תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.10.2008
    1.אני שחקן מאוד טוב יחסית ועם פוטמציאל לשחק בכמות הגבוהות אבל אני לא מצליח להיכנס לסרברים של VGAMES אני נירשמתי והכל וגם חיכיתי שבוע ו3 ימים [כבר מיום שישי שעבר]
    וכל דקה בערך זה מוציא אותי מהסרבר ואני ממש רוצה לשחק בקהילה שלכם

2.אני יודע שזה נשמע קצת שאלה בוטית אבל מזה HLTV??
    אני פשוט רואה ושומע את זה כל הזמן אבל אני לא יודע מזה,מזה עושה,ומה מיוחד בזה
    מקווה שתעזרו לי בקשר לשאלות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    hltv זה דבר כזה ש אתה רואה את השחקנים משחקים אבל עם DELAY של 90 שניות ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    עיר
    ראש העין
    1. ע"מ לשחק בשרתי הקלאבים של ויגיימס, עלייך להפעיל את תוכנת הבאסטד (אנטי צ'יט). ע"מ להוריד את התוכנה, לחץ כאן. כאשר תתקין ותפעיל אותה, תוכל להיכנס לשרתים מבלי לעוף לאחר דקה.

2. HLTV זה שרת אשר מוכנס ע"י בעל הסרבר לשרת המשחק המקורי. לכל שרת HLTV אייפי משלו, וכאשר תכנס אליו תוכל לראות את המשחק מזווית צפייה של השחקנים וכמובן מזוויות שונות שאתה תבחר. בשרת יש DELEY של 90 שניות ע"מ לא ליצור מצב שבו תוכל לגלות לאחד מן השחקנים הנמצא בשרת המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2008
    תוריד busted ימתקדם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    תוריד BUSTED אחי.
    דבר שני HTLV זאת מצלמה שמותקנת בסרבר ויש לה אייפי כמו שיש לסרבר וכמו שאתה יודע שאתה נכנס לאייפי של הHLTV ( המצלמה ) אתה יכול לראות את המשחק , כמו שרשמו קודם , בדיילאיי של 90 שניות וזה כדי שאם תהייה בונט עם אחת הקבוצות שמשחקת לא תוכל לגלות לה מה עושה הקבוצה השנייה. בהצלחה בהמשך כפרה.
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2008
    וואי אני אוהב את הקהילה הזאת =] אתם משקיעים בתגובות שלכם לא כמו קהילות אחרות תודה!
    אני ישקיע ויתרום גם!
    נערך לאחרונה על ידי firesmoker; 03.11.2008 בשעה 22:52.
    שתף ב-Google+

הרשמה