תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    פיספסתי ביום, אבל לא נורא.
    בשבוע הבא אני אכניס גם כמה דברים שונים מחתימות, אז יש למה לצפות.
    שנתחיל?

Soccer Art
    בואו נתעלם מהגודל הגיגאנטי של החתימה. תראו את המריחות שיוצאות מהדמות ומתפשטות החוצה. השימוש במברשות אקראיות ופאטרנים (כמו הריבועים והעיגולים).
    הניק לא הכי ברור אבל בנוי בצורה מעניינת, חלק עליון מאחורי חלק תחתון - צבעים תואמים חתימה ודמות. אם תסתכלו טוב תראו שהתמונה של הדמות גם מרכיבה את הרקע וממנה החלו המריחות. זה טיפ טוב כשמנסים לשלב דמות בחתימה והוא מוזכר באחד המדריכים פה בפורום לחתימת "קרייסיס". עוד לשילוב - צבעים ותאורה, יש בהירות באזור הדמות כי היא העיקר. אם תסתכלו על הגזירה תראו שהיא נהיית מטושטשת מסביב לדמות ככה שהדמות משתלבת טוב יותר ברקע. וכמובן גם העשן - שמוסיף למילוי השטח ויוצר קצת עניין בעבודה

אוקי D:
    דבר ראשון שרואים מעולה זה התאמת צבעים - ורוד וסגול בדיוק כמו הדמות.
    אחר כך C4D, מוסיפים המון אם שמים בטעם. הוא מתאים מעולה לדמות שמתפרצת החוצה. גם את הC4D צבעו בורוד וסגול כדי לשלב אותו.
    ניק - מעניין פשוט ואלגנטי, מעולה.
    גם בחתימה הזאת יש שימוש בתמונה המקורית בשביל הרקע, רואים את זה בצד שמאל. הגיטרה של הדמות. טישטשו את זה כי זה לא העיקר, הדמות היא העיקר. אבל גם הגיטרה ממוקמת בנקודה טובה שלא מסתירים אותה.
    צד ימין: מברשות רכות כדי למלא את השטח השחור הריק.

שוב - גודל גיגאנטי חסר מסגרת
    מה שמיוחד בזה - רואים.
    פשוט לקחו את הדמות, הפכו אותה למצוירת ופירקו אותה עם מריחות, מחיקות ומברשות SPATTER. אם היה ניק כמו שזה היה מושלם D:
    למי שלא מזהה זה המאסטרצ'יף מHALO.

ספרייט-סיג
    משהו חדש לפורום הזה (חוץ מלמיקי).
    חתימה עם ספרייט. ספרייט היא תמונה מפוקסלת שמראה תנועה מסוימת. כשמריצים הרבה ספרייטים ביחד נוצרת אנימציה. מי ששיחק פה במשחקי גיים-בוי, כל הדמויות שאתם משחקים איתן הן רצפי ספרייטים. אפשר למצוא ספרייטים פה ובעוד הרבה אתרים אחרים ברשת.
    הרעיון בחתימת ספרייט הוא להביא לדמות המפוקסל והדו מימדית מימד שלישי. כמו שאפשר לראות בחתימה, אש ופיצוצים. הרקע נעשה עם מריחות ואפשר לראות בבירור איך התאורה שומרת על הדמות בתור העיקר. יש שם C4D שמוסיף ל"מימד השלישי" ועוד כמה אלמנטים נחמדים כמו הנקודות האלה והקווים מסביב לדמות. וכם גם הNoise הלבן שאפשר לשים לב אליו בכל החתימות עד עכשיו.
    ניק - פשוט ואלגנטי, הפעם עם צל מתחתיו. מה שמראה שאפשר לעשות ניקים עם אפקטים עליהם אבל כמובן שבטעם וכמה שפחות כמו שאפשר לראות פה.

והאחרונה לשבוע הזה:

שילוב של תצלומים עם הדמות.
    העננים מאחורה הם לא מעשה פוטושופ, אלא תמונה של עננים.
    זה מראה שלא תמיד חייבים לבנות רקע מכלום. לא חייבים להתחיל למרוח, לשים מברשות ולשים C4D. אפשר להשתמש בתמונות רגילות ולבנות מהן את הרקע.
    שימו לב גם לפרטים, בגלל שהמעצב שם את התאורה בצד השמאלי, על כל החלק הימני יש כתמי אור. בשביל להשוות בין העננים לדמות, המעצב פישט את המראה של העננים עם ניגודיות ובהירות כדי שיראו כמה שיותר מצוירים כמו הדמות ובאותו הזמן גם אמיתיים כדי שהעבודה תהיה מעניינת.

