תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    dsafds
    דבר ראשון לפני שאני יספר לכם מה קרה אני רוצה לציין משתמש פה בפורום: Kouleshov
    כל זמן פנוי שיש לו הוא משקיע פה בפורום אני תמיד רואה אותו בהפסקות בבית ספר בחדר מחשבים אפילו הוא בא מוקדם לפני הבית ספר כדי שיוכל לרשום עוד כמה הודעות בפורום ולתת מעצמו.
    מה שקורה פה מאוד מסריח וסליחה שאני מדבר ככה אבל אם לשחקן אין גישות לא שמים עליו ולא אכפת ממנו.
    הבאנדם נתן תנשמה לפורום ולא קיבל חזרה.

עכשיו בנוסף לזה היום קרה מקרה חמור ביותר.
    Kouleshov נכנס כרגיל לערוץ Vgames כדי שיהיה עוד משהו בערוץ ויתן אפילו את נוכחותו שם ואיך שהוא נכנס הוא מגלה שקיבל Qban.
    אני לא בא לעשות פה הפגנה או משהו אבל צר היה לי לגלות שגם שביקש לדעת למה זה קרה אמרו לו שלכל באן יש סיבה.

Kouleshov פתח אשכול לגבי זה בתקווה שמשהו יענה לו,
    אבל ממש צחקו לו הפנים, אנשים פה שלא יודעים כלום מהחיים שלהם לעגו לו וצחקו עליו.
    עם זה הקהילה אז לא משנה כמה שרתים יהיה לה איזה איחסון איזה תחרויות היא לא שווה כלום גועל נפש פשוט אני מתבייש.
    www.Linkz.co.il- אתר הבית החדש שלכם: עדכוני חדשות קישורים שמושיים עידכוני משחקים עדכוני שערי מטבע מקושרים פייסבוק ועוד עוד ועוד... כנסו עכשיו לאתר ולחצו על "דף הבית" שלמעלה.
    www.Kokpit.co.nr
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2008
    אם וזה נכון אני מחזק אותך אבל לא ניראה לי!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    dsafds
    נכתב במקור על ידי dejection
    אם וזה נכון אני מחזק אותך אבל לא ניראה לי!
    זה נכון אחי, זה מה שעושים לאזרח הקטן ואתה יודע מה אני לא מתפלא שלא נראה לך באמת קשה להאמין לכזה יחס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    KoKPITOSH
    למה יש לו באן ? את זה גיליתה ? (אני לא נגדך )

"but , I heard that that guy's AWESOME"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    dsafds
    נכתב במקור על ידי ~royzeh
    KoKPITOSH
    למה יש לו באן ? את זה גיליתה ? (אני לא נגדך )
    הוא בא ואמר לי וגם ראיתי בפנים שלי שהוא נכנס ומקבל באן מהQ ועזוב גם את זה אתה לא יודע מה הוא נתן לקהילה הזאת מה שרשמתי זה כלום הוא כל הזמן אומר לילדים תרשמו קהילה טובה וזה וכל בוקר בא ואומר לי מה חדש מה הולך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי KoKpiT
    הוא בא ואמר לי וגם ראיתי בפנים שלי שהוא נכנס ומקבל באן מהQ ועזוב גם את זה אתה לא יודע מה הוא נתן לקהילה הזאת מה שרשמתי זה כלום הוא כל הזמן אומר לילדים תרשמו קהילה טובה וזה וכל בוקר בא ואומר לי מה חדש מה הולך
    תשמע אני הבנתי אבל ביקשתה לדעת למה יש לו באן ?! אולי הוא קילל ? בטעות בצחוק?
    תברר ואז תצא להגן עליו שבסוף לא תדפק;)

"but , I heard that that guy's AWESOME"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עיר
    חיפה
    שתף ב-Google+

הרשמה