תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סליחה, אני מתכוון לFar Cry 2. המשחק הזה פשוט העתק של Assasins Creed על גלגלים.
    אם בAssasins Creed היינו צריכים לתפס על מגדלים, פה אנחנו צריכים לסוע 50000 קילומטר כדי להגיע למקום היעד ואז להרוג. כל זה היה עוד בסדר, אם בכל פניה לא היו יורים בכם ואחרי 2 כדורים האוטו שלכם מתחיל להעצר ומאחוריכם טסים 2 ג'יפים, כן טסים, מתעופפים, ובפוקס יקרה אם הם יגיעו אליכם בשלום, כי לרוב זה מסתיים ב2 רכבים הפוכים של האויב. וכאן מגיע גם הAI. הAI מטומטם. לא רק שהוא עומד רוב הזמן, לא מאגף אותכם כמו במשחק הראשון, אלא גם מספיק לדפוק לכם כמה Headshots כשהוא עף באוויר מהרימון שזרקתם.

ואני עוד חשבתי שEA חברה גרועה. היא זהב לעומת UBI.
    נערך לאחרונה על ידי Danym; 25.10.2008 בשעה 00:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    תאמת זה משחק מאוד נחמד נגיד אם אתה מת אז החבר בא לעזור לך ואני אוהב את הקטע שאתה מדמם וחייב להוציא את הכדור מהגוף כן לפעמי זה חוזר על עצמו אבל עדין זה כיף וגם AC היה כיף

אגב זה לא ubisoft זה ubisoft montreal
    נערך לאחרונה על ידי omer1000; 24.10.2008 בשעה 16:40.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זה מה שקורה כשמורידים משחקים, לא מעריכים אותם כמו שאתה מעריך משחק שאתה קונה אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    אממ אני לא יכול להסכים איתך עדיין מכיון שלא שיחקתי FC2 אבל אולי אתה צודק מקווה שלא אבל אם כן אז באמת חבל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    זה מה שקורה כשמורידים משחקים, לא מעריכים אותם כמו שאתה מעריך משחק שאתה קונה אותו.
    זה מה שקורה כשקונים משחק ולא רוצים להודות שבזבזת 200 שח סתם.
    אני רוצה להזהיר פה אנשים. וטוב שהורידו מלא את המשחק, מגיע לUBI. מגיע שיורידו כמה שיותר את המשחק של מפיצה שממהרת להוציא משחק לא מושקע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Zeev
    זה מה שקורה כשקונים משחק ולא רוצים להודות שבזבזת 200 שח סתם.
    אני רוצה להזהיר פה אנשים. וטוב שהורידו מלא את המשחק, מגיע לUBI. מגיע שיורידו כמה שיותר את המשחק של מפיצה שממהרת להוציא משחק לא מושקע.
    אתה נפלת על הראש?!
    המשחק עוד לא הגיע לארץ, לא לאנדרדוג, לא לבאג, לא למדייה גיים, לא לשום מקום. יש לי הזמנה באנדרדוג שתגיע יום ראשון.
    ואם שלחו לך מחו"ל, אני מתנצל.
    אבל דבר אחד יש לי להגיד לך, מה שאמרת לא היה לעיניין בכלל.
    מה זאת אומר מגיע לUBI? אתה בסדר? להזהיר אנשים מלקנות את המשחק? שיורידו כמה שיותר? מה שאתה אוהב לא תקף בכלל לאנשים פה! ואם אני אוהב? אז תגיד לי לא לקנות?
    וגם, יש פה תעשייה שלמה. ונגיד ולא הלך להם משהו עם המשחק הזה. זה אומר שהתעשייה צריכה ליפול בגלל אנשים עם השטויות שיש להם בראש? איפה אתה חי?
    תחשוב שאתה יוצר משחק, מוציא אותו לחנויות, ועוד לפני שהוא יצא פרצו אותו והרידו אותו פי שלוש מהאנשים שיקנו אותו. איך תרגיש אה? איך תרגיש עם העבודה שלך? עם העבודה שאתה אוהב? איפה אתה חי בן אדם?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אתה נפלת על הראש?!
    המשחק עוד לא הגיע לארץ, לא לאנדרדוג, לא לבאג, לא למדייה גיים, לא לשום מקום. יש לי הזמנה באנדרדוג שתגיע יום ראשון.
    ואם שלחו לך מחו"ל, אני מתנצל.
    אבל דבר אחד יש לי להגיד לך, מה שאמרת לא היה לעיניין בכלל.
    מה זאת אומר מגיע לUBI? אתה בסדר? להזהיר אנשים מלקנות את המשחק? שיורידו כמה שיותר? מה שאתה אוהב לא תקף בכלל לאנשים פה! ואם אני אוהב? אז תגיד לי לא לקנות?
    וגם, יש פה תעשייה שלמה. ונגיד ולא הלך להם משהו עם המשחק הזה. זה אומר שהתעשייה צריכה ליפול בגלל אנשים עם השטויות שיש להם בראש? איפה אתה חי?
    תחשוב שאתה יוצר משחק, מוציא אותו לחנויות, ועוד לפני שהוא יצא פרצו אותו והרידו אותו פי שלוש מהאנשים שיקנו אותו. איך תרגיש אה? איך תרגיש עם העבודה שלך? עם העבודה שאתה אוהב? איפה אתה חי בן אדם?!
    ריספקט

