נתחיל בשאלה שהיא : האם יש פה מישהו שיש לו את המשחק והוא עדיין משחק בו ורוצה לשחק בקבוצה.

אז החדשות הרעות ולא כלכך חדשות הן שהחברה שפיתחה את המשחק (Flagship) כבר לא עובדת עליו ולמעשה הם פתחו חברה חדשה בשם "RunicGames", והחדשות הטובות הן ש"HanbitSoft" הודיעה לפני שבוע שהם הולכים לעבוד על המשחק מחדש ובכך הם הודיעו שהמשחק אינו מת אחרי הכל ויש עוד תקווה.

ונעבור לנושא העיקרי שלנו הוא המשחק "Hellgate :London" אשר היה סביבו את אחד הייפ הגדולים ביותר וכמובן כגודל הציפייה היה גודל האכזבה לאנשים רבים ולהיפך כמובן, לפי דעתי והרבה אנשים אחרים HG:L הוא משחק מעולה אשר פשוט ציפו ממנו ליותר מדיי.
לפי דעתי Hellgate:London הוא אחד ממשחקי הרשת הטובים ביותר אשר נמצאים בעולם עתידני פוסט-אפוקליפטי (זה נכון שאין הרבה כאלו) וזאת מכיוון שיש ו מספר יתרונות שאני אציג למטה.

טריילרים לאלו שלא יצא לראות את המשחק :
טריילר ראשון

יתרונות :
1. גראפיקה מצויינת.
2. עלילה מאוד מעניינת (בנוגע לעלילה אני מחשיב גם את הקומיקס והטרילוגיה המהימה שהסתיימה לפני שבוע וחצי)
3. מבחר מקצועות, 3 לגיונים ו2 מקצועות לכל אחד.
4. מבחר נהדר של מקצועות,ארמורים,נשקים וכמובן סקילים.
5. לא חסר אנשים לשחק איתם גם לאחר כל העניין עם החברה שהתפרקה.
6. משחק רשת ללא תשלום חודשי (כמו GuildWars).
7. שני מצבי משחק, רגיל ואליט.
* הייתה אופציה לשלם תשלום חודשי ולקבל תכנים נוספים (כמו ההרחבות שיצאו לGW) אך נכון לעכשיו השירות מבוטל.

חסרונות שאנשים רשמו :
1. מקומות שנראים אותו דבר (ככה זה כשמטיילים בהריסות של לונדון)
2. משחק שיש בו הרבה פארמינג (אחרי הכל זה H&S)
3. מספר באגים (צל של מפלצות על הקיר לדוגמה).
4. מי שלא קרא את הספרים והקומיקסים יכול להרגיש שמשהו חסר בעלילה.
5. רמת קושי לא אחידה (אני אישית לא הרגשתי את זה, אבל זה תלוי אם אתה עושה קווסטים צדדים או לא לפי דעתי).
6. תוספות למי שמשלם חודשי (אופציה שאינה פעילה כרגע ולא יודע מה יקרה בקשר אליה)

* חשוב להוסיף שאני חושב שלאלו שאין את המשחק כדאי לחכות איתו ולראות מה קורה בנוגע לפיתוח שלו מאשר לקנות אותו עכשיו כי אחרי הכל אי-אפשר לדעת מה יקרה לו גם לאחר ההצהרה שעובדים עליו מחדש ומחזירים אותו לחיים.