תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 518
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קונסולת הX360 כבר זכתה למספר משחקי RPG טובים (ועוד כמה לא טובים) בכמעט 3 שנות קיומה.
    משחקי RPG מערביים כמו The Elder Scrolls: Oblivion ו-Mass Effect, שפעם היו נפוצים דווקא יותר על הPC, זכו לביקורות מצוינות ונחשבים לשני משחקים מהטובים בז'אנר.
    מהצד השני, הקונסולה החלה לקבל תמיכה גם של משחקי JRPG מכיוון יפן, משחקים שהיו מזוהים בעבר דווקא עם הקונסולות מבית סוני. שני המשחקים Tales of Vasperia וInfinite Undiscovery הצטרפו ממש לאחרונה לBlue Dragon, Lost odyssey ו-Eternal Sonata שכבר יצאו לקונסולה בשנים האחרונות.
    אבל עד עכשיו היה מדובר בכסף קטן. נראה כאילו התקופה של השנה הקרובה שמתחילה בעונת החגים הזו, הולכת להציף את הקונסולה במשחקי RPG רבים. משחקים עם פוטנציאל גדול שכולם מחכים להם, לצד משחקים חדשים מצד מפתחים קטנים ואמביציוזיים הולכים לצאת בשנה וקצת הקרובות. את חלקם תוכלו למצוא כבר בחודש הקרוב בחנויות, ואת חלקם נקווה שתמצאו בחנויות לפני סוף שנת 2009.
    סביר להניח שלפחות חלקם יסבלו מדחיות פוטנציאליות, אבל המבחר כל כך גדול שמספיק שרק חלק יעמדו בדדליין בשביל שהשנה הקרוב תהיה מצויינת לחובבי הRPG על הקונסולה.
    והנה הרשימה:

Risen - חדש!
    ז'אנר: פנטזיה, RPG מערבי
    עוד כותר שהוכרז עכשיו שיגיע גם לX360 הוא Risen. המשחק שבתחילה הוכרז לPC בלבד מגיע מפירנה בייטס - המפתחת של טרילוגיית משחקי Gothic (ממוצע 81 למשחק הראשון, אבל רק 63 למשחק השלישי שסבר מבעיות טכניות רציניות).
    הכותר החדש של פירנה יציע משחקיות RPG עם שליטה חדשנית שאמורה להתאים גם לשחקני הרדקור וגם לשחקני קזואל. והסיפור במשחק עצמו יתפרס על פני ארבעה פרקים שונים ויתפתח לפי בחירות השחקן. במשחק תשחקו על אי עצום בגודלו, והמפתחים מבטיחים שהעולם יהיה דינמי וירגיש חי, ושלא יהיו בו זמני טעינה כלל.
    למידע נוסף: התרשמות של Teamxbox

The Witcher: Rise of the white wolf - חדש!
    המשחק המקורי התחיל את דרכו על הPC וזכה לציונים טובים מאד (ממוצע 86 לגרסת הEnhanced שיצאה לאחרונה). אבל אחרי תקופה ארוכה של שמועות חברת Atari הכריזה רשמית כי המשחק The Witcher יגיע לקונסלות Xbox 360 וה-PS3. המשחק מבוסס על סידרת ספרים של סופר פולני ידוע, ומספר על דמות שהיא מעין מוטנט של אדם בעל כוחות פיזים וקסם חזקים אשר למעשה מתפרנס מצייד מפלצות.
    למידע נוסף: סרטון מפתחים עם ההכרזה על גרסת הקונסולה

Fable 2
    ההמשך למשחק Fable (ציון: 85) שיצא בזמנו לXBOX המקורית והמשיך אחר כך לPC עתיד לצאת בימים הקרובים, והוא מבטיח את כל מה שהמשחק המקורי לא הצליח לקיים, ועוד כמה דברים. מי שמכיר את יוצר המשחק פיטר מולינו או את המשחקים שלו, כבר צריך לדעת שיש שני דברים שמאפיינים אותו בדרך כלל:
    הבטחות בשמיים שאי אפשר לקיים, ומשחקים כל כך טובים ומקוריים, שלאף אחד לא אכפת אם הם לא מקיימים את כל מה שהם הבטיחו.
    בפייבל 2 תוכלו לבחור בגיבור משלכם ולראות אותו החל מתקופת הילדות ועד שיהפוך לגיבור אגדי (או לא, תלוי בבחירות שלכם), תוכלו להתחתן ולהביא משפחה (יותר מפעם אחת אם אתם חובבים ביגמיה), תוכלו לקפוץ למשחק אצל חבר דרך האינטרנט ולשרוף לו את הבית בזמן שהוא הולך לצוד מפלצות, ותוכלו לאמץ כלב.
    המשחק הוכרז כבלעדי לX360, אבל ייתכן ויצא לPC בעתיד (בדומה למשחק הראשון)
    למידע נוסף: התרד הרשמי בפורום