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    RoDeX, אם זה היה המשחק הראשון שלהם כזה גרוע ולא מושקע סבבה, לא הייתי מתרגז על החברה. אבל היא הוציאה 2 משחקים ברציפות ל-א מ-ו-ש-ק-ע-י-ם בכלל!! דפקו לנו גראפיקה יפה וזהו. עשו Copy Paste למשימות ויצא לנו 2 משחקים משעממים שלא שווים 50 שח. אז כן, חברה שלא משקיעה מגיע שיורידו את המשחק שלהם ושיפסידו כסף ושייסגרו, אמן.
    אתם פשוט עוצמים עיניים על התדרדרות בתיעשיה הזאת וזה מעצבן אותי לראות שאתם קונים משחקים כי בעצם אתם אומרים "כן" לחברות האלה על השאלה אם לא להשקיע מאמץ וזה יימשך ככה עד שפשוט תפסיקו לקנות משחקים שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אתה מחזיר אותי לתגובה שלי. החשיבה שלך כפויית טובה ברמות שלא יאמנות, ואני לא בטוח שקראת את התגובה שלי בכלל, כי הייתה שותק פשוט. או שאין לך לב בשיט.
    תקשיב לי טוב, מה שאני אוהב, אתה לא חייב לאהוב, יש לך תגובות טפשיות ואתה לא מבין מהחיים שלך.

תקרא כמה שורות אחרונות מהתגובה הקודמת שלי, ואם אין לך משהו אחר להגיד אל תגיד.
    זה שאתה לא אהבת את המשחקים הקודמים שלהם לא אומר שאני או מישהו אחר לא אהבו, וחברה לא צריכה להסגר, ואנשים לא צריכים לאבד עבודה שהם אוהבים בגלל שטויות שבן אדם כמוך אומר.
    נערך לאחרונה על ידי RoDeX; 24.10.2008 בשעה 17:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אתה מחזיר אותי לתגובה שלי. החשיבה שלך כפויית טובה ברמות שלא יאמנות, ואני לא בטוח שקראת את התגובה שלי בכלל, כי הייתה שותק פשוט. או שאין לך לב בשיט.
    תקשיב לי טוב, מה שאני אוהב, אתה לא חייב לאהוב, יש לך תגובות טפשיות ואתה לא מבין מהחיים שלך.

תקרא כמה שורות אחרונות מהתגובה הקודמת שלי, ואם אין לך משהו אחר להגיד על תגיד.
    זה שאתה לא אהבת את המשחקים הקודמים שלהם לא אומר שאני או מישהו אחר לא אהבו, וחברה לא צריכה להסגר, ואנשים לא צריכים לאבד עבודה שהם אוהבים בגלל שטויות שבן אדם כמוך אומר.
    INDEED

אבל אני חייב להסכים עם זאב.. אל תקנו את ASSASSINS CRY 2
    תקנו את FAR CRY 2 כי אומרים שזה משחק מעולה D:
    ובאמת רודקס כבוד, אי אפשר להגיד את זה טוב יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    אני דווקא שמעתי שFC2 מעולה,ולא רק כי הוא ניראה מעולה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    אני דווקא שמעתי שFC2 מעולה,ולא רק כי הוא ניראה מעולה

אכן, עיתון EUROGAMER
    נתן לגרסת המחשב ציון של 92
    ציון מכובד לדעתי בשביל משחק "חרא"

חוץ מזה שקשה לי להאמין שאדם שמכור ל-WOW יכול להביא ביקורת נורמלית למשחק FPS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    ריספקט
    XD
    ולנושא, קשה לי להאמין שהוא דומה לAC כי זה שני משחקים שונים לגמרי
    אולי [אולי] צריך לסוע הרבה בשביל להרוג מטרה כמו בAC, אבל מתגנבים? רוכבים על סוסים? זה ממש שונה
    AC וFC [או כל משחק יריות חוץ מספלינטר סל, היטמן] ממש ממש שונים
    Punx Not Dead
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    חח האוקריני הזה מדבר שטויות.......
    אתם לא באמת מצפים שאני אקשיב לביקורת של בן אדם אידיוט שלא הבין את העומק והסיפור המדהים(עלילת קונספירציה דתית בסדר גודל של "צופן דה וינצ'י" ואף יותר מזה)+ גיים-פליי מדהים מסוגו כמו שיש רק בAC...

