תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 81
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ובכן, 10 שנים חלפו מאז הייתה פה שנת 1998. לחלקינו השנה אנו רואים מקבץ משחקים מרשים במיוחד וחושבים שזאת השנה הטובה למשחקים שהייתה. יוצאים משחקים כמו GTA, NG2, פייבל2, FO3, גירס 2, רזי2, LBP, COD5, FC2, דד ספייס ועוד רבים וטובים. אולם האם היא באמת יותר טובה מ-1998? הנה משחקי שנת 1998, תשפטו בעצמכם.

מקום 10:
    Star Wars: Rogue Squadron

מקום 9:
    Fallout 2

מקום 8:
    Baldur’s Gate

מקום 7:
    Unreal

מקום 6:
    Tekken 3

מקום 5:
    Resident Evil 2

מקום 4:
    StarCraft (w/ Brood War)

מקום 3:
    Half-Life

מקום 2:
    Metal Gear Solid

מקום 1:
    The Legend of Zelda: Ocarina of Time

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אצלי HL במקום הראשון והזלדה הזה איך הוא שונה מהמיליון זלדות האחרות זה נינטדו זה כמו EA הם מוצאים כל שנה אותו משחק ואיך שהוא איתם זה נמכר

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    למרות שלא שיחקתי בכולם ולא אהבתי את כולם אבל למעט מספר 10 אין ספק ששנת 98 אוכלת את 2008 מבחינת שמות גדולים ולהיטים.

אין ספק גם שהשנה ההיא חידשה הרבה יותר בתעשייה מאשר הנוכחית.

הדור הנוכחי לדעתי לא עשה את הקפיצה המספקת מספיק,אולי זה רק אני אישית,אבל מבחינת גיימפליי לא ראינו אבולוציה גדולה מספיק,הכל נהיה יותר גדול והsand box נהיה נפוץ כמו משחקי ספורט ומירוצים אבל אין באמת בשורות חדשות.
    ואפילו הגראפיקה לא ברמה שציפיתי לה,אבל זה בגלל שנפלתי קורבן לסרטוני ה CGI של סוני שגרמו לי להאמין שהדור הבא יהיה קולנוע.

בכל מקרה,98 פתחה פתח לז'אנר חדש (MGS) עשתה שינויים מרחיקי לכת מבחינת גיימפליי בז'אנר קיים(זלדה) ולקחה צעד גדול קדימה ז'אנר שלם (HL).
    כנראה שמבחינת חדשנות במשחקים והשפעה עליהם,זאת השנה המשמעותית ביותר.
    נערך לאחרונה על ידי bling; 29.10.2008 בשעה 14:23.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ITAYBRON
    אצלי HL במקום הראשון והזלדה הזה איך הוא שונה מהמיליון זלדות האחרות זה נינטדו זה כמו EA הם מוצאים כל שנה אותו משחק ואיך שהוא איתם זה נמכר
    אתה מפספס את מטרת הדיון (למרות שפה אנחנו לא כ"כ קשוחים לגבי זה... אבל בכל זאת כדאי פחות לתת לו כמה עמודים לפני ששודדים את הנושא).
    הרעיון היה דיון בין המשחקים של השנה לבין 10 שנים, האם השנה יותר טובה או אז?

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    שום משחק השנה לא השתווה לכיף של UNREAL הראשון
    השנה הכי טובה? זה תלוי על איזה זאנר של משחקים מסתכלים

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    פשוט אין על טקן 3, זה משחק המכות הכי טוב ששיחקתי בחיי.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אתם מזלזלים בOcarina of Time שעד היום נחשב בעיני רבים כמשחק הטוב ביותר אי פעם.
    אז נכון שנינטנדו מיחזרו אותו עד אובדן הדעת אבל זה המקור וכשהוא יצא לא היה עליו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אז אני מבין שאתה בעד 1998?

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    2001 היא גם הייתה שנה מעולה עם משחקים כמו
    HALO
    GTA III
    DMC
    CIV3
    SSBM
    MAX PAYNE
    קשה לי להחליט איזה שנה הייתה הכי טובה כשב98 היתי בסה"כ בן 6
    אבל אם אני נהנה עד היום לשחק בטקן 3, אנריל,סטאר קראפט או HL. זה אומר לי הרבה על השנה הזאת אבל בכל מקרה אני חושב 98 הייתה שנה טובה יותר מ2008
    (זה אולי עד שאני ישחק בME,FABLE2,GREARS2,FALLOUT3,LBP)
    אולי זו השנה הכי טובה בכל הקשור לRPG .

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    כמה שאהבתי את Rogue squadron... ואת Starcraft בכלל...
    בהחלט שנה אדירה. אבן פינה להרבה משחקים שיש היום... אני נאלץ להגיד ש-1998 הייתה שנה טובה יותר וזאת מכיוון שהמשחקים שאנחנו משחקים היום, נבנו בעקבות כמה קלאסיקות אגדיות בעבר.
    הבעיה ששוב... אם מסתכלים על נטו הנאה, אז ברור שהמשחקים של היום לא רואים ממטר את המשחקים של פעם. השאלה באיזה פרספקטיבה מסתכלים על זה.
    בדיוק כמו הקולנוע... רוצים להגיד לי שניתן לעשות סרט רובוטריקים עם הטכנולוגיה של פעם? פשוט לא.
    החוויה של המשחקים היום הרבה יותר מועצמת וזה כמובן בזכות הטכנולוגיה שהתקדמה.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    שתיהם שנים טובות לגיימינג...
    לדעתי 2008... גם 2001 ואחת הייתה טובה...
    יש לי את כמעט את כל הרשימה (מקורי)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קודם כל הרשימה הזו היא Fail מוחלט כי היא לא כוללת כותרים כמו Thief (מי אמר שלום לזאנר חדש?), Grim Fernando ו-Rainbow Six שללא ספק צריכים להיכנס לפני כותר כמו Resident Evil 2.

בכל מקרה, אין למה להשוות אותה ל-2008 כי 2008 עדיין לא הסתיימה וחצי מהכותרים הבאמת גדולים עדיין בדרך. אבל לא צריך ללכת רחוק, כי 2007 לוקחת כל שנה שהיתה לפניה - כולל 98, כולל 2001, וכולל 2004.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    לא, היא לא... לא היה בה שום חידוש...
    לדעתי פריחת עולם הגיימינג התחילה ב--98

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה מדבר על השנה של ME, ביושוק, COD4, היילו 3 ועוד! אז תן כבוד!

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ITAYBRON
    כפי שעומר אמר, על אף שנינטנדו כבר מיחזרה את OOT יותר מדי (למרות שגם זה לא הכי מדויק, כי היא סה"כ עשתה מאז 3 המשכים, הלא הם MM השונה מאוד, WW השונה ו-TP הזהה מאוד) OOT הוא ללא ספק המשחק הטוב ביותר של אותה שנה. בכלל OOT הוא משחק גאוני, ולמרות שהוא די התיישן מאז 1998, גם היום הוא משחק מהנה ביותר שיכול להעביר כמה ימים בכיף רב (או כך לפחות זה היה עבורי לפני שנתיים, אז שחקתי במשחק בפעם הראשונה).
    נערך לאחרונה על ידי F.P; 29.10.2008 בשעה 16:24.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אתה מדבר על השנה של ME, ביושוק, COD4, היילו 3 ועוד! אז תן כבוד!
    ורוק באנד, וGOW2, וTF2, ופורטל, וHL:EP2, וקרייסיס, וUT3, וגיטר הירו 3, ומריו גלקסי ומטרויד פריים 3, וזלדה PH ופורצה 2, וvirtua Fighter 5, וWIC וSupreme Commander, ואנצרטד, וראצט וקלאנק TOD ועוד!
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכון, אבל אני מדבר בלשון "העם"...

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    ורוק באנד, וGOW2, וTF2, ופורטל, וHL:EP2, וקרייסיס, וUT3, וגיטר הירו 3, ומריו גלקסי ומטרויד פריים 3, וזלדה PH ופורצה 2, וvirtua Fighter 5, וWIC וSupreme Commander, ואנצרטד, וראצט וקלאנק TOD ועוד!
    אני חוזר בי

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    כפי שעומר אמר, על אף שנינטנדו כבר מיחזרה את OOT יותר מדי (למרות שגם זה לא הכי מדויק, כי היא סה"כ עשתה מאז 3 המשכים, הלא הם MM השונה מאוד, WW השונה ו-TP הזהה מאוד) OOT הוא ללא ספק המשחק הטוב ביותר של אותה שנה. בכלל OOT הוא משחק גאוני, ולמרות שהוא די התיישן מאז 1998, גם היום הוא משחק מהנה ביותר שיכול להעביר כמה ימים בכיף רב (או כך לפחות זה היה עבורי לפני שנתיים, אז שחקתי במשחק בפעם הראשונה).
    אני נוטה לא להסכים לגבי אותה שנה כשיש משחק כמו באלדורס גייט ברשימה.

ואני חייב לציין שלא רק שOOT מוחזר יותר מידי, OOT הוא גם מיחזור יותר מידי.
    אחרי ששיחקתי הרבה במשחקים הקודמים של זלדה על הקונסולות הקודמות של נינטנדו (ולא באמולטורים) אני פשוט ראיתי בOOT מיחזור של Legend of Zelda ושל Link to the past, פשוט עם מעבר לעולם תלת מימדי עם קצת יותר פלטפורמה מעיקה (מה שלא היה במשחקי זלדה קודמים) ומצלמה קצת בעייתית.
    האכזבה שלי מהמשחק היתה די גדולה, בהתחשב בזה שזלדה היה המשחק האהוב עלי על הNES (אפילו לפני SMB3) ואולי גם בכלל. כולל באלדור, יש לפחות 5 משחקים שיצאו באותה השנה שהייתי מסמן לפני OOT כמשחק השנה.

בנוסף, מאחר והוא משחק תלת מימד יחסית ישן, אז הוא גם לא התיישן כל כך טוב. למעשה אני חושב שהיום דווקא עדיף לשחק בשני המשחקים הקודמים שהזכרתי והתיישנו טוב יותר.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני נוטה לא להסכים לגבי אותה שנה כשיש משחק כמו באלדורס גייט ברשימה.

ואני חייב לציין שלא רק שOOT מוחזר יותר מידי, OOT הוא גם מיחזור יותר מידי.
    אחרי ששיחקתי הרבה במשחקים הקודמים של זלדה על הקונסולות הקודמות של נינטנדו (ולא באמולטורים) אני פשוט ראיתי בOOT מיחזור של Legend of Zelda ושל Link to the past, פשוט עם מעבר לעולם תלת מימדי עם קצת יותר פלטפורמה מעיקה (מה שלא היה במשחקי זלדה קודמים) ומצלמה קצת בעייתית.
    האכזבה שלי מהמשחק היתה די גדולה, בהתחשב בזה שזלדה היה המשחק האהוב עלי על הNES (אפילו לפני SMB3) ואולי גם בכלל. כולל באלדור, יש לפחות 5 משחקים שיצאו באותה השנה שהייתי מסמן לפני OOT כמשחק השנה.

בנוסף, מאחר והוא משחק תלת מימד יחסית ישן, אז הוא גם לא התיישן כל כך טוב. למעשה אני חושב שהיום דווקא עדיף לשחק בשני המשחקים הקודמים שהזכרתי והתיישנו טוב יותר.
    אבל אתה נמצא בקרב המיעוט פה גיא, ככה שאני יכול לנפנף את דעתך בלי הצורך להסביר את עצמי. זה לפעמים כיף להיות בצד של הרוב המוחלט .

ולמרות שאני לא צריך לומר דבר, אני אגיד בכל זאת כי שיחקתי במשחק הזה לראשונה ב-2006 על N64 (חבר שלי השאיל לי בזמנו N64), והוא השאיר עלי כזה רושם שרק בגללו קניתי את הווי. באותה שנה החלטתי שאני רוצה להשלים את הסדרה הזו שנקראת זלדה, כי הבנתי שזה פספוס עבורי שלא שיחקתי בכזו סדרת משחקים נהדרת, אז התחלתי עם LTTP, המשכתי עם מיניש קאפ, הגעתי לשיא עם OOT וסיימתי עם MM. אפשר לומר שלא היה לי מספיק רקע לפני ששחקתי ב-OOT, כי דילגתי על המשחקים של ה-NES ושל הגיימבוי קולור, ככה שדעתי יכולה להיות קצת לא הוגנת.

מהרגע הראשון ששחקתי ב-OOT פשוט התאהבתי, המשחק פשוט הרגיש לי מדהים, על אף שבהתחלה הגיל שלו הרגיש, התרגלתי לגרפיקה המיושנת תוך 5 דקות (מה שכן, כיום אולי לא הייתי מצליח להתרגל כל כך מהר לקצב הפריימים האיטי אחרי שהבוקס הפך אותי למפונק), והתלהבתי מאוד מהיישום של כל מיני מרכיבים מהמשחקים הדו מימדיים במשחק בתלת מימד, ועוד חלקים שהם היו חדשים לחלוטין ב-OOT לעומת המשחקים הדו מימדיים.

זו היתה התמכרות, לא יכולתי להפסיק לשחק, והסיבה היחידה שלקח לי לסיים את המשחק ביותר מיומיים היא משום שבזמנו הייתי עוד בתיכון, וגם עבדתי (וגם על הדרך ניהלתי גילדה ב-WoW). המשחק הזה היה חווית הגיימינג הגדולה ביותר שלי לאותה שנה, ואני פשוט לא מסוגל לשכוח אותו.

אני לא יכול לשכנע אותך על דעה, משום שדעה זה דבר אישי. אבל אני יכול להגיד לך, בתור אחד ששיחק במשחק ב-2006, כאשר המשחקים הקודמים בסדרה היו טריים פי כמה במוחי מאשר מה (שכנראה) היו במוחך, ולמרות כל ה-Handicaps האלה, נהנתי מהמשחק הזה ברמה שאני חושב שזה המשחק הטוב ביותר אי פעם.

אבל זה אני (ועוד 90% מהגיימרים).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה