תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    לפני כמה ימים קיבלתי הודעה באיימיל על TERMS OF SERVICE חדשים שסוני הוציאה
    אז רוב הדברים שוליים אבל יש ככמה נקודות...
    1) סוני יכולה להשתמש בכל מה שיצרת במשחקים כמו LBP או GHITAR HERO 4
    בלי לבקש רשות
    2) סוני יכולה לצוטט לשיחות שאתה מנהל ברשת ה-PSN
    3)אם קנית סרט בלו -ריי מ-PSN והקלקל לך משהוא בפלייסטיישן אז סוני לא חייבת לעשות כלום בנידון

מה אני יגיד לכם כולנו חלק מהאח הגדול

הצטרף בתאריך
    27.04.2008
    די סטנדרטי... אולי חוץ מהעניין של לצוטט לשיחות שזה חדירה לפרטיות ואני בטוח שעם קצת לחץ של אנשים יורידו את זה, אבל סך הכל זה הגיוני מאוד (כמעט בכל תוכנה ומשחק שתתקין תראה דברים כגון זה)

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    למה הם החליטו להיכנס לשיחות פרטיות של אנשים?! אני לא חושב שזה במקום שהם יכולים לצוטט לכל אחד ולמה הם לעזאזל יקחו משהו שעשית וישתמשו בו ולא יבקשו רשות? זה גנבת זכויות יוצרים אז יהיה אפשר לתבוע אותם לא|=

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מה נראה לכם? שבויגיימס המנהל הראשי לא יכול לראות הודעות פרטיות של אנשים אחרים?

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    נכתב במקור על ידי כחול שחור
    למה הם החליטו להיכנס לשיחות פרטיות של אנשים?! אני לא חושב שזה במקום שהם יכולים לצוטט לכל אחד ולמה הם לעזאזל יקחו משהו שעשית וישתמשו בו ולא יבקשו רשות? זה גנבת זכויות יוצרים אז יהיה אפשר לתבוע אותם לא|=
    הצחקת אותי בעניין הזכויות יוצרים
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי The Boss
    הצחקת אותי בעניין הזכויות יוצרים
    למה? מה זה לא נקרא "לגנוב" עם הם לוקחים משהו שיצרת ומשתמשים בו בלי להגיד שאתה יצרת אותו?!

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    ידעתי על זה כבר מפורום גיימר (לא שאני נימצא שם, פשוט אח שלי הביא לי את הכתבה וקראתי)
    טוב, אני מבין עכשיו שלהרוויח כסף על שלבים שאתה בונה זה כבר לא רלוונטי לנו XD

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    למה? מה זה לא נקרא "לגנוב" עם הם לוקחים משהו שיצרת ומשתמשים בו בלי להגיד שאתה יצרת אותו?!
    יכול להיות.אבל אתה חתום איתם על החוזה הזה , מה שזה אומר שאתה מסכים עם התנאים האלה אז בגלל זה אתה לא יכול לתבוע אותם. אם לא נוח לך המצב הזה תפסיק להשתמש ב PSN
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    זה כן, אני בטוח ב1000% שהם יכולים לעשות שימוש במה שאתה יצרת לדוגמה בבאנרים, או באתר הרשמי של סוני... אבל אין סיכוי שהם יכולים לקחת ולפרסם את מה שאתה יצרת ולהגיד שזה הם ולשווק את זה ב2% בPSN כי זה כבר גניבת זכויות יוצרים...
    ובקשר לשיחות... מה התרגשתם, גוגל עושים את זה כל הזמן ואפילו יותר... אני לא רואה אותכם מפסיקים לחפש בגוגל בגלל זה

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    טוב ממילא לא נראה לי שמישהו ירצה להשתמש בשלבים שאני יצור

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    אני חושב שסוני לא תשתמש בסעיף הזה בכלל , אבל היא הוסיפה את זה למקרה שהיא תצטרך

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    טוב ממילא לא נראה לי שמישהו ירצה להשתמש בשלבים שאני יצור
    אחי הם מתכוונים נגיד לעשות פתץ',לתת פרסים ודברים כאלה או להעלות לרשת ולהמליץ ...

הצטרף בתאריך
    16.10.2007

הצטרף בתאריך
    09.04.2008
    עיר
    יהוד
    הקטע עם הדיסק בלו-ריי שהם לא יעשו כלום בנוגע למכשיר, פשוט שירות עשר.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אישית לא ממש אכפת לי,
    השיחה הכי אישית שאני מנהל בPSN זה מקסימום "בוא לMSN", או "כנס לMGO" \:

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Jaker
    איזה ספאם!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי Jaker
    שמתי לב שבכל דיון שאתה מגיב בו אתה רק תוקע את הסמיילי "" זה סתם עושה אותך ספאמר במקום תגיב עם מילים זה עדיף

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    אז זהו זאתה הסכמת לזה!
    כולנו הסכמנו לזה

הרשמה