תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 117
    הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    FALLOUT 3- נפרץ.
    GEARS OF WAR 2- נפרץ.
    FAR CRY 2- נפרץ.
    FABLE 2- נפרץ.

כולם נפרצו לפני תאריך השחרור, ובנוסף לדיון המזוויע שנפתח כאן היום, שמעודד פיראטיות, אני חושב שכולנו צריכים להתגייס למען חברות המשחקים. כל אחד יכול לעשות מעט, גם אם נקנה משחק או שניים בשנה, ונפסיק להוריד זה יכול לעזור. בעיקר אם נעביר את זה מפה לאוזן(או במקרה שלנו, ממקלדת למקלדת).

פיראטיות- גזר דין מוות למחשב האישי.
    נערך לאחרונה על ידי Danym; 25.10.2008 בשעה 21:18.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    דווקא המשחק היחידי שנפרץ למחשב עד עכשיו זה FAR CRY 2 וכל השאר זה לאקסבוקס שזה לא ממש פוגע בו כי רק אחוז קטן משתמש בקונסולה פיראטית.

הגיע הזמן לקנות קונסולה אה דני?
    המחשב כמובן יחזיק תמיד אבל אם אתה רוצה להיות בטוח שתוכל לשחק בכל המשחקים החדשים אתה כמובן צריך מחשב טוב וקונסולה טובה.

חוץ מזה שזה גם המקום לדעתי לכתוב מי על הכוונת (מוזהר בקשר לתגובות שלו)

וח''ח על הנושא.

רצוי להזכיר שגם FABLE 2 נפרץ לפני הזמן לאקסבוקס
    וגם לצערי BULLY SCHOOLARSHIP EDITION
    שיצא רק היום למחשב.. זה אכן עצוב..

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חברים, תעשו את המאמץ הקטן הזה, כי בעוד 10 שנים ופחות לא ישאר לנו כלום, ואנחנו לא נדע מאיפה זה בא.
    אל תחשבו שאנחנו דרמטים מדי, אבל זו עובדה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    אני הולך לקנות את Burnout Paradise למחשב אם זה עוזר למישהו...
    בואו לשחק קצת DOTA. אתם יודעים שאתם רוצים...
    אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית מכל סיבה שהיא.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי Danym
    FALLOUT 3- נפרץ.
    GEARS OF WAR 2- נפרץ.
    FAR CRY 2- נפרץ.
    FABLE 2- נפרץ.
    GTA IV - יפרץ.
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    דווקא המשחק היחידי שנפרץ למחשב עד עכשיו זה FAR CRY 2 וכל השאר זה לאקסבוקס שזה לא ממש פוגע בו כי רק אחוז קטן משתמש בקונסולה פיראטית.

הגיע הזמן לקנות קונסולה אה דני?
    המחשב כמובן יחזיק תמיד אבל אם אתה רוצה להיות בטוח שתוכל לשחק בכל המשחקים החדשים אתה כמובן צריך מחשב טוב וקונסולה טובה.

חוץ מזה שזה גם המקום לדעתי לכתוב מי על הכוונת (מוזהר בקשר לתגובות שלו)

וח''ח על הנושא.

רצוי להזכיר שגם FABLE 2 נפרץ לפני הזמן לאקסבוקס
    וגם לצערי BULLY SCHOOLARSHIP EDITION
    שיצא רק היום למחשב.. זה אכן עצוב..
    זו בידיוק הגישה הלא נכונה.
    זה לא משנה אם זה לPC או לקונסולות, זה אותם חברות כמעט בסך הכל, שום דבר לא צריך לההרס.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי LeL
    GTA IV - יפרץ.
    אתם מוזמנים לפתוח דיון כזה גם בקהילה שלכם. מודעות תעזור.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    זו בידיוק הגישה הלא נכונה.
    זה לא משנה אם זה לPC או לקונסולות, זה אותם חברות כמעט בסך הכל, שום דבר לא צריך לההרס.

למחשב זה לא סוד כל מי שלא עצלן מוריד, אבל בקונסולה זה עניין מסובך ומסוכן יותר.. בגלל זה אנשים מעדיפים לקנות.. חוץ מזה שיש דיבורים שזה תרגיל של מייקרוסופט לתפוס פיראטים ולהביא להם באן. כאילו הם מורידים את המשחק לפני הזמן, רואים אותו בכרטיס גיימר (כמו שיש לי בחתימה) ואז הם מסתכלים ואם זה באמת משחק שיצא לפני הזמן (וזה לא שם של עיתונאי) אז הם פשוט מביאים באן מהלייב.. צעד מבריק מצד מייקרוסופט שמנצל את הקמצנות והאי סבלנות של הפיראטים.

