תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים

לאחר ההשקה של RA3 לPC ול360, דובר EA דייויד סילברמן מוסר כי "לאחר ההשקה של RA3, נשארה לנו עוד גרסאה אחת לעבוד עליה, והיא גרסאת הPS3."

"When we announced Command & Conquer: Red Alert 3 we announced there was a PS3 version, then we decided to go on the record and say that we've suspended it to make sure that RA3 was able to come out to the level of quality that it must adhere to to be called a C&C game. We've hit that mark, we've shipped the game. And you know what that means? That means there's another version left to be had. So there's definitely people working on a PS3 version and we'll be talking more about that later."

"If you're a PS3 owner and you don't own a PC and you don't have an Xbox 360 you don't have to write on your Christmas or Hanukkah list that you want to have an Xbox," he said. "You can play Command & Conquer: Red Alert 3, bide your time and you'll be very pleased. We're looking at doing some really cool things with the PS3 version. Since it is shipping later we're putting in a lot of cool content and really taking advantage of both the 1080p nature and the high-defness of Blu-Ray and also the fact that it can hold just so much more space."

RA3 הוכרז כ"מוקפא" ביוני, וכעת מסתבר שהוא חוזר עם כמה פיצרים חדשים בזכות הבלו ריי.
    מקור.

אמרתי לכם!

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    יפה יפה...טוב שהם נזכרו אבל כמו שאומרים עדיף מאוחר מאשר אף פעם

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    למה בכלל הם הקפיאו?!

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    סוף סוף משחק אסטרטגיה מעולה ב PS3

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי kinguy
    למה בכלל הם הקפיאו?!
    הם אמרו שזה לא היה ממש משתלם רווחית.
    לדעתי הגיע הזמן, הרבה זמן חיכיתי למפשחק הזה.
    עכשיו השאלה היא מה עדיף?לקנות ל-PC או ל-PS3?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    הוד השרון
    לא בטוח שהרעיון הזה של המשחקי אסטרטגיה בכלל כזה טוב בps3..אני חושב שיותר כיף לשחק משחקים מהסוג הזה במחשב..

cuz evey body eat pizza

cuz i love this band

cuz i love thier songs

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    וואו מגניב... נקווה שישפרו שם את הגרפיקה
    שמעתי שהיא לא משהו, דיי ציורית

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי yotam2233
    וואו מגניב... נקווה שישפרו שם את הגרפיקה
    שמעתי שהיא לא משהו, דיי ציורית
    1.דווקא הכרטיס הגרפי של ה-PS3 חלש יותר משל ה-X360, ככה שלא הכי בטוח שדווקא הגרפיקה תשתנה...
    2.לדעתי דווקא מדובר בגרפיקה מצויינת לשמחק אסטרטגיה!
    http://talkplaystation.com/wp-conten...eenshot-03.jpg
    או יש גם את הטריילר

(כדאי לחפש את הסרטון ב-HD, אני לא מצאתי)

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    27.07.2008
    חחחחחחחחח מה הקשר בגלל שהוא יותר חזק?
    ראינו משחקים מולטיפלטפורם שניראים יותר טוב ב-PS3...אין שום קשר לכרטיס מסך \=

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי drexer
    חחחחחחחחח מה הקשר בגלל שהוא יותר חזק?
    ראינו משחקים מולטיפלטפורם שניראים יותר טוב ב-PS3...אין שום קשר לכרטיס מסך \=
    הפלת אותי עכשיו
    איזה משחקים נראים יותר טוב ב-PS3?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    ברנאווט, אובליביון.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    הפלת אותי עכשיו
    איזה משחקים נראים יותר טוב ב-PS3?
    Mirror's Edge ואפילו אם זה בקצת.

ואם שמעת או לא, המשחק Red Alert 3 יהיה בPS3 ב1080P אמיתי!!! ובXBOX360 הוא לא 1080P, אז ברור ש1080P יציג גראפיקה יותר טובה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי vogE

ואם שמעת או לא, המשחק Red Alert 3 יהיה בPS3 ב1080P אמיתי!!! ובXBOX360 הוא לא 1080P, אז ברור ש1080P יציג גראפיקה יותר טובה.
    אני ממליץ לך לקרוא את הדיון שמדבר על זה בפורום, שים לב שיש הבדלים בן הגרסאות, אבל זה לא מראה אפילו בקצת ש-mirror's edge ניראה יותר טוב.

בקשר ל-1080P:
    יפה, חידשת לי
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 05.11.2008 בשעה 16:02.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי vogE

המשחק בקושי בפיתוח וכבר הכרזת שהוא 1080P אמיתי? כמה פאנבוי אפשר להיות?
    אפילו GT5P לא הצליח להיות 1080P אמיתי למרות ההבטחות, אז אתה מצפה שדווקא משחק צד שלישי של EA שמלכתחילה עיקבה את הפיתוח לPS3 בגלל שהקונסולה מתקשה עם המשחק יציג פתאום רזולוציה גבוהה יותר? חכה שהוא יצא לפני שתכריז על זה. אתה לא צריך לעשות פדיחות בכל משחק מחדש.

