תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    22.10.2008
    היי.
    אני משחק נלהב כבר זמן רב. לפני כמה ימים המשחק פשוט הפסיק להתחבר באונליין.הוא תמיד פותח חדר לבד אליו אף פעם לא מתחברים (או שהוא מחפש חדרים שעות). היה לי לאג רציני אז בדקתי ובזק אמרו שצריך לסדר את האפלוד, היה טכנאי, סידר, המשחק עבד אחרי זה כמה שעות ואז חדל. ואלא אם פתאום אין אף אחד אונליין שמשחק, יש אצלי בעיה וככה ניסיתי לפתור אותה:

בדקתי המון על הבעיה ואלו הפעולות שביצעתי ולא עזרו:
    1. פתחתי את כל הפורטים הדרושים בראוטר שלי. וניטרלתי חומת אש. בדקתי שהפירמוויר מעודכן.
    2. וידאתי שיש DMZ מוגדר בראוטר לאיי פי של הפלייסטיישן.
    3. עברתי בין חיבורי WIRED ו-WIRELESS לסירוגין.
    4. וידאתי שמופעל UPNP בראוטר (זה מודם ראוטר HPNA3 של בזק-מעולה).
    5. בטסט קונקשן של הPS3 מופיע הכל תקין ואפילו גלשתי דרכו בחנות שלהם. חוץ מ-UPNP לא זמין. אבל בדקתי וזה לא אמור להפריע. אפילו ניסיתי לנטרל את זה ולהפעיל בלי-לא עזר.
    6. ניתקתי וחיברתי ראוטר לכמה שעות.
    7. דיברתי עם הספק (אינטרנט זהב) ועם התשתית (זה ADSL 4 מגה עם 400 אפלוד) ומבחינתם הכל תקין ואפילו ממש תקין.
    8. עשיתי בדיקות דאונלוד ואפלוד עצמאיות והכל תקין.
    9. פתחתי יוזר חדש.
    10. מחקתי את כל המידע מהקונסולה (פורמט) התקנתי והגדרתי הכל מחדש.

כל אלה לא עזרו. האופציה היחידה שנותרה היא להאשים את אינטרנט זהב כי ראיתי פרסומים ישנים שהם לא תומכים במשחקים אונליין כל כך טוב, אבל אני כן שיחקתי דרכם בעבר והיה בסדר. האם יתכן שמשהו השתנה? גם לא נראה לי שהבעיה היא במה שהטכנאי סידר -הם בדקו. הכל תקין.

בבקשה עזרה!!! אני כבר לא יודע מה לעשות ואני מרגיש בתהליך גמילה מאחר ואני מכור קשה למשחק ובדיוק התחלתי ליהנות ממנו ולשלוט בו היטב.

תודה!

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    לי אישית זה קורה בין אחת בצהריים לעשר בערב... עוד לא הצלחתי למצוא מה גורם לזה או איך לטפל בזה

הצטרף בתאריך
    31.05.2008
    עיר
    כרמיאל
    גם אצלי לא מוצא שרתים.
    בהתחלה זה היה רק בשעות היום ועכשיו לכול היום.

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    זה כבר ודע.
    יש עומס על השרתים של COD4 ואם אתה יוצא ממשחק או שהלובי נסגר או כל משהו אחר שגורם ליציאה מהלובי גורם לזה שצריכים ללכת לתפריט של הסינגל ולחזור.

הצטרף בתאריך
    22.10.2008
    חברים - הבעיה (שלי בכל אופן) עברה ולהלן הממצאים:
    ההשערה שלי שאינטרנט זהב אשמים - נמצאה כנכונה. בהתחלה חשבתי שההשמצות הן סתם. התקשרתי אליהם אתמול, הם אמרו שיש להם עומס בקישור לשרתים בחו"ל, שזה כבר כמה ימים אבל רק עכשיו הם הבינו שזו בעיה גורפת (כי אני התקשרתי כבר לפני כמה ימים ואמרו לי שאצלי הכל תקין מה שהוביל אותי לכל הבדיקות האחרות שעשיתי). התעצבנתי קשות. השמועות שאומרות שיש להם בעיות כי הם קטנים כנראה נכונות. הם גם חוסמים פורטים לדעתי. למרות שהם הציעו לי את חבילת הגיימרים, החלטתי לעבור חברה אחרי 10 שנים כלקוח שלהם. תוך 5 דקות הייתה לי סיסמא לחבילת גיימרים בבזק בינלאומי. אחרי 5 דקות כבר הייתי שקוע במשחקים מול העולם עם קישוריות גבוהה (4 בארים).
    טיפ לאלה שרוצים להתנתק מאינטרנט זהב ויש להם קנס (שזה לא קנס זה לשלם רגיל את כל התשלום עד תום תקופת ההתחייבות) - תבקשו לעבור לחבילת הגיימרים (זו חבילה ללא התחייבות) - הם יבדקו מול התמיכה הטכנית שזה הדבר היחיד שיכול לעזור לכם להיות מקושרים טוב למשחקי רשת. אחרי שהתמיכה יאשרו, תוכלו לעבור לחבילה הזו ואם הכל יעבוד תוכלו להישאר אם אתם רוצים (יש רק 2.5 ו-5 מגה אצלם) או שתוכלו לעבור אם זה לא עובד או שאם מחקתם אותם ואתם רוצים לעבור סתם - תוכלו לבטל אחרי חודש כי כבר אין התחייבות.

מקווה שעזרתי. חוצמזה שההודעה הראשונה היא אחלה מדריך איך להתמוד עם כל הבעיות האפשריות שיש ל-PS3 במשחקי אונליין. בהצלחה!

הרשמה