תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    בהתחלה לא הייתי בטוח בכלל על מה ללכת ראיתי את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה והחלטתי על PS3 גם בגלל הרבה אקסלוסיבים שאהבתי מהPS2 ועוד.
    מה שמעצבן אותי שכל הזמן אומרים שכל מיני גירסאות של משחקים נחותות יותר על הPS3 וזה מבאס אותי אחריי זה לקנות משחק שאני רוצה ולראות שלבעלי X360 הוא נראה יותר טוב וזז יותר חלק. גם שאין צ'יפ אבל זה פחות מפריע לי כי לא אכפת לי לקנות משחקים (יש לי כבר 12 משחקים לסוני) מה אתם חושבים? סוני באמת פישלו? הPS3 לא שווה את המחיר שלו?
    כל אחד והדעה שלו אבל אני אישית קצת מאוכזב מסוני מהרבה בחינות...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    לדעתי הרוב מרוצים מהPS3 ואני אישית מאוד מרוצה מהקונסולה.לדעתי יש לה אקסקלוסיביים יותר טובים אבל זה רק דעתי האישית.ואסור לדבר פה על צ'יפ רק שתדע,יכולים לנעול לך את הדיון

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ondskan56
    בהתחלה לא הייתי בטוח בכלל על מה ללכת ראיתי את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה והחלטתי על PS3 גם בגלל הרבה אקסלוסיבים שאהבתי מהPS2 ועוד.
    מה שמעצבן אותי שכל הזמן אומרים שכל מיני גירסאות של משחקים נחותות יותר על הPS3 וזה מבאס אותי אחריי זה לקנות משחק שאני רוצה ולראות שלבעלי X360 הוא נראה יותר טוב וזז יותר חלק. גם שאין צ'יפ אבל זה פחות מפריע לי כי לא אכפת לי לקנות משחקים (יש לי כבר 12 משחקים לסוני) מה אתם חושבים? סוני באמת פישלו? הPS3 לא שווה את המחיר שלו?
    כל אחד והדעה שלו אבל אני אישית קצת מאוכזב מסוני מהרבה בחינות...
    למטבע יש כמה צדדים יש משחקים שעדיפים לכאן ויש כאילו לכאן, אבל בדברים שאתה בעצמך מאוד תתקשה למצוא. ההבדלים לא קיימים כיום בין הגרסאות השונות. הדבר היה נכון גם בקושי בתחילת הדרך.

כמו שנאמר, הפס 3 מציע לא מעט משחקים מדהימים, זה לשם עצמו מספיק, הלא כך?

תסתכל רק על החודש האחרון, הקונסולה קיבלה חמישה ממשחקים עם ממוצע מעל 90, על מה יש להתלונן?

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    תראה זה סיפור מורכב..
    לא כל כך אכפת לי ממלחמת הקונסולות הזאת, להפגין נאמנות כלפי תאגיד נראה לי עניין מטופש.
    אם זאת, אני מרשה לעצמי להניח שלרובנו, או לפחות לחלקנו הגדול, יש רק קונסולה אחת בבית, כי מה לעשות, תעשיית המשחקים בעייתית בארץ ויודעים לדפוק עלינו קופה יפה, ויש פיראטים וקונצים.
    מנקודת מבט צרכנית אני חושב שסוני מאכזבים, כי הקלות שבה הם מאבדים אקסקלוסיבים מאוד פוגעת במעמד שלה ובסופו של דבר במשחקים שיבחרו לשחרר אליה בעתיד.
    סוני היא תאגיד ענק, היא לא סגה שקרסה בגלל השקה גרועה של קונסולה, היא יכולה להפסיד את הדור הזה בכיף שלה ולחזור לדור הבא כמו גדולה עם התחלה חדשה והיחידים שיפגעו יהיו אנחנו, בעלי הקונסולה.

