תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    המפיק הישראלי של רד אלרט 3, אמיר עג'מי (אל תגידו שזה לא ישראלי), נשאל לגבי יחסי האהבה שנאה של רדאלרט 3 וסיבות הזנחת פלטפורמת הפס 3. הסיבה בצורה מפתיעה הגיעה לא מקשיי הפיתוח בפלטפורמת הפס 3 (סיבה שחזרה על עצמה כמה פעמים בעבר, בעיקר מצד Valve) אם כי לסיבות תקציביות. הפס 3 הוכרה כנראה כפלטפורמה אותה ניתן להזניח.

Kikizo has been talking to the producer, Amir Ajami, who has shed a little light on the decision.

"It wasn't so much an issue of problems as it was an issue of resources," he said. "We've de-emphasised PS3 so we can get the PC and Xbox 360 version out."

"Since that announcement we haven't really been talking about PS3 - we want to do something on PS3, but whether it'll be this year and whether it'll be Red Alert 3 or not remains to be seen. We certainly don't intend to ignore the PS3."

כמובן שהתגובה מהולה בהמון חנחנות ורצון לא לשבור את הכלים עם קהל הגיימרים של סוני, אך מדובר בנורה אדומה ומדאיגה. האם כוח הקנייה של הפס 3 באמת עד כדי כך זניח?

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    לא הבנתי כלום...
    מה זאת אומרת שהPS3 הוכרה כזניחה?
    ויש בסוף משפט שיכול להיות שיהיה משחק אקסלוסיבי לPS3, זה נכון?
    נערך לאחרונה על ידי vogE; 24.10.2008 בשעה 21:59.

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    תגיד, למה אתה כל הזמן עושה העתק הדבק למשפטים באנגלית? אני רוצה לדעת מה כתוב ואתה כל הזמן מעתי כמה משפטים באנגלית בלי תרגום, לא כולם יודעים פה אנגלית.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    תגיד, למה אתה כל הזמן עושה העתק הדבק למשפטים באנגלית? אני רוצה לדעת מה כתוב ואתה כל הזמן מעתי כמה משפטים באנגלית בלי תרגום, לא כולם יודעים פה אנגלית.
    יש באינטרנט אתרים שמתרגמים אתה יכול להשתמש בהם כדי לתרגם או לנסות להבין חלק לא חייבים להבין כל מילה במשפט כדי להבין את הרעיון שלו
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    לא הבנתי כלום...
    מה זאת אומרת שהPS3 הוכרה כזניחה?
    ויש בסוף משפט שיכול להיות שיהיה משחק אקסלוסיבי לPS3, זה נכון?
    זה סתם חירטוטים. זה נקרא - להגיד משהו שהוא בעצם כלום כדי לא להרגיז קהל גדול.
    כמו ש-Valve עשו עם left for dead, הם טענו שיכל להיות שיום אחד משהו יעשה פורט. הרבה זה לא שווה.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    פליסטיישן 3 - פלטפורמה זניחה - זה כל כך מגוחך שאפילו אין לי מה להגיב... (אתה מודע לך שזה שוק שמגלגל מעל 20 מיליארד דולר בשנה)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי natash2005
    פליסטיישן 3 - פלטפורמה זניחה - זה כל כך מגוחך שאפילו אין לי מה להגיב... (אתה מודע לך שזה שוק שמגלגל מעל 20 מיליארד דולר בשנה)
    איזה עוד סיבה יש לוותר על פלטפורמה שלמה בשל שיקולי תקציב? ובטח מחברה ענקית כמו EA.

אל תשכח שהפס 3 מוכרת חצי מסך מכירות התוכנה של ה-360 בארה"ב וה-attachment rate שלה הנמוך ביותר ביחס ל-WII ול-360.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    אבל לא הבנתי!
    למה המשחק לא יוצא לPS3?
    בגלל שמשחקי מולטיפלטפורם לא מוכרים הרבה על הPS3?

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    איזה עוד סיבה יש לוותר על פלטפורמה שלמה בשל שיקולי תקציב? ובטח מחברה ענקית כמו EA.