במחשב זה הרבה יותר קל ובגלל זה הוא ביותר סכנה.. אין מה לעשות אני שם כסף שאם כל המשחקים היו יוצאים למחשב אתה לא היית קונה קונסולה נכון? אפשר לפזר וורדים ולחשוב טוב אבל צריך להיות עם הרגליים על הקרקע כי מה לעשות, המחשב לא במצב הכי טוב שלו למרות שיחסית הוא במצב מעולה לעומת שנים קודמות. המחשב לא ימות כי כך או כך מה לעשות מחשב יש לכל אדם בעולם כמעט, לעומת קונסולה שיש בדרך כלל רק לגיימרים.
    המחשב לא ימות זה בטוח.. אבל לתמוך בחברות זה לא פשע, חוץ מזה שהיום הגענו למצב שחברות משתילות באגים וכל מיני דברים כדי שתוריד וישר יזהו את האייפי שלך ויישלחו לכלא.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבעיה היא לא המחשב.
    הבעיה היא תעשיית המשחקים.
    MICROSOFT עושה עוד דברים חוץ מלפתח משחקים, כך שהמחשב יתקיים בלי שום קשר, אבל מה עם התחביב שלך?

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    יחי MININOVA!!!!!!!!

סתם

רעיון טוב להפסיק להוריד אבל זה קשה
    אבל אפשרי
    רק אם מישהו יממן את זה
    To find balance, you must keep moving forward

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    הדיון הזה לא יעזור. אגב, גם Dead Space נפרץ אתמול.

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    לדעתי אני מסכים אבל זה כמו כוס רוח למת בקטע של אפשקטיויות
    אגב זה לא נכון חלק קטן עושה את זה לגבי XBOX כי פשוט אין נתונים
    וזה שאנשים מקבלים באן מ LIVE זה לא אומר שהם לא יוכלים להפסיק לשחק זה רק אומר אין MULTI PLAYER
    אגב שלא תבינו לא נכון אני לא סובל תתופעה אני עצמי אוהב לרכוש משחקים דרך STEAM שזה זול או כל מני דרכים אחרות חוקיות
    אני אוהב שאני יש לי תמשחק ולא פורץ סתם חרא שיוכל להביא ווירוסים או סתם להסתבך קיצר לא שווה
    לדעתי ואני חושב שתעשיה מבינה את זה עכשו שזה לא משנה מה אתה משתמש XBOX PS3 או מחשב שעד עכשו קיבל קייל מבחינת ליינים של משחקים (אבל זה משתנה עכשו) לדעתי הבעיה זה צורת ההפצה לדעתי צריך לעבור להפצות דיגיטליות אם שילוב של הפצה של דיסק.
    כמו STEAM
    לדעתי מה שיקרה פה זה יעשו איחוד ברמת הקהילה של המשחקים הרבה אותו משחק ב XBOX וגם PC יוכלו לשחק אחד נגד השני ועוד לדעתי זה דברים האלטרים
    לדעתי התופעה לא תיעלם אבל תירד אם ינסה לשנות תשיטה ולא שימוש של DRMS למניהם שהוכחו כלא יעיל בעליל ורק עושה נזק
    לדעתי בגדול בתעשיה בכלל תעבוד שינוי דרסטי עוד מעט גם בצורת המחשבה שלהם וגם בצורת עבודה שלהם וזה ברור כי כן משחק בכול מכשיר שהיום יש נפרץ והרבה לפני הפצה לדעתי זה יחייב שינוי תפסתי של צורת הפצת המשחק ולא משהוא אחר

