תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 111
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    ריי מגורי, מנהל סוני בריטניה יוצא בהצהרה מעודדת לבעלי הפס 3 ומדאיגה מאוד מצידה של מייקרוסופט בהתייחסו לשאלה האם ה-DLC (שאותי אישית לא מעניין כמובן) של Fallout 3, GTA 4 ו-Tomb Raider יגיעו גם לפס 3.

Sony Computer Entertainment UK managing director Ray Maguire has told VideoGamer.com that "nothing is ever exclusive" in response to questions surrounding exclusive DLC on Microsoft's Xbox 360.
    Microsoft has tied up Xbox 360 exclusive downloadable content for some of this year's biggest games, including GTA 4, Fallout 3 and Tomb Raider: Underworld, leading to complaints from some PS3 owners that Sony isn't doing enough for them.

ההצרה נראית מוזרה אם נתייחס להסטוריה הקרובה של הבחור בה הוא טען שסוני (ובצדק) מעדיפה להשקיעה את זמנה ומרצה בעשיית משחקים איכותיים מאשר לבזבז את כספה על תכנים נוספים כאילו ואחרים, טקטיקה בה נקטה מייקרוסופט בשנה החולפת.

However, speaking to VideoGamer.com at the Games 3.0 conference in London earlier this week, Maguire rejected those complaints, saying he would "much rather that we (Sony) were investing money into making sure that we've got great R&D and we start producing games like LittleBigPlanet rather than paying other people a huge amount of money to stop people playing their product."

ובנוסף, טענה המחזקת כי הדברים ייתכן והוצאו מהקשרם:
    When we pressed Maguire on the subject, asking him directly if exclusive Xbox 360 DLC might eventually come to the PS3, he dodged the issue, saying: "You have to remember that most third-party publishers of course have a business proposition that covers all platforms

האם מדובר בהמשך המגמה הברורה שגורפת כיום בצורה כזאת או אחרת את עולם המשחקים בהקשר של יחס חברות צד ג' לקונסולות של מייקרוסופט וסוני, או סתם עוד הצרה ריקה מתוכן שבאה להכות גלים?

מקור:
    http://www.videogamer.com/news/29-10-2008-9789.html

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    וואלק... אם הוא חושב שה50,000,000 ששלמו מיקרוסופט לרוקסטאר בשביל שהDLC יגיע בסוף לPS3 הוא כנראה כמו אבי ביטר גם חי בסרט

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    סוף,סוף אנשים מתחילים להבין שהבעלדיות נעלמה מן העולם....
    "Lets show them that justice always win!"

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ulmerido
    וואלק... אם הוא חושב שה50,000,000 ששלמו מיקרוסופט לרוקסטאר בשביל שהDLC יגיע בסוף לPS3 הוא כנראה כמו אבי ביטר גם חי בסרט
    חח לחיות בסרט כמו אבי ביטר זה כבר מוגזם...
    האיש חי בשיר דכאון

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    רגע, אז הוא מצהיר שMGS בעצם מגיע ל-360 (וגם GOW3!)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    רגע, אז הוא מצהיר שMGS בעצם מגיע ל-360 (וגם GOW3!)
    GOW מפותח על ידי סנטה מוניקה, זה לא חברה צד ג' או ב', זו סוני עצמה (משהו שאין למייקרוסופט מלבד רייר). ככה שבחיים זה לא יקרה אלא אם סוני או מייקרוסופט יקנו אחת את השנייה.

הוא ענה בשאלתו לא במונח הכללי אלא לגבי שאלה מאוד ספציפית שנשאלה לגבי ה-DLC של שלושת המשחקים הנ"ל. ככה, שלא. מה גם שקונאמי הרגו את השמועה לגבי MGS 4.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הומור זה משהו שהיית צריך לקבל עם FO3...