אל תשכח שהפס 3 מוכרת חצי מסך מכירות התוכנה של ה-360 בארה"ב וה-attachment rate שלה הנמוך ביותר ביחס ל-WII ול-360.
    אין לי מושג מה הסיבה שהמפיק הזה בחר להגיד את משאמר,יחד עם זאת - תסכים איתי - גם אם אתה X פנבוי - ששום חברה לא תוותר על פלח שוק כל כך גדול ,שהתחזית שלו לפי Blomberg - שזו חברת ההשקעות בין הגדולות בעולם היא הכנסות של 50! מילארד דולר,בלי שום קשר למה אתה מייצר או מוכר זה פשוט לא שוק זניח

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי natash2005
    אין לי מושג מה הסיבה שהמפיק הזה בחר להגיד את משאמר,יחד עם זאת - תסכים איתי - גם אם אתה X פנבוי - ששום חברה לא תוותר על פלח שוק כל כך גדול ,שהתחזית שלו לפי Blomberg - שזו חברת ההשקעות בין הגדולות בעולם היא הכנסות של 50! מילארד דולר,בלי שום קשר למה אתה מייצר או מוכר זה פשוט לא שוק זניח
    אני רוצה להסכים איתך ובאמת שאני לא יושב בהנהלת EA או קורא את תמלילי הישיבות שלהם. אבל קרו דברים מעולם.

ולבוא ולהגיד שלא ניתן לפתח לפלטפורמה זה יותר הגיוני?
    בסופו של דבר רדאלרט 3 הוא כותר פיצפון ולא חשוב בעולם הקונסולות, השוק שלו זה הפיסי. EA משיקולים שקשורים למשאבים כפי שכתוב העדיפה למשוך את ידה מפלטפורמה אחת כדי להתמקד בשתיים אחרות. בסופו של דבר כפי שאני ואתה חושבים מדובר בתקדים, אבל אחד מסוכן.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    אני לגמרי מסכים איתך בעניין הזה - שפשוט משיקולי תקציב החליטו לא לפתח את המשחק לפיאס - זה ידוע ש PC ו XBOX יש פלטפורמה דיי דומה וגם ערכות בפיתוח שלהם כמעט זהות - לכן זה חוסך עלויות אך עדיין גם אני וגם אתה יודעים וגם כל בנאדם עם חשיבה ריאלית שלהגיד ששוק שמכניס כסף בסכומים של תקציב של מדינה שלמה לשנה הוא ממש לא זניח ומי שרוצה לאכול מהעוגה - פשוט לא תיהיו לו ברירה אלה לפתח לפיאס ,וכמו שאמרת הכותר הספציפי הזה לא צפוי מלחתחילה להביא הכנסות גבוהות כמו כותרים אחרים,ועם כל הכבוד למפיק הזה אני בטוח שהוא בורג דיי קטן בארגון עצום שלא ממש יודע מה בתקציב של EA,בקיצור המשחק הזה לא יגיע לפיאס(לא שהייתי קונה אותו - לא אוהב משחקי אסטרטגיה בזמן אמת על הקונסולה) - אבל טובים ממנו כן

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי dans192
    יש באינטרנט אתרים שמתרגמים אתה יכול להשתמש בהם כדי לתרגם או לנסות להבין חלק לא חייבים להבין כל מילה במשפט כדי להבין את הרעיון שלו
    אבל אני לא יודע אנגלית ולא יודע במה מדובר.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    החישוב הוא מאד פשוט:
    א' - מעריכים כמה יעלה לפתח את המשחק לPS3 (עלות זו פונקציה של סיבוכיות וזמן מפתחים).
    ב' - מעריכים האם פיתוח לPS3 במקביל לPC ולX360 יכול לעקב את הגרסאות האחרות של המשחק בגלל מחסור בכח אדם (במקרה הזה הוא אמר שכן).
    ג' - מעריכים איזה הפסד "על הנייר" יגרם מכך שהמשחק נדחה בגרסאות האחרות (בהנחה שב' נכון).
    ד' - מעריכים כמה בעלי PS3 יקנו את המשחק וכמה הכנסות מתוך זה יגיעו לחברה

אם א'+ג' יוצא יותר מ-ד', אז לא שווה כלכלית לפתח את המשחק לקונסולה.

