תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    FALLOUT 3- נפרץ.
    GEARS OF WAR 2- נפרץ.
    FAR CRY 2- נפרץ.
    FABLE 2- נפרץ.

המשחקים הנ"ל נפרצו עוד לפני ששוחררו לחנויות !
    עד כה חברות המשחקים לא ממש הצליחו למנוע את הפריצות...

בכנות חוץ מ UT , מישהו פה עוד רכש וירכוש משחקים חוקיים?

מה לדעתכם יהיה הסוף ? :|

כתבה ויגיימס
    נערך לאחרונה על ידי Tommy; 25.10.2008 בשעה 01:43.
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : Tommy@Vgames.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אני אישית רכשתי רק UT . :|
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    שיעשו משחקי multiplayer כמו שצריך, ואז לאנשים לא תהיה ברירה אלא לקנות את המשחקים, המשחקים היחידים שקניתי הם אנריל(03/04, דיאבלו(משחק + הרחבה), וטריבס(שתי הראשונים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    ut03\04
    hl2
    זהו...
    ואתה יכול להוסיף לרשימה את
    DEAD SPACE

TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777
    TL 99 Server - 212.143.230.120:6666
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    כן, חוץ מ-UT רכשתי את המשחק היחיד שאני משחק בו:
    AUDIOSURF
    זה חזק

בקשר ל-"ירכוש", אני לא בטוח, כי אני פשוט כבר כמעט ולא משחק (חוץ מ-UT)...
    דווקא FALLOUT קורץ לי קצת (נוסטלגיה :>), אבל אני עדיין לא בטוח, נחכה לדמו ונראה אם יעניין אותי בכלל. אם יעניין, אז אני ארכוש, אם לא יהיה דמו או שלא יעניין אותי אז אני לא ארכוש ולא הוריד. אחרי הכל החברה צריכה להתעניין בי כצרכן ולשווק את עצמם, ואני לא צריך לרוץ אחריהם ולהוריד 20GB בישביל רק לראות אם זה מעניין אותי במקרה שאין דמו, ואז עוד פעם להוריד את ה-20GB מסטים (זה כבר מופיע שם ב-PREORDER) במקרה ואני מעוניין.
    All your base are belong to us
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    המשחקים היחידים שאי פעם קניתי:
    UT2003, UT2004, Orange Box: HL2 + EP1 + EP2 + TeamFortress

וזהו!
    אין סיבה לקנות משחק ב250-300 שקל כשאתה יודע שאחרי שבוע אתה מסיים אותו ונמאס.
    שיוציאו משחקים כמו CS או UT עם מולטיפלייר עשיר ומעניין ואז נקנה.

אגב GOW2 נפרץ לבוקס לפני היציאה אבל FC2 נפרץ למחשב לאחר היציאה - החברות טיפשות, במקום לעשות מנגנון כמו בSTEAM או משהו נורמלי הם מוציאים חרטוטים כמו מותר להתקין עד 3 פעמים ועד ל2 מחשבים אז מי יקנה?!
    תעשו משחקים שהמולטי זה כמו WOW או STEAM שאתה יוצר חשבון מול החברה עם סידיקי שנבדק אצל החברה וכו' ואז אין שום סיכוי לפירטיות על שרתים מקוריים. (או לפחות במקרה של STEAM אז פירטיות ברמה מאוד מאוד נמוכה יחסית, וגם רק לאחר הרבה מאוד שנים).

אגב מה שכן אני אקנה זה דיאבלו 3 כי השני לא קניתי וחבל למה מולטי ענק ובשלישי אני לא אעשה אותה טעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    heroes 3, starcraft+expansion, WoW, UT2k4.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    השאלה היא למה עכשיו נדלקה הנורה?
    זה תמיד היה ככה ם=

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    עידן מה שבאמת לא הבנתי, מה הנורה האדומה פה?
    זה שפורצים זה תמיד היה ותמיד יהיה וזה לא עושה נורה אדומה, הדבר היחיד שכן זה שבגלל שלא קונים מספיק אז חברות המשחקים לא מרוויחות ולכן יוציאו משחקים עלובים או מעטים מאוד כי זה לא משתלם להם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    העניין הוא שכשבעוד כמה שנים EPIC תפסיק לפתח משחקים, לא נגיד אז למה לא הפסקנו להוריד? המצב על הפנים, לא מעט חברות קרובות לפשיטת רגל ואנחנו לא עושים כלום, אבל כלום למען התחביב שלנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    נורה אדומה מסיבה שדני אמר, ככל שהתקדמו השנים והאינטרנט התפתח והגיע לרמה שהיום בכל בית יש מחשב ומודם, וכל ילד בן 6 יודע מה זה ווארז.
    למעשה כך גברה המודעות והיכולת של אנשים להיות נגישים להורדות ופריצות משחקים.
    זו משוואה ממש פשוטה.

