תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם עד היום רווחת הדעה שגיימרים הם "חנונים" שאין להם מה לעשות בחיים ושכולם מרביצים להם. נתפסו כאנטי חברתיים בעלי חוסר רצון ויכולת לתקשר עם בני אדם ובכלליות לא האנשים שהתתים רוצים להיות אז לא עוד. ככול שיותר ויותר אנשים נכנסים לעולם המשחקים גם תמונת הגיימר המייצג השתנתה.
    IGN Entertainment וחברת Ipsos MediaCT פירסמו מחקר שכותרתו "האם אתה משחק?"
    המבוסס על מחקר מקיף שנעשה על מספר רב של נחקים ולעומק וכלל מדגמים מייצגים ובו תשאול אישי (אחד על אחד) של הנבדקים. המחקר נערך בסביבות Los Angeles.
    החוקרים חילקו את השחקינים לקבוצות שונות כמו: "Traditional Core" או "Weekend Warriors" וגם למשל "Family 3.0".
    הנה התוצאות המענניות יותר מהמחקר:
    • 55% מהגיימרים היו נשואים, 48% היו עם ילדים, והגיל הממוצע של גיימרים שהתחילו לשחק בשנתיים האחרונות הוא 32.
    • יותר מ-75% מהגיימרים משחקים עם עוד אנשים. בין אם ברשת או ביחד על אותה פלאטפורמה.
    • יותר מ-47% אמרו כי משחקי וידאו הם דרך טובה ונוחה לתקשר עם בני משפחה אחרים.
    • 37% אמרו כי בני משפחה וחברים מסתמכים עליהם להיות אלו שמעדכנים בנושאי בידור שונים כמו סרטים תוכניות טלווזיה ועוד לעומת 22% מהלא גיימרים.
    • 39% אמרו כי מסתמכים עליהם להיות מעורים בטכנולוגיות החדישות ביותר
    • במונחים של הכנסה, בית של גיימרים מרוויח 79,000$ בשנה לעומת 54,000$ בשנה. (אולם שוק הגיימרים משתנה לא בדיוק לפי החלוקה הזאת.)
    • גיימרים בעלי 13% יותר סיכוי לצאת לבלות בחוץ, 11% יותר סיכוי לעסוק בספורט, ו-9% יותר לצאת לבלות עם חברים מאשר לא גיימרים.
    • לגיימרים סיכוי כפול לקנות טכנולוגיות חדשות (גם אם הם מודעים לבאגים שלהן)
    • הגיימרים גם מוכנים לקנות את מוצר הפרימיום של הטכנולוגיה
    • הגיימרים גם צורכים יותר מדיה ובדרכים שונות מהלא גיימרים. הם יותר מעורים באינטרנט ומאזינים יותר למוזיקה.
    וגולת הכותרת:
    • לגיימרים יש סיכוי כפול לצאת לדייט מאשר לא גיימרים.
    "בהתבסס על המחקר, זה ברור ששוק הגיימינג גדל וביטל את הסטיראוטיפים שהיו קיימים לגבי גיימרים." אמר Adam Wright מנהל המחקר של Ipsos MediaCT. "הגיימרים של היום מייצגים מגוון רחב של קבוצות, גברים ונשים, ילדים הורים ומבוגרים. כמו גם צרכנים צעירים וזקנים. המשחקים כיום פונים לכל שכבות וגווני האוכלוסיה." הוסיף.
    למרות שהמחקר נערך עבור חברה המפיצה משחקים וכנראה שחלק מהממצאים צריכים בירור מעמיק נוסף, אין ספק כי העולם שהכרנו בתור עולם המשחקים והאנשים בתוכו השתנה ואין להשוות אותו למה שהיה. כיום רוב המשחקים מגיעים עם רכיב משחק מקוון, הדורשים אינטרקציה עם אנשים אחרים. וגם גודל השוק מעלה את הסבירות שמי שדיברת איתו היום במקום הבילוי יהיה אותו אחד שאח"כ תשתף איתו פעולה באחד המשחקים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    לגיימרים יש גם סיכוי של 25% לעשות סקס בפגישה הראשונה... ביחד עם יכולות ה-"Lure" שרכשו במשחקי תפקידים שונים.

