תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    יש לי בעיה.... אני לומד עכשיו מחשבים(יענו ברמה בגרותית סוף סוף) ואני מנסה על הדרך גם להסתכל על הקוד מקור של אתרים ולנסות לראות אם אני מבין... ורציתי לדעת... אני יכול לקחת קוד מקור של אתר, לשנות אותו, ושזה ישפיע על האתר(רק אצלי במחשב כמובן) נגיד שאני ישנה את התמונה בגוגל לתמונה שלי(סתם נגיד) ושזה יהיה שם גם אחרי רענון...מישהו יודע? תודה!!!(נ.ב אני בטוח שאפשר לעשות את זה איכשהו)

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אתה יכול לדעתי לשמור את הדף אינטרנט על המחשב שלך ע"י הורדה שלו.. אחי שהורודת נסה לשנות את הקוד מקור ואז זה אמור לשנות את האתר ולשמור את השינויים.. כמובן.. רק במחשב שלך
    לבנות משחק זה לא קשה ... זה רק :
    מסובך
    מתסכל לפעמים
    ארוך
    מעייף
    ...

קרדיט לpotato\שניצל על האווטר.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אתה שומר את האתר ופותח אותו או בoffice word או בqpen office ומשנה
    הדף שלי בmoddb
    http://www.moddb.com/members/nestel34
    i'm modder and mapper

הצטרף בתאריך
    31.10.2008
    אתה יכול להוריד.. לא יותר מזה.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    אתה יכול לעשות את זה...
    להוריד את התמונה מהקוד המקורי...
    לקחת את הנתיב של התמונה שאתה רוצה לשים שם ולהדביק אותו במקום התמונה של גוגל לדוגמא).
    shimshon

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    כמו שענו לך קודם, אפשרות ראשונה היא אכן לשנות את הדבר ע"י הורדת הדף, אפשרות שיכולה להיות נוחה, אבל אל בהכרח.

אפשרות נוספת היא הורדת תוספת, לדוגמא Stylish, שמאפשרת לשנות קוד כזה או אחר (במקרה של Stylish מדובר בקוד CSS), ובכך לשנות באתרים את מה שאתה רוצה.
    ישנן תוספות שונות למטרות שונות, אם זה JS, אם זה HTML או אם מדובר בשינוי CSS, תמצא באתרים התוספים של הדפדפן שלך את התוסף הרצוי ותתקין.

אני משתמש בדר"כ באפשרות השניה, כאשר אני משנה CSS של אתר ובכך זה נשמר תמיד גם כאשר יש שינוי באתר...!
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"

הרשמה