העסק פשוט התרחב למימדים עצומים וחברות המשחקים מרגישות את זה בכיס, ועמוק.
    גם אני חושב שאם חברות המשחקים יותר יקשיבו לצרכן מאשר לדאוג יותר לרווחים, ויצרו משחקי מולטיפלייר מצליחים.
    כגון UT,WOW וכולי...
    נראה אנשים ניגשים ופשוט קונים משחקים.
    לא היה מזיק אגב אם היום מורידים מחירים לסביב ה 150 שקל.

בכל מקרה זו תופעה מאוד רחבה, זו מחלה אפשר לומר.
    ואם חברות המשחקים לא יצליחו למגר אותה על ידי טריקים שיווקים או הגנה אמיתית נגד פורצים.
    אז לא ממש יהיה להם סיכוי לשרוד..
    ומי יודע אולי המערכת תעבור בלחץ אדיר לחקיקת ברזל ועונשים כבדים, ככה אנשים יפחדו ( מה שלא נראה לי)... בכל מקרה..
    ימים יגידו.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    זה קורה מסיבה אחת פשוטה, כל החברות חושבות על רק על שיכנס להן לכיס ולכן עושות משחקים דלים משעמים קצרים ולוקחים עליהם הרבה מאוד כסף.
    מילא לעשות משחק דל משעמם וקצר אבל לפחות שלימדו שיווק, ברגע שהם ימכרו ב100 שקל למשחק דרך האתר שלהם עם הורדה דרך תוכנה כמו הSTEAM או משהו אז ברור שאנשים יקנו (כמובן חנויות ב150 משהו כזה).

בדיוק אותו עניין עם הרכבים, פעם שרכב היה מותרות שמו מע"מ של 105% משהו כזה וכרגע כבר לא משתלם לקנות רכב חדש כי זה עולה מעל 100 אלף ש"ח.
    אם היו מורידים ל50% או 40% מע"מ מחירי הרכב לא היו ברצפה אבל במקום אחת ל10 שנים היו מחליפים רכב אחת ל3 שנים (גם הרווחים של המדינה היו עולים וגם פחות זיהום סביבתי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    חברה, בסה"כ אנחנו בתקופה מאוד מעניינת שלדעתי תלמידי כלכלה ילמדו עליה בעוד איזה 50 שנה.
    המצב הזה של פיראטיות לא יימשך הרבה. אני נותן עוד 5-10 שנים עד שפיתוחים טכנולוגיים+מודעות מוגברת יעלימו את הפיראטיות.

מה שאנחנו עושים עכישיו, זה מראים לפסיכולוגים שעד עכשיו יכלו לדבר על זה רק בתיאוריה, מה בעצם בני אדם עושים כשהם יכולים לגנוב בלי לקבל עונש.

במילים אחרות - האם אנחנו באמת מוסריים, או סתם מפחדים מהמקל.

תהנו מזה כל עוד זה נמשך, אבל זכרו: ימיה של הפיראטיות ספורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נה אדי בארה"ב כן מנסים איכשהו למגר את התופעה ומגישים תביעות וכו'.
    אירופה בקטנה פה ושם אתה שומע אבל בעיקר נגד האתרים.
    בארץ תלך לימאים בחיפה תראה שוטרים שמקבלים משחקים וסרטים חינם כדי שלא יסגרו את הדוכנים.

