תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    v v האם משהו יודע איפה אני מוצא את זה?

בתודה

חנוך

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    מהנדס יכול ליצור כאלה,
    http://thottbot.com/i15409

להבא תחפש ב wowhead/thottbot לפני שאתה שולח פוסט.
    אני הגעתי לזה מחיפוש קל בגוגל
    lucide@vgames.co.il

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    וואלה לא חשבתי על GOOGLE אבל אתה יותר חכם ממני וידעת איפה לחפש.

כלומר היה כל כך קשה לכתוב את זה בלי קצת עוקצנות?

אני פונה לפורום כדי לחסוך לי זמן. ובאמת לא חשבתי על גוגל...SO

בכל זאת תודה רבה

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    היה לוקח לך הרבה פחות זמן לבדוק בWoW, במיוחד שאלה באנאלית כזו.
    יש משהו בקשר לזה בחוקי הפורום..

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    כן אבל, או אז היית מקבל תודה רבה אחת פחות

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    חשבתי שכבר הבנת שבפורום הזה (ובאינטרנט באופן כללי) מאוד אוהבים להעליב.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    /בכי /בכי
    טוב שלא לקחתם את זה קשה יותר.
    כל מה שאמרו לו שאיכשהו, מתישהו מסיבה כלשהיא היה יכול להעליב אותו זה:
    "להבא תחפש ב wowhead/thottbot לפני שאתה שולח פוסט.
    אני הגעתי לזה מחיפוש קל בגוגל"
    נתן לו טיפ שלהבא, לפני שהוא יפתח נושאים, שיחפש בגוגל קודם. איפה יש פה עוקצנות? איפה יש פה העלבה?
    Nyromith, חשבתי שהפסקת עם משפטי הצדק שלך.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אני חושב שלהבא, כל שאלה שניתן למצוא לה פיתרון פשוט ב-Wowhead או בגוגל תזכה את השואל בנקודה אחת שחורה.

צריך להחליט מה עושים כשצוברים X נקודות שחורות.

ההמלצה שלי -
    5 נקודות שחורות = אזהרה.
    10 נקודות שחורות = אזהרה חמורה.
    15 נקודות שחורות = הוצאה להורג.
    20 נקוודת שחורות = חיוב לצפיה בחמישה פרקים של "היפים והאמיצים".
    <

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    Lyhoof ידידי

האם אני מגלה רגישות יתר.
    כשאתה מתרה במישהו . ומוסיף את המילים "להבא" וכותב: אני הגעתי לזה בחיפוש קל בגוגל.

המילה קל, היא העוקץ של העוקצנות ראה אותי כותב בדיוק את אותם מילים אחרת ותגיד לי אם יש הבדל.:
    בגוגל היית מוצא את זה בקלות. http://thottbot.com/i15409

וזהו. בלי מילות תיאור מיותרות שכל תקפיקדן " לחנך"

ובכלל בשביל מה הפורום של VGAMES הזה? אם אף אחד לא ישאל שאלות(כי הכל אפשר למצוא בגוגל) לא יהיה מי שיענה כי לא צריך כשאין שאלות.הפורום הזה הוא לעזור לאלו שיודעים פחות....

נכון הוא שWOOTY נתן לי מידע שלא ידעתי שאפר למצוא בגוגל. אבל אפשר גם אחרת.

בסוף,כמו הבדיחה,או WOOTY ישתנה,או אני אשתנה,או שהסוס ימות...ומי שלא מכיר את הבדיחה אני מוכן לספר אותה...

Lastor חה חה חה זה באמת באמת מצחיק. אני עוד בשלב של צוחק ולא בוכה אתה רואה.היפים והאמיצים....איזה עונש נורא..מה זה שעמום.....חה חה

Nyromith
    קשה לי להתרגל.מה לעשות כזה אני.אולי באמת שאלת השאלות היא האם מנהל הפורום. הוא כלב השמירה של הפורום. יעני "Cerberus" של האתר. או אולי הוא העוזר הראשי.המושיע הראשי כשאנו תקועים...או שאולי שניהם ביחד? מה דעתך?
    נערך לאחרונה על ידי segaco; 31.10.2008 בשעה 16:13.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    "האם אני מגלה רגישות יתר."
    כן.
    זה שהוא כתב "חיפוש קל בגוגל" זה בגלל שזה באמת קל ולא עבודה קשה. אין בזה שום עוקצנות. ואפשר לשאול שאלות, אבל דברים כמו "איפה אני מוצא X" זה קצת דבילי במיוחד כשיש אתרים כאלה. מילא שחקן חדש, או שאלות כמו עזרה של אנשים בעליית רמות לאיפה ללכת וכו'.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    אתה פשוט לא מבין
    אין מצב של חיפוש קשה בגוגל,או שאתה מוצא או לא מוצא. כשאתה כותב קל אתה רוצה להקניט, מי זה שכתב "חיים ומוות ביד הלשון,אופס הקולמוס...."

ותראה זה פלא זה שזה קל למצוא בעיניך, אם הייתי חושב ויודע בטח לא הייתי פונה לפורום,כדי שיהיה משהו שירד עלי...