נניח את המגילה הזאת בצד לרגע, עדיין יוצאים ומתוכננים משחקים מעניינים וטובים לפס3 ועוד מוקדם לקבור אותו.
    ובקשר לטענה שמשחקים נראים יותר טוב על האקס בוקס, קשה לי לאמת או להכחיש את זה, כי מעולם לא ראיתי משחק רץ על אקס בוקס, אבל מהסרטוני השוואה שראיתי עושה רושם שכולם מסים לספור גרגירי חול בטקסטורות של האדמה כדי להוכיח שהזאת יותר חזקה מהשניה. זה לא כזה מרשים אותי, ההבדלים מינורים.

הקיצר, דיי מאכזב, בהתחשב ברזומה של פס1 ו-2, אבל אני בוחר להשאר אופטימי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Abelone
    תראה זה סיפור מורכב..
    לא כל כך אכפת לי ממלחמת הקונסולות הזאת, להפגין נאמנות כלפי תאגיד נראה לי עניין מטופש.
    אם זאת, אני מרשה לעצמי להניח שלרובנו, או לפחות לחלקנו הגדול, יש רק קונסולה אחת בבית, כי מה לעשות, תעשיית המשחקים בעייתית בארץ ויודעים לדפוק עלינו קופה יפה, ויש פיראטים וקונצים.
    מנקודת מבט צרכנית אני חושב שסוני מאכזבים, כי הקלות שבה הם מאבדים אקסקלוסיבים מאוד פוגעת במעמד שלה ובסופו של דבר במשחקים שיבחרו לשחרר אליה בעתיד.
    סוני היא תאגיד ענק, היא לא סגה שקרסה בגלל השקה גרועה של קונסולה, היא יכולה להפסיד את הדור הזה בכיף שלה ולחזור לדור הבא כמו גדולה עם התחלה חדשה והיחידים שיפגעו יהיו אנחנו, בעלי הקונסולה.

נניח את המגילה הזאת בצד לרגע, עדיין יוצאים ומתוכננים משחקים מעניינים וטובים לפס3 ועוד מוקדם לקבור אותו.
    ובקשר לטענה שמשחקים נראים יותר טוב על האקס בוקס, קשה לי לאמת או להכחיש את זה, כי מעולם לא ראיתי משחק רץ על אקס בוקס, אבל מהסרטוני השוואה שראיתי עושה רושם שכולם מסים לספור גרגירי חול בטקסטורות של האדמה כדי להוכיח שהזאת יותר חזקה מהשניה. זה לא כזה מרשים אותי, ההבדלים מינורים.

הקיצר, דיי מאכזב, בהתחשב ברזומה של פס1 ו-2, אבל אני בוחר להשאר אופטימי
    היא מאבדת בלעדיים מצד שלישי, אבל היא עדיין מחזיקה לא מעט בלעדיים מצד ראשון ואפילו כמה בולטים מצד שלישי.

אתה גם שוכח שהמגמה לא שייכת רק לסוני, גם ה-360 מאבדת בלעדיים. ביושוק ואטרנל סונטה כדוגמאות מאוקטובר.

דווקא שם המצב קצת יותר חמור כי לא מעט מהמשחקים המובלים של הקונסולה מגיעים למחשב האישי, אם כי באיחור גדול לרוב.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    כל אחד והוקנסולה שמתאימה לו..

תענה לי על מיספר שאלות ואני יגיד לך מה כדיי לך ליקנת

1)מה אתה מעדיף לשחק ומה יותר חשוב לך במשחק הסינגל או המולטי?

2)האם אתה אוהב את mgs?

3)האם יש משחק של הxbox 360 שאתה אוהב?

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אתה חושב שהייתי קונה את המכשיר אם הייתי חושב שהוא לא שווה? זה פורום PS3, זה דיי שקוף שיענו לך כן.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כפי שנאמר כאן , לא מזכירים דברים בלתי חוקיים כמו צ'יפים והזבל הזה . זו לא הפעם הראשונה שלך , אך אם תמשיך זו בהחלט תהיה הפעם האחרונה .

