תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    הגעתם לדיון המודים הענק למנוע ה - Source!

פה אתם תמצאו מגוון רחב של מודים שרצים על גבי מנוע הסורס הרגיל - Source SDK Base.
    וגם מודים שרצים על גביי מנוע הסורס החדש של האונג' בוקס - Source SDK Base - Orange Box.

למה דווקא מנוע הסורס?
    מנוע הסורס הוא הפופולארי ביותר בקרב המודרים, מאז שהוא ייצא ועד היום, כתוצאה מכך, יש עליו את מגוון המודים הגדול והאיכותי ביותר.
    בעצם, חלק מהמודים שלו הם כל כך איכותיים, שאני חושב שהם עדיפים על פני על רוב המשחקים שיוצאים בשנים האחרונות, ובדיוק אותם אני רוצה לשים פה.

על מה אני יפרט בכל מוד?
    במקום לפתוח דיון ראשי ענק וגדוש במידע (כמו שעשיתי ל PVK2 ו Hidden : Source) החלטתי לתת הפעם את המידע החשוב באמת! קודם כל האם הוא Total Conversion או Partial Conversion, האם הוא לשחקן יחיד או מרובה משתתפים (או שניהם), אני ייתן הסבר כללי לכל מוד, ירשום את היתרונות והחסרונות שלו, אני גם ישים תמונות, סרטונים ולינקים חשובים שקשורים אליו כמו הורדת המוד, האתר הראשי שלו וכו... דברים אלה יקלו על אנשים לבחור באיזה מוד(ים) הם מעדיפים לשחק במקום לקרוא הרים של מידע...
    בנוסף אני ירשום את מצב המוד: מספר השרתים וכמות האנשים שבהם, ומצב הפיתוח של המוד.

* פתחתי קבוצה ישראלית בסטים שנקראת : Israel Source Mods, אז כל מי שמשחק במוד(ים) של סורס להיצטרף אליה! הלינק : כאן

* אני לא שם את כל המודים שאני רוצה כבר עכשיו, כל כמה זמן אני יערוך את הדיון ויסיף עוד ועוד מוד(ים).

* כל המודים דורשים Source SDK Base או Source SDK Base - Orange Box (אם המוד רץ על מנוע ה - Orange Box, שזה מנוע סורס משופר), אם אין לכם את ה SDK Base הנחוץ, Steam יוריד אותו לבד דרך ה Steam -> Tools ברגע שתנסו להיכנס למוד. כל המודים דורשים משחק מסויים של מנוע הסורס: לפעמים זה רק Half Life 2, לפעמים מספיק משחק אחד, לא משנה איזה, שרץ במנוע הסורס, ולפעמים זה גם משחק ספציפי אחר במנוע הסורס, בדר"כ זה למטרות חוקיות (Valve מכריחה אותם), אך לפעמים הם משתמשים בדברים מסויימים מאותם משחק(ים).

* אתם יכולים לדבר ולשאול כאן שאלות בקשר לכל המודים שברשימה, אך למודים שיש להם דיון ראשי בעמוד הראשון, עדיף שתגיבו שם.

לאחר הפתיחה החופרת הזאת לדיון, נעבור למודים!

Age of Chivalry
    Total Conversion
    Multiplayer

מה זה Age of Chivalry?

עידן האיברות לא היה תקופת זמן נחמדה, זמן שבו מלכים שלטו באיכרים, צלבנים היו הורגים אין ספור אנשים בשם הנצרות, זמן של המגפה הגדולה ומלחמת מאה השנים, ולכאן AoC רוצה להכניס אותכם, לחלקים המהנים יותר לפחות... המשחקיות ב - AoC היא איטית ומחושבת עם דגש על עבודה קבוצתית, יש מערכת קרב-סטאמינה שיוצרת עומק לקרבות פנים אל פנים, והמפות כולן מוכנסות לתוך קמפיין אחד גדול שבכל מפה המטרות שונות לגמרי ומאוד "מקוריות".

יתרונות
    + לכל מפה בתוך הקמפיין יש מטרות שונות ומגוונת עם רקע עלילתי מסוים, מה שיוצר גיוון רב והנאה, ונותן לך "מטרה" לכל הקרבות.
    + מערכת הקרבות פנים אל פנים שמשולבת עם מערכת הסטאמינה יוצרת הרבה עומק לקרבות בין האבירים.
    + הגראפיקה והסאונד לא יורדים מרמה של משחקים במכיר מלא.
    + כל מני תוספות מעניינות: קטפולטות, שמן חם, הרמת סולמות, בניית גשרים, והכי חשוב, אפשר לכרות ראשים!

חסרונות

- באגים, באגים ועוד באגים...
    - המשחק לפעמים מרגיש איטי מידי.
    - האיזון דורש עוד עבודה.

מצב המוד
    המוד משתמש בשירות ה - Steamworks, מה שנותן לו שימוש בעידכונים אוטומטים, מעקב אחרי סטאטים, Achivements ותמיכה מלאה ב - Steam Friends, יש לו כמות גדולה של שרתים ותמיד ניתן למצוא שרתים מלאים בשחקנים, לאחרונה יצא עדכון ענק ששינה את כל האספקטים של המוד ושיפר אותו בכל דרך אפשרית, המפתחים מוציאים עידכונים בקצב מהיר ומקשיבים לקהילה על מנת ליצור את המוד בעל הקרבות פנים אל פנים הכי טוב שיש.