Fallout 3
    זאנר: מדע בדיוני, RPG מערבי
    המשחק ממשיך את שני המשחקים הראשונים בסדרה האגדית שיצאו לפני עשור. במשחקים אתם משחקים דומת בעולם אפוקליפטי וקודר שעבר שואה גרעינית.
    המשחק החדש יהיה קצת שונה מהמקור בסגנון שלו, לא רק בגלל הפרש השנים אלא גם בגלל שהוא מגיע ממפתחת אחרת (בטשדה, שהביאה את סדרת משחקי Elder Scrolls הנחשבת גם היא לסדרה מצויינת).
    למרות זאת, המפתחים הבטיחו למעריצי הסדרה המקורית שהם יהיו נאמנים לרוח הסדרה ויציגו את אותו סגנון משחק קודר ואפל עם הומור ציני ואת מערכת הVATS המפורסמת מהמשחקים הקודמים. בעוד פחות מחודש נוכל לדעת אם הם צודקים.
    המשחק יוצא במקביל גם לPC ולPS3.
    למידע נוסף: התרד הרשמי בפורום

Rise of the Argonauts
    זאנר: פנטזיה, Action-RPG
    המשחק הזה מגיע מבית Liquid, חברה שדווקא עסקה בעבר בעיקר במשחקי אסטרטגיה כמו Battle Realms וDragonshard. המשחק מתרחש בעולם של מיתולוגיה יוונית ותשחקו בו מלך שנשבע לנקום את מות אשתו שנרצחה, כמיטב המסורת. המשחק הוא כותר תפקידים-פעולה, מה שאומר לא מעט קרבות ואולי קצת קומבואים ומעיכת כפתורים, כדי לקרוץ קצת לחובבי God of War שלא בהכרח אוהבים משחקי תפקידים סטנדרטיים.
    מה שמעניין במשחק הוא שהדמות מתפתחת בהתאם לבחירה בין מעשים המשרתים 4 אלים מיתולוגיים שונים, ולא סתם בחירה בין טוב לרע כמו בהרבה משחקים בזאנר. המשחק צפוי לצאת בעונת החגים הקרובה.
    המשחק יוצא במקביל גם לPC ולPS3.
    למידע נוסף: Preview ב1UP

The Last Remnant
    זאנר: פנטזיה, JRPG
    המשחק החדש מבית Square Enix (היוצרים של Final Fantasy והמון סדרות אחרות) אמור להיות מעניין במיוחד. מדובר בכותר החדש הראשון שSE מפתחת בעצמה לקונסולות הדור הבא, וניסיון מעניין של החברה לפנות לקהל מערבי יותר.
    ככזה, הוא הולך להציג מערכת קרב קצת שונה מהמשחקים היפניים המסורתיים שתציג עד 70 אויבים בו זמנית, והמשחק גם לא לכלול קרבות אקראיים שמאפיינים את הז'אנר. למעשה, הוא אפילו מדורג ככותר M לגילאי 17 ומעלה, בניגוד לרוב הכותרים של SE. עוד פרט מעניין: המשחק נבנה באמצעות המנוע של Unreal Engine 3, משהו שגם לא נפוץ בכותרים יפניים.
    בדצמבר הקרוב נוכל לדעת האם השיטה הזו תעבוד לSE, או האם כדאי לה להיצמד לנוסחה המנצחת שלה מעבר.
    המשחק מקבל אקסקלוסיביות זמנית, אבל יצא בעתיד גם לPC ולPS3 (אין עדיין תאריך)
    למידע נוסף: Preview בIGN