ולמזלם של אותם מתלבטים יש גם אנשים בעלי שתי הקונסולות , ולא פאנבויז קונסולה מסויימת

הפלייסטיישן 3 הייתה הקונסולה הראשונה שלי , ולמען האמת קניתי אותה מתוך התלהבות והמלצות של אחרים (שמתברר שלא היו מדוייקות) אז כן , התאכזבתי מיכולות הרשת שלה לאחר שהתנסיתי באלו ב- 360 , על אף כל העידכונים שסוני משחררת (יש כמה דברים להדביק) בנוסף , המשחקים האקסלוסיביים לא עשו לי זאת לעומת אלו של הפלייסטיישן 2 , משהו חסר . על אף שיש כמה משחקים שגרמו לי הנאת משחק כמו רזיסיסטנס , מוטורסטורם , אנצ'רטד , והוונלי סורד . ובנוסף כמו שהוזכר כאן , משחקי צד שלישי ברוב המקרים נראים טוב יותר על הבוקס , ואין מה לעשות .

מה שכן , הפלייסטיישן 3 עוד לא מיצתה עצמה , ואני מניח שיגיעו עוד עידכונים בהמשך שימשיכו לשפר את מערכת ההפעלה , ועוד אקסלוסיביים מעניינים ינחתו עלינו . חוץ מזה , אין לשכוח שהקונסולה הזו היא מכונה לא יבשה בכלל , ויש לה כמה פיצ'רים שבהחלט נחמד לדעת שהם שם , לדוגמאת כונן הבלו ריי שמאפשר לנו לראות סרטים באיכות עוצרת נשימה , קורא כרטיסים בדגמי ה- 60 וה- 80 , ועוד כמה אפשרויות נחמדות במערכת ההפעלה . חוץ מאלו , וכמו שציינתי בעבר , החנות המקוונת משתפרת , ומראה יותר תכנים . אחת הסיבות שהעדפתי לקנות את רוק באנד לפלייסטיישן 3 היא בגלל מגוון התוכן המוצא להורדה בתשלום מרשת ה- psn .

נצטרך לחכות ולראות מה יטמון בחובו העתיד (אני רק מקווה שהם באמת יקחו זאת לתשומת ליבם ויעבדו כדי למנוע טעויות , ולצמצם פערים) .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    IN B4 "אין ציפ!!1!11!" אה רגע הOP כבר אמר ....

אני שם לב שלהרבה חברה שקנו את הקונסולה אין ביטחון בה, זה ממש מרגיז ולא נכון.

קודם כל ובלי קשר, אם מסתכלים על הקונסולה בתור מכשיר מולטימדיה, אין לה ממש מתחרים בסביבות אותו המחיר.

ואם כבר לנושא, כקונסולת גיימינג לא הייתי בוחר באחרות, כאחת שקיימת "רק" שנתיים והיו לה את ה-Launch TITLES הכי טובים של סוני (לעומת PS2 ו-PSX, יאק איזה בולשיט הגיעו איתם), ארסנל של מפתחות צד א' ו-ב' עם אקסלוסיבים (שאחר כך לא מועברים לפלטפורמה אחרת) מעוררים תאבון ויצירות מופת כמו MGS4, LBP ועוד עתידים לבוא (מצפה לטובות מ-WKC ו-HR), כותרי אונליין מצוינים.
    היות שאנו נמצאים במדינה שקוראים לה *חיזבאללה* ישראל, השנאי האוניברסלי וקריאת מולטיזון של המשחקים ממש עוזר, גם שירות האונליין החינמי שמשתפר.

