תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    קיבלתי את LBP לפני יומיים (יום שני) מPlay Asia ותאמינו לי,הוא ממש שווה קנייה!

האונליין פשוט מדהים! אפשר לשחק כל שלב מהסינגל באונליין ועם חברים ויש משימות מיוחדות לשני אנשים ומעלה,יש הרבה שלבים שאנשים יצרו ונראה לי שהמשחק הזה יחזיק הרבה זמן באונליין.

הוא ממכר בטירוף וממש כיף לשחק אותו עם חברים והוא משחק פשוט וממש כיף! אני מציע לכם להזמין עכשיו או לקנות אותו מתי שהוא יצא בארץ כי הוא פשוט חובה קנייה לבעלי PS3!

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    נכתב במקור על ידי tomz25

האונליין פשוט מדהים! אפשר לשחק כל שלב מהסינגל באונליין ועם חברים ויש משימות מיוחדות לשני אנשים ומעלה,יש הרבה שלבים שאנשים יצרו ונראה לי שהמשחק הזה יחזיק הרבה זמן באונליין.

הוא ממכר בטירוף וממש כיף לשחק אותו עם חברים והוא משחק פשוט וממש כיף! אני מציע לכם להזמין עכשיו או לקנות אותו מתי שהוא יצא בארץ כי הוא פשוט חובה קנייה לבעלי PS3!
    תתחדש,
    הביטא עיערה את הרצון שלי לקנות אותו, אבל אולי בסוף אקנה אותו. למרות שבהחלט אקח את הזמן P:

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    גם אני כנראה יקנה אותו אבל קודם אני קונה את GH4
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    תתחדש!!

אני בטוח שכמעט כל בעל PS3 בסוף יקנה אותו

נראה לי אני יקנה אותו עוד איזה חודש

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני הזמנתי אותו
    אני מקווה שהוא יגיע בהקדם האפשרי...
    אוף איזה באסה שמי שהזמין מPA כבר מקבל תמשחק ומי שהזמין כמוני מVGP מקבל עוד איזה שבוע

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    אני הזמנתי אותו
    אני מקווה שהוא יגיע בהקדם האפשרי...
    אוף איזה באסה שמי שהזמין מPA כבר מקבל תמשחק ומי שהזמין כמוני מVGP מקבל עוד איזה שבוע
    כן..אבל אנחנו הסתמכנו על זה שנקבל את זה כמו שצריך בPA וגם יצא לנו בזול..אבל לפחות אנחנו משלמים בזול...אני משלם 67.48 לפי 3.1 .. 209.188, כולל המשלוח כולל..הם..גם אם ישלמו על דולר נמוך, יחסית שהיה באותה תקופה, יוצא להם 20-30 שקל יותר...וזה הבדל גדול כשמזמינים הרבה משחקים..ולא רק פעם אחת מVGP או משהו

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי PsyFire
    כן..אבל אנחנו הסתמכנו על זה שנקבל את זה כמו שצריך בPA וגם יצא לנו בזול..אבל לפחות אנחנו משלמים בזול...אני משלם 67.48 לפי 3.1 .. 209.188, כולל המשלוח כולל..הם..גם אם ישלמו על דולר נמוך, יחסית שהיה באותה תקופה, יוצא להם 20-30 שקל יותר...וזה הבדל גדול כשמזמינים הרבה משחקים..ולא רק פעם אחת מVGP או משהו
    תאמין לי, שאם כל ילד פה בפורום היה יודע שבPA המשחק ישלח מהר יותר, כולם היו מזמינים משם!
    ותאמין לי שזה שווה את ההוספה של ב20 ש"ח, כי אני פשוט לא מפסיק לשחק בו, שווה כל שקל המשחק הזה!!
    Blue Is The Color Football Is The Game

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    אלה שאומרים שהמשחק הזה יפה וכייפי יש כאלה שהם מגיל 19+??

כי תכלס זה נראה משחק ילדותי ואני דיי מכור למשחקי וידיאו אבל המשחק נראה לי דיי ילדותי בובות צמר וכאלה לא עושה לי את זה....כמו שניסיתי לשחק במייפל זה נראה לי דומה לאללה זה פשוט היה גועל נפש.....

משחק שכייף לילדים עד גיל 14 במקרה בטוב

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    אתמול ישבנו קבוצה של חברים לשחק בו
    (בני 21 עד 26) במשך 5 שעות של צחוק מטורף
    נהנו מכל שניה
    מה שכן...בגדלל שהוא חדש עוד אז רק התחלנו לפתוח שלבים ואופציות

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי tomz25

LBP איזה משחק זה ^^

הרשמה