Sacred 2: Fallen Angel
    ז'אנר: פנטזיה, Action-RPG
    כנראה שלא הרבה שמעו על Sacred (ממוצע 73) שיצא בשנת 2004 והיה מעין "תואם דיאבלו" במבט על שהציג עולם משחק גדול לחקור וסיפור סטנדרטי, אבל בעיות טכניות לא מעטות פגעו בחוויית המשחק.
    המשחק החדש מAscaron למעשה מקדים בעלילה את המשחק הראשון בסדרה. הוא כבר מציע מנוע משחק משופר בגוף שלישי, עולם משחק גדול בהרבה שכולל מעל 100 משימות בקמפיין הראשי ומאות משימות צד, ומולטיפלייר באינטרנט שיאפשר לעבור לעולם של חברים שלכם ולחזור אחר כך לעולם שלכם עם כל הניסיון שצברתם. נקווה רק שהפעם יהיו פחות באגים במשחק עצמו.
    המשחק יגיע לPC בתקופת החגים, אבל בעלי הX360 יאלצו לחכות יחד עם בעלי הPS3 לתחילת 2009 בשבילו.
    למידע נוסף: Preview בTeamXbox

Divinity 2 – Ego Draconis
    משחק ההמשך לDivine Divinity (ממוצע 82) שהגיע בשנת 2002 מבית Larian Studios. כמו Sacred שהוזכר קודם, גם כאן המשחק הראשון היה מעין תועם דיאבלו במבט איזומטרי, אבל הצליח לספק סיפור עמוק יותר עם סוף פתוח, בלי להתפשר על השקעה בתחומים אחרים.
    המשחק השני יעבור גם הוא (כמו כמעט כל משחק בזאנר) למנוע חדש בגוף שלישי, והוא מבטיח לאפשר לשחקן אפשרויות בחירה מרובות שבאמת משפיעות על העלילה – כשלפי המפתחים לכל קווסט יש בערך 15 עד 20 תוצאות אפשרויות שתלויות בבחירות שלך.
    בלי לקלקל יותר מידי מהעלילה, כבר ידוע שאתה משחק צייד דרקונים, שבמהלך המשחק מקבל את היכולת להפוך לדרקון (מה שלא מוצא חן בעיני החברים שלך בגילדה שנשבעו לחסל דרקונים) כל שבמהלך המשחק תשחק גם על הקרקע בתור דמות רגילה וגם באוויר בתור דרקון (בתקווה שזה לא יסתיים כמו בLair).
    המשחק יגיע במחצית הראשונה של 2009 לPC ולX360.
    למידע נוסף: Preview בGamespot

Alpha Protocol
    ז'אנר: ריגול, Action-RPG
    המשחק הזה מגיע מחברת Obsidian - היוצרים של Neverwinter Knights 2 (82) ו-Knights of the old republic 2 (86). הוא צפוי להיות להציע לנו סוף כל סוף משחק RPG בעולם מודרני, ולא בעולם פנטזיה או מדע בדיוני.
    במשחק שיערב מתח, פעולה ותיאוריות קונספירציה, תשחקו סוכן חשאי של הCIA שנבגד ע"י הממונים עליו. המשחק מהווה גם הצדעה למרגלים הגדולים שכולם מכילים ולמעשה בדיאלוגים במשחק תוכלו לאמץ את הסגנון של הJB האהוב עליכם: הגרסה המקצועית של ג'ייסון בורן, הגישה מלאת הסטייל של ג'יימס בונד, או הגישה האגרסיבית של ג'ק באואר.
    המשחק צפוי לצאת במרץ 2009, ויצא במקביל גם לPC ולPS3.
    למידע נוסף: Preview בGamespy

Venetica
    המשחק הזה מגיע מחברה קצת יותר קטנה ועם פחות ניסיון. יש לה רקע בעיקר במשחקי הרפתקאות/קווסטים כמו Ankh (74) ולכן לא ברור אם למשחק יש בכלל סיכוי.
    כנראה שהמפתחים יודעים את זה ולכן דאגו שסקארלט, הבחורה שתשחקו במשחק, תסתובב עם חולצת בטן ומחשוף גדול. זה למרות שמדובר בדמות מהמאה 16 בוונציה, שבה כידוע חולצות בטן לא היו שיא האופנה.
    סקארלט היא הבת של "המוות" (איש שנבחר להיות מלאך המוות פעם בתקופה ומטפל בבירוקרטיה של אנשים מתים) והיא אמורה להציל אותו ואת העולם מפני נקרומנסר משוגע שרוצה להשתלט לו על התפקיד ולחסל אותו על הדרך. נקווה שלפחות הרעיון המקורי יציל את המשחק מבינוניות.
    המשחק צפוי לצאת בשנת 2009 ויגיע במקביל גם לPC.
    למידע נוסף: Preview בGamepot

