תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    רעננה
    יש סיכוי שאני יכול ליצור תוכנה שתפעיל את עצמה בלי להכנס לווינדוס? כלומר שהמחשב מתחיל, עובר פוסט ונכנס ישר לתוכנה?
    [
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    מה קרה לך ניב אתה יודע איזה כיף זה להזריק אופניים לווריד?

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    לדעתי.. זה נשמע אפשרי.. בדיוק כמו שהווינדווס מופעל לפני שנכנסים אליו.. אני לא מבין כ"כ במערכות הפעלה אבל הגיוני ליצור תוכנה שרצה בסביבה מיוחדת קטנה מהווינדווס שאתה יוצר לה זתומרת מע' הפעלה ממוזערת שהיא חלק מאותה תוכנה שרק אחראית על הריצה של התוכנה שהתאמה לחומרת המחשב...קח בחשבון שאני אומר לך את זה מתוך היגיון ולא מתוך ידע.. אולי היה כדאי לשאול את השאלה בפורום חומרה(?)...
    לבנות משחק זה לא קשה ... זה רק :
    מסובך
    מתסכל לפעמים
    ארוך
    מעייף
    ...

קרדיט לpotato\שניצל על האווטר.

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    לדעתי.. זה נשמע אפשרי.. בדיוק כמו שהווינדווס מופעל לפני שנכנסים אליו.. אני לא מבין כ"כ במערכות הפעלה אבל הגיוני ליצור תוכנה שרצה בסביבה מיוחדת קטנה מהווינדווס שאתה יוצר לה זתומרת מע' הפעלה ממוזערת שהיא חלק מאותה תוכנה שרק אחראית על הריצה של התוכנה שהתאמה לחומרת המחשב...קח בחשבון שאני אומר לך את זה מתוך היגיון ולא מתוך ידע.. אולי היה כדאי לשאול את השאלה בפורום חומרה(?)...
    לבנות משחק זה לא קשה ... זה רק :
    מסובך
    מתסכל לפעמים
    ארוך
    מעייף
    ...

קרדיט לpotato\שניצל על האווטר.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אפשרי בהחלט.
    אתה צריך לערוך את הקובץ של מערכת ההפעלה במקרה של חלונות Boot.ini

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    אם אתה מתכוון בלי להכנס ל GUI של ווינדוס זה פחות בעייתי - כמו ש XtraCt כתב.
    אם אתה מתכוון לפני שמערכת ההפעלה עולה - תצטרך לכתוב karnel משלך ,יש הרבה קודים של קרנלים מתרוצצים באינטרנט - רק תשנה אותם בהתאם לצרכים שלך.

הרשמה