בנוגע לצד ג', הרבה כותרים "נראים יותר טוב" או "רצים יותר טוב" על ה-PS3, המקרה האחרון שהוא FO3 ניתן לספק, כי IGN בדקו ואמרו שגרסאות הקונסולות פחות או יותר זהות כמו שהמפתחים אמרו, יכול להיות להיות ש-P3M לא אישרו FULL RGB ו-SUPER WHITE, זה גורם לאתרים כמו GT לטעות ( דוגמא:
    ) ואני ממליץ לעשות זאת.
    חוץ מזה תמיכת הצד ג' ל-PS3 מתחזקת בצורה משמעותית.

וצריך גם להזכיר את השקט והאמינות???

מצד שני, DELAYSTATION זה השם הכי נכון לקונסולה.......
    נערך לאחרונה על ידי tomer_gv; 23.10.2008 בשעה 18:15.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הקונסולה טובה. טובה מאד אפילו. תגיד תודה שלא קנית בטעות WII.

ואני אומר לך את זה דווקא בתור בעל X360 ואם היית מתלבט לגבי קונסולה חדשה הייתי ממליץ לך עליה כמובן בתור השקעה עוד יותר טובה.
    אבל כבר יש לך PS3 ועשית את ההשקעה הזו והיא כן השקעה טובה. לPS3 יש מספיק משחקים אקסלוסיביים (ולא אקסלוסיביים) מצויינים בשביל להעסיק אותך להמון זמן. עד שלא תמצה אותם אין לך סיבה להתבאס בכלל.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    גם אסי וגם גולמר? החג עשה לכם משהו

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    לדעתי היא קונסולה טובה..... מאוד
    אבל בהשווואה לאיכויות של המתמדדות האחרות (X360)
    לא שווה לקנות.... (גם יותר יקר)

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    שאלה לא חכמה במיוחד כי מן הסתם לא היינו קונים אותה אם היא לא היית משהו ומן הסתם זה פורום PS ברור שיגידו לך שזה אחלה מכשיר.

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    לא יודע במה אתה נתקלת, אבל לפי מה שאני יודע ההבדלים היחידים בין גרסאת X360 של משחק לעומת גרסאת PS3 של משחק הם גרפיים.
    מדובר בעניין של טעם נטו. ה-PS3 טוב מאד אם אתה רוצה להשתמש בו לצרכים שהם לא רק משחקים, בעל הרבה אקסקלוסיבים ואונליין חינמי שמשתפר מעכדון לעדכון, אבל עדיין עולה הרבה יותר, וכך בחשבון שהמשחקים של ה-PS3 הם הכי יקרים.
    לעומתה יש את ה-X360 שהיא זולה יותר ונותן לך שידרוגים זולים(כמו התוספת של 20 ג'יגה ב-20 דולר או משהו כזה...)אבל מצד שני האונליין עולה כסף, ולא מעט מהאקסלוסיביים שלה משתחררים לאחר מכן למחשב.
    מה גם שזה תלוי באילו משחקים אתה מתכוון לשחק, מה הטעם שלך, וכדומה...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    אני רוצה להבהיר כמה פרטים שתגלה שלא הפסדת אלה הרווחת מקניית הPS3.

הPSN השתדרג בצורה משמעותית וכרגע הוא שווה ערך לXBOX LIVE!
    עוד מעט(לפחות עוד חודש-חודשיים) יוצא HOME!(אין לי כוח להסביר מה זה...)

וSONY לא אבדה הרבה אקסלוסיביים!
    ואני יגיד לך למה, המשחקים שSONY אבדה את האקסלוסיביות שלהם זה רק המשחק FFXIII.
    בטח אתה אומר שהיא איבדה את TEKKEN6,RE5 אבל לא אי לא אבדה שום דבר, כי TEKKEN 6 לא הוכרז אף פעם אקסלוסיבי לPS3, גם לא RESIDENT EVIL5...
    שום משחק לא איבד את האקסלוסיביות שלו מכיוון ששום משחק לא הוכרז לפני לPS3, הם פשוט יצאו לPS2 אז חשבו שהם גם יהיה אקלוסיביים לPS3, אבל רק חשבו!
    לעומת זאת XBOX360 איבד גם את ביושוק וגם את אינטרל סונטה.

