תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    עמוס בקשר לדיון על ההצעה אני ניסיתי לשלוח לך אימייל ולא הצליח אז בגלל זה אני התחלתי את הדיון
    כאן ואני חושב שהודעה כזו צריכה להיות פתוחה לפני כולם ואני רוצה שעכשיו אתה תרשום מה אתה חושב לגבי זה.
    אז כאן תגיד לי מה אתה חושב בקשר לזה
    טוב אני יודע שהדיון הקודם ננעל ונתתי לאריאל עוד הזדמנות אבל הוא החליט שלא להתייחס אליה לא
    היה אכפת לו.
    טוב תקשיבו אריאל הוא מנהל מעתיקן, שקרן,רמאי ,לא אכפת לו מהחוקים שהוא בנה ,לא אכפת לו מחבריו לקהילה,זלזול,רוע לב,בחירת החלטות לא טובה,ותראו את מה שרשמתי בדיון הקודם ואריאל הפעם אין עוד הזדמנויות!מקודם:
    אני מציע בדיון זה להדיח את המנהל הנוכחי אריאל כי הוא לא פועל כמו מנהל ,לא ממלא את סמכויותיו
    כמנהל על זה אני רוצה שתדעו שאריאל הוא פשוט שקרן ורמאי והוא מרמה פה את כולנו אני בעד שהצדק יתגלה לאור ואריאל לא אני לא מקלל ולא מספים ולא עושה דאבל פוסטים
    אתה שקרן וחוצפן! אריאל מנהל פורום האבקות
    בנוסף אריאל העתיק רעיונות של פורום אחר אם תיכנסולפורום האבקות כאן ןבww
    ותרשמו אתם תראו את זה
    דוגמא למשהו לא בסדר:דווקא יש לי דרכים לדוגמא הייתה פעם שבה היה איזשהו אחד שעשה משהו לא טוב שמו איתי נורמנד
    הוא עשה הודעת ספאם ומה אריאל הוא ערך לו את ההודעה ליש לי באן ואחרי זה רשם למה יש לי באן
    זאת דוגמא לדבר משפיל ביותר ודבר שלא צריך להיעשות
    דבר שני התחיל לפעול נגדי סתם ככה כי רציתי להדיח אותו ובגלל זה התחיל למצוא סיבות להאשים
    אותי שהן היו סיבות שקריות הוא התחיל להתייחס אליי כמו בהמה ולא עשיתי לו כלום(כולל עכשיו)
    אני הרגשתי שהוא גם היה יותר מדי שחצן אם זה לא מספיק אז אני ארחיב עוד
    רוצים הוכחה שהיה כזה דיון בבקשה:טוב אין הוכחה בגלל שאריאל המנהל מחק את הדיון !
    נערך לאחרונה על ידי shawn_hart; 07.11.2008 בשעה 16:42.

קרדיט לאריאל The Riddler

RANDY ORTON IS THE WWE CHAMPION
    יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    09.10.2007
    שלום,

שמי ארז ואני גולש בVGAMES המון זמן, אני ותיק מאוד בקהילת ה-WWE.. הגבתי שם המון ואני חייב לציין שהייתה זאת קהילה טובה.

לאחר הדחת המנהל הקודם הצעתי את עצמי לניהול וגם המנהל של עכשיו : The Riddler
    אני חייב לציין שבגללו פרשתי עוד לפני הבחירה שלכם, בגללו פרשו עוד המון ועוד יבאו לפרוש אם לא יבוא המושיע ויוריד אותו מתפקידו כמנהל קהילת האבקות.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    ארז צודק הוא אפילו עוד יותר ותיק ממנהל פורום האבקות אני ערך אץ ההודעה הראשית

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    סליחה על ההקפצה אבל דעתי בנושא נותרה בעודה מנהל פורום האבקות THE RIDDLER צריך להיות מודח מניהול ואני מדבר כאן כי אני צא מצליח לשלוח אליכם אימייל בנושא

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הרשמה