תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אוקיי
    אז נתחיל בכך שמדובר במשחק שממש ציפיתי לו
    הטריילרים היו מגניבים הקונספט היה מגניב (לרכב על מפלצות ענקיות)
    אוקיי אז ככה
    איזה מפלצות ואיזה נעלים?! המפלצות במשחק הם דמויות שוליות כמו בשאר משחקי גולדן אקס
    דעתי האישית מדובר בצעד מוטעה מצד סגה שכן גם בטריילרים וגם בשם המשחק נרמז שהמפלצות יקחו חלק עיקרי.
    העיצוב של המפלצות אגב ממש מגניב ויש מגוון של מפלצות.
    השליטה במשחק פשוטה ומאוד מונוטונית 2 סוגי מכות (מהירה וחזקה) מעט מאוד קומבואים ו 2?! סוגי הגנות.
    האויבים במשחק דיי חוזרים על עצמם ורק לאחר 3 עולמות רואים את הבוס הראשון שסוף סוף רואים שם גיוון בשיטת הקרב וקצת מחשבה על הדמות.
    אוקיי נעבור לגרפיקה...
    המשחק תומך ב780P 1080P ו 1080I כמעט ללא הצדקה.
    הדמות המרכזית איתה אתם משחקים נראית כאילו נשלפה ממשחק מקונסולת דור קודם בעוד העיצוב של השלבים מדהים לחלוטין ובאמת מדובר באחד המשחקים עם השלבים הכי יפים שראיתי אבל העובדה שלא השקיעו בדמות המרכזית מורידה כמעט את הכל לטמיון.
    אורך חיים : טרם סיימתי את המשחק אבל לפי מה שאני רואה אני באמצע הדרך אחרי 4 שעות אז אני יכול להעריך שעוד 4 ואני מסיים.

ציון (דעתי האישית) 6/10 ורק בגלל שהעלילה העיצוב של השלבים ושל המפלצות עוד איכשהו מעניין.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    אוקיי
    אז נתחיל בכך שמדובר במשחק שממש ציפיתי לו
    הטריילרים היו מגניבים הקונספט היה מגניב (לרכב על מפלצות ענקיות)
    אוקיי אז ככה
    איזה מפלצות ואיזה נעלים?! המפלצות במשחק הם דמויות שוליות כמו בשאר משחקי גולדן אקס
    דעתי האישית מדובר בצעד מוטעה מצד סגה שכן גם בטריילרים וגם בשם המשחק נרמז שהמפלצות יקחו חלק עיקרי.
    העיצוב של המפלצות אגב ממש מגניב ויש מגוון של מפלצות.
    השליטה במשחק פשוטה ומאוד מונוטונית 2 סוגי מכות (מהירה וחזקה) מעט מאוד קומבואים ו 2?! סוגי הגנות.
    האויבים במשחק דיי חוזרים על עצמם ורק לאחר 3 עולמות רואים את הבוס הראשון שסוף סוף רואים שם גיוון בשיטת הקרב וקצת מחשבה על הדמות.
    אוקיי נעבור לגרפיקה...
    המשחק תומך ב780P 1080P ו 1080I כמעט ללא הצדקה.
    הדמות המרכזית איתה אתם משחקים נראית כאילו נשלפה ממשחק מקונסולת דור קודם בעוד העיצוב של השלבים מדהים לחלוטין ובאמת מדובר באחד המשחקים עם השלבים הכי יפים שראיתי אבל העובדה שלא השקיעו בדמות המרכזית מורידה כמעט את הכל לטמיון.
    אורך חיים : טרם סיימתי את המשחק אבל לפי מה שאני רואה אני באמצע הדרך אחרי 4 שעות אז אני יכול להעריך שעוד 4 ואני מסיים.

ציון (דעתי האישית) 6/10 ורק בגלל שהעלילה העיצוב של השלבים ושל המפלצות עוד איכשהו מעניין.
    מצטער לשמוע שהוצאת על זה מעל שקל אחד...
    תודה על האזהרה... אני מצטרף

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    well...
    המשחק מהנה אם מתעלמים מהעובדה שהדמות הראשית נראית כאילו יצאה מפלייסטיישן 2.
    מי שאוהב את סדרת גולדן אקס אני ממליץ אבל כשהמחיר ירד משמעותית לכיוון ה 150 ש"ח

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    קנית את היצור הזה??? תנסה להרגיש קצת חמלה לקונסולה .....

הרשמה