תסתכל על המשחקים האקסלוסיביים של הPS3, הם יותר טובים מכל קונסולה קיימת:
    LBP - משחק שקיבל ציונים מדהימים ועומד על ממוצע של 9.7(ראיתי באיזה בפורום)!!
    GOW3 - בטח שיקחת בקודמים, אין אחד שלא מחכה למשחק הזה!
    Heavy Rain - המשחק עם הגראפיקה הכי טובה שנראתה קיום על הקונסולות!
    FF Versus XIII - אולי SONY איבדה את FFXIII אבל FFVERSUSXIII נשאר אקסלוסיבי לPS3 ונראה עוד יותר מדהים מFFXIII
    Resistance - למשחק יש 3 עלילות!! ומולטי של 64 שחקנים ולפי הרשמים מאתרים שונים המולטי יותר טוב בהרבה משל HALO3!
    White Knight Story - משחק RPG שנראה מדהים! הוא יהיה 100+ שעות גיימפליי.
    Yakuza 3 - משחק מדהים!! תראה סרטונים שלו.
    Uncharted 2 - המפתחים הכריזו שהמשחק נמצא בפיתוחף ושנת היציאה שלו כנראה זה 2009!
    ויש עוד המון!!

לXBOX360 יש כמה טובים אבל לא הרבה:
    Fable 2 - משחק נחמד+
    GEOW2 - משחק גדול אין ספק!
    Alan Wake - משחק עם גראפיקה טובה אבל של Heavy Rain יותר מדהימה!
    HALO: RECON - עוד משחק בסדרת HALO שיצא כבר מהתחת!! כל ז'אנר יש משחק HALO, ויש בכמויות שהסדרה פשוט נהייתה זולה והכבוד שלה ירד...
    HALO: WARS - משחק אסטרטגיה, ז'אנר שלא מתאים לקונסולות, ועוד פעם כבר יצא מהתחת סדרת HALO...

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    ההרחבות- לGTA IV....
    Banjo kazoee....
    המולטיפלייר של רזי יותר טוב משל היילו??? מאיפה הפלצת את זה?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    האמת שעדיין לא הבנתי מה בכלל העלילה והג'אנר של HEAVY RAIN\=
    וגם שכחו את המשחק INfamous משחק אקסקלוסיבי שיוצא לPS3 והולך להיות מעולה
    נערך לאחרונה על ידי Blue&Black; 23.10.2008 בשעה 22:12.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    האמת שעדיין לא הבנתי מה בכלל העלילה והג'אנר של HEAVY RAIN\=
    וגם שכחו את המשחק INfamous משחק אקסקלוסיבי שיוצא לPS3 והולך להיות מעולה

הזאנר אמור להיות אימתי-אנושי, את העלילה גם לא תדע עד שהוא יצא, זה לא COD4.

נראה לי שהולכות להיות 7 דמויות ב-HEAVY RAIN שמשך המשחק הכללי שיהיה עם כל אחת ינוע בסביבות ה-4 עד 7 שעות אך זאת עדייין שמועה.

ו-INFAMOUS ממש מוזנח מבחינת ההייפ בגלל כותרים כמו KZ2 HR ואחרים, חבל כי הוא יכול לצאת קילר.....

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    לבחור בין Xbox 360 לפס 3 זה כמו לבחור בין אבא לאמא, אני חושב שזה מסכם את כל הסיפור בארבע מילים .

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Death_119
    לבחור בין Xbox 360 לפס 3 זה כמו לבחור בין אבא לאמא, אני חושב שזה מסכם את כל הסיפור בארבע מילים .
    הגדרה מעניינת, אז איפה זה שם את הWII?

הרשמה