תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תגידו, זה רק אני או שהHITREG של באטלפילד הרגיל נחשב חלומי לעומת הHITREG במוד הזה?? אני יורה לאנשים בפרצוף ויוצא מהם רק אבק.. אבל כשאני יורה על חבר בטעות, כדור אחד הוא מת..
    עוד דבר, יש שרתים שאי אפשר לשחק בהם בכלל, אחרי כמה דקות בשרת אני פשוט מתנתק (your connection to the server has been lost) קורה גם לכם?
    חוץ מזה.. מוד סבבה.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    אני זה קורה לי רק בשרתים שיש לי פינג גבוה כמו 180+ אבל בשרתים טובים זה אף פעם לא קרה לי

הצטרף בתאריך
    13.01.2008
    משחק אחד המפגרים כזה דפוק מפוצץ באגים
    אני בסקואד הלידר עושה נקודת ספאון כזאת אבל אני לא יכול ללחוץ עליה
    אני מתחיל בבסיס רגיל אני מתחיל באויר לא מספיק גבוהה כדי לפתוח נצמח אבל מספיק גבוהה כדי למות פשוט אידיוטי

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    נכתב במקור על ידי DarkPukito
    משחק אחד המפגרים כזה דפוק מפוצץ באגים
    אני בסקואד הלידר עושה נקודת ספאון כזאת אבל אני לא יכול ללחוץ עליה
    אני מתחיל בבסיס רגיל אני מתחיל באויר לא מספיק גבוהה כדי לפתוח נצמח אבל מספיק גבוהה כדי למות פשוט אידיוטי
    אין מצנח ב PR...
    Logitech G500 | SteelSeries Qck Mass
    Logitech Force 3D pro | Logitech G15
    Sennheiser PC 350 | Logitech Z5500

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    עוד דבר, יש שרתים שאי אפשר לשחק בהם בכלל, אחרי כמה דקות בשרת אני פשוט מתנתק (your connection to the server has been lost) קורה גם לכם?
    חוץ מזה.. מוד סבבה.

אם אתה בבזק , אז ברוך הבא למועדון.

לכל מי שבבזק בינ"ל יש את הבעיה הזו בזמן האחרון (מיום שני בערך עד היום).

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    בקשר להתנתקות=בזק, אין שום קשר לPR
    בקשר למה שדארקפוקיטו אמר= אתה לא יכול לעשות ספאון על ראלי פוינט של squad אחר וגם יכולים להשמיד אותו...[מה שכן יש איזה באג שמידי פעם הSL לא יכול לעשות ספאון נדמה לי] ואין לך מצנח... וגם כשאתה עושה ספאון על RP של סקווד אחר מדי פעם אתה תעשה ספאוון גבוה בשמיים ותיפול מסיבה זו או אחרת[בעיקר כשיש את הESSEX]
    בקשר לאי דיוק: אתה פשוט לא פוגע:O מלבד זה שגם כדור אחד לא תמיד יהרוג, יש לחלק מהחיילים שריון ואז אם תפגע בחזה הם לא ימותו ישר, בעוד שבטימקיל נדמה לי אתה עושה יותר נזק מאשר שתעשה לאויב באותו המקום אני חושב...

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות
    pr sucks.
    girlfriend rocks

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי aviadharel19s

כנ"ל גם לי....
    מישהו יודע מה אפשר לעשות?

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי evya
    בקשר למה שדארקפוקיטו אמר= אתה לא יכול לעשות ספאון על ראלי פוינט של squad אחר וגם יכולים להשמיד אותו...[מה שכן יש איזה באג שמידי פעם הSL לא יכול לעשות ספאון נדמה לי] ואין לך מצנח... וגם כשאתה עושה ספאון על RP של סקווד אחר מדי פעם אתה תעשה ספאוון גבוה בשמיים ותיפול מסיבה זו או אחרת[בעיקר כשיש את הESSEX]
    בקשר לאי דיוק: אתה פשוט לא פוגע:O מלבד זה שגם כדור אחד לא תמיד יהרוג, יש לחלק מהחיילים שריון ואז אם תפגע בחזה הם לא ימותו ישר, בעוד שבטימקיל נדמה לי אתה עושה יותר נזק מאשר שתעשה לאויב באותו המקום אני חושב...
    יש משהו מאוד מעצבן ב PR שבגרסאות הישנות לא היה. פעם איפה שהיית מכוון שם היית פוגע, וזה היה ממש אדיר. עכשיו אתה צריך לא לזוז במשך איזה 3 שניות ורק אז הכדור פוגע המרכז הכוונת, ואם אתה יורה בקצב גבוה ידי גם יהיה פיזור כדורים שלא תואם לכוונת כמו ב BF2... ז ההקטע הכי גרוע לדעתי..

