תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    אני לא מדבר באופן אישי כי LASTRESORT התפרקו ואין כרגע רוסטר בלאדר, אבל אני מדבר באופן כללי.

העניין של ה3 נקודות [בהקשר לארץ לפחות] זה בעצם לקחת סיכון. זה אומר שיש 2 סוגי קבוצות בלאדר: הקבוצות שמשחקות כל הזמן מרוויחות 2-3 נקודות לא מעניין אותן כמה, ויש את הסוג השני שלוקחות סיכון - מחכות קצת ומנצחות את אלו שמעליהן.

מה הסיכון? במידה ואותה קבוצה שחיכתה הרבה זמן ונמצאת כרגע בתחתית הלאדר לא ינצחו הרבה משחקים נגד הקבוצות שמעליה, היא תישאר במקום נמוך וכאן בעצם הסיכון היה לרעתם.

זו זכותה של כל קבוצה לשחק מתי שהיא רוצה ולכל קבוצה יש את הדרך שלה לנסות להגיע לראש הלאדר...
    מה שאני בעצם אומר - ושימו לב אין לי אנטרס אישי יש לנו ניצחון אחד ו-0 הפסדים, ולא שיחקנו לא בשביל ה3 נקודות אלא בגלל שאין רוסטר כרגע, אבל אני חושב שכן יש פה סיבה לאפס את הנקודות מהסיבה הפשוטה שהרסתם לקבוצות סתם..
    אתם אומרים כזה "הם חיכו עכשיו בעיה שלהם, שיראו שזה לא השתלם". מה הקשר? לחכות זה לא לעשות דווקא לכם או משהו, זה פשוט שיטת משחק בלאדר..זו אחת מהשיטות, ואם החלטתם לעשות לאדר תעשו לאדר עם כל החוקים שבו ואל תתחילו לשנות באמצע, ואם אתם גם משנים כמו שעשיתם עכשיו [ושלא תבינו לא נכון אני בעד החוק להורדת ה3 נקודות] תפעלו בהתאם...
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    אז אני לא מדבר ספציפית על המקרה שלך, אבל צחי שניינו יודעים שיש מס' קבוצות לא מבוטל שאכן חיכה למועד מסויים שבו הם יתחילו לעשות 3 נקודות על כל ניצחון.
    הם אלו שבחרו לקחת את הסיכון אני לא אמרתי להם לעשות זאת ולהפך נזפתי בהם!

יש לכל קבוצה חודשיים מיום ראשון בכדי לסיים סך הכל 36 יש מספיק זמן אני לא כופה על אף קבוצה להתחיל להזמין מעכשיו יש להם זמן לחכות להתפנות קצת מהלימודים להתאמן ולהזמין משחקים.
    בהצלחה לקבוצות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2008
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    אז אני לא מדבר ספציפית על המקרה שלך, אבל צחי שניינו יודעים שיש מס' קבוצות לא מבוטל שאכן חיכה למועד מסויים שבו הם יתחילו לעשות 3 נקודות על כל ניצחון.

יש לכל קבוצה חודשיים מיום ראשון בכדי לסיים סך הכל 36 יש מספיק זמן אני לא כופה על אף קבוצה להתחיל להזמין מעכשיו יש להם זמן לחכות להתפנות קצת מהלימודים להתאמן ולהזמין משחקים.
    בהצלחה לקבוצות!
    חחחח להתפנות מהלימודים

בדרך כלל זה אמור להיות ההפך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    מחזק
    מה שקורה עכשיו שקבוצות שיזמינו אותם יותר ינצחו את הלאדר ולא הטובות...
    אף אחד לא הזמין אותנו FULL POWER מתחילת הלאדר.. והחוק של השלוש נקודות הוא הדרך היחידה שלנו להגיע למעלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    מה שקורה זה שאף אחד לא מזמינים משחקים בשביל להיות בתחתית הטבלה, ואז שכולם מעליהם הם מזמינים משחקים ומקבלים 3 נקודות, במקום 2 כמו כולם.
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:

בהצלחה לקבוצות!
    אם כתבת את המשפט הזה, סימן שלא הבנת בכלל מה אני מנסה להגיד בדיון הזה..
    ההפך!! אתה לא צריך לא לנזוף בהם וזו זכותם המלאה לקחת את הסיכון הזה, הסיכון הזה זה סוג של שיטת משחק בלאדר. יש את אלו שמשחקים וחורשים כדי להגיע למעלה, ויש את אלו שלוקחים את הסיכון שעליו דיברתי, אלו 2 דרכים שיכולות להרים אותך לראש הטבלה, ואף אחד לא יכול להכריח קבוצות להשתמש בשיטה X ולא בשיטה Y.
    אני שמח שביטלתם את החוק, אבל עכשיו צריך לאפס את הלאדרים כי יש כאלו שבחרו בשיטה של לחכות ולקחת סיכון ועכשיו הם סתם חיכו לחינם.
    אגב, הדוגמא הכי טובה לכך זו GLC בלאדר הראשון, הם היו מקום 7-9 רוב הזמן, ובזכות הסיכון שהצליח לטובה, הם הגיעו למקום הראשון בפחות משבועיים.
    נערך לאחרונה על ידי Aqura; 30.10.2008 בשעה 22:04.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    בדיוק כמו שאמרת, הם לקחו סיכון.
    מה שלא תמיד מצליח בלאדר שעבר עבד להם והפעם כנראה שלא, הכל עדיין פתוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    בדיוק כמו שאמרת, הם לקחו סיכון.
    מה שלא תמיד מצליח בלאדר שעבר עבד להם והפעם כנראה שלא, הכל עדיין פתוח.
    ????????????
    חח רוני מה אתה מסטול?
    הסיכון שעליו אני מדבר: להשאר בתחתית הלאדר ובאמצעות ה-3 נקודות לתת זינוק מהיר לקראת אמצע-סוף הלאדר.

עכשיו שביטלתם את ה3 נקודות איך הם יכולים לעשות את זה? סתם דפקתם אותם בסוף הלאדר.

אין פה שום קשר לסיכון, אתם שיניתם חוק באמצע הלאדר (חוק משמעותי) ואני תומך בשינוי החוק אבל צריך לעשות עוד כמה דברים חוץ מפשוט למחוק אותו מרשימת החוקים..(איפוס למשל).
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    עיר
    ירושלים
    צודק.
    בלי קשר למה שאני חושב על החוק 3 נקודות - בטח אי אפשר להתחיל איתו בהתחלה ולהפסיק אותו באמצע אחרי שכבר בנו עליו טקטיקות.
    אם אתם מבטלים תחוק אתם חייבים לאפס את הלאדר - אחרת כמו שצחי אמר קבוצות ישבו וחיקו סתם במקום לשחק משחקים ולעלות בדירוג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי Aqura
    ????????????
    חח רוני מה אתה מסטול?
    הסיכון שעליו אני מדבר: להשאר בתחתית הלאדר ובאמצעות ה-3 נקודות לתת זינוק מהיר לקראת אמצע-סוף הלאדר.

עכשיו שביטלתם את ה3 נקודות איך הם יכולים לעשות את זה? סתם דפקתם אותם בסוף הלאדר.

אין פה שום קשר לסיכון, אתם שיניתם חוק באמצע הלאדר (חוק משמעותי) ואני תומך בשינוי החוק אבל צריך לעשות עוד כמה דברים חוץ מפשוט למחוק אותו מרשימת החוקים..(איפוס למשל).
    איך דפקנו אותם בלאדר בדיוק?
    יש להם חודשיים שלמים לעשות סך הכל 36 משחקים.
    יש קבוצות שכבר עשו משחקים הגיעו ושיחקו למה לעזזאל שאני אבטל להם את המשחקים?
    הם השקיעו מזמנם הפנוי בכדי להגיע למשחקים ולהתאמן אלייהם, בקיצור צחי הטבלה לא תתאפס נקודה.
    בהצלחה לכם בלאדר.
    שתף ב-Google+

הרשמה