Star Ocean: The Last Hope
    ז'אנר: מדע בדיוני, JRPG
    למעריצים בסדרת המד"ב המוערכת של Tri-ace היה קשה לעקוב אחרי המשחקים. המשחק הראשון יצא לSNES ביפן בלבד, המשחק השני הגיע לPlaystation, השלישי לGameboy Advance והרביעי לPlaysttion 2. החמישי מגיע באופן מפתיע דווקא לX360 שפחות פופולארית ביפן, למרות שהסדרה פופולארית בעיקר שם (המשחק האחרון הצליח גם בארה"ב).
    המשחק החדש מציע גרפיקה מרשימה (לפחות בסצנות המעבר) ויציע את מערכת הקרב הייחודית של המשחקים הקודמים בסדרה (שלא נפוצה במשחקי JRPG) בתוספת עדכונים קלים. הוא יתרחש כמה מאות שנים לפני המשחק הראשון בסדרה ולכן יהיה מנותק יחסית מהמשחקים האחרים, ככה שגם מי שלא שיחק בהם לא יפספס יותר מידי.
    המשחק בלעדי לX360 (לפחות נכון להיום), יגיע ליפן בפברואר ולשאר העולם בערך חודש לאחר מכן.
    למידע נוסף: Preview בGamespot

Final Fantasy 13
    ז'אנר: פנטזיה, JRPG
    את המשחק החדש בסדרת המשחקים ה(מאד) ותיקה כנראה שאין צורך להציג. זו אולי הסדרה שהכי מזוהה עם זאנר הJRPG, על כל היתרונות והחסרונות שלו.
    הסדרה, שהחלה את דרכה על קונסולות נינטנדו, דווקא היתה מזוהה עם מותג הפליסטיישן החל מהכותר ה-7 בסדרה שיצא אקסלוסיבית לPS (ממוצע 92) ועד לכותר ה-12 והאחרון בסדרה שיצא אקסלוסיבית לPS2 (גם ממוצע 92). ספינאופים נוספים יצאו גם לקונסולות אחרות, אבל הסדרה עצמה נשארה על הקונסולות של סוני.
    בE3 האחרונה התבשרנו על מהפך לשמחת חובבי הסדרה בעלי הX360: הכותר החדש יצא ככותר מולטיפלטפורם לשתי הקונסולות, למעט ביפן שם ישמור עדיין על אקסלוסיביות לPS3.
    הגיבורה הראשית במשחק הפעם (לפחות לפי הטריילרים) תהיה הפעם אישה (ולא גבר שנראה כמו אישה כמו בהרבה משחקי JRPG, אלא באמת אישה), ומערכת הקרבות אמורה להיות מערכת ATB משודרגת שמזוהה עם חלק ממשחקי הסדרה.
    יותר מידי על המשחק עצמו אנחנו עדיין לא יודעים, אבל אם לא יהיו דחיות נוספות המשחק אמור להגיע במהלך שנת 2009 ליפן (רק לPS3 ובגרסה דוברת יפנית בלבד), ובתקווה שלא יותר מידי מאוחר גם לשאר העולם בגרסה אנגלית לשתי הקונסולות במקביל.
    למידע נוסף: התרשמות מהטריילר בGamespotr