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    הנושא הזה חשוב, ומאוד נכון,
    אבל לא רק אנחנו יכולים לעזור להפסיק את הפיראטיות.
    מה עם חברו המשחקים? כדי לטפל בזה, במקום להמציא מערכות הגנה מפגרות, שיורידו את המחיר של משהו כמו 50 ש"ח. אולי רוב הפיראטים ימשיכו להוריד, אבל זה יוריד משמעותית את כמות ההורדות. וזה גם יכול לצאת יותר שווה להם, בהנחה שמספר הקונים יגדל פי 3. שמקרה כזה יכול לקרות.
    וחוץ מזה, חברות המשחקים מרוויחות מלאאאאאא, מייקרוסופט היא אחת החברות העשירות ביותר בעולם, וזה ידוע שהם היו מתעשרים גם אם כל משחק היה עולה 50 ש"ח.
    אני אומר, שמשחק אחד, שווה לנסות. אם זה יצליח, משחקים אחרים ילכו אחרי זה. אם לא, חוזרים לתוכנית המקורית

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    נכתב במקור על ידי TaRkan
    הנושא הזה חשוב, ומאוד נכון,
    אבל לא רק אנחנו יכולים לעזור להפסיק את הפיראטיות.
    מה עם חברו המשחקים? כדי לטפל בזה, במקום להמציא מערכות הגנה מפגרות, שיורידו את המחיר של משהו כמו 50 ש"ח. אולי רוב הפיראטים ימשיכו להוריד, אבל זה יוריד משמעותית את כמות ההורדות. וזה גם יכול לצאת יותר שווה להם, בהנחה שמספר הקונים יגדל פי 3. שמקרה כזה יכול לקרות.
    וחוץ מזה, חברות המשחקים מרוויחות מלאאאאאא, מייקרוסופט היא אחת החברות העשירות ביותר בעולם, וזה ידוע שהם היו מתעשרים גם אם כל משחק היה עולה 50 ש"ח.
    אני אומר, שמשחק אחד, שווה לנסות. אם זה יצליח, משחקים אחרים ילכו אחרי זה. אם לא, חוזרים לתוכנית המקורית
    אפשר להגדיר שנושא במחיר ספציפי הוא בעיה של אותו איזור ולא של החברה עצמה כמו שאמרתי מפיצים. למה STEAM הוא סבבה ולקנות משחק פה זה חרא
    בגלל שפה המפיצים לא טובים פשוט מאוד ויש מונפול אז עושים מה שבזין שלהם.
    ויש אימרה מחיר הוא לא מה שיעצור בן אדם לגנוב משחק בחינם למה כי הוא חינם.
    נגדיר את זה פשוט אם רוב המשחקים היו זמינים ב STEAM לי מי ממזמן היתי קונה עוד יותר אני מטורף על STEAM וחושב שזה הדבר הכי אדיר שראיתי.
    שוב אומר המחירים היא בעיה שמוגדרת REGION אם האיזור בעיתי תקבל מחיר בהתאם כי אני בודק מחירים גם ב STEAM ובעוד איזורים לדעתי זה לא הבעיה כי 20-50 דולר זה לא נורא ו 30-70 לXBOX במשתנה (אין אז אני לא סגור חח) גם אפשר להגיד בסדר
    זה אומר זה בעיה ספציפית בארץ
    ולמה שם יש פירטים פשוט זה חינם...... חינם = ימשיכו להוריד

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    הדיון הזה לא יעזור. אגב, גם Dead Space נפרץ אתמול.
    ואתה לא חושב שאפשר לנסות? ממך לא ציפיתי.

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Danym
    FAR CRY 2- נפרץ.
    טוב מאוד, עונש על הDRM
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    בושה בכלל להגיד דבר כזה, למה לא אמרתם את זה על ספור ו-WARHEAD? י

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Danym
    ואתה לא חושב שאפשר לנסות? ממך לא ציפיתי.
    אתה ואני אולי נקנה משחקים, אבל אי אפשר לשנות הכל. אדם שמוריד משחקים לא יבוא לכאן, יראה את הדיון ויתחיל לקנות אותם פתאום.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    תמיד אפשר לשכנע, ותאמין לי שלפעמים זה גם עובד. אם אתה גורם ל-4 אנשים להפסיק להוריד ולקנות משחקים זה כבר מעולה, ככה הם מעבירים את זה.. ממקלדת למקלדת.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי Danym
    בושה בכלל להגיד דבר כזה, למה לא אמרתם את זה על ספור ו-WARHEAD? י
    אני אמרתי את זה, לא יודע מה אתכם.
    הDRM הרס לי המון ציפיות. המון. ומגיע להם שהמשחקים עם הDRM יפרצו חודשיים לפני שהם יוצאים.

הרשמה