רק שתדעו, בשרת BATTLEFIRCE במצב אימונים אז זה לא יוצא בגלל בעיה בחיבור (מה שיש לבזקיסטים) אז אני משחק בשרת הזה לאחרונה וכל הקטע של המטוסים והמסוקים ממש מגניב, פשוט ממכר

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי evya
    אני מדבר על טווח אפס. היו לי קטעים שחבל שלא הקלטתי.. היה איזה אויב שעמד ולא זז, ואני הייתי צלף, התקרבתי עד אליו, עמדתי מולו עם כוונת פתוחה והתחלתי לירות לו על הראש, פשוט כלום הבן אדם לא נפגע. ועוד מלא דוגמאות עם סתם רובים רגילים.. אני רואה אנשים אחרים יורים כאילו זה BF2 ופוגעים בכל דבר... הורגים אחרים ב2 כדורים בלי מאמץ... נראה לי פשוט החיבור שלי חרא.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים

כן אני בבזק... פעם הם היו טובים היו הם זבל. כל הספקיות בישראל היום חרא... משתינים עלינו בקשת ומזלזלים חופשי כי אין אלטרנטיבה.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    שתיהיה בעניין, מבחינם פינגים בזק הם ממש אחלה... לעומת אחרים

הצטרף בתאריך
    04.08.2008

בזק בינלאומי היא החברה עם הפס רוחב הגדול ביותר מכל החברות
    אבל הבעיה אצלהם זה כמות הלקוחות שחולקים את הרוחב פס הזה

בעיות בבזק זה גם תלוי במיקום, יש כאלה שהם בבזק באזורים שמקבלים ניטובים ללא בעיות וללא איבוד פאקטים

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אני מדבר על טווח אפס. היו לי קטעים שחבל שלא הקלטתי.. היה איזה אויב שעמד ולא זז, ואני הייתי צלף, התקרבתי עד אליו, עמדתי מולו עם כוונת פתוחה והתחלתי לירות לו על הראש, פשוט כלום הבן אדם לא נפגע. ועוד מלא דוגמאות עם סתם רובים רגילים.. אני רואה אנשים אחרים יורים כאילו זה BF2 ופוגעים בכל דבר... הורגים אחרים ב2 כדורים בלי מאמץ... נראה לי פשוט החיבור שלי חרא.
    למה לעזעזל עשית אם הצלף? הרובה הזה לא בנוי להרוג במיוחד... אין לי כח להסביר שוב איך משתמשים בו-.- אם רצית להרוג את הבחור היית דוקר הוא יורה בו אם האקדח, אין שום סיכוי שתפגע בלי כוונת ככה...
    בקשר לאנשים אחרים: זה תלוי במרחק ובנשק, ובאמת 2 כדורים מאוד קל להרוג בטווח בינוני אם יש לך רובה מתאים...

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    המוד הזה הוא קצת יותר מציאותי מBF2 המשחק עצמו הוא יותר קשה
    אבל לשחק בPR שעה ואחרי זה להיכנס לBF2 לINF זה אחלה של חימום
    הרבה יותר קל לשחק בBF2 אחרי ה PR .

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי evya
    למה לעזעזל עשית אם הצלף? הרובה הזה לא בנוי להרוג במיוחד... אין לי כח להסביר שוב איך משתמשים בו-.- אם רצית להרוג את הבחור היית דוקר הוא יורה בו אם האקדח, אין שום סיכוי שתפגע בלי כוונת ככה...
    בקשר לאנשים אחרים: זה תלוי במרחק ובנשק, ובאמת 2 כדורים מאוד קל להרוג בטווח בינוני אם יש לך רובה מתאים...
    הייתי עם כוונת לא בלי... עשיתי את זה כי אמרתי לעצמי "הנה הזדמנות לבדוק כמה באמת אני פוגע..." שחקן שלא זז אמרתי אין סיכוי שמטווח אפס הוא לא ייפגע, אבל הוא אשכרה לא נפגע וזה כבר היה מגוחך.
    עכשיו יצאתי מסיבוב ואני מרגיש כאילו אני יורה אויר... משום מה כולם פוגעים בי אבל אני לא פוגע בכלום. פשוט המנוע המחורבן של BF2 קיבל עוד קצת חירבון מהמוד הזה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    סליחה על זה שאני לא כזה קשור אבל אפשר בבקשה לינק להורדה של ה PR?
    "ילד תפסיק לדבר שטויות!!!"

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    Logitech G500 | SteelSeries Qck Mass
    Logitech Force 3D pro | Logitech G15
    Sennheiser PC 350 | Logitech Z5500

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    הייתי עם כוונת לא בלי... עשיתי את זה כי אמרתי לעצמי "הנה הזדמנות לבדוק כמה באמת אני פוגע..." שחקן שלא זז אמרתי אין סיכוי שמטווח אפס הוא לא ייפגע, אבל הוא אשכרה לא נפגע וזה כבר היה מגוחך.
    עכשיו יצאתי מסיבוב ואני מרגיש כאילו אני יורה אויר... משום מה כולם פוגעים בי אבל אני לא פוגע בכלום. פשוט המנוע המחורבן של BF2 קיבל עוד קצת חירבון מהמוד הזה.
    פשוט תבינו... הRECOIL של כל הרובים הרבה יותר גדול, אכשיו בצלף אין סיכוי כמעט שתפגעו אלא אם תחכו כמה שניות[תלוי במרחק], אם תירו מיד כמעט ותמיד תפספסו איתו, בעיקר אחרי שתזוזו הרבה.
    בכל מקרה הולך בפאטצ' הבא להוריד קצת את הcone of fire כך שלפחות כשמחכים שנה לא צריך לקוות שעדיין תפגעו

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    שים לב כשאתה ע םAT כבד, אז כשאתה נכנס לכוונת אתה רואה את המרחק של הסטייה של הרקטה, וכשאתה לא זז זה קטן, אותו דבר זה קורה בכל הרובים והכדורים, רק שאתה לא רואה את ה"כוונת", כך שאם אתה תחכה 3 שניות בלי לזוז אתה תפגע בול באמצע

הרשמה