תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    בהמשך למה שחנן אמר לפני מספר ימים בחדשה באתר.

לראשונה, מזה איי פעם, משחק מולטי פלאטפורם יוצא נחות משמעותית עד כדי איבוד ציון באתר גדול על הפס 3.
    גיימספוט נתנו ל-Fallout 3 בגרסאת הפס 3 8.5 לעומת 9 בגרסאת ה-360.
    הסיבות:
    It's a shame, in light of these impressive design elements, that the PlayStation 3 version is shockingly inferior to the others from a technical perspective. Although the Xbox 360 and PC versions display the occasional visual oddity and bland texture, these nitpicks are easy to overlook. Sadly, the jagged edges, washed-out lighting, and slightly diminished draw distance of the PS3 release aren't so easy to dismiss. We also experienced a number of visual bugs on the PS3. Character faces disappeared several times, leaving only eyeballs and hair; limbs on robots went missing; some character models had an odd outline around them as if they were cel-shaded; and the day-to-night transition may cause odd streaks on the screen as you move the camera around. This version doesn't even offer trophies, whereas the Xbox 360 and PC versions offer Xbox Live/Windows Live achievements.

אני לא מאמין שהם אפילו לא הכניסו טרופיס, זה פשוט ביזיון. בלי קשר, מעניין אם ימצאו לנכון לנסות לתקן את הבעיות בעזרת פאטצ'.

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    מוזר ביותר

כבר מזמן ידענו שיותר קשה לפתח על הps3,אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשר...לדעתי חוסר השקעה קטן מצד המפתחת...
    אגב,לא בטוח שזה עד כדי כך קריטי כי גם ac קיבל יותר נקודות ב360(בign למשל) ובנינו הוא לא נראה כל כך שונה...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    כבר מזמן ידענו שיותר קשה לפתח על הps3,אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשר...לדעתי חוסר השקעה קטן מצד המפתחת...
    אגב,לא בטוח שזה עד כדי כך קריטי כי גם ac קיבל יותר נקודות ב360(בign למשל) ובנינו הוא לא נראה כל כך שונה...
    אני לא מבין גדול בנושא, אבל מדובר בסופו של יום ברצון. נושא האצ'יוומנטס שלא נכנסו לגרסאת הפס 3 מראה על כיוון מסויים של אותו רצון.

לפס 3 יש משחקי עולם פתוח פי כמה יותר מרשימים טכנית, Far Cry 2 כדוגמא עדכנית מעולה, כאשר המשחק נראה זהה עד הפרט האחרון גם ב-360 וגם בפס 3.

ממש מרגיז אותי לראות זלזול כזה מצד מפתחת, אחרי שאקבל מחר את המשחק אני אדע באמת קצת יותר טוב האם הביזיון באמת כזה גדול.

דווקא ב-AC הרוב טענו שגרסאת הפס 3 עדיפה, גיימספוט לשם דוגמא. אבל שם עוד הדעות היו חלוקות, כאן זו מגמה ברורה.
    מה גם שההבדלים ממש מורגשים, זה משהו שלא ראיתי עד היום במשחק מלבד the Darkness.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    8.5 זה לא כזה קריטי כמו שאנשים מתארים..

נכתב במקור על ידי Death_119
    אני לא מבין גדול בנושא, אבל מדובר בסופו של יום ברצון. נושא האצ'יוומנטס שלא נכנסו לגרסאת הפס 3 מראה על כיוון מסויים של אותו רצון.

לפס 3 יש משחקי עולם פתוח פי כמה יותר מרשימים טכנית, Far Cry 2 כדוגמא עדכנית מעולה, כאשר המשחק נראה זהה עד הפרט האחרון גם ב-360 וגם בפס 3.

ממש מרגיז אותי לראות זלזול כזה מצד מפתחת, אחרי שאקבל מחר את המשחק אני אדע באמת קצת יותר טוב האם הביזיון באמת כזה גדול.

דווקא ב-AC הרוב טענו שגרסאת הפס 3 עדיפה, גיימספוט לשם דוגמא. אבל שם עוד הדעות היו חלוקות, כאן זו מגמה ברורה.
    מה גם שההבדלים ממש מורגשים, זה משהו שלא ראיתי עד היום במשחק מלבד the Darkness.
    בוא נגיד שthe Darkness הוא לא המשחק הטוב ביותר...
    ign הורידו לac 2 נקודות,כמו במקרה של פוולאוט 3,לא יודע על האחרים(חוץ מזה שגיימספוט נתנו את אותו ציון.)

בקשר לפיתוח של פוולאוט,זה בטמת זלזול כי גם ככה כבר "היה את הטרופיס" (שבטח אם היו אז היו די דומים לאצ'יוומנטס)ורק היה צריך להכניס את זה לps3...