ובנימה יותר רצינית, שני חברים טובים שלי קנו 360, ותאמינו לי, מי שרואה אותנו לרגע לא יחשוב עלינו כגיקים או גיימרים במובן החנוני (לא שזה רע חס וחלילה). פשוט התופעה התרחבה כל כך, שזה כבר נהיה "מגניב" שיש לך PS3 או 360, כולם רוצים אחד... זה כבר לא נחלתם של הגיימרים הארדקור בלבד.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    טוב לדעת

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אין לי חבר אחד שלא רוצה פלייסטיישן או 360 בבית(ואני מדבר על כולם).

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    מי יסרב לזה....? זה הדבר הכי טוב בעולם
    גם אצלי זה ככה
    אבל הכי טוב- זה מחשב

הצטרף בתאריך
    01.05.2008
    עיר
    17
    חח האמתי זה סקר מפגר קצת..
    אתם לוקחים את הרעיון של "גיימר" רחוק מידי לדעתי..
    תראו אותי למשל אין דקה אחת שאני לא חושב על לחזור הביתה לאיזה כמה מאטצ'ים
    בהיילו אפילו אם אני באמצע הופעה או בחזרות עם הלהקה.
    אין מצב שקרה משהו בתעשיית המשחקים ואני לא יודע על זה..
    כי זה ניהיה כבר תחביב שהפך לחלק מהחיים שלי.

וזה קצת מטומטם להגיד שלגיימרים יש יותר סיכוי לצאת לדייט..
    יש גם גיימרים שהם לא יוצאים מהבית בכלל.. ויש כאלה שמזיינים כל יום אחי..
    זה כל אדם ועצמו..

אני בלגי גאה!
    תעתיקו את זה לחתימה שלכם אם גם אתם חלק מהשילוב המנצח!

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    הוא צודק....
    יש גם סוגים של גיימרים...
    כאלה שלא רואים אור יום
    כאלה שרואים קצת אור יום
    וכאלה שיודעים גם לחיות

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מטרת המחקר הייתה לא סתם לבדוק ולהגיד, אלא בעיקר לראות איך פני תרבות הגיימינג השתנתה. בעוד שבארה"ב כפי שניתן לראות חלה מהפיכה, בארץ המצב עוד רחוק מאוד מכך.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    מה זאת אומרת מהפכה?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    חח היום בהפסקה חבר'ה מהשכבה אמרו לי שראו אותי שהייתי במפגש XBOX של וי גיימס (כי מישהו דאג לפרסם את זה בעמוד הראשי אם התמונה שלי בפרונט...)
    אבל אמרתי שהייתי ונהנתי כל רגע (=

אחרי זה שמתי דברים בלוקר ושתי בחורות ממש חמודות מיב' נגשו אלי ואתחילו לשאול אותי על XBOX ושמשחקים......זה היה מוזר אבל זרמתי

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    חח היום בהפסקה חבר'ה מהשכבה אמרו לי שראו אותי שהייתי במפגש XBOX של וי גיימס (כי מישהו דאג לפרסם את זה בעמוד הראשי אם התמונה שלי בפרונט...)

אחרי זה שמתי דברים בלוקר ושתי בחורות ממש חמודות מיב' נגשו אלי ואתחילו לשאול אותי על XBOX ושמשחקים......זה היה מוזר אבל זרמתי
    בזמנו גם לי היו כאלה דברים, רק שאצלי זה היה עם הווי. מאחר וכולם יודעים שבנות אוהבות את ה-Wii יותר, אני לא צריך להגיד לך אצל מי אחוזי ההצלחה היו גבוהים יותר <_< .

בכל מקרה, על אף שאי אפשר להתווכח עם העובדה שהגיימינג נהפך להיות יותר מיינסטרים ומקובל בחברה בשנים האחרונות, חשוב לקחת את התוצאות של המחקר עם קמצוץ של מלח, כי מחקרים מטבעם באים למלא אינטרסים, ועל כן הם יכולים להיות מעט משוחדים, וגם צריך לקחת בחשבון שהסקר נעשה בארה"ב שם הגיימינג הוא מאוד מיינסטרים.