Mass Effect 2
    ז'אנר: מדע בידיוני, Action-RPG
    ההמשך למשחק הראשון והמצויין לקונסולה (ממוצע 91) צפוי להגיע, השאלה היא רק מתי. בהתחשב בעובדה שהמשחק הראשון יצא בעונת החגים של 2007, הצפי אצל המעריצים הוא לעונת החגים של 2009 כי קשה לחכות יותר משנתיים למשחק של Bioware.
    חברת Bioware הכריזה מראש כי הסדרה תהיה טרילוגיה, ולמעשה מומלץ למי ששיחק במשחק הראשון לשמור את קבצי השמירות שלו מאחר והם יכולים להשפיע על עלילת המשחק השני. למרות שמומלץ לשחק במשחק הראשון קודם, זו אינה חובה וגם אנשים בלי רקע יחשפו במהרה לעלילת המשחק ויוכלו להיכנס לעניינים. השאלה היחידה היא למה בכלל לפספס את המשחק הראשון בסדרה? תשיגו אותו עכשיו.
    המשחק יקבל ככל הנראה אקסקלוסיביות זמנית, אבל יגיע בהמשך גם לPC (כמו שקרה עם המשחק הראשון). אין לו עדיין תאריך יעד ולכן אפשרי גם שהוא יחליק לכיוון שנת 2010.
    למידע נוסף: ראיון בMTV Multiplayer

(התמונה מהמשחק הראשון)

Borderlands
    ז'אנר: מדע בדיוני, FPS/RPG היברידי
    המשחק החדש יגיע מבית Gearbox שידועה בעיקר בזכות כותרי FPS כמו סדרת Brothers In Arms שהתחילה עם Road to Hill 30 (ציון 88) ועד המשחק האחרון בסדרה Hell’s Highway שיצא ממש לאחרונה (ציון 76).
    המשחק מתרחש במושבה רחוקה על כוכב בקצה הגלקסיה שאין בו משאבים רבים מידי, אבל נמצאה בו טכנולוגייה מסתורית של גזע חייזרי לא מוכר, שיוצרת לא מעט בלאגן בין האנשים שנשארו על הכוכב. השחקן יבחר אחת מבין מספר דמויות שיחקרו את הכוכב ואת התגלית המסתורית ותוכלו לשחק בו יחד עם שחקנים אחרים בעולם שנראה מושפע מאד מהסרטים של Mad Max. המשחק יהיה במבט מגוף ראשון מן הסתם, כמו כל משחק FPS.
    לפי המפתחים, מערכת החפצים האקראית של המשחק תהיה מעין וריאציה מתקדמת של מערכות random loot שראינו במשחקים כמו דיאבלו, ותאפשר למעלה ממיליון וריאציות של נשקים וחפצים אחרים שונים שנוצרים באקראי. המשחק גם יציע co-op של עד 4 אנשים – ונקווה שבניגוד לToo Human שהבטיח מגוון חפצים עצום ו-4 אנשים שמשחקים יחד (ולא כל כך קיים בחלק של היחד), בBorderland נקבל גם משחק טוב באמת.
    המשחק צפוי לצאת במהלך 2009, ויצא במקביל גם לPC ולPS3.
    למידע נוסף: Preview של Eurogamer

Dragon Age: Origin
    המשחק הנוסף של Bioware נמצא בפיתוח כבר 5 שנים. הכותרים הקודמים של החברה (מלבד Mass Effect שכבר הוזכר כאן) כוללים גם את Knights of the Old Republic (ממוצע 94), NeverWinter Nights (ממוצע 91) ואת סדרת Baldur’s Gate המיתולוגית (ממוצעים 91 ו-95). עם פורטפוליו כזה מפואר, הסיכויים הם לא רעים לקבל עוד כותר מנצח מהחברה שהוכתרה בתור "המלכה של משחקי הRPG".
    המשחק אמור להיות יורש רוחני של סדרת BG אבל להציע משחק אפל יותר. מה שמעניין במיוחד הוא שכל דמות שבה תבחרו תשפיע על המשחק החל מתחילתו, ולמעשה אתם תתחילו בנקודה אחרת בעולם את המשחק בהתבסס על הדמות שבחרתם. מערכת הקרב תהיה דומה למשחקים אחרים של החברה, ותציע קרבות בזמן אמת, עם אפשרות לעצור, לחלק פקודות לדמויות שלכם ולתכנן את הקרב קדימה. המשחק גם ישלב עורך שלבים ועולמות כמו Neverwinter Nights, לפחות בגרסת הPC שלו.
    המשחק צפוי להגיע כבר ברבעון הראשון של 2009 לPC, וממש לאחרונה הוכרז שיגיע גם לקונסולות עד סוף שנת 2009. עוד לא ידוע באילו קונסולות נוספות מדובר, אבל הX360 לבטח תהיה אחת מהן.
    למידע נוסף: Preview של Gamespot

