תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    טוב היי ויגיימס מקווה שתעזרו לי לפתור את הבעיה הזאת אז ככה אני תמיד פותח דיונים בפורום PS3 בהנהלת גיא וכולם נותנים לי שחורים וחומים ואני לא מבין למה כי אני לא אתיופי ואני מנסה לעשות דיונים עים טוכן ותמיד נותנים לי שחורים אז בבקשה תעזרו לי

למשל פעם פתחתי דיון עזרה שקראו לו "המכשיר לא קורא צרובים" והייתי צריך עזרה ואז כולם נתנו לי שחורים רק כי שאלתי שאלה וגם הייתה עוד פעם שפתחתי זיון שקראו לו "איפה אתם שמים את המכשיר?" ואני כתבתי ליד המיטה בחדר שינה ואז עוד פעם נתנו לי שחורים וזה ממש מבאס אז תאפסו לי בבקשה כי זה מעצבן אותי

הא כן למה אני לא יכול לדרג דיונים ממזמן לא התעדכן לי הכוכבים ואני מחכה מלא זמן וכבר הבטחתי לxeytoR צהוב אבל זה לא מתעדכן לי והוא יחעס עלי אםם אני לא נותן לו אז בבקשה תעשו שזה יעבוד

ועוד בעיה יש לי טלוויזיה אל.אס.די שכתוב עליה פיליפס וזה קצת גדול למברג ואני מנסה לחבר את המכשיר שליד המיטה לטלוויזיה וזה לא עובד. אני מנסה לחבר בעמצאות חיבור שכתבתי לשיעור ספרות על 'הקמצן' וזה לא עובד אז אם מישהו יכול לתקן לי את הבעיה זה ממש יעזור אם אתם לא יכולים להגיע אליי הביתה אז לפחות תסבירו לי בתלפון איך לתקן זה ממש יעזור תודה כי אין לי עוד חיבורים והמורה לספרות נתנה לי 60 בתעודה אתמול לפחות לא נחשלתי

בבקשה על טיתנו לי חומים ושחורים על הדיון הזה כי אז אני עובר לגיימר

תודה מראש,
    מורפיוס (חחח בעצם קוראים לי אלון אבל אני לא יגלה לכם)

נ.ב: דרך אגב אני יכול להיות מנהל בפורם הזה? אני חושב שאני יוכל לעזור למלא משתמטים במצוקה אבל אני צריח אישור לשנות שמות כי יש פה הרבה שרוצים את זה... חשבתי שרק משרד הפנים יכול לשנות שמות לא? אולי לא יודע מה אתם חושבים אין לי מושג אבל אם אני לא יכול להיות מנהל פה אפשר אולי להיות מנהל בפורום GTA? יש לי את כל הGTA גם את 1 וגם את 2 וגם עוד כמה כמו "GTA וייס סיטי" ו"GTA שם אמברקס" עם קארל הכושי ואני יודע הרבה אז אפשר בבקשה?

תודה שוב,
    מורפיוס.

לא הגבתם לו אז יש חידוש?

תודה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    תודה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    תודה אחי