אחרי שלקחנו את כל הנ"ל בחשבון, אני חושב שניתן לומר ששוק הגיימינג מתפתח מיום ליום, ואחרי שהוא כבר נהיה גדול יותר משוק הסרטים, זה רק עניין של זמן עד שהוא באמת ישתלט על זמן הפנאי שלנו. חשוב לציין כי חברות כמו נינטנדו, אשר על דעת רבים פוגעות בגיימינג הקלאסי, הן התורמות הגדולות ביותר להתרבות תופעת הגיימינג בדור הזה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי F.P
    בזמנו גם לי היו כאלה דברים, רק שאצלי זה היה עם הווי. מאחר וכולם יודעים שבנות אוהבות את ה-Wii יותר, אני לא צריך להגיד לך אצל מי אחוזי ההצלחה היו גבוהים יותר <_< .
    מי אמר לך את השטות הזאת שבנות אוהבות WII?
    בנות אוהבות GUCCI

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    מי אמר לך את השטות הזאת שבנות אוהבות WII?
    בנות אוהבות GUCCI
    חשבתי שבנות אוהבות בנים O:

הצטרף בתאריך
    01.05.2008
    עיר
    17
    נכתב במקור על ידי JinxTZ

חח תחשבו על "משפטי גיימרים" כדי להתחיל עם בחורות.. חח
    "בובה אבא שלך הוא מאסטר צ'יף?, אז למה יצאת כזאת קורטנה?"
    "בובה בואי אליי הביתה ותשחקי לי בווי מוט? הוא טעון בשבילך.."

*אזהרה אנא לא לנסות את זה בבית וללא מגן אשכים,
    התגובה יכולה להיות קטלנית ולא רצויה"

אני בלגי גאה!
    תעתיקו את זה לחתימה שלכם אם גם אתם חלק מהשילוב המנצח!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Fixar
    חח תחשבו על "משפטי גיימרים" כדי להתחיל עם בחורות.. חח
    "בובה אבא שלך הוא מאסטר צ'יף?, אז למה יצאת כזאת קורטנה?"
    "בובה בואי אליי הביתה ותשחקי לי בווי מוט? הוא טעון בשבילך.."

*אזהרה אנא לא לנסות את זה בבית וללא מגן אשכים,
    התגובה יכולה להיות קטלנית ולא רצויה"
    איך שחכתה את:
    מותק אני יכול לשחק בסטיקים האנלוגים שלך?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ושוב אתם מתחילים לדרדר נושא תמים לפשע... אנא השארו בנושא!
    ודין, אכן המחקר כמובן מדבר על ארה"ב שם ניתן לראות משחקים בכל חנות ופרסומות בטלווזיה. ולכן לנו עוד דרך ארוכה.
    אבל יפה שיש התעניינות. רועי, לא שאלו אותך על מארגן המפגש החתיך והמדהים? (ועל הדתי שצילם את התמונות?)

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא רואים את הדתי שצילם את התמונות!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    ושוב אתם מתחילים לדרדר נושא תמים לפשע... אנא השארו בנושא!
    ודין, אכן המחקר כמובן מדבר על ארה"ב שם ניתן לראות משחקים בכל חנות ופרסומות בטלווזיה. ולכן לנו עוד דרך ארוכה.
    אבל יפה שיש התעניינות. רועי, לא שאלו אותך על מארגן המפגש החתיך והמדהים? (ועל הדתי שצילם את התמונות?)
    ואללה... מי אירגן את המפגש?
    נערך לאחרונה על ידי JinxTZ; 24.10.2008 בשעה 17:12.

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    ממזמן בחו"ל יודעים שגיימרים הם לא חנונים,גיימינג ועולם המחשבים בכלל זה העתיד

רק שבישראל כולם טמבלים עם דעות קדומות,יש דברים בארץ הזאת ממש מעצבנים

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אם יש כאלו שמשנים את תדמית הגיימר המוכר , אני אחד מהם .
    שואף לאי -שלמות .

הרשמה