תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 197
    הצטרף בתאריך
    03.12.2007

מפתחת:ubisoft montreol
    מפיצה:ubisoft
    תאריך יציאה אמריקאי:22.10.08
    תאריך יציאה אירופאי:24.10.08
    פלטפורמות פיתוחC,XBOX 360 והPS3.
    ז'אנר:יריות מגוף ראשון\פעולה.
    דירוג:מבוגרים

הקדמה
    FCהוא משחק יריות מ2004 שהציג גרפיקה מדהימה לזמנו(שנת יציאה 2004) וקיבל ציונים גבוהים(ממוצע 89( מעריצי הסדרה חיכו הרבה זמן לקראת המשחק השני בסדרה במשך שנים שבהן לא נשמעה הכרזה ובינתיים יוביסופט(בעלת הזיכיון על המשחק) וcrytex(בעלת המנוע שהשתמשו בו במשחק הראשון) נפרדו בגלל סכסוך משפטי.יוביסופט שמרה על זיכיונות הכותר בזמן שcrytex הלכו לעבוד עם EA על crysis וב3 בינואר 2008 הוכרז המשחק השני בסדרה!

עלילה
    בfc2 אנחנו נכנסים לנעליו של שכיר חרב(לבחירה מכמה דמויות) שמגיע לסבאנה האפריקאית היפיפיה בשביל להתנקש בחייו של סוחר סמים המכונה "הג'אקל"(the jackel) ויצטרך לעבור מגוון משימות בדרך לשם לא עלילה עמוקה אבל בשביל משחק יריות מלא באקשן בלתי פוסק מי בכלל צריך עלילה?

גיימפליי
    המשחק ישתרע לאורך 50 קילומטרים ריבועיים של מקומות לחקור ולהילחם בהם(!) וחבירנו ביוביסופט מונטיראול בילו שבועות באפריקה כדי לצלם את הסבאנה האפריקאית.הסיפור ישתנה לפי בחירות השחקן(כמו בgta iv או fallout 3).עוד דבר מפתיע הוא שבמקום מפה של האזור שתהיה בתפריט כמו שאר המשחקים כאן השחקן ישלוף מפה ומצפן בתוך המשחק ואיתם ננווט למיקום שאליו נרצה להגיע.הדברים שעושים את המשחק ראיליסטי ביותר הם בין היתר:האפשרות לרפאות את עצמכם אחרי קרב קשה, אם למשל חדר לכם נגיף או חליתם תוכלו לגמור את העניין בזריקה ישירה שמכילה נוגדן אבל אם ידובר בפציעות יותר משמעותיות כמו כתף שפרקנו או חתיכת מקל שנתקעה לנו ברגל אז נצטרך להחזיר את הכתף הפרוקה למקום או להוציא את המקל ולחבוש את האזור וזה ייקח קצת זמן, הנשקים במשחק יפסיקו לעבוד כמו שצריך אחרי זמן מה ויתמלאו בוץ ולכלוך לעיתים אפילו תצטרכו להיאבק עם הנשק כדי לטעון אותו ולפעמים הנשק פשוט יתפוצץ לכם בידיים באמצע הקרב ותצטרכו למצוא נשק אחד במהרה לפני שתמותו.הרכבים במשחק יפעלו גם כמו הנשקים יקרה מצב שתסעו לכם בשקט בסוואנה בדך להרוג עוד מישהוא ופתאוםהרכב יעצר תצטרכו לצאת החוצה לתקן את המנוע ולהמשיך ליסוע אופן הכניסה לרכב יהיה מציאותי והשחקן יצטרך לפתוח את הדלת ולהתניע את המנוע את כל זה נראה מזווית ראייה של גוף ראשון(ברכב יהיה אפילו GPS במקום המפה שאיתה מנווטים ברגל).

• חבילת האספנים
      לאלה מאיתנו שיש להם קצת כסף מיותר הנה מה שחבילת האספנים של המשחק תכלול:
      1)קופסת עץ(!)
      2)חולצה במהדורה מוגבלת
      3)המשחק עצמו כמובן
      4)ספר אומנות של FC2
      5)מפה
      6)וmaking-of DVD
      בהחלט יש פה כמה דברים נחמדים.

המולטיפלייר
      למולטי של המשחק יהיו כמה מצבי משחק:
      • Deathmatch
      • Team Deathmatch
      • Capture the Diamond - a slight variation of the standard Capture the Flag
      • Uprising - Each team has a captain who must capture points across the map, with the assistance of his teammates. Once all points have been captured, the opposing captain must be assassinated to win the round.
      • במולטי פלייר יהיה גם עורך מפות.

סיכום
      אם אתם חובבי פעולה ומשחקי עולם פתוח תתכוננו לאחד מהמשחקים הטובים ביותר של עונת החגים רק עוד 7 ימים!
    האתר הרשמי:
    http://farcry.us.ubi.com/agegate.php?destURLindex.php

סרטונים:
    טריילר של עורך המפות
    טריילר money, diamond and blood
    טריילר של jackel
    טריילר מPAX 08
    הדמו הטכני של המשחק
    טריילר מE3 2008

נערך לאחרונה על ידי Shapira500; 20.10.2008 בשעה 12:10.

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    כל הכבוד, רואים שהשקעת הרבה.

באמת מעניין אותי, מי קונה את המשחק?

אה וקראתי שאפשר להיות שכיר חר ישראלי.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סיכום נהדר, רק הייתי משנה את הפונט כי הוא לא נעים לעיניים. ותוסיף קישורים לסרטונים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בהחלט כתבה מעולה, בהחלט השקעת.
    נתת לי עוד קצת השראה כדי לשדרג את שלי (לא גנבה השראה אז תודה )
    אם כי אני לא מחכה למשחק, הוא קצת הארד קור FPS בשבילי.

אבל בכל אופן כל הכבוד על הכתבה ממש נהנתי לקרוא.
    נערך לאחרונה על ידי Mpower; 18.10.2008 בשעה 17:25.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    באמת אחלה כתבה אבל חסר מעט מידע...
    לדוגמא בריאליזם:
    הסטיה של הכדורים שלכם מהמטרה תישתנה לפי המרחק וכיוון ומהירות הרוח.(כמו במציאות)
    דבר נוסף, אם תשרפו משהו או תהרסו משהו הוא לא יעשה ריספון