תמונות

סרטונים

עוד סרטון משחקיות
    סרטון של קרב קלאנים

הורדה
    מספיק שיש לכם משחק אחד שרץ על מנוע הסורס בחשבון שלכם בסטים, והמוד יופיע לכם ברשימת המשחקים!
    * דורש גם Source SDK Base - Orange Box שיורד ומותקן אוטומטית דרך הסטים ברגע שתנסו להפעיל את המוד.

לינקים חשובים
    האתר הראשי
    הפורומים הרשמיים
    מדריך למתחילים

רמת התמכרות
    7/10

Dystopia
    Total Conversion
    Multiplayer

מה זה Dystopia?
    דיסטופיה (מקום דמיוני שהכול בו רע יותר) זה מוד שמציג משחקיות דו - שכבתית בעולם עם טכנולוגיה מתקדמת מאוד שמושלט ברובו על ידי מחשבים, משחקיות דו שכבתית? כן, המשחק משלב לחימה בעולם האמיתי - Metaspace ולחימה בעולם הממוחשב - Cyberspace שבו אתה צריך להשלים פקודות שמשפיעות על דברים בעולם האמיתי, המשחק מציג עומק רב, מבחר גדול של נשקים והשתלות שמחולקים לשלושה סוגי אנשים - קל, בינוני וכבד, ומפות מבוססות Objectives.

יתרונות
    + מבחר ענק של נשקים והשתלות, כולם מהנים, שונים לגמרי אחד מהשני, ומאוזנים כמעט בשלמות.
    + המוד נראה פשוט מדהים, ומושקע עד הפרט הקטן ביותר, וגם הסאונד מושקע נשמע מעולה.
    + הסייברספייס משתלב מעולה עם העולם האמיתי ויוצר עוד מהנה של משחקיות.
    + מבחר גדול של מפות מעולות, ואפילו מוד משני קטן וכיף שמשחק כמו כדורגל.

חסרונות
    - לוקח יותר מידי זמן להבין את המוד לעומק, והמוד גם לא ממש מנסה "לעזור" לך להבין.
    - כהמשך לחסרון הקודם, ה - HUD לא מספק מספיק מידע והוא לא מספיק נוח ומסודר.

מצב המוד
    לא מזמן הצטרף המוד לשירותי ה - Steamworks מה שהביא לו קפיצה ענקית בפופולאריות של המוד, יש לו כמות גדולה של שרתים שמלאים בשחקנים, יש לו מערכת דירוג גלובאלית ומעקב אחרי סטאטים, העידכונים יוצאים בקצב די איטי אבל כל עידכון גדוש בתיקונים ובדברים חדשים.

תמונות

סרטונים
    טריילר

הורדה
    מספיק שיש לכם משחק אחד שרץ על מנוע הסורס בחשבון שלכם בסטים, והמוד יופיע לכם ברשימת המשחקים!
    * דורש גם Source SDK Base שיורד ומותקן אוטומטית דרך הסטים ברגע שתנסו להפעיל את המוד.

לינקים חשובים
    האתר הראשי
    הפורומים הרשמיים
    מדריך למתחילים (כדאי מאוד לקרוא אותו אם אתם רוצים לשחק)

רמת התמכרות
    10/10

Empires
    Total Conversion
    Multiplayer

מה זה Empires?

אימפריות הוא מוד שאפתני מאוד, הוא מנסה לקחת את הדברים הטובים מג'נאר הפעולה מגוף ראשון והאסטרטגיה בזמן אמת, ולשלב אותם, ולא רק זה!
    נערך לאחרונה על ידי Mastix; 23.03.2009 בשעה 15:00.
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    סחטיין על הההשקעה ממש טוב ברגע שאני יקבל את המחשב שלי אני יצטרף

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    WOW NICE WORK באמת מאוד מפורט והכל יפה מאוד.

אבל שכחתה להוסיף ZOMBIE PUNIC SOURCE
    נערך לאחרונה על ידי wokinstorm; 22.10.2008 בשעה 20:09.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי wokinstorm
    WOW NICE WORK באמת מאוד מפורט והכל יפה מאוד.

אבל שכחתה להוסיף ZOMBIE PUNIC SOURCE
    אני יוסיף אותו מתישהוא... תראה הוא נמצא ברשימת משחקים בכל זאת... אבל יחסית למודים ששמתי.... הוא לא כזה טוב... הוא נחמד... אבל לא ממש מושקע...
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    moddb.com
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי G>viSioN
    moddb.com
    מה קשור?!
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    לקחת את כל הרשימה מגיימר לפחות תן קרדיט

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    רעננה
    עם אתה כותב על פורטל פראלוד, אז תדע שהוא מאוד מושקע , דיבוב ככה ככה (תוכנה אוטומטית לדיבוב(יכול להיות בגלל שהמפתחים צרפתים)) ומאוד מאתגר.
    [
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    מה קרה לך ניב אתה יודע איזה כיף זה להזריק אופניים לווריד?

הצטרף בתאריך
    02.10.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי Mastix
    מה קשור?!
    אין מוד לכל מנוע שמכבד את עצמו ולא מפרסם את עצמו שם
    Punx Not Dead

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי ITAYBRON
    לקחת את כל הרשימה מגיימר לפחות תן קרדיט
    מצטער שאני אומר את זה ככה, אבל ידעתי שטמבל אחד יגיד את זה.
    אני זה שרשמתי את זה בגיימר כוסראבק~!#!#
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

הרשמה