Marvel Ultimate Alliance 2: Fusion
    ז'אנר: סופר גיבורים, Action RPG
    המשחק הקודם בסדרה יצא לבערך כל קונסולה קיימת (ממוצע 82 בגרסת הX360) והראה שמשחק RPG בסגנון קומיקס יכול לעבוד. המשחק כלל רשימה מכובדת של גיבורים מעולם Marvel, החל מספיידרמן והאקסמן ועד לאיירון מן והענק הירוק, שמתוכם השחקן היה צריך להרכיב קבוצה של ארבעה, והעלילה של המשחק התפתחה לפי הSide quests במשחק.
    המשחק החדש יציג מלבד עלילה חדשה גם מנוע משופר ושינויים נוספים כמו האפשרות לחבר התקפות של דמויות שונות בשביל לקבל התקפה מיוחדת. המשימות והדרך שבה השחקן יפתור אותן ישפיע על הדינמיקה בין חברי הקבוצה השונים.
    המשחק צפוי לצאת במהלך 2009 למגוון רחב של קונסולות בגרסאות שונות (X360, PS3, Wii, DS)
    למידע נוסף: Preview של 1UP

Champions Online
    ז'אנר: סופר גיבורים, MMORPG
    משחק סופר גיבורים נוסף הולך לצאת מבית Crtyptic Studios, היוצרים שכבר הביאו בעבר את המשחק City of Heroes (ממוצע 85) לPC, וצברו כבר לא מעט שעות ניסיון בפיתוח משחקי MMORPG המבוססים על קומיקס וסופר גיבורים.
    המשחק הנוכחי יהיה מבוסס על מותג משחקי תפקידים ותיק שנקרא Champions ויתרחש בעולם שלו. הוא יציג מערכת בניית דמות מפותחת ויאפשר לכם ליצור את גיבור העל שתמיד רציתם.
    המשחק צפוי לצאת באביב 2009 במקביל לPC ולX360, ולפי המפתחים יאפשר לשחקנים לשחק יחד גם בין שתי הפלטפורמות השונות בלי בעיה. הוא ככל הנראה ינסה להתחרות במשחק הMMORPG מבית סוני שנקרא DC Universe Online ויצא באותה השנה.
    למידע נוסף: Preview של גיימספוט

Age of Conan: Hyborian Adventues
    ז'אנר: פנטזיה, MMORPG
    משחק הMMORPG שכבר ראה אור על הPC (ממוצע 80) צפוי להיות המשחק הראשון בז'אנר שיגיע לקונסולה. השאלה האם משחק מהסוג הזה יכול לעבוד על הקונסולה נשארת בינתיים פתוחה ותחכה ל2009 מאחר והמפתחים מתעכבים בהפצת המשחק בגלל עיסוק רב בתחזוקת השרתים של גרסת הPC.
    למידע נוסף: הביקורות על גרסת הPC.
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 04.03.2009 בשעה 15:49.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    FALLOUT 3 ו FABLE 2 הכי מבטיחים

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    טוב מאוד גל!!!
    ורק שאלה קטנה... אתה כתבתה הכל?
    אם כן יפה מאוד כי נהנתי לקרוא!!!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני אתענג על הנושא הזה עוד רבות (אבל יש לי הרגשה ששכחת משהו, אני צריך לבדוק לעומק)
    אפשר להפוך לכתבה?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    היי, הבטחתי לך כבר קודם שאני צריך לעשות קצת סדר בכל מה שהולך להגיע
    תעשה הגעה ושפצורים איפה שצריך וכמו שאתה רואה לנכון, ואתה מוזמן להפוך לכתבה אם אתה רוצה.

חסרים פה כמה דברים: Cry On, Dungeon Hero ואולי עוד 2-3 משחקים שלא מצאתי עליהם כמעט מידע ולכן העדפתי שלא להכניס אותם בכלל. גם לא הכנסתי משחקים כמו ביושוק 2 או האקסלי שאני לא רואה בכלל כRPG. אם יש משהו שפיספסתי - רק תגידו ואני אכניס.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    היי, הבטחתי לך כבר קודם שאני צריך לעשות קצת סדר בכל מה שהולך להגיע
    תעשה הגעה ושפצורים איפה שצריך וכמו שאתה רואה לנכון, ואתה מוזמן להפוך לכתבה אם אתה רוצה.