זהו, מקווה שיספק לכם השראה.
    שבוע הבא יהיו גם עבודות שונות מחתימות D:

שבוע טוב!

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    סוקרארט זו אחת מצורות העיצוב האהובות עליי D:
    בזכות מה שהבאת עזרת לי מאוד להרחיב את הידע בסגנון הזה.
    גם החתימות האחרות פשוט יפהפיות ומגוונות...
    כל הכבוד על ההשקעה.
    תודה אחי

הצטרף בתאריך
    25.10.2008
    איזה חתימות יפות! אבל הראשונה יותר מדי גדולה ... אבל עיצוב טוב מאוד!!!

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    ואי ממש יפות
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    אהבתי במיוחד :

אהבתי את התאורה,המיברשות וגם את האש שיוצאת לן מהיד ומהרגל.
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    26.10.2008
    אהבתי מאוד את

ממש יפה הבאת לי גם כמה רעיונות

הצטרף בתאריך
    23.10.2006

זה..................מדהים............

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    חתימות באמת יפות אם הרבה זוהר ונוצצות מאוד!

הצבעים מישתלבים יפה אם הדמות

Soccer Art זה ליגה אחרת

אני ישמח אם מישהו יביא לי הורדה
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    הורדה של מה?

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני אתייחס לכול חתימה, הסדר יהיה מלמעלה למטה.

1) אני באופן אישי אוהב סוקרארט, אני ראיתי כמה יותר טובים, זאת לדעתי טיפה בנאלית אבל אם המטרה היית להראות עבודת מריחה טובה אז זה בהחלט מתאים.

2) אני ממש לא אהבתי את החתימה הזאת, לדעתי היא בוטה מדי.

3) גיגאנטי וחבל אבל מעולה, צבעים טובים ואני אוהב דמויות שמתפרקות לרקע D:

4) חתימה בהחלט לא רעה, ראיתי כמה חתימות ספרייט יותר טוב אבל זאת נתנה בי השראה לחתימת ספרייט אז זה טוב.

5) פה אני באמת לא מבין למה שמת את זה, היא נראת לפי דעתי נורא, הדמות נראת מעוכה והיא יוצאת מהמסגרת, אני לא יודע אבל נראה לי שמעצב שלא שם לב לאיך יצאה לו המסגרת גם לא יתייחס לתאורה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    5) פה אני באמת לא מבין למה שמת את זה, היא נראת לפי דעתי נורא, הדמות נראת מעוכה והיא יוצאת מהמסגרת, אני לא יודע אבל נראה לי שמעצב שלא שם לב לאיך יצאה לו המסגרת גם לא יתייחס לתאורה.
    נכתב במקור על ידי Potato
    שילוב של תצלומים עם הדמות.
    העננים מאחורה הם לא מעשה פוטושופ, אלא תמונה של עננים.
    זה מראה שלא תמיד חייבים לבנות רקע מכלום. לא חייבים להתחיל למרוח, לשים מברשות ולשים C4D. אפשר להשתמש בתמונות רגילות ולבנות מהן את הרקע.
    שימו לב גם לפרטים, בגלל שהמעצב שם את התאורה בצד השמאלי, על כל החלק הימני יש כתמי אור. בשביל להשוות בין העננים לדמות, המעצב פישט את המראה של העננים עם ניגודיות ובהירות כדי שיראו כמה שיותר מצוירים כמו הדמות ובאותו הזמן גם אמיתיים כדי שהעבודה תהיה מעניינת.
    *שיעול*

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    הורדה של SA
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    מה זאת אומרת הורדה של SA?
    Soccer Art זה סגנון עיצוב, לא תוכנה.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    כל הכבוד על ההשקע
    ההבדל ברמה ממש רואים ואולי זה רק כי "הלך להם " או לא
    לא הבנתי עדיין מה זה ספרייט זה נראה פשוט כמה תמונה....

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ספרייט היא תמונה מפוקסלת שמראה תנועה מסוימת. כשמריצים הרבה ספרייטים ביחד נוצרת אנימציה. מי ששיחק פה במשחקי גיים-בוי, כל הדמויות שאתם משחקים איתן הן רצפי ספרייטים.

לדוגמא

הרשמה