מה לא ברור
    אתה לא חייב לענות לי. אבל אתה יכול לשתוק אם אתה לא רוצה לעזור.אני לא חייב לשמוע את ההערות , כמה שזה דיבילי,וכמה שזה טיפשי. מה זה לא ברור לך שזה פוגע? תקרא את מה שכתבת לי בקול, ותגיד לי אם אתה היית סובל את זה שמשהו יגיד עליך את מה שאתה ו WOOTY חושבים עלי.

ואני מבקש בכל לשון. אל תענו לי אם אתם חושבים שהשאלות שלי טיפשיות,מפגרות או דיביליות.פשוט תנשום עמוק ותעבור הלאה, למשהו אחר אשר שאלתו מתאימה לכישוריך.

ושיהיה לך שבת שלום LYHOOF

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי segaco
    ובכלל בשביל מה הפורום של VGAMES הזה? אם אף אחד לא ישאל שאלות(כי הכל אפשר למצוא בגוגל) לא יהיה מי שיענה כי לא צריך כשאין שאלות.הפורום הזה הוא לעזור לאלו שיודעים פחות....
    הפורום פה בשביל דיונים, לא שאלות שפתרון עליהם מוצאים בכך שכותבים את שם הנושא בגוגל.
    (ולכתוב refined deeprock salt זה האמא של החיפושים הקלים)

הצטרף בתאריך
    14.08.2008
    בטאנאריס יש ענקי אבן כאלה... הם מדריפים אותם

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    wooty
    כמה פעמים אני אחזור,שלא ידעתי שאפשר למצוא את זה בגוגל.מה צריך להוולד עם זה? לא תיארתי לעצמי שיש בגוגל את הדפים של WOW .ואתה שב ואומר וחוזר ,כמה קל למצוא בגוגל...אז מה אני אידיוט שלא ידעתי שאפשר למצוא בגוגל...אפילו הודתי לך על זה. זאת לא הנקודה , אלא הגישה המתנשאת,שכולם צריכים להבין ולחשוב כמוך, אז יש אנשים קצת שונים...כל הוויכוח היה נמנע אם אתה הית כותב, שאפשר למצוא בגוגל ותו לאו.

וואלה אתה קשה, איך אני אצליח להבהיר לך, תן מידע וזהו. או שלא. ואם יש אחד כמוני ששואל שאלה טפשית,תפנה אותו למקור..בסוף ילמד...כמו שאני שאלתי בזמנו המון שאלות על נושא הצייד,עד שהבנתי ולא פניתי יותר לעזרתך...

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    segaco,
    www.wowhead.com is your friend, bud.
    אם ואתה נתקל בquest או בitem שאתה לא יודע איפה למצוא, פשוט לך לשם, כתוב את מה שאתה מחפש ותקבל תשובה מיידית.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    segaco, הנקודה היא שאתה נפגע מזה שעזרנו והסברנו לך מה לעשות בפעם הבאה. אני באמת לא רואה למה אתה נטפל לזה שהם הוסיפו "חיפוש קל" , אין פה שום עוקצנות או ניסיון לפגוע.

ואל תשים לב ל-nyromith , הוא כל הזמן מתלונן על ההתנהגות של הקהילה בפורום(בין אם זה מוצדק או לא) אבל ממשיך להכנס, לקרוא ואפילו להגיב כאן.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    טוב חברה מספיק זה מספיק כמה אפשר לטחון מיים....

זה באמת כל כך טיפשי.

אני מתנצל בפני כולם.ובמיוחד בפני אלא שהעסקתי אותם בשטויות שלי.

לילה טוב הולך לישון שנת ישרים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי andory
    segaco
    ואל תשים לב ל-nyromith , הוא כל הזמן מתלונן על ההתנהגות של הקהילה בפורום(בין אם זה מוצדק או לא) אבל ממשיך להכנס, לקרוא ואפילו להגיב כאן.
    א. זאת היתה אימרה כללית שלאו דווקא מתאימה להודעה הראשונה שלך.
    ב. עכשיו זה מעליב. מה זאת אומרת "אל תשים אליו לב"? בגלל שאני מבקש מאנשים לא להעליב?
    ג. למה לי לא להמשיך להגיב כאן? אני פוגע במישהו? לפעמים כשאתם עולים על בן-אדם מכל הכיוונים אני נמצא דווקא בצד שלו כדי לגרום לו להרגיש פחות חרא (בלי קשר להסכמה או אי ההסכמה שלי עם הדעה שלו).

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    Nyromith אני לא יודע אם התגובה שלי תעזור או תפגע בך. אבל אני חושב שאתה דוקא אציל נפש.ומגלה בגרות מפתיעה,אולי ההשפאה "הארופאית הבלגית-אך כמה שאני אוהב LEFFE BRUNE ׂ) והאמן לי שאני שם לב,ושום דבר לא נאלם ונעלם ממני.

וכמובן לא אתן לאיש לא לעליב ולא לפגוע לא בך ולא באחרים.וכל עוד יש דמוקרטיה מספיקה ולא מוחקים את הודעותי, אמשיך להלחם בדיבור נאות,ולא פוגעני!!!!!!

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    רואים שלא יצא לך לפגוש יותר מדי אירופאים במציאות, אנשים מגעילים מתנשאים יותר מכל הישראלים וצבועים לא קטנים שרואים רק את עצמם.
    לא חושב שהדיון הזה היה צריך להימשך מעבר לתגובה של Lucide כל השאר זה סתם זבל.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הרשמה