תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    הבחירות של ארה"ב כבר בפתח,מה שחקני WoW חושבים?

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    בא נקווה שמקיין יזכה, לטובתנו..

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    מקיין זקן ומשעמם, יגרום לארה"ב לדרוך במקום (גם אם זה לא מקום רע כל-כך, ועל זה יש ויכוח). הטבע האנושי הוא לחקור דרכים שונות ולהתקדם, גם אם העתיד נראה מעורפל. די מפתיע אותי שהאמריקאים העצלנים והשמנים העיזו לבחור במועמד שמבטיח להם איזשהו שינוי. אני בטוח שאובמה מספיק אחראי כדי לנווט את המעצמה הגדולה בעולם למקום טוב יותר.

בקשר אלינו, היינו צריכים במוקדם או במאוחר לאבד את התמיכה של ארה"ב. אם נשרוד או לא זה תלוי בנו ולא בכל אחד אחר, ולדעתי הצעד הראשון הוא לפנות את כל תכולת הכנסת למזבלה.

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    מקיין זקן ומשעמם, יגרום לארה"ב לדרוך במקום (גם אם זה לא מקום רע כל-כך, ועל זה יש ויכוח). הטבע האנושי הוא לחקור דרכים שונות ולהתקדם, גם אם העתיד נראה מעורפל. די מפתיע אותי שהאמריקאים העצלנים והשמנים העיזו לבחור במועמד שמבטיח להם איזשהו שינוי. אני בטוח שאובמה מספיק אחראי כדי לנווט את המעצמה הגדולה בעולם למקום טוב יותר.

בקשר אלינו, היינו צריכים במוקדם או במאוחר לאבד את התמיכה של ארה"ב. אם נשרוד או לא זה תלוי בנו ולא בכל אחד אחר, ולדעתי הצעד הראשון הוא לפנות את כל תכולת הכנסת למזבלה.
    מילים כדורבנות

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אני עם אובמה, הגיע זמן להכניס קצת צבע לשם.

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    אובמה הוא מוסלמי.לא הייתי רוצה לראות אותו בשלטון.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    עכשיו שהמלך של סטורמווינד סוף סוף גדל אני מציע אותו לשלטון

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    נכתב במקור על ידי lonesword
    עכשיו שהמלך של סטורמווינד סוף סוף גדל אני מציע אותו לשלטון
    lol

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אני עם מקיין, הדיבורים על שינוי הם שטויות, למקיין יש נסיון בפוליטיקה והוא לא מסתמך על צבע העור שלו בשביל להגיע לאנשהו. צריכים לבחור עם הראש, לא עם הרגש...

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    העובדה שהשם המלא שלו זה ברק חוסיין אובמה לא מטרידה אף אחד ?

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי Thomson
    אובמה הוא מוסלמי.לא הייתי רוצה לראות אותו בשלטון.
    זה לא נכון, האמת שלמען טובת המדינה באמת הייתי מקווה שמקיין יזכה למרות שאני מאמין שאובמה לא ישאר אדיש לתופעה

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אם בשם של משהו יש את המילה חוסיין זה אומר שאסור לסמוך עליו בשום פנים ואופן, נכון? כי אם הוא ערבי הוא כנראה בן אדם נוראי שרק רוצה שכולנו נמות.
    אני לא ממש מעודכן, אבל למה אנחנו הולכים לאבד את התמיכה של ארה"ב אם אובמה יבחר?
    נ.ב. לפני שאנשים יקפצו עלי שאני לא מעודכן ומה אני מדבר שטויות, שימו לב שדיברתי על הכללות לא על אובמה באופן ספציפי
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אפילו בלי לדעת שום דבר סביר להניח ששמאלני\ליברל יהיה יותר פרו-פלסטינאי סטייל אירופה מאשר ימני "גיבור מלחמה" עם נסיון בפוליטיקה...

בקשר לשם, לא.. לא אמור להטריד אף אחד

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    מוסלמים שונאים יהודים,הקוראן מלא בהסתות שנאה כלפי יהודים.מי שחושב אחרת כנראה שלא מחובר למציאות.או פשוט לא מודע לדברים.השם חוסיין אובמה אמור להטריד אותנו,כי אנחנו תחת שליטה אמריקאית למי שלא יודע,והרעיון שמוסלמי שרואה בחמאס לוחמי חופש ולא טרוריסטים,ישלוט על המדינה שלנו.מפחיד אותי מאוד,לצערי אין לי בעצם שום דבר לעשות נגד זה חוץ מלקוות לטוב.

