תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    http://top100.ign.com/2008/index.html

לא ראיתי שפתחו על זה דיון ומעניין לשמוע מה דעתכם על הרשימה.

דבר ראשון ששמתי לב אליו זה שאין לPC ייצוג מכובד ונראה שרוב המצביעים אוהבים קונסולות.

דבר שני,למרות שאני לא אוהב להצית שריפות שכבר נכבו (טוב על מי אני עובד ) אפשר לראות שגם ברשימה הזאת metal gear solid 2 מדורג אחרון מכל המטאל גירים ובהפרש ניכר.
    אז למרות שזה לא סקר של אוהדי מטאל גיר בלבד ולמרות שזה לא מדע מדויק במאה אחוז,אני חושב שעדיין הדירוג הזה של הסדרה משקף את הלך הרוח של הפאנבוים של הסדרה שקולם בטוח נשמע בדירוג זה.

דבר שלישי הייתי רוצה לדעת למה זלדה,למרות יציאה של כל כך הרבה משחקים מעולים מאז שנת 98,ממשיך להישאר במקום הראשון,הוא באמת לדעתכם המשחק הטוב של כל הזמנים?
    משום מה זה קונצנזוס שאותי אישית נורא מרגיז.

ואישית אני גם חושב שמשחקי ספורט לא צריכים להיות ברשימה כזאת,כמה שאני מת על הג'אנר הזה,הוא כיף נגד חברים וכו' אבל לדעתי חוויות סינגל טובות הן הרבה יותר דומיננטיות ממשחקי ספורט.

בכל מקרה מה דעתכם על הדירוג?
    נערך לאחרונה על ידי bling; 26.10.2008 בשעה 20:26.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    (מצטרף לאגודת "השרתים הדפוקים של Vgames מחקו לי את ההודעה המקורית")

נראה שהרשימה משתפרת עם השנים. יש פחות ופחות משחקי נינטנדו בני 200 שנה במקומות 1-10 (כאשר בעולם נטול נוסטלגיה אותם משחקים לא היו נכנסים גם לרשימה בת 1000 כותרים). לעומת זאת נראה שיש עוד זמן עד ש-OOT סוף סוף יילך קיבינימט.

ומצד שני, איפה Deus Ex? איפה Thief? איפה Civilization? איפה Baldur's Gate 2?

כל ה-Wario Wareים שבעולם נכנסו אבל אף אחד מהמשחקים הנ"ל? עצוב מאוד. מצד שני, זה בערך הסיבה שמוציאים את הרשימות האלה, למשוך traffic ולגרום לאנשים להתעצבן שהמשחקים האהובים עליהם לא נכנסו.

לפחות SC נכנס בחסד למקום 71... זה גם משהו...

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    zelda OOT הוא ARPG שהקדים את זמנו ובגלל זה קשה מאוד להתחרות בו .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    (השרתים יוחלפו עד סוף השבוע ואז ירווח לכולנו)

זה משחק שיצא עם שנים וחצי ביקורות כשמשחקים היו פלא טבע. לא פלא שהוא מחזיק מעמד. ובכל מקרה היום עם ההייפ ואינפלציית האתרים של המשחקים ושככה כל אחד מושך קוראים, הסיכוי למשהו אמיתי שישאר ככה הוא פשוט אפסי.

נ.ב. תן לפחות קישור לכתבה המרכזית על זה בויגיימס (של רונן ששוב הפך את זה לפרסומת לא סמויה לנינטנדו )

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    (מצטרף לאגודת "השרתים הדפוקים של Vgames מחקו לי את ההודעה המקורית")
    שוא"ש זוכר ושומר וגם אם השרת מפשל אתה לוחץ על retry וכשהוא שואל אותך אם לעשות resend ואתה אומר לו yes אז הוא שולח את ההודעה שוב, אפילו אם השרת היה למטה כשניסית בפעם הראשונה.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    לא תמיד נכון . גם אני נסיתי לעשות זאת והדף נתקע .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    איפה GEARS OF WAR?!?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Asi.P
    לא תמיד נכון . גם אני נסיתי לעשות זאת והדף נתקע .
    אתה יכול להמשיך לעשות את זה עד שהשרת מקבל את התגובה.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    איך HALF LIFE 2 מקום 33?
    הם צריכים לעשות את זה שאנשים מקצועיים (עורכים מהאתר)
    בוחרים מקומות? HL2 צריך להיות NUMBER ONE

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כי אולי הוא לא מקום ראשון בכל הזמנים?

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    איך HALF LIFE 2 מקום 33?
    הם צריכים לעשות את זה שאנשים מקצועיים (עורכים מהאתר)
    בוחרים מקומות? HL2 צריך להיות NUMBER ONE
    אבל זה כל הרעיון, שנותנים לכולם לבחור את המשחק שלהם, "קולו של העם"

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני לא בטוח איך הם בכלל דירגו את זה כמו שמישהו ציין חסר שם כמה משחקים אולים הם פשוט לא מספיק פופולארים. עדיין הN64 היתה קונסולה פצצה עם שלט הכי מגניב אי פעם ויצאו לה מלא משחקים טובים וחדשניים יחסית לתקופה.