אני אישית מכבד שחקני WOW (משחק מדהים לכל הדעות) אבל ברצינות...אתה מוציא את עצמך אידיוט בפני פורום שלם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וכולכם אומרים את זה על סמך מה, שיחקתם במשחק?
    "אני מאמין", "אני חושב". כשתשחקו תגידו שאני טועה.
    במשחק הזה אין שום דבר חוץ מגראפיקה טובה.
    אני הזהרתי את כולכם פה, אבל אם אתם מחזירים לי ככה סבבה, לכו תקנו את המשחק, הלוואי ותקנו כי אז תתאכזבו ותבינו עד כמה טעיתם.
    חבל רק שאתם זורקים כסף לעבר חברה שלא מוכנה להשקיע אפילו טיפה ובטוחה שהשם Far Cry יעשה את שלו. וכפי שאני רואה, הם צודקים. אתם עיוורים שתקנו את המשחק בגלל שהראשון היה טוב.

אבל מה היה טוב כל כך בראשון? הAI. לחזור על זה שוב? אין AI במשחק השני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אסף, תיהיה עורך דין

חוץ מזה, חברה המשחקים הכי טובה שיש היום בשוק זאת יוביסופט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי Zeev
    וכולכם אומרים את זה על סמך מה, שיחקתם במשחק?
    "אני מאמין", "אני חושב". כשתשחקו תגידו שאני טועה.
    במשחק הזה אין שום דבר חוץ מגראפיקה טובה.
    אני הזהרתי את כולכם פה, אבל אם אתם מחזירים לי ככה סבבה, לכו תקנו את המשחק, הלוואי ותקנו כי אז תתאכזבו ותבינו עד כמה טעיתם.
    חבל רק שאתם זורקים כסף לעבר חברה שלא מוכנה להשקיע אפילו טיפה ובטוחה שהשם Far Cry יעשה את שלו. וכפי שאני רואה, הם צודקים. אתם עיוורים שתקנו את המשחק בגלל שהראשון היה טוב.

אבל מה היה טוב כל כך בראשון? הAI. לחזור על זה שוב? אין AI במשחק השני.
    ואת זה אומר שחקן WOW שה-AI היחידי שהוא ראה היה ה-AI של השחקנים ברשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    ואת זה אומר שחקן WOW שה-AI היחידי שהוא ראה היה ה-AI של השחקנים ברשת.
    כששיחקתי בFPS הראשון שלי היה שנה לפני שנולדת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אתה אידיוט רציני בן אדם!
    העיניין פה הוא לא האם המשחק טוב או לא! העיניין הוא מה שאתה אומר בעצם, על כך שימשיכו להוריד, על כך שאתה רוצה שפרנסתם של אנשים תלך בשנייה בגלל כמה אהקרים מטומטמים עם גישה בידיוק כמו שיש לך, שלא משנה אם המשחק טוב או לא, לא משנה מה אנשים אחרים חושבים על התעשייה, אתם רק אומרים בלי להגיד: "מצידנו כולכם יכולים ללכת לעזאזל, אנחנו נהנה ואתם תאבדו את עבודתכם! מקום העבודה שאתם כן אוהבים!"
    תקשיב טוב, מפתחי משחקים הם לא אנשים שבאים לעבודה ולא נהנים ממה שהם עושים, מפתחי משחקים הם רק אנשים שאוהבים את מה שהם עושים!
    תחשוב שאתה תעשה משהו שאתה אוהב, נגיד הייתה שייט המון שנים והחלטת שאתה בונה פירמה של סירות, אנשים לא אהבו את המוצרים שלך, וכל לילה באים וגונבים לך את כל מה שעבדת עליו שנים. איך תרגיש!?!?!?!?!?!!?!?!?

טיפש.
    נערך לאחרונה על ידי RoDeX; 24.10.2008 בשעה 19:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי Zeev
    כששיחקתי בFPS הראשון שלי היה שנה לפני שנולדת.

אולי.. זה לא הופך אותך לחכם יותר ממני.. חוץ מזה שזה שאתה משחק ב-WOW וזה סותר את כל מה שאתה אומר בנוגע להורדות כי לשלם מזכורת חודשית למשחק MMO זה לא RIP OFF אבל לשלם על פאקינג משחק שהם השקיעו בו 3 שנים זה כן "גניבת כסף"? <_<
    שתף ב-Google+

הרשמה