תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    מה זה הדבר הזה ,זה הנרף הכי גדול שראיתי בחיים שלי ,מורו הפך לבדיחה ,תוך 2 דקות אם לא פחות הרגנו אותו ,קילג'ידן גם כן לא מה שהוא היה תקתק והוא גם ירד ,שלא נדבר על ברוטאלוס שניהיה בדיחה לגמרי, זה הנרף הכי דפוק שראיתי...ניקינו פול סאן וואל ב3 וחצי שעות בערך ועוד היה לנו כמה וייפים אז wtf ?!...
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    שלא תתרגל ותגיע למליגוס ולא תבין מאיפה הוא נפל עליך.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ומה אתה רוצה להגיד לי, שיותר טוב לשבת 10 שעות על instance במקום 4? לא כואב לכם התחת תגידו לי?

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    עזוב לשבת כמה שעות ,זה לא בעיה תאמין לי ,מה שמבאס שעכשיו זה בדיחה ,זה כבר לא אתגר ,אפשר להגיד שמורו הוא היה האינקאונטר הכי קשה בכל tbc אתמול שעיתי אותו פשוט צחקתי כל כך הרבה אחרי זה ,פשוט אחרי 2 דקות הוא ירד ,בלי מאמץ בלי לחשוב... גם טווינס ירדו בשניות זה ממש ניהיה בדיחה
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    בונא מה נהיה איתכם, תבינו, אין יותר ריידים בTBC.. הלך, ביי ביי

2 הסיבות לעשות אותם כבר לא קיימות, לאף אחד לא איכפת מציוד וזה לא מרגיש שהשגת משהו כשהרגת 4 בוסים בBT בלי וייפ בשעתיים בפעם הראשונה שנכנסת לשם בכלל

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    זה באמת מבאס, זה כבר לא מאתגר לעשות כלום.

בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    כלום אף פעם לא היה מאתגר Xaldin.
    ולמה אתם בוכים.. עוד שבועיים וחצי הרחבה, ואז יהיו ריידים חדשים. חלאס.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    בוכים? אנחנו לא בוכים אנחנו בסה"כ אומרים שזה מבאס.
    ואני מצטער, לפני הפאץ' הזה היה הרבה יותר מאתגר לעשות דנג'נים וריידים, פעם אחרונה שעשיתי HC arcatraz הטאנק לא היה צריך בכלל לזוז בבוס הראשון מרוב שזה היה קל...
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עשיתי את BT עם PUG , תשעה בוסים מתים, wipe אחד
    פחות משלוש שעות

הרשמה