תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    שלום,
    אני חדש בפורום הזה, אבל אני יודה לכם אם תוכלו לעזור לי...
    יש לי את המשחק CALL OF DUTY 4 לפלייסטיישן 3, הורדתי את המפות החדשות (קניתי אותם) אך זה נותן לי את האופציה לשחק בהם אך ורק LAN... ואילו לרוב אני משחק במסך מפוצל (כלומר 4 שחקנים על אותו טלוויזיה).

למישהו יש את הידע ואו היכולת לעזור לי ולהסביר לי (בפשטות - כמו שמסברים לילד קטן...) איך ואם אפשר לשחק במפות שהורדתי גם במסך מפוצל?
    תודה מראש על העזרה !

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    שאתה ספיט סקריין אז יש לך את האפשרויות מפה והכל אתה לוחץ על זה והאחרון יש לך משהו תלחץ על זה ותקבל את חמשת המפות החדשות.
    מקוה שעזרתי.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    כאשר אתה משחק במסך מפוצל ואתה בתפריט של בחירת מפה יש לך באפשרות האחרונה bonus map pack (או משהו כזה), זה גם בצבע ירוק אם אני לא טועה (אני לא ממש משחק במסך מפוצל), אתה לוחץ על זה ויש לך את כל המפות בונוס...

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי YVW
    כאשר אתה משחק במסך מפוצל ואתה בתפריט של בחירת מפה יש לך באפשרות האחרונה bonus map pack (או משהו כזה), זה גם בצבע ירוק אם אני לא טועה (אני לא ממש משחק במסך מפוצל), אתה לוחץ על זה ויש לך את כל המפות בונוס...
    אם לא ידעת כבר כתבתי את זה.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    אם לא ידעת כבר כתבתי את זה.
    אם לא ידעת מה שכתבת עכשיו נקרא ספאם

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    תודה רבה לכם על התגובות.

אבל הבעיה שלי לא נפתרה...
    כאשר אני פותח את האופציה של LAN (מרובה משתתפים רשת) זה נותן לי את כל המפות חדשות.

אבל כאשר אני פותח ספליט סקריין (מסך מפוצל) זה נותן לי אפשרות לבחור רק מ ה9 מפות המקויות (לדוגמה 'בוג' 'קראש' 'כאוונט דאון' 'באקלוט' וכו').

אין לי אפשרות לבחור במפות החדשות (ואו שונות מה9 המקוריות) לאמרות שקניתי אותם והורדתי אותם מהחנות המקוננת של ה PS3.

אני לא רואה אופציה של לבחור בירוק ואו מפות בונוס...

אולי יש לכם עוד רעיונות? או אולי אני צריך לשנות משהוא בהגדרות של המשחק?

- - דרך הגב אנחנו מדברים על המשחק בפלייסטישון 3 נכון?

שוב תודה על התגובות ועל המעמצים שלכם, אני מערך את זה.

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי pooq
    תודה רבה לכם על התגובות.

אבל הבעיה שלי לא נפתרה...
    כאשר אני פותח את האופציה של LAN (מרובה משתתפים רשת) זה נותן לי את כל המפות חדשות.

אבל כאשר אני פותח ספליט סקריין (מסך מפוצל) זה נותן לי אפשרות לבחור רק מ ה9 מפות המקויות (לדוגמה 'בוג' 'קראש' 'כאוונט דאון' 'באקלוט' וכו').

אין לי אפשרות לבחור במפות החדשות (ואו שונות מה9 המקוריות) לאמרות שקניתי אותם והורדתי אותם מהחנות המקוננת של ה PS3.

אני לא רואה אופציה של לבחור בירוק ואו מפות בונוס...

אולי יש לכם עוד רעיונות? או אולי אני צריך לשנות משהוא בהגדרות של המשחק?

- - דרך הגב אנחנו מדברים על המשחק בפלייסטישון 3 נכון?