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    nothing is ever exclusive
    סוני צריכה לדעת את זה טוב מאוד, היא חוותה את זה על בשרה

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ulmerido
    סוני צריכה לדעת את זה טוב מאוד, היא חוותה את זה על בשרה
    סוני לא מנסה להשאיר בלעדיים, מייקרוסופט כן. סוני לא צריכה בלעדיים צד ג', היא מפתחת המון מצד א' וצד ב'. מייקרוסופט לא.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119
    ההצרה נראית מוזרה אם נתייחס להסטוריה הקרובה של הבחור בה הוא טען שסוני (ובצדק) מעדיפה להשקיעה את זמנה ומרצה בעשיית משחקים איכותיים מאשר לבזבז את כספה על תכנים נוספים כאילו ואחרים, טקטיקה בה נקטה מייקרוסופט בשנה החולפת.
    זה שהבלעדיים הולכים לאיבוד הוא יודע מצויין - סוני איבדה כמעט את כולם וכנראה הוא מבין שגם MGS4 בדרך.

אבל למה הוא לא עושה את מה שמיקרוסופט עשתה בשנה החולפת: משיקיעים גם במשחקים אקסלוסיביים צד א' (Fable 2, Banjo 3) גם בצד ב' (Ninja Gaiden 2, Gears of War 2) וגם "מבזבזים כסף" על DLC בלעדי מצד ג' (GTA4, Fallout 3)? למה שאחד יסתור את השני?

ואגב, אם האסטרטגיה של סוני כל כך שונה, למה אכפת להם שFF13 ישאר אקסלוסיבי ביפן, או שFF13VS ישאר אקסלוסיבי לגמרי? אלו הרי משחקים צד ג' לחלוטין ונראה שהיא כן מבזבזת את הכסף שלה עליהם למרות ההצהרות שלו.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה שהבלעדיים הולכים לאיבוד הוא יודע מצויין - סוני איבדה כמעט את כולם וכנראה הוא מבין שגם MGS4 בדרך.

אבל למה הוא לא עושה את מה שמיקרוסופט עשתה בשנה החולפת: משיקיעים גם במשחקים אקסלוסיביים צד א' (Fable 2, Banjo 3) גם בצד ב' (Ninja Gaiden 2, Gears of War 2) וגם "מבזבזים כסף" על DLC בלעדי מצד ג' (GTA4, Fallout 3)? למה שאחד יסתור את השני?

ואגב, אם האסטרטגיה של סוני כל כך שונה, למה אכפת להם שFF13 ישאר אקסלוסיבי ביפן, או שFF13VS ישאר אקסלוסיבי לגמרי? אלו הרי משחקים צד ג' לחלוטין ונראה שהיא כן מבזבזת את הכסף שלה עליהם למרות ההצהרות שלו.
    שהכותרים שמייקרוסופט מעבירה לצד שלה הרבה יותר בולטים, מה גם שזו השמועה שרצה ברשת. כולנו פה מנחשים, לא אני ולא אתה מכירים את הדוחות הכספיים של מייקרוסופט וסוני וכמה ועל מה בדיוק מוציאה חברה על כל משחק.

דרך אגב, סוני ממש לא איבדה את כולם (Ratchet and Clanck, MGS, ...Killzone, Gran Turismo) ולטעמי היא הרבה יותר פורה במשחקים לקהל שלנו שהיא שוקדת עליהם באולפני צד א' וב' שלה על פני מייקרוסופט.