בארץ זה יחזיק עוד הרבה יותר מ5-10 שנים מגלל השחיטות ומערכת העכיפה הדפוקה, בוא נגיד ככה קודם כל שהשוטרים ילמדו לא לפחד מערבים וממשפחות הפשע וילמדו להועיל יותר מלתת דוחות מהירות וחניה, אחרכך נדבר על לתפוס אנשים שמורידים באופן פירטי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חן זה לא עיניין של משטרה, זה בעיה של חקיקה ומודעות.
    פעם ראית איזושהי כתבה או פרויקט רציני נגד הפיראטיות. ממש לא.
    תכלס אותנו הישראלים זה לא ממש מעניין. ואת מערכת המשפט שלנו אני מניח שלא ממש מעניינת ההפסד-רווח של חברות המשחקים.
    גניבות של ממש בקושי מטופלות אצלנו, אז ווארז :ס
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2008
    עיר
    טבעון
    אני את האמת לא קניתי משחקים שאני עוד משחק בהם אבל כל מה שאני משחק מישהו הביא לי את המקורי שלו(זבל של מישהו אחד הוא אוצר בשביל מישהו אחר )
    TO/UT2k4/WC3(הכל הביאו לי)

למה לדעתי בכלל ווארז כל כך פופולארים? כי זה נחשב לבסדר וכולם עושים את זה. אין הסברה אין כלום ואם תשאל איזה ילד קטן אם זה בסדר הוא יגיד לך שכן כי כולם עושים את זה ואף אחד לא אומר אחרת. גם אני בהתחלה רק קניתי משחקים ולכן לא היו לי הרבה אבל אז חברים שלי הציעו לי דיסקים צרובים של משחקים ואמרו שזה בסדר ולכולם יש וכו וכו. אחר כך פשוט המשכתי עם זה לבד כשהגיע האינטרנט עם כבלים.

\\ קצת שינוי בנושא
    יש לי חבר שהחליט שהוא יותר לא מוריד משחקי ווארז(היה מוריד בכמויות וכל מה שכבר יש לו הוא הזמין שיהיה לו חוקי) והוא מזמין אותם במשלוח מחו"ל ככה שתוך שבוע הוא מקבל אותם והוא משלם איזה 80-100 שקל למשחק(כולל המשלוח). הלוואי והמחירים היו ככה בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    הפתרון הוא מאוד פשוט.
    לא לקנות משחק אם הוא לא משתלמם.
    אני בטוח שביושוק הוא נהדר ב10-30 שעות שלוקח לגמור אותו אבל אחרי זה הוא חסר תועלת.
    הבעיה פה היא שחברות המשחקים מנסות לעשות קופה על חשבון הלקוח ולמכור לו מוצר ירוד במחיר מלא.
    אפשר לראות דוגמא לזה בשטח למשל בליזראד שעד עכשיו הייתה משקיע את הנשמה במשחקים שלה ואני חושב שהרוב הגדול קנה את המשחקים האלו ולא הוריד אותם.
    ומנגד יש את EA שמייצרת משחקים ברמה בינונית מינוס ומקווה שילדים בני 12 יכריחו את ההורים שלהם לקנות להם את זה.
    אני באופן אישי קונה רק משחק שאני חושב שווה את הכסף שלי או נגיד משחק כמו portals שעלה בסביבות ה100שקל והיה מאוד מרענן ויצרתי בסיסבת המשחקים המשעמת כנ"ל לגבי WOG.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    שמע גיא, רוב האנשים שאני מכיר לא ממש מתלהבים להזמין מחו"ל רק בגלל המחיר.
    למען האמת יש כל כך הרבה משחקים, ככה שעד שיוצא חדש, אנשים אומרים טוב בוא נבדוק בינתיים את אלה שאני יכול לבדוק אותם ונראים מעניינים ובלי לרכוש. עד אז כבר המשחק שאני רוצה יהיה זמין להורדה חינם.
    בתכלס רק מכורים ממש ירכשו בחו"ל ובזול.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    אני לא ממש מבין על מה הנורה האדומה כי סך הכול
    האשמים הם המפיצים בישראל...

(היה גם כתבה בעיתון על זה... כלכליסט למי שרוצה)

שאם הם יקצצו את המחירים אנשים יתחילו לקנות משחקים מקוריים כי יש גיימרים שהמשחק עצמו בתוך האריזה עושה לו את זה...

למשל אני הייתי חייב UT3 עם האריזה וקניתי גם GUILD WARS וCRYSIS...
    משחקים ששויים השקעה בשביל המחיר

GUILD WARS בסביבות ה100 שקל למשחק ששוה לWOW
    CRYSIS 180 שקל השקעה חד פעמית
    UT 200 שקל לצערי באמת עלה הרבה
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : OranAsraf@gmail.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    אם יורידו תמכירים לאיזה 50 שח אז נחשוב על לקנות
    שתף ב-Google+

הרשמה