שני סרטים יפים של BRK. מקווה שתהנו. ( לא לשכוח לבחור באופציה של whath in high quality )

בסרטים האלה רואים 2 יכולות CC של ציידים חדשות של ציידים.

volley shot שקיבל שידרוג משמעותי (כבר בפאטצ) וסוף סוף ציידים יכולים להיות יעילים בלגרום נזק משמעותי גם ב AOE ( לא יודע אם מתקרבים לקוסמים שווה בדיקה).

היכולת השניה היא Freezing Arrow שזה בעצם כמו מלכודת אבל בחץ שניתן לירות אותו. אני לא יודע אם אם יש CD ב TRAP אם אתה מפעיל FA אבל אם אין cd זה אומר שצייד יכול עכשיו לנטרל מוב הרבה יותר בקלות וללא הגבלת זמן.דרך אגב ראיתי גם שניתן לירות במלכודת, היא לא מיד נשברת אבל רק אם אתה SV SPEC (עוד דבר שצריך לבדוק )

לעניינו, בסרט הזה :
http://www.youtube.com/watch?v=Mn-AILn7Jyc&eurl=http://www.bigredkitty.net/2008/10/21/brk-freezing-arrow-and-new-wolf-movie/

רואים איך הוא מאלף זאב בתוך HR. מה שיפה זה השימוש ב freezing shot, שזו יכולת חדשה לציידים שתהיה בהרחבה. אתה בעצם יורה חץ מקפיא בדיוק כמו מלכודת.

חוץ מזה, שזו חיה יפה מאוד.

בסרט השני שימו לב לדברים הבאים:

http://www.youtube.com/watch?v=gQHsq...wotlk_gorilla/

יכולת של הגורילה לשמור אגרו על הרבה מובים בזכות thunderstomp הוא מפעיל את זה ידנית לא אוטומטי.
שימוש נכון ויפה ב MD ( שעכשיו ה CD שלה ירד לדקה !)
ו AOE עם volley shot
וריפוי עצמי של החיה.אבל שימו לב, שלא תוטעו, הוא משחק ב realm test של wotlk והיכולות האלו הם של דרגות מעל ל - 70. כך שבעצם הוא מתמודד עם מובים שהם בערך 10 דרגות פחות ממנו. מה שמעניין זה הטכניקות שהוא מפעיל.

אני ניסיתי את הגורילה שלי, שהיא עכשיו בדרגה 68, עובד יפה על 3 - 4 מובים גם בדרגה שווה לי ( 69-70 ). אבל צריך לעזור לה קצת בריפוי. ( הרעיון שתחזיק אגרו ושהם לא יבואו אלי וגם ותשרוד - לא רק שתאסוף אותם).

אתמול בלילה בקארא - אחרי שגמרנו נשארתי עם החיה לעשות נסיונות. לא הצלחתי. החזיקה לי מעמד בדיוק 3 שניות מול מובים מתחת לספריה. היא אמנם היה מוכוונת dps spec אבל זה לא תירוץ .