שוב תודה על התגובות ועל המעמצים שלכם, אני מערך את זה.
    ומה רע בזה? אתה אמרת מפות חדשות אז מה אתה רוצה מאתנו.
    ויובל, אתהגם עשית ספאם בזה שהעתקת מה שכתבתי.

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    נכתב במקור על ידי YVW
    חברה אני ממש מצטער על הפוסט הכפול שלי... אבל כבר נמאס לי מהמפות הישנות שחרשנו אותם ואני נואשות רוצה את המפות החדשות...

תוכל להסביר לי איך הגעתה למצב שאתה רואה את האופציה הירוקה ואו מפות בונוס... אני לא רואה את זה...

אתה מדבר על פלייסטיישן 3 נכון? (לא מחשב)

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי pooq
    חברה אני ממש מצטער על הפוסט הכפול שלי... אבל כבר נמאס לי מהמפות הישנות שחרשנו אותם ואני נואשות רוצה את המפות החדשות...

תוכל להסביר לי איך הגעתה למצב שאתה רואה את האופציה הירוקה ואו מפות בונוס... אני לא רואה את זה...

כן, על הפלייסטיישן.
    אז ככה תלך לטפריט של המולטיפלייר ואז תחפש משהו בשם ספיט סקריים תלחץ על זה ואם נגיד אתם שני אנשים אז השלט הראשון עושה איקס והשלט השני ם עושה איקס ואז אתם נכנסים למצב כזה ויש לכם או סטארט מאצ' שזה אומר להתחיל את המשחק או לעשות כמה שנויים קטנים לפני כמו מפה ועוד כמה דברים אז יש לך לבחור מפה תלחץ על זה והאפשרות האחרונה שלך זה לבחור מפות בונוס אז תלחץ על זה ואז ישלך את חמשת המפות או ארבעת המפות אני לא זוכר כמה יש ואם אתה רוצה להחליף מצב משחק ולהפוך את זה להארדקור אותו דבר זה כמו הגדרות.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    נכתב במקור על ידי pooq

לא יודע איך לעזור לך
    אצלי אחרי שאני נכנס ל change map אחרי ה-9 הרגילות יש אפשרות שאומרת bonus maps והיא מודגשת בירוק (כמו שזכרתי)... אני לא יודע מה הבעיה שלך
    וכן.. מדובר בגרסאת ה-PS3

ועדי - אני לא העתקתי אותך (כמו שאפשר לראות רשמתי על בסיס אחר לגמרי והרבה יותר מפורט, וגם בלי מסך יריקה אם זה משנה למשהו), ואין לי מושג מה אתה רוצה ממני, אבל אני מנסה לעזור לו

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי YVW
    לא יודע איך לעזור לך
    אצלי אחרי שאני נכנס ל change map אחרי ה-9 הרגילות יש אפשרות שאומרת bonus maps והיא מודגשת בירוק (כמו שזכרתי)... אני לא יודע מה הבעיה שלך
    וכן.. מדובר בגרסאת ה-PS3
    אבל מה אתה מגיב אחרי שאני כבר נתתי לו את התשובה?
    שאני כתבתי אחרי מישהו שיש דיון החלפות צעקתם עליי והפסקתי את זה, עכשיו אתם עושים את זה לי?

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    שאני כתבתי אחרי מישהו שיש דיון החלפות צעקתם עליי והפסקתי את זה, עכשיו אתם עושים את זה לי?
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    אוי סתום כבר
    אם אין לך משהו הגיוני לאמר אז פשוט תשתוק...
    זה שמשהו רואה שהוא יכול לעזור אז הוא עוזר (בלי לבדוק אם משהו אחר עזר) זה לא אומר שהוא מעתיק בייחוד אם השני לא יודע לכתב (וכבר מכתה ב' ידעתי לכתוב יותר יפה ממך עכשיו, יש לי עדים בפורום הזה, למעשה אחד - לורץ 2 הראשון)