מה שכן כמו שאתה אומר,כבר יש משחקים מדהימים ביופי שלהם שרצים חלק על הps3 ושווה ל360,כנראה שרק צריך קצת יותר זמן ופחות זלזול...

אגב,אתה מקבל את המשחק לps3 או ל360?

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    "ההישג הטכני" של באטסדה לא מפריע לי, אבל כמו שאמרת החוסר בטרופיז מרגיז את הצורה, עצלנות של המפתחת, או שיקול דעת מטומטם של "בכל מקרה הוא יהיה עם פחות תוכן"...... או פורט PC>360>PS3 (לא ממש התעניינתי בו, אז אני לא יודע אם הוא פותח מאפס על כל קונסולה או בפורט). והעובדה שהם בנו תקוות על זה שהגרסאות על הקונסולות זהות ואז נתנו לגרסאת ה-360 מתיחת פנים...... איף איתם. לפחות ב-FC2 המצב שונה (לפי GSו-QUAZZ)

ו-AC נראה זהה על שתי הקונסולות, GT לדוגמא לא אישרו FULL RGB ו-SUPERWHITE על ה-PS3 שלהם, בגלל זה נראה שהגרפיקה "וואשד אאוט" כמו שהם אמרו. אך בגרסאת ה-PS3 היו המון באגים ובעיות טכניות לעומת הגרסאות האחרות.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    בוא נגיד שthe Darkness הוא לא המשחק הטוב ביותר...
    ign הורידו לac 2 נקודות,כמו במקרה של פוולאוט 3,לא יודע על האחרים(חוץ מזה שגיימספוט נתנו את אותו ציון.)

בקשר לפיתוח של פוולאוט,זה בטמת זלזול כי גם ככה כבר "היה את הטרופיס" (שבטח אם היו אז היו די דומים לאצ'יוומנטס)ורק היה צריך להכניס את זה לps3...

מה שכן כמו שאתה אומר,כבר יש משחקים מדהימים ביופי שלהם שרצים חלק על הps3 ושווה ל360,כנראה שרק צריך קצת יותר זמן ופחות זלזול...

אגב,אתה מקבל את המשחק לps3 או ל360?
    לפס 3 כמובן.

אני לא קונה יותר מולטיפלאטפורם ל-360, לא מספיק נהרסו לי שתי קונסולות וביזבזו לי קרוב לשנה בלי 360?

The Darkness הוא משחק טוב מאוד, גם לפי הביקורות וגם לפי מה שהייתה יכולה להיות דעתי. יש לי אותו לפס 3 והמשחק פשוט התרסק בגלל בעיות טכניות, המצב שם היה קטסטרופאלי כמו שמעולם לא ראיתי בשום משחק, הוא פשוט לא שחיק.

לגבי AC:
    PS3 owners are blessed with a slightly more solid frame rate, although the 360 version features a little more contrast in the lighting, so it's pretty much a wash.

קונטרסט בתאורה (משהו שאני אפילו לא מבין איך רואים אותו) על פני בעיות בקצב הפריימים, לי אישית קצב הפריימים הרבה יותר חשוב.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 28.10.2008 בשעה 20:29.

לפס 3 כמובן.

אני לא קונה יותר מולטיפלאטפורם ל-360, לא מספיק נהרסו לי שתי קונסולות וביזבזו לי קרוב לשנה בלי 360?

The Darkness הוא משחק טוב מאוד, גם לפי הביקורות וגם לפי מה שהייתה יכולה להיות דעתי. יש לי אותו לפס 3 והמשחק פשוט התרסק בגלל בעיות טכניות, המצב שם היה קטסטרופאלי כמו שמעולם לא ראיתי בשום משחק, הוא פשוט לא שחיק.

לגבי AC:
    PS3 owners are blessed with a slightly more solid frame rate, although the 360 version features a little more contrast in the lighting, so it's pretty much a wash.

קונטרסט בתאורה (משהו שאני אפילו לא מבין איך רואים אותו) על פני בעיות בקצב הפריימים, לי אישית קצב הפריימים הרבה יותר חשוב.
    lol מה זה קונטרסט בתאורה?
    את האמת קצת הפריימים היה אחת הבעיות בac לפני הפאץ'...

בקשר לThe Darkness,היתכוונתי שהוא הדוגמה לשואה טכנותית...

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    שמח שיש לי את המשחק לבוקס..
    הוא באמת נראה מדהים!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בהמשך למה שחנן אמר לפני מספר ימים בחדשה באתר.