עדיין המשחקים בראש הרשימה די ישנים ולמרות שיש משחקים שמתעלים עליהם כיום בגרפיקה ובמורכבות הם עדיין במקומות הראשונים. אם תבדקו למשל איפה נמצא zelda TP הוא מקום 37 למרות שהוא נראה יותר טוב וגם מורכב יותר מOOT (חבל שהם לא משקיעים בvoice over אולי במשחק הבא). הוא כנראה במקום נמוך כי הוא לא חידש הרבה - לינק הוא אותו לינק עם כמעט אותו ציוד וכלי נשק. המעבר של לינק לתלת מימד בOOT היה ממש מדהים יחסית לדו וגם המשחק שילב בתוכו כל מני דברים כמו מוזיקה ומיני משחקים .

אם אתם לא מבינים למה הם דירגו את המשחק כלכך גבוה אז תנסו לשחק בו או תשאלו את ה resident zelda fan שלכם .

עדיין אני לא שיחקתי רק ב3 מהמשחקים ב10 הראשונים שכוללים את שני הזלדות ו golden eye 007 שהיה בזמנו משחק מעולה זה FPS למי שלא מכיר. חבל שהמשחק היה לN64 של נינטנדו , החברה שפתחה אותו שייכת ל microsoft והמותג 007 שייך לסוני . פרדוקס מעבר לכל דימיון.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    (השרתים יוחלפו עד סוף השבוע ואז ירווח לכולנו)

זה משחק שיצא עם שנים וחצי ביקורות כשמשחקים היו פלא טבע. לא פלא שהוא מחזיק מעמד. ובכל מקרה היום עם ההייפ ואינפלציית האתרים של המשחקים ושככה כל אחד מושך קוראים, הסיכוי למשהו אמיתי שישאר ככה הוא פשוט אפסי.

נ.ב. תן לפחות קישור לכתבה המרכזית על זה בויגיימס (של רונן ששוב הפך את זה לפרסומת לא סמויה לנינטנדו )
    אתה בעצמך עונה למה לא קישרתי

בקשר לשרתים גיליתי שהכי בטוח להגיב ב 2 בלילה ואז זה תמיד עובד ככה ששמתי שעון מעורר ועכשיו אין לי חשש שההודעה תימחק.

סתם אני חולה מת עם 39 מעלות ().לפחות אין עבודה מחר ()

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    ובקשר לזלדה אני מסכים שזה היה משחק חדשני מאוד לזמנו,אבל אם ע"פ המדד הזה הולכים למה GTA3 לא מקום ראשון?

יש בכלל ספק שGTA3 עשה מהפכה היסטרית בעולם הגיימינג וההשפעה שלו הרבה יותר גדולה מזלדה?
    במה זלדה שונה מאחרים,סכ"ה החוויה שהוא מציע היום היא סופר מוגבלת וכמו שנאמר GTA הרבה יותר ground breaking.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי bling
    אתה בעצמך עונה למה לא קישרתי
    כי לפחות בכתבה יש את הרשימה המלאה...
    בכל מקרה הרי לכל אחד מאיתנו יש את הרשימה שלו ולפי ההעדפות שלו. אני לדוגמא לא הייתי מכניס שום משחק ווי לרשימה. ומצד שני היא הייתה מלאה הרבה יותר בRPG ו-RTSים.
    ככה זה, כל אחד והטעם שלו...

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    הרשימה היא בושה וחרפה

האלף ליפ הראשון,שעשה פריצת דרך עצומה לתקופתו נימצא בתחתית הרשימה?
    כנ"ל אנריל הראשון

STAR CRAFT,נחשב עד היום משחק האסטרטגיה הכי טוב בעולם,עם כל הקוראנים שמכורים עליו עד היום מגיע לו מקום הרבה יותר טוב

SAN ANDREAS מוביל על IV ביותר מחצי רשימה? מצטער אבל לא,הדבר היחיד שאין בIV שיש בסאן אנדראס זה הסטאנטים המפגרים האלה.

איך יכול להיות שכמעט כל משחק של נינטנדו (אהם,נינטנדופילים נמאסתם) מובילים על משחקים איכותיים באמת ששרדו את מבחן הזמן.

עם כל הכבוד,לזלדה לא מגיע,כנ"ל מריו
    אם מילא זה היה לפני עשר שנים אז ברור שהם היו צריכים להיות בטבלה.....היום? ראש טבלת האנטיקות

אני רוצה ליראות אדם אחד שמשחק היום אחד מהזלדות הישנים ומעדיף את זה על משחק איכותי שקיבל דירוג גרוע מנינטנדופילים שאפילו לא יודעים ליכתוב "מחשב"

גיימינג נולד במחשב ועד היום מחשב ניחשב "הדבר" (אל תתחילו להיתווכח,נתונים לא משקרים),איך יכול להיות שהמשחקים שבאמת השפיעו ושינו מדורגים בין ה30 האחרונים?

קאזואליסטים (פיי איזה מילה) נימאסתם!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה צודק וטועה. כי מצד אחד באמת משחקים טובים הגיעו נמוך מדי. מצד שני זה טעם ההמון. ולהמון כידוע יש טעם רע.

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    בקשר לטעם רע....צודק >.<

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    לפחות נדב ויובל יהיו מרוצים כי MGS 3 הרס שם את 2 .

באמת baulder gates 2 ו-Deus Ex חסרים, ממש מוזר.
    מעניין גם איך הדירוג הלך, בטח נתנו רשימת משחקים? ויכלת לבחור רק אחד?

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    זה לא שווה.... בטח ילדים בני חמש בחרו את זה....

הרשמה