וקר מזכיר לך ברדיו שזהו המנטור שלך, האדם שעזר לך להגיע לאיפה שאתה היום.

אז אתה טס לירח, ומגיע לאזור ממנו הגיע אות המצוקה. יש שם מבנה גדול, אך בכניסה אליו יש שני תותחים קטלניים שעליך לטפל בהם. אחרי שאתה מטפל בתותחים, אתה נכנס פנימה אל תוך המבנה, המבנה נראה ריק, אך על הקצה של המפה שלך אתה רואה נקודות אדומות זזות (כל עוד יש לך את ה-Combat Scanner 8 שלך), אז אתה יודע לאיפה ללכת. נראה שהם כולם מרוכזים בחדר אחד, אתה פותח את הדלת ופתאום אתה שומע:

"הפתעה!" בחדר הגדול אתה רואה שלל אנשים ביחד עם המנטור שלך. המנטור שלך ניגש אליך ומסביר "ידעתי שתוכל לטפל בתותחים האלה בלי למצמץ בכלל. שמענו על המינוי שלך לספקטור, אז אני וכמה מהחברה פה אירגנו לך מסיבה קטנה על הירח, אך לא ידענו כיצד להביא אותך לפה. ג'וקר הציע שאני אשאיר הודעת מצוקה בכדי להביא אותך לפה"

אחרי עוד כמה שורות שיחה (כאשר אחת מהן היא האופציה לירות במנטור שלך על זה שהוא בזבז לך זמן יקר בזמן שאתה מנסה להציל את היקום) החבר'ה מביאים לך מתנה "זהו השריון החדש של האליאנס עליו שוקדים המדענים בכדור הארץ, בינתיים יש רק שניים כאלה, אז חשבנו להשיג לך אחד מהם, בכל זאת אתה הספקטר הראשון של כדור הארץ".

וככה המשימה נגמרת...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    האמת מגניב. אבל הייתי אומר פשטני משהו, לא? כלומר בפועל זה רק "תגיע למקום X ותלך לחדר Y".

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי bozeman
    האמת מגניב. אבל הייתי אומר פשטני משהו, לא? כלומר בפועל זה רק "תגיע למקום X ותלך לחדר Y".
    אכן, כמובן האופציה להרוג את המנטור שלך מוסיפה קצת פלפל למשימה הזו, אבל שלא כמו משימות נורמליות, המשימה הזו הגיונית, ואפילו מפתיעה .

סה"כ השקעתי בקונספט בערך 5 שניות של מחשבה, וכתבתי את המהלך של הקווסט לאורך הכתיבה של הטקסט, ככה שזה לא יכול להיות יותר מדי מורכב .

אולי אחרי שאסיים לקרוא את פסקי הדין שאני אמור לקרוא, ואסיים את העבודה לחונך, אני אנסה לחשוב על משהו קצת יותר יצירתי מאשר "לך למקום X, תלחם ב-Z ותציל את Y" .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שלא תבין לא נכון. בתור קווסט הוא אחלה. אבל זה בדיוק העניין. 90% מהקווסטים הם כאלו רק עם "כיסוי" כמו שכתבת. אני מנסה לחשוב על קונספטים אחרים...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אין לכם יצירתיות? מה עם קצת דיוני עומק בפורום?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    בוא ונגיד שRPG הוא לא הז'אנר החביב על חברי הפורום...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לפי פייבל וFO3 לא בטוח בכלל...

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    הסיפור של Halo Wars
    מאסטר צ'יף מגלה שקונטנה בוגדת בו עם ארביטר והוא מחליט לשלוח חייל ODST שיתנקש בארביטר ויחזיר לו את קונטנה:
    ארביטר לוקח את החברים ה ELITES שלו ונלחם נגד הצבא של מאסטר צ'יף כאשר הקרב מתחולל במפה Avalenche שנמצאת ביקום Halo וליד הבית של ארביטר ומשם מסטר צ'יף לוקח BENSHEE וטס לבית של ארביטר ואז שורף אותו ומציע לקונטנה Recon Armor ואז קונטנה באה למאסטר צ'יף והם חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה.
    הסוף

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    שולחים אותך להרוג מישהו ואתה יכול ליבחור אם לחוס עליו או לא וההחלטה שלך תשפיע על המשחק....

סתם דוגמא,אפשר להיות הרבה יותר מקוריים

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    קשה להמציא משהו ברגע, אולי אני אחשוב על משהו ואם יעלה לי איזה רעיון לראש אני ארשום

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מודה שהסיפור של היילו נגע לליבי, אבל חברה ביקשתי קווסט, לא רומן. גם ביקשתי אולי איזה משהו מקורי ולא "לך לשם תהרוג את זה"...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני מודה שהסיפור של היילו נגע לליבי, אבל חברה ביקשתי קווסט, לא רומן. גם ביקשתי אולי איזה משהו מקורי ולא "לך לשם תהרוג את זה"...
    יצירתיות אתה רוצה?
    אפשר להמציא כל מיני דברים.
    למשל קווסט שבו אתה צריך לכתוב חמשיר שישמש לך אחר כך כקסם חזק ואתה תוכל להחליט את היכולת שלו כולל אם זה לגרום למישהי להתאהב בך, ואתה מפעיל אותו דרך האוזניה, אתה קורא אותו והוא נכנס לפעולה.

אני יכול גם לתת לך דוגמא מעולם המרוצים.
    המאסטר שלך שולח אותך למסלול ששם מחכה לך מכונית ואתה צריך ללמוד לעשות POWER SLIDE ביום משחק אחד.

או למשל ללכת לבר ולעשות תחרות שתיה עם האלוף בלי כל אימון מקדים.

או אפילו לפתוח עסק משלך כשהמטרה שהוא יניב לך 100000 קרדיט או מה שזה לא יהיה יש
    עוד הרבה שאפשר לעשות עודד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה רואה? אלו רעיונות שמתחילים להיות מעניינים. צריך אומנם קצת לפתח אותם אבל בהחלט יש גיוון ועניין.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    יש לי עוד הרבה רעיונות שיכולים לשמש בתור סיידקווסט נחמדים.

הנה למשל קווסט בהשראת ביושוק:
    אתה מקבל מצלמה , ואתה צריך לצלם קרבות שלך או אנשים וכו' ,ולפתוח עיתון או גיליון שאתה צריך למכור ל25 אנשים .

או עוד רעיון: לבעל חנות השיריון למשל, לא הולכים העסקים והוא צריך את עזרתך.
    אה אתה צריך להכין לו פוסטר שימשוך 10 אנשים לפחות , ותקבל 50% מהרווחים.

ויש לי עוד מלא כאלה, רק תן כיוון.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כל מה שאתה רוצה. רק אולי כדי להתרכז במשהו יותר עמוק ותיאור יותר מפורט מאשר רק שורה בכלליות.

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    גבעתיים
    Mpower
    you got the skill :]

חח הרעיון הראשון שלך בתגובה #14 קרע אותי!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי 1tamar
    Mpower
    you got the skill :]

חח הרעיון הראשון שלך בתגובה #14 קרע אותי!
    תודה, לא פעם אמרו לי שאני יצירתי.

אבל אני רואה שאני היחידי שממציא כאן .
    אגב ראיתי בכמה תגובות שאתה מתכנן ליצור משחק, אם תגנוב לי את הרעיונות בלי לשלם
    50% מהרווחים אני אשלח אליך את הכח השחור (אתה לא רוצה לדעת)

הרשמה