לראשונה, מזה איי פעם, משחק מולטי פלאטפורם יוצא נחות משמעותית עד כדי איבוד ציון באתר גדול על הפס 3.
    זה לא לראשונה, כי היו הרבה משחקים לפניו (הדוגמא הבולטת ביותר היא The Orange Box, אבל גם Enemy Terriroty: Quake Wars מהשנה האחרונה שקיבל הפרשים בציונים, אבל מלכתחילה קיבל ציונים נמוכים).
    אבל זה נראה לי ניטפוק מוגזם לחלוטין שאין שום סיבה שיוריד חצי נקודה מציון: כמה באגים קטנים ומרחק ראייה קטן יותר הם דברים שיכולים ליפול לכאן או לכאן במשחקים שהם עם עולם פתוח. יכול להיות שמבקר אחר יראה בדיוק את אותם הדברים בגירסה אחרת של המשחק. אלא אם כן הם מתארים פה משהו ממש חריג שכל אחד יכל לשים לב אליו (ולא נראה לי שזה המצב) אז הם לגמרי הגזימו.
    ובכל מקרה, היו דברים כאלו גם בGTA4, ואפילו יותר משמעותיים (בשתי הגרסאות של המשחק) - אבל זה לא הפריע להם לתת לGTA4 ציון 10 עגול בשתי הגרסאות. דברים כאלו מינוריים במשחק עולם פתוח שמן הסתם מורכב הרבה יותר הם דברים שלא שוווים חצי נקודה בציון.

אגב, המשחק רץ על Gamebryo, אותו מנוע שמריץ את המשחק הקודם של החברה (Oblivion) והוכיח שעובד טוב על שתי הקונסולות. הוא מנוע די ורסטילי (למעשה זה middleware ולא בדיוק "מנוע"). הוא גם המנוע שמריץ את Civilization 4 ואת Civilization Revolution.

אהה, ולגבי Assassins Creed זה היה המצב לפני הפאטצ' שתיקן את גרסת הPS3:
    However, clearly some aspects of the development are in dire need of improvement over at Ubisoft Montreal. In addition to basic schooling on game design, the team also need to work harder on their cross-platform development because as much as I love this game, the PS3 rendition is a mocking shadow of the Xbox 360 version.
    A patch is apparently forthcoming to fix 'freezing problems' but of far more consequence would be a complete optimisation of the game engine. While the 360 game drops the odd frame here and there, by and large it's refreshing at a steady 30fps. Not so with PS3 where even the most basic action on-screen sends the refresh rate tumbling dramatically. While the detail levels and texture quality appear to be identical cross-format (though PS3 has harsher contrast), the Sony machine employs a different anti-aliasing method than 360. The result is softer edges (good) but an unnecessary blur that masks a lot of the intricate detail you'll find on Xbox 360. The blurring effect is amplified still further should you play in 1080p, which I strongly recommend you avoid if your display accepts standard 720p - as all 'HD Ready' sets do.
    Scaling and blurring aside, it's the frame-rate that is the key concern here, not just in terms of visual smoothness - essential in maintaining the in-game illusion of reality - but also in the perceived response from the controls. Sometimes, especially during combat, the game just feels sloth-like and cumbersome. Combo kills and counter-strikes depend on a split-second timing, and the muted response on the PS3 version makes this much more difficult.
    In short then, one word sums it up for me: gutted. Despite its undeniable array of shortcomings, Assassin's Creed is definitely in my top ten titles of the year, a testament to the sheer ambition of developers today and a tantalising glimpse at the technical possibilities of the games of tomorrow. The fact that this ambition doesn't extend to offering the same quality experience to PlayStation 3 owners is bitterly disappointing.
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 28.10.2008 בשעה 23:21.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה לא לראשונה, כי היו הרבה משחקים לפניו (הדוגמא הבולטת ביותר היא The Orange Box, אבל גם Enemy Terriroty: Quake Wars מהשנה האחרונה שקיבל הפרשים בציונים, אבל מלכתחילה קיבל ציונים נמוכים).
    אבל זה נראה לי ניטפוק מוגזם לחלוטין שאין שום סיבה שיוריד חצי נקודה מציון: כמה באגים קטנים ומרחק ראייה קטן יותר הם דברים שיכולים ליפול לכאן או לכאן במשחקים שהם עם עולם פתוח. יכול להיות שמבקר אחר יראה בדיוק את אותם הדברים בגירסה אחרת של המשחק. אלא אם כן הם מתארים פה משהו ממש חריג שכל אחד יכל לשים לב אליו (ולא נראה לי שזה המצב) אז הם לגמרי הגזימו.
    ובכל מקרה, היו דברים כאלו גם בGTA4, ואפילו יותר משמעותיים (בשתי הגרסאות של המשחק) - אבל זה לא הפריע להם לתת לGTA4 ציון 10 עגול בשתי הגרסאות. דברים כאלו מינוריים במשחק עולם פתוח שמן הסתם מורכב הרבה יותר הם דברים שלא שוווים חצי נקודה בציון.