הצטרף בתאריך
    20.04.2008
    למען האמת הקוראן מבטיח את הפסד המוסלמים ליישות היהודית, כך שכל ערבי שמתנגד לנו לא יכול לקרוא לעצמו "מוסלמי" כי הוא בעצם מנסה לשנות פסיקה מהקוראן...
    לגבי הנשיא הנבחר זה לא ישנה הרבה, תמיד הינו תלויים ב"אח הגדול" ותמיד נהיה, החל מתקציבים של מיליארדים ועד התחמשות צבאית.
    אני מאמין בנוסף שהרוב היהודי היושב ב"סנאט" האמריקאי ימנע מ"האיש החזק בעולם" הבא לבצע הפיכה משמעותית באזורינו, תמיד ידענו לשמור על מאזן איום עדיף על פני שכנינו...

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    עיר
    תל אביב
    כישראלי אני אומר מקיין, אחרי הכל עדיף ללכת על בטוח. אבל אם הייתי גר בארצות הברית הייתי בוחר באובמה, כי בחיים לא הייתי בוחר ברפובליקני.

הצטרף בתאריך
    12.05.2008
    הסקרים מראים שלאובמה יש יתרון.. אבל כשהאנשים יגיעו לקלפי הם לא יצביעו למועמד שחור.. שמרניים מידי.

הצטרף בתאריך
    27.02.2008
    נכתב במקור על ידי pAxAn
    למען האמת הקוראן מבטיח את הפסד המוסלמים ליישות היהודית, כך שכל ערבי שמתנגד לנו לא יכול לקרוא לעצמו "מוסלמי" כי הוא בעצם מנסה לשנות פסיקה מהקוראן...
    לגבי הנשיא הנבחר זה לא ישנה הרבה, תמיד הינו תלויים ב"אח הגדול" ותמיד נהיה, החל מתקציבים של מיליארדים ועד התחמשות צבאית.
    אני מאמין בנוסף שהרוב היהודי היושב ב"סנאט" האמריקאי ימנע מ"האיש החזק בעולם" הבא לבצע הפיכה משמעותית באזורינו, תמיד ידענו לשמור על מאזן איום עדיף על פני שכנינו...
    יש הרבה מוסלמים שמתנגדים לנו,והם רואים בעצמם מוסלמים,האיסלאם שונא ומתנגד לכל דת אשר איננה מקבלת את עולו של מוחמד.אני לא יודע מאיפה הבאת את המידע שמי שלא תומך בישראל הוא לא מוסלמי.הלוואי והיה ככה,אבל זה טעות.

נכתב במקור על ידי Xaldin
    אם בשם של משהו יש את המילה חוסיין זה אומר שאסור לסמוך עליו בשום פנים ואופן, נכון? כי אם הוא ערבי הוא כנראה בן אדם נוראי שרק רוצה שכולנו נמות.
    אני לא ממש מעודכן, אבל למה אנחנו הולכים לאבד את התמיכה של ארה"ב אם אובמה יבחר?
    נ.ב. לפני שאנשים יקפצו עלי שאני לא מעודכן ומה אני מדבר שטויות, שימו לב שדיברתי על הכללות לא על אובמה באופן ספציפי
    אני לא גזען,ולא שונא ערבים על עצם היותם ערבים.אבל בטח כלל בן אדם עם שם ערבי,לא יהיה
    ידיד ישראל,ותמיד יראה באוייבים הפלסטינאים שלנו בתור מותקפים,ולא התוקפים.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    באמת שאין לי מושג, אני לא מכיר אותם מספיק.
    לא כדאי לשפוט אותו לרעה בגלל ששמו האמצעי חוסיין, מה בגלל שההורים שלו קראו לו כך הוא יגדל להיות ערבי קיצוני רשע צמא דם ומטורף שרוצה להשמיד את העולם?
    נערך לאחרונה על ידי LichKing; 03.11.2008 בשעה 14:49.

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    מקיין נקווה כך lol

הרשמה