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי YVW
    אוי סתום כבר
    אם אין לך משהו הגיוני לאמר אז פשוט תשתוק...
    זה שמשהו רואה שהוא יכול לעזור אז הוא עוזר (בלי לבדוק אם משהו אחר עזר) זה לא אומר שהוא מעתיק בייחוד אם השני לא יודע לכתב (וכבר מכתה ב' ידעתי לכתוב יותר יפה ממך עכשיו, יש לי עדים בפורום הזה, למעשה אחד - לורץ 2 הראשון)
    אולי אני בן שמונה אבל אני לא דפוק כמוך.
    אני צריך שליבו יגיב בנושא הזה ואז תראה שכל הזמן כתבתי אחרי מישהו יש דיון שאלות או דיון החלפות אז הוא כל הזמן העיר לי ואני הבנתי שזה ספאם אז הפסקתי, אבל כמובן שאתה חושב שאני בכיתה ג' אז אתה יותר חכם ממני ואתה כותב יותר טוב ממני, אז זהו שלא כי לי לפחות אין שגיאות כתיב ואני בן 8 ואני גם יות וותיק ממך בפורום הזה.
    ולי יש יותר זמן את הפלייסטיישן ואני מבין בזה ולפחות במשחק אחד שקוראים לו COD4.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    א' אני לא חושב אלא יודע שאני יותר חכם ממך
    ב' לזה שאתה בכתה ג' אין קשר אבל זה בהחלט לא עוזר
    ג' כל תגובה שאתה כותב פה רק מוכיחה שאתה אדיוט (או שאתה סתם כותב ככה כדי שלא תצטרך באמת לענות למה שרשמתי שאין לך באמת תגובה הגיונית אליו)

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    רציתי לשאול משו
    סיימתי את המשחק (מוזר שהוא די קצר) עכשיו
    בדקתי כל מיני אופציות משחק וראיתי שיש אופציית משחק עם ניקוד כל אחד שאתה הורג זה מביא לך נקודות
    מזה הדבר הזה יש לזה משמעות כל שהי?

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי kobi yosef
    רציתי לשאול משו
    בדקתי כל מיני אופציות משחק וראיתי שיש אופציית משחק עם ניקוד כל אחד שאתה הורג זה מביא לך נקודות
    כנראה נכנסת לאונליין.

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    רציתי לשאול משו
    זה ארקייד... יש לך 5 פסילות בכל משימה ועל כל הריגה אתה מקבל נקודות... זה די משעמם ודי חסר טעם, אני הייתי ממליץ לך לעבור לאונליין

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    נכתב במקור על ידי YVW
    זה ארקייד... יש לך 5 פסילות בכל משימה ועל כל הריגה אתה מקבל נקודות... זה די משעמם ודי חסר טעם, אני הייתי ממליץ לך לעבור לאונליין
    אני משחק באון ליין זה אחד הדברים!!!
    אבל אין איזה אפשרות לעשות עידכון למשחק משו למפות בלי לשלם כסף?

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    אני משחק באון ליין זה אחד הדברים!!!
    אבל אין איזה אפשרות לעשות עידכון למשחק משו למפות בלי לשלם כסף?
    אם היה לך את חבילת המפות החדשות אז היית יכול בלי לשלם.

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    שוב תודה על העזרה, ועל הכוונות הטובות.

לאחר חפירה עמוקה בפורומים בחו"ל מסתבר שלהרבה יש את הבעיה שלי - המפות פשוט לא מופיעות (כאילו שלא הורדת כלום) וכול הנראה זה קשור לאיזור של הדיסק / חנות שאתה מוריד - הדיסק שלי (מקורי) מארה"ב ואילו אני הורדתי את המפות מחנות מאיזור יפן.

מאיפו אתם הורדתם את המפות? הראי אין איזור של ישראל... כאילו אם אתה רשום כ"ישראל" אז אין לך גישה לחנות המווננת של PS3... איך אתם הורדתם את המפות?

הרשמה