הבעיה היא שאת הפוטנציאל של ד' על הPS3 עדיין קשה להעריך.
    הX360 כבר הראתה שיש קהל שקונה משחקי RTS עליה (EA עשתה את טבילת האש הראשונה כשהמירו את BFME2, אבל עשו את זה רק אחרי שגרסת הPC יצאה).
    אולי אחרי שמשחקים כמו EndWar יגיעו גם לPS3, החברות האחרות ידעו אם יש קהל למשחקי RTS גם לקונסולה הזו ויתחילו להזרים יותר משחקים בז'אנר.
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 25.10.2008 בשעה 21:50.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    הוד השרון
    רק שתדע לך שיש 1001 ואחד עבים שמשנים את השם שלהם ממשהו לשם ישראלי...אתה יכול למצוא מאות של ערבים באונברסיטאות עם שם כמו אלון אמיר וכו'...
    ובקשר לראד אלרט משחק חייה בתור משחק מחשב לסוני הוא לא יהיה הכי מוצלח..

cuz evey body eat pizza

cuz i love this band

cuz i love thier songs

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    לדעתי הפלוס עם הPS-3 זה שהוא לא נפרץ. לPC ולX360 מלאא אנשים יורידו (אני למשל יהיה אחד מאלה שיוריד לPC), ולPS-3, אף אחד לא יוריד וכולם יקנו.

נכון שפיתוח לPC ולX360 זה זול בתכלס (כי זה די צמוד), אבל בהתחשב בפראטיות של הPC ושל הX360, אני חשוב שפיתוח נוסף לגירסת הPS-3 (אפילו אם תצא מאוחר יותר כדי להקל בלחץ של הכספים אם יש בעיות), תכניס רווחים בהחלט.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    ירושלים
    זה בושה להגיד דבר כזה על הקונסולה הכי טובה

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    לדעתי הפלוס עם הPS-3 זה שהוא לא נפרץ. לPC ולX360 מלאא אנשים יורידו (אני למשל יהיה אחד מאלה שיוריד לPC), ולPS-3, אף אחד לא יוריד וכולם יקנו.
    אולי תסביר לנו על הדרך איך זה שלמרות כל המורידים, המשחקים מוכרים על הX360 יותר טוב מאשר על הPS3? אם לא קונים את המשחקים שלך בכל מקרה אז אין פה שום פלוס.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אולי תסביר לנו על הדרך איך זה שלמרות כל המורידים, המשחקים מוכרים על הX360 יותר טוב מאשר על הPS3? אם לא קונים את המשחקים שלך בכל מקרה אז אין פה שום פלוס.
    כי יש לה בסיס משתמשים כמעט כפול, פשוט מאוד.

לי דווקא נראה שהשוק של שחקני הPS3 שבאמת היו קונים את המשחק הוא גבוה, מכיוון שאין שום משחק כזה לPS3.
    משחק האסטרטגיה הראשון שיוצא לPS3 הוא אנדוור, אם לא מכלילים משחקי דפוקים ומשחקי PSN.

אני בטוח שמה15 מיליון אנשים שקנו PS3, לפחות 2 מיליון היו קונים את המשחק - רק בגלל שהוא היחיד שקיים על הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי origlo
    כי יש לה בסיס משתמשים כמעט כפול, פשוט מאוד.
    האמתי שלא ההפרש הוא בערך חמש מיליון ככה שאם תחשיב את כל ה360 שהלכו או ילכו קפוט מהטבעת אז תגיע למספרים די שווים בסך הכל.
    נערך לאחרונה על ידי t-ger; 26.10.2008 בשעה 18:52. סיבה: שכחתי את המילה החשובה ככה.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    האמתי שלא ההפרש הוא בערך חמש מיליון שאם תחשיב את כל ה360 שהלכו או ילכו קפוט מהטבעת אז תגיע למספרים די שווים בסך הכל.
    חח חחחחח

הרשמה