ואני לא יודע מה איתך, אבל כבר יש דיון לMirrors Edge וראינו שהוא פשוט פחות טוב מגרסת הX360 ומלא בג'אגיז בגלל שאין לו AA (ואורי, גם אובליביון לא מציג AA בגרסת הPS3, ולכן ממש לא הייתי ממהר להכריז עליו כיותר טוב)
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    אתה יכול לתרגם רק את החלק החשוב? כי זה מכצבן שאתם עושים העתק הדבק כי את זה גם אני יכול.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי gulmer
    (ואורי, גם אובליביון לא מציג AA בגרסת הPS3, ולכן ממש לא הייתי ממהר להכריז עליו כיותר טוב)
    אני רק מצוטט את הביקורות, אם אתה רוצה לעשות מחקר מעמיק בנושא, שיהיה לך בהצלחה.

בנושא RA3, סילברמן אומר את המשפט הבא:
    "we're putting in a lot of cool content and really taking advantage of both the 1080p nature ".
    הם לא אמרו שהם יעשו את המשחק ב1080P, הם אמרו שהם ישתמשו באפשרות הזו.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    המשחק בקושי בפיתוח וכבר הכרזת שהוא 1080P אמיתי? כמה פאנבוי אפשר להיות?
    אפילו GT5P לא הצליח להיות 1080P אמיתי למרות ההבטחות, אז אתה מצפה שדווקא משחק צד שלישי של EA שמלכתחילה עיקבה את הפיתוח לPS3 בגלל שהקונסולה מתקשה עם המשחק יציג פתאום רזולוציה גבוהה יותר? חכה שהוא יצא לפני שתכריז על זה. אתה לא צריך לעשות פדיחות בכל משחק מחדש.

ואני לא יודע מה איתך, אבל כבר יש דיון לMirrors Edge וראינו שהוא פשוט פחות טוב מגרסת הX360 ומלא בג'אגיז בגלל שאין לו AA (ואורי, גם אובליביון לא מציג AA בגרסת הPS3, ולכן ממש לא הייתי ממהר להכריז עליו כיותר טוב)
    ואוו לא ידעתי שאתה עד כדי כך פאנבויי
    תסתכל בלינק שהוא הביא, רשום שהמשחק יהיה 1080P על הPS3 ודברים אקסלוסיביים לPS3 בעזרת הבלוריי.
    תסתכל פעם הבאה

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי origlo

בנושא RA3, סילברמן אומר את המשפט הבא:
    "we're putting in a lot of cool content and really taking advantage of both the 1080p nature ".
    הם לא אמרו שהם יעשו את המשחק ב1080P, הם אמרו שהם ישתמשו באפשרות הזו.
    ולXBOX360 אין אפילו את האפשרות הזאת...
    אז מה זה אומר? שהגראפיקה בPS3 תיהיה יותר טובה במשחק, זהו.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    ה360 יכולה להציג 1080P טבעי כמו הPS3, היתרון היחידי שיש לPS3 בנושא הוא יכולת האיחסון (בלו-ריי.) שנותנת יותר מקום לאיחסון הסרטים\משחקים שרצים ברזולוציה הזו.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי origlo
    אני לא צריך, יורוגיימר כבר עשו אותו בשבילי. זה לכאן ולכאן כי מצד אחד לPS3 יש רזולוציה יותר גבוהה באובליביון (720P לעומת 600P), ומצד שני יש AA רק בגרסת הX360. בגלל זה גם לא אמרתי שגרסת הX360 עדיפה.

נכתב במקור על ידי vogE
    ואוו לא ידעתי שאתה עד כדי כך פאנבויי
    תסתכל בלינק שהוא הביא, רשום שהמשחק יהיה 1080P על הPS3 ודברים אקסלוסיביים לPS3 בעזרת הבלוריי.
    תסתכל פעם הבאה
    תלמד אנגלית בפעם הבאה.
    הוא לא אמר שהמשחק יהיה ב1080P אלא ינצל את יתרונות הבלוריי (והוא לא נתן פרשנות למה שהוא מתכוון. אבל ההימור המאד ברור שלי: קטעי הFMV במשחק יהיו ברזולוציה יותר גבוהה בגלל נפח האחסון של הבלוריי. RA3 מלא בFMV). המשחק עצמו לא (אני אתפלא אם הוא ירוץ באותה רזולוציה בכלל לאור הקשיים בפיתוח).
    והשטות שלך על זה שהX360 לא מסוגל להציג 1080P בכלל מצחיקה. מאיזה שנה נחתת לפה תגיד לי?
    Keep it clean

הרשמה