חסרים פה כמה דברים: Cry On, Dungeon Hero ואולי עוד 2-3 משחקים שלא מצאתי עליהם כמעט מידע ולכן העדפתי שלא להכניס אותם בכלל. גם לא הכנסתי משחקים כמו ביושוק 2 או האקסלי שאני לא רואה בכלל כRPG. אם יש משהו שפיספסתי - רק תגידו ואני אכניס.

bioshock RPG?????
    ממתי?!?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יושוק יש מוטיבים של RPG כעניין של שיפור הדמות שלך בפלזמידים. בגלל שזה מוטיב קטן ולא עיקרי הוא לא הכניס אותו.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אם אני קונה בכל חודש משחק אחד שאני רוצה מהרשימה הזו, אחרי חצי שנה אני אשיג את כל המשחקים שאני רוצה (כלומר יש שם 7 משחקים שאני רוצה).

למזלי חלק ניכר מהמשחקים פה אני פשוט הולך להשאיל מחברים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    מתי כבר תגיע שנת הפלטפורמרים?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תבנה לך משהו בבאנגו וקזואי...

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    איזו השקעה... ממש נהנתי לקרוא.
    אני חושב שכדאי לעלות אותה בתור כתבת אורח שכולם יהנו ממנה (אם גולמר ירצה כמובן).
    אני מחכה בעיקר ל:
    Fable 2
    Fallout 3
    Rise of the Argonauts
    Mass Effect 2
    Dragon Age: Origin
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    היא תעלה בתור כתבה. רק אני אגיע הביתה, קצת אעבור על זה ואז יעבור הלאה לעורך.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני לא מאמין, איזה בושה, התחלתי להרגיש סטיה קלה לצד האפל
    זהו אני מתוודה
    ה RPG האלו נראים לי סבבה
    חוץ מפולאאוט

ועומר אני מסכים איתך, למה זאתי לא שנת הפלאטפורמרים
    נערך לאחרונה על ידי SYSTEM.OUT; 20.10.2008 בשעה 01:12.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה ילמד אותך לדבר על ME!

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    ניראה מבטיח, מקווה שהרוב (אלה שמעניינים) יהיו טובים

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    שנה מעולה אני מת על משחקי תפקידים.

אגב באמת אחלה כתבה מאוד נהנתי לקרוא.

אגב פייבל 2 מקבל ביקורת ראשונה של 9.5 ב מדריך הרישמי של ה360
    נראה שמר פה גדול סוף סוף עמד במילתו:
    http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/fable2
    /review.html?mode=web&tag=scoresummary;critic-score
    נערך לאחרונה על ידי Mpower; 19.10.2008 בשעה 21:36.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נהניתי לקרוא, משחקי הRPG היחידים שמעניינים אותי הם מאס אפשט ופולאאוט, אולי גם פייבל.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    Mass Effect 2 הוא ללא ספק המשחק החשוב ביותר של השנה הקרובה (אלא אם כן יוכרז MGS 5).

קשה לי להציב את הסדרה המדהימה הזאת לצד פשוטי העם שצירפת.
    אין ספק שה-360 מציבה את עצמה כ-PS2 של הדור הזה בכל הקשור למה שהיא מסוגלת להציע לשחקנים בז'אנר (גם JRPG וגם RPG).

אם כי צריך עדיין לראות מה יעלה בגורל WCK וואלקיר.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    דודי, אם כל זה שאני יודע שכרגע ME הוא הכי טוב, זה לא אומר שאני לא מקווה שיהיו עוד כמה שיגיעו לקרסוליים שלו. כלומר יש פה ברשימה כמה שבהחלט יכולים להוות איזו תחרות, וזה יעשה לנו רק טוב...

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    אחלה השקעה
    wanted ממתי יש לך לייב?
    תוסיף אותי
    אני מחכה לפייבל 2 בעיקר ואם יהיה לי עוד כסף אני אחשוב על עוד כמה

הרשמה