תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    תל-אביב

מקור: Playstation.Blog

טוב החבר'ה הטובים ב Criterion Games לא נחים לרגע, אחרי שהשיקו אתר חדש, הביאו לנו: גביעים, אופנועים ומערכת יום ולילה מסתבר שהם לא עוצרים בלהביא לנו אי שלם!.

השחקן המליון:
    דבר ראשון מגיע לחבר'ה מזל-טוב, הם חגגו ב- 21.10.08 את השחקן המליון, מה שלדעתי הופך את הקהילה של Burnout להיות קהילת משחק המכוניות הגדולה ביותר בעולם, הגולש עם PSN ID שמתחילה ב- "...fantastic" מתבקש לפנות אליהם במייל [email protected] ולהינות מים מתנות.

Burnout Paradise Network
    בעדכון הקרוב ל Burnout Paradise, מבטיחים ב Criterion להביא לנו דפדפן בתוך המשחק (In-Game Browser) פיצ'ר שיהיה בלעדי לפלייסטיישן 3, בבלוג מתארים אותו
    נכתב במקור על ידי Jeremy Chubb
    We’re using the browser to bring you closer to your friends and also to get you the latest news on what we’re working on – it’s like having criteriongames.com inside the game.
    אני מאמין שלא מדובר באפשרות לגלוש בדפדפן של הפלייסטיישן כאשר אתם בתוך המשחק, אלא במעיין סרגל שיעדכן שיציג עדכונים מ Criterion וידווח לכם מה חברים שלכם עושים, בדומה לאזור ההודעות ב Facebook.

Burnout Party Pack
    העדכון האחרון בו מדובר בבלוג הוא ה- "Burnout Party Pack" מתוכנן לצאת בפברואר 2009.

אז נכון, עדיין לא מדובר על אפשרות לשחק במסך מפוצל נגד החברים שלך אבל זה משהו, בנוסף המשחק יתהדר בערכת נושא חגיגית וקלילה כדי לבדל את מצב המשחק הזה מהמצבים האחרים.
    העדכון המסיבתי יהיה בתשלום וכמובן יכלול בנוסף למצב המשחק הייחודי סט גביעים משלו.

Burnout הוא משחק Online נהדר והעדכון הנ"ל יהפוך אותו למשחק Offline נהדר גם!, העדכון יאפשר לשחק עם חבריכים על מסך אחד, בתורות, כלומר השחקנים יקבלו אתגר ומי שיבצע אותו בצורה הטובה ביותר הוא המנצח.

מסך הפתיחה החדש המאפשר לכם לבחור בין המצבים

עד 8 שחקנים על מסך אחד (לא מפוצל)

המשחק מציג ממשק חגיגי ופלטת צבעים "צבעונית" יותר

בעלי PS-EYE יכלו לצלם את עצמם וחבריהם לתמונת פרופיל

גביעים לחבר'ה שמשחקים בחבר'ה

Burnout Paradise: The Ultimate Box
    המשחק עשה דרך ארוכה מאז הושק לחנויות ואין שום ספק ש Criterion היא המפתחת שתומכת בצורה יוצאת דופן במשחקים שהיא מוציאה.
    בפרואר 2009 תצא גירסהחדשה למשחק שתכלול בתוכו את כל העדכונים של 2008 ותכלול גם את ה Party Pack.

Burnout Space
    אחרי ש Capcom הודיע לנו על אזור משלהם ב PSN Store נראה כאילו Criterion ילכו בעקיבותם:

Burnout Store
    נערך לאחרונה על ידי שושו השועל; 31.10.2008 בשעה 23:19. סיבה: תמונות חסרות

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    ניראה מצוין, אבל לא היה לי זמן לקרוא, אולי בפעם אחרת, מחר נגיד, בבוקר

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    עדכון שמוסיף אופנועים ומלא משימות חדשות הוא בחינם, אבל עדכון שמוסיף מצב לשחק בתורות אחד אחרי השני עולה כסף ? איפה ההיגיון ?
    ואגב, מתי יוצא העדכון שאמור שיוסיף אי שלם למשחק ? וגם הוא בחינם ?

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    מה עולה כסף

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    עדכון שמוסיף אופנועים ומלא משימות חדשות הוא בחינם, אבל עדכון שמוסיף מצב לשחק בתורות אחד אחרי השני עולה כסף ? איפה ההיגיון ?
    ואגב, מתי יוצא העדכון שאמור שיוסיף אי שלם למשחק ? וגם הוא בחינם ?
    תראה אפשר להסתכל על זה בצורה הזאת שזה מוסיף עוד מוד שלם למשחק, כמו-כן עדיין לא היה כתוב בבלוג מה יהיה בגירסה הסופית, כפי שאני מכיר את Cretirion המוד יוסיף עוד כמה דברים (מקווה), רק חבל לדעתי שלא מוסיפים אפשרות לשחק במסך מפוצל.

ואתה יודע מה גם אם זה כל מה שהעדכון יוסיף אני יהיה מוכן לקנות אותו על כל ה DLC שקיבלנו מהם בחינם... פשוט מגיע לחבר'ה

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי שושו השועל
    ואתה יודע מה גם אם זה כל מה שהעדכון יוסיף אני יהיה מוכן לקנות אותו על כל ה DLC שקיבלנו מהם בחינם... פשוט מגיע לחבר'ה
    כן נכון אופנים בחינם! ומשימות בחינם..
    באמת כל הכובוד! רק חבל שהמשחק שלי ארופי

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    תראה אפשר להסתכל על זה בצורה הזאת שזה מוסיף עוד מוד שלם למשחק, כמו-כן עדיין לא היה כתוב בבלוג מה יהיה בגירסה הסופית, כפי שאני מכיר את Cretirion המוד יוסיף עוד כמה דברים (מקווה), רק חבל לדעתי שלא מוסיפים אפשרות לשחק במסך מפוצל.

כן, יש בזה משהו. יש לך את המשחק ? איך הוא ? ואתה יודע אולי מתי בערך ייצא העדכון שאמרו שיוסיף למשחק אי שלם ? והאם הוא יהיה חינמי ?

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    כן, יש בזה משהו. יש לך את המשחק ? איך הוא ? ואתה יודע אולי מתי בערך ייצא העדכון שאמרו שיוסיף למשחק אי שלם ? והאם הוא יהיה חינמי ?
    יש לי את המשחק והוא נהדר, אין לי את ה Party Pack כי הוא עוד לא יצא... בכל מקרה המשחק הוא כיף גדול יש לי אותו כמעט חצי שנה והוא פשוט לא מפסיק להפתיע (הן באונליין והן באופליין) שווה לקנות דרך ה PSN ב 30$.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יש לי את המשחק והוא נהדר, אין לי את ה Party Pack כי הוא עוד לא יצא... בכל מקרה המשחק הוא כיף גדול יש לי אותו כמעט חצי שנה והוא פשוט לא מפסיק להפתיע (הן באונליין והן באופליין) שווה לקנות דרך ה PSN ב 30$.
    התכוונתי לאי שלם שלם שאמרו שיוסיפו למשחק.
    הנה מצאתי את זה

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    ידוע לך שהעתקת את זה מגיימר נכון?

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    זה אותו משתמש.

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    כן העתקי את זה משושו_השועל שזה, רק במקרה, אני.

הרשמה