אגב, המשחק רץ על Gamebryo, אותו מנוע שמריץ את המשחק הקודם של החברה (Oblivion) והוכיח שעובד טוב על שתי הקונסולות. הוא מנוע די ורסטילי (למעשה זה middleware ולא בדיוק "מנוע"). הוא גם המנוע שמריץ את Civilization 4 ואת Civilization Revolution.

אהה, ולגבי Assassins Creed זה היה המצב לפני הפאטצ' שתיקן את גרסת הPS3:
    אין לי כל רצון להכנס לויכוח הזה שוב איתך, אבל האורנג' בוקס זה טיפה עסק שונה כי לא Valve פיתחה את הפורט של ה-PS3, כך שהמצב שם מובן. פה לא.

דווקא, יש שם באגים קצת יותר מדאיגים, קווסטים שלא מופעלים ותוקעים את המשחק מתגובות שראיתי בגיימספוט בפורום, יכל להיות שגם בגרסאת ה-360.

בגיימספוט הם גם טענו שהפנים נעלמות ונשארות רק הגבות (בהשפעת הקרינה?) בחלק מדמויות ה-NPC במשחק.
    בהחלט לא דברים מינוריים.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    ירושלים
    אז מה אתם אומרים?
    לא לקנות אתFALLOUT 3 לPS3?
    אני מחכה לתשובה בקרוב כי אני מתלבט ברצינות

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי eladc898
    אז מה אתם אומרים?
    לא לקנות אתFALLOUT 3 לPS3?
    אני מחכה לתשובה בקרוב כי אני מתלבט ברצינות
    אם אין לך בוקס אז תקנה לPS3 כך או כך זה משחק חובה חובה חובה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ועכשיו מסתבר שIGN שינו קצת את הכיתוב בביקורת של גרסת הPS3:
    לפני:
    "Fallout 3 is such an engaging and fantastic experience that it's easy to overlook its few minor flaws, but they do exist and should be mentioned. With any game of this size and scope, you can likely expect a few bugs to slip through the testing process and that is the case here. I had the game crash a couple times. I, and other editors at IGN, have also experienced an annoying number of bugs on the PS3 version that have prevented the game from progressing or have broken the world. In all of these cases, reloading the game has been enough to fix the errors and nothing was frustrating or detrimental enough to give me thought of not recommending the game. However, there is one major issue with the PS3 version that can't be fixed with a reset. Every time anybody on your friends list signs on or sends you a message (or any time you receive any network notification), the game freezes and the screen blurs for a few seconds. If you have a lot of friends signing on and off all day, this will completely ruin the game. The only way to circumvent this is to either play offline or turn off notifications entirely."

אחרי
    "Fallout 3 is such an engaging and fantastic experience that it's easy to overlook its few minor flaws, but they do exist and should be mentioned. With any game of this size and scope, you can likely expect a few bugs to slip through the testing process and that is the case here. I had the game crash a couple times, amongst other small bugs. In all of these cases, reloading the game has been enough to fix the errors and nothing was frustrating or detrimental enough to make me not recommend the game."
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    זה מאכזב בהחלט, אבל סתם בכללי, אני בכלל לא רואה את FO3 כמשחק מאוד יפה גרפית. מבחינה טכנית זאת אומרת (מבחינה אומונותית, לא שזה בדיוק למה שאני מתכוון) הוא נראה טוב עם הרגשה טובה של אווירה בחלק מהמקומות, אבל שוב, טכנית, הוא דווקא מאוד מאכזב אותי בהרבה מקומות. הוא גם מזכיר מאוד את אובליביון.

באופן כללי, אני לא חושב שלFO3 יש בגלל גרפיקה ממש יפה בהשואוה למשחקי מולטיפלטפורם אחרים, שלא נדבר על אקסקלוסיבים.

עוד לא ניסיתי את FO3, אבל אנסה מתי שהוא יסיים להוריד לי (למחשב שם הוא אמור להראות הכי טוב), אבל משום מזה זה נורא איטי, כך שזה יקח זמן. מהסירטונים כרגע אבל הוא לא מרשים אותי ממש (וזה נחשב כי אני משווה לסירטונים אחרים אפשר להגיד).

ד"א, קונטרסרט זה ניגודיות.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    הוא הגיע, נתראה עוד חודש:

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    הוא הגיע, נתראה עוד חודש:
    חח תהנה M8, ספר איך זה (ואם הגרפיקה בכללי גם לך נראת מעפנה כמו לי).
    אגב, אחלה מקלדת P:

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    לראשונה, מזה איי פעם
    תזכורות ORANGE BOX

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ulmerido
    תזכורות ORANGE BOX
    כמו אחיך אה?
    Valve לא פיתחו את האורנג' בוקס, בתסדה פיתחו את Fallout 3.

הרשמה