מה גם שזה לא באמת לאבד, זה לא שאני ושאר חובבי הפס 3 לא נוכל לבחור בין אם לשחק באותם משחקים בפס 3 או ב-360. הרווח הוא של כולם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה קורה פורה לR&C ואני לפייבל 2. אתה מדבר על קילזון ואני על היילו3 (אני לא אשפיל אותי עם MGS מול המתחרה, אבל...) אתה מדבר על GT ולה יש פורצה וPGR. משום מה ההבדלים ברורים לי במה אני אקח...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    היתרונות היחידים של הPS3 על ה360 במשחקים בלעדיים הם MGS, LBP וR&C.
    בגזרת הFPS, RPG והמירוצים ה360 מובילה ללא שום ספק. לפחות עד שGT5 יצא.
    דרך אגב, למה כולם מתלהבים מקילזון 2? הרי הראשון היה בינוני+-.
    בסופו של דבר כולם מרוויחים מאובדן הבלעדיות חוץ מהפאנבויים שסובלים מנדודי שינה בדור הזה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יש שטוענים של GT איבד את ההובלה עם PGR ופורצה. הם חיכו יותר מדי (וגם GT4 לא סיפק מה שהבטיח)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    יש שטוענים של GT איבד את ההובלה עם PGR ופורצה. הם חיכו יותר מדי (וגם GT4 לא סיפק מה שהבטיח)
    למרות שהוא מכר יותר מכל הסדרות הללו ביחד וקיבל ציונים מדהימים, אבל כל אחד והפאנבויי העיוור שבו. חנן, מומחה המרוץ, אפילו פס 2 אין לך.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למרות שאתה כמובן לא מסוגל לראות מעבר לקצה אפך ולהתייחס לטענה הספציפית שהעלתי שהוא לא עמד במה שסיפקו אחרים.
    יש גם הרבה משחקי זבל שמכרו (ואני לא אומר שהוא זבל!) וזה לא מהווה טיעון.
    הפוסט שלך היה מלא דמגוגיה ונסיון לרדת עלי אישית. כל הכבוד לך - נהיית פאנבוי מושלם.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    אז מיקרוסופט שילמה 50 מיליון דולר כדי שרוקסטאר יביאו את הDLC גם לפס3?
    אני בטוח.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    למרות שאתה כמובן לא מסוגל לראות מעבר לקצה אפך ולהתייחס לטענה הספציפית שהעלתי שהוא לא עמד במה שסיפקו אחרים.
    יש גם הרבה משחקי זבל שמכרו (ואני לא אומר שהוא זבל!) וזה לא מהווה טיעון.
    הפוסט שלך היה מלא דמגוגיה ונסיון לרדת עלי אישית. כל הכבוד לך - נהיית פאנבוי מושלם.
    יש המון דברים שהם מבחינת כלל ברזל מבחינתי. שהשמש זורחת בבוקר במזרח וש-GT הוא משחק המירוצים הכי טוב שיש.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    שוב פעם זה?! בלעע...

אבל בקשר לנושא, פחות או יותר - אני לא חושב שאפשר להתווכח שספריית צד א' ו-ב' של סוני היא המרשימה ביותר מבין השניים (סוני ומיקרוסופט).
    היא גם הגדולה ביותר והמגוונת ביותר.
    ובגלל זה קניתי פס3, ולא 360... עד עכשיו שגירס2 יוצא ואני קונה רק בשבילו את המכשיר... שאולי מגיע מחר חבר'ה! אז תתכוננו להוסיף אותי לרשימת החברים שלכם!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אבל בקשר לנושא, פחות או יותר - אני לא חושב שאפשר להתווכח שספריית צד א' ו-ב' של סוני היא המרשימה ביותר מבין השניים (סוני ומיקרוסופט).
    דווקא על זה אפשר להתווכח המון. למעשה המצב די הפוך היום ולפי ההכרזות גם בעתיד.

וGT היה המשחק הכי טוב בזמנו (GT4). מאז יצאו כבר 2 פורצות שעברו אותו בסיבוב. GT5P הוא בסך הכל דמו ולכן לא מדגדג לפורצה את את הגלגלים. אולי כשGT5 יצא תשוב עטרה אבל בקצב הזה הוא יצטרך להתמודד מול פורצה 3 (ובדרך הולך לצאת גם הסימולטור הבאמת מקצועי של Race Pro, אז לפחות מבחינת ריאליזם לGT5 ולפורצה אין כל כך סיכוי)
    Keep it clean

הרשמה