תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תמיד תהיתם למה קיימת מתיחות בין שחקני ה-Horde וה-Alliance בפורום? או סתם בין שחקנים מהצדדים השונים, בעולם האמיתי? הרי כולנו משחקים אותו משחק!

ג'ורג' פייג', מהמגזין The Escapist, כתב מאמר בנושא, מומלץ מאוד.
    Aggro Management

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    He's Horde, we've never met in person and I'm dating his sister. Thanksgiving is going to be rough.
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    בחיים שלי לא שמעתי על עוינות בין שחקני אליינס והורד, בתוך המשחק זה בסדר גמור, כי אחרי הכל, אנחנו הורגים אחד את השני (או שאולי בתוך כל אחד מאיתנו יש RPer קטן )..

מחוץ למשחק זה סתם חוש הומור...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Blackmore
    בחיים שלי לא שמעתי על עוינות בין שחקני אליינס והורד, בתוך המשחק זה בסדר גמור, כי אחרי הכל, אנחנו הורגים אחד את השני (או שאולי בתוך כל אחד מאיתנו יש RPer קטן )..

מחוץ למשחק זה סתם חוש הומור...
    קראת את הכתבה בכלל?

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    קראתי, אני חושב שאנשים קצת פספסו את הגבול שבין מציאות לדמיון. עדיין משעשע...

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    הכתבה הזאת רק מראה עד כמה האליינס האלה פתטיים וכמה אנשים לוקחים את המשחק הזה ביותר מדי רצינות, כי תכלס זה לא עקרוני באיזה צד אתה בכלל כל עוד אתה לא רוג.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

"What's worse, according to the in-game history of WoW, the Alliance are invaders and persecutors"

זה לא הפוך? האורקים פלשו ל Azaroth.
    שדים הם תירס

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    קראת את הכתבה בכלל?
    ת'עמוד הראשון, ולדעתי הבחור חיי בסרט

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    הכתבה הזאת לא באה לדבר על שום דבר חוץ מלהלל שחקני אליינס, בכל העמוד הראשון הוא נותן "רמיזות" לאיך ששחקני אליינס הם אנשים טובים יותר ומנסה להוציא את התסכול שלו מההפסד להורד במשחק(די עצוב שכל כך אכפת לו ממשחק) על ידי המשך המלחמה בעולם האמיתי, בין אם זה להראות עד כמה החבר הזה שלו היה מוצלח יותר בחיים האמיתיים משחקן ההורד ההוא או בין אם זה להראות שהשחקנית החדשה ההיא הייתה הידידותית ונחמדה וכו' ועד כמה שחקני ההורד ההם היו מניאקים ביחס שלהם אליה.
    במילה אחת פתטי!
    פעם אחרת תביא לפחות כתבה מועילה והומוריסטית רועי כי זה די נושא טיפשי.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    קראתי עמוד אחד..הכתבה הזאת היא בולשיט אחד גדול..

הרשמה