תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 131
    הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    שלום לכל חברי הקהילה כמו שאתם מכירים אותי בשמי בחיים שוקי ובמשחק shuki860 אני רוצה להציעה הצעה אני בתור בן אדם דתי חשבתי שאתם אם יש לכם שאלות בנושא הדת (היהודית כמובן!!!!!!!!)אני מוכן לשמוע ולענות לכם אם זה לדעת כל מיני הלכות שסתם בא לכם לדעת או כל מיני דברים שקשורים (איזה שבת בר המצווה שלכם הייתה , תפילין )אז אני מוכן לעזור לכם בכל דבר !!!!!
    אני ישמח אפילו אז ארקיס חשבתי על הרעיון הזה בגלל שאני רואה שהקהילה הזאת כמו משפחה אני רואה שיש קלאנים שנפגשים אז הנה שזה יהיה כמו בית אמיתי אני מוכן לתרום לקהילה בזה !!(בשמחה כמובן )אז תפתחו דיון ונראה את התגובות שלכם....כל האיתיאיסטים או איך שלא קוראים לכם אז אל תפתחו פה מריבה אוקי לא רוצים לא צריך אני סתם מוכן לתרום לקהילה בזה... (עלה לי לראש הרעיון הזה בגלל שהרבה אנשים מהקהילה כבר שאלו אותי כל מיני דברים על תפילין וכל מיני דברים כאלה)אז תגיבו ....!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    הייתה לי שאלה ששאלנו אותה גם בחברה, לאנשים דתיים(חרדים, מסורתיים וכו') מותר להחזיק בעל חיים??? לבעל חיים מותר לאכול אוכל לא כשר???

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי alon098
    הייתה לי שאלה ששאלנו אותה גם בחברה, לאנשים דתיים(חרדים, מסורתיים וכו') מותר להחזיק בעל חיים??? לבעל חיים מותר לאכול אוכל לא כשר???
    שלום אלון !
    כן בוודאי שאפשר לגדל חיית מחמד (אתה לא תראה בבני ברק או בירושלים אצל החרדים חיות מחמד כי הם יותר מחמירים בזה בגלל שהם אומרים שזה חייה טמאה)אבל מכיוון שאני לא חרדי אלא דתי לאומי אתה יכול לגדל בעל חיים . בנוגע לשאלה השנייה נראה לי שאין בעיה (מה אתה מגדיר אוכל לא כשר?)אבל אני יברר ויחזור אלייך עם תשובה...רק תזכיר לי בהודעה פרטית או משהו כי אני מאוד עסוק...מקווה שעזרתי לך
    שבוע טוב

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נשמע לי בעייתי מכיוון שאין לך שום הכשרה לנושא, לכן כדאי שכולם יקחו את הדברים בערבון מוגבל.

בכל-אופן, אם זה רצונך, אין שום בעיה
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    נשמע לי בעייתי מכיוון שאין לך שום הכשרה לנושא, לכן כדאי שכולם יקחו את הדברים בערבון מוגבל.

איזה הכשרה אני צריך? מה אני עונה פה לאנשים בני 50 אני עונה בסה"כ לנערים שרוצים לדעת קצת יותר וזה טוב מאוד !
    אבל תודה על ההסכמה ארקיס !
    תוכל לנעוץ את הנושא הזה ?או שזה בקשה מוגזמת מדי? כי הנה תראה למעלה אנשים שואלים ...

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי shuki860
    איזה הכשרה אני צריך? מה אני עונה פה לאנשים בני 50 אני עונה בסה"כ לנערים שרוצים לדעת קצת יותר וזה טוב מאוד !
    אבל תודה על ההסכמה ארקיס !
    תוכל לנעוץ את הנושא הזה ?או שזה בקשה מוגזמת מדי? כי הנה תראה למעלה אנשים שואלים ...
    אם תהיה הענות גבוהה לנושא אנעץ אותו
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    תודה רבה על התשובות המהירות !לילה טוב !

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    אלון לגבי שאלתך להאכיל בשר וחלב ביחד זה מותר אבל לתת לכלב חזיר או משהו שדומה לזה אסור בהחלט !!!

הצטרף בתאריך
    27.07.2008
    כל הכבוד על היוזמה.
    דרך אגב קוראים לזה אתאיסטים ואני אחד כזה.
    אבל איש איש באמונתו יחיה.

הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    מה יותר חשוב יום כיפור או שבת לפי מה שהבנתי שבת נכון?

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי BoomBox06
    כל הכבוד על היוזמה.
    אמונה שיש כזה דבר ה' זה דבר טוב, זה נותן לאנשים אמונה, תקווה וכוח.
    גם אם זה לא נכון זה יכול רק לעזור.

god is a spaghetti monster

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי pip
    אמונה שיש כזה דבר ה' זה דבר טוב, זה נותן לאנשים אמונה, תקווה וכוח.
    גם אם זה לא נכון זה יכול רק לעזור.

god is a spaghetti monster
    אני אוהב אותך!

אלירן, לפי מה שאני יודע יום כיפור בא לפני, אבל אני אתאיסט אז הו נחכה לשמוע מה
    אדם משכיל יותר יכול לומר.
    מנהל קלאן פופס:
    It's not a mistake, it's a Poops.
    מנהל פורום BF2.

הצטרף בתאריך
    05.08.2008
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis

רק שלא יקח את זה רחוק מידי (קיצוני)

הצטרף בתאריך
    03.08.2008
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי shuki860
    שלום לכל חברי הקהילה כמו שאתם מכירים אותי בשמי בחיים שוקי ובמשחק shuki860 אני רוצה להציעה הצעה אני בתור בן אדם דתי חשבתי שאתם אם יש לכם שאלות בנושא הדת (היהודית כמובן!!!!!!!!)אני מוכן לשמוע ולענות לכם אם זה לדעת כל מיני הלכות שסתם בא לכם לדעת או כל מיני דברים שקשורים (איזה שבת בר המצווה שלכם הייתה , תפילין )אז אני מוכן לעזור לכם בכל דבר !!!!!
    אני ישמח אפילו אז ארקיס חשבתי על הרעיון הזה בגלל שאני רואה שהקהילה הזאת כמו משפחה אני רואה שיש קלאנים שנפגשים אז הנה שזה יהיה כמו בית אמיתי אני מוכן לתרום לקהילה בזה !!(בשמחה כמובן )אז תפתחו דיון ונראה את התגובות שלכם....כל האיתיאיסטים או איך שלא קוראים לכם אז אל תפתחו פה מריבה אוקי לא רוצים לא צריך אני סתם מוכן לתרום לקהילה בזה... (עלה לי לראש הרעיון הזה בגלל שהרבה אנשים מהקהילה כבר שאלו אותי כל מיני דברים על תפילין וכל מיני דברים כאלה)אז תגיבו ....!
    כל הכבוד על ההשקעה שוקי!!!!

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי BoomBox06
    כל הכבוד על היוזמה.
    צודק בהחלט ....

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי elirans333
    מה יותר חשוב יום כיפור או שבת לפי מה שהבנתי שבת נכון?
    לאלירן !
    לגבי שאלתך שבת היא אכן לפי חומרת הדין יותר חשובה (עונש כרת)אבל גם יום הכיפורים זה יום שנמצאים בו רק פעם בשנה וזה יום הדין וזה גם לא פחות חשוב אבל לפי גזר הדין שבת ראשונה כי מקבלים עונש כרת .ועונש כרת זו הגזרת דין הכי קשה ...אז בגלל זה תבין את החומרה של השבת כמה שהיא חשובה ....
    מקווה שעניתי לך על התשובה אבל כנס לוונט ואני ידבר איתך יותר באריכות....

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי Message From God
    רק שלא יקח את זה רחוק מידי (קיצוני)
    למה שאני ייקח את זה קיצוני ???

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    נכתב במקור על ידי snir007
    כל הכבוד על ההשקעה שוקי!!!!
    תודה רבה על התמיכה שניר

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    מספר שאלות:
    האם מותר לי לשחק בעכבר BF, אם העכבר עשוי מעור חזיר?
    באיזה סדר היית מדרג את אויבינו במשחק? הסינים הרי אוכלי טריפה ידועים, האמריקאים קתולים רודפי יהודים, והערבים... ובכן הם ערבים.
    מה הדין לגבי משחק בשבת? אם הדלקתי את המשחק לפני כניסת השבת ואני משחק בשרתים של גויים, זה בסדר?

מברך על היוזמה

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    נכתב במקור על ידי orend
    מספר שאלות:
    האם מותר לי לשחק בעכבר BF, אם העכבר עשוי מעור חזיר?
    באיזה סדר היית מדרג את אויבינו במשחק? הסינים הרי אוכלי טריפה ידועים, האמריקאים קתולים רודפי יהודים, והערבים... ובכן הם ערבים.
    מה הדין לגבי משחק בשבת? אם הדלקתי את המשחק לפני כניסת השבת ואני משחק בשרתים של גויים, זה בסדר?

מברך על היוזמה
    חחח, מה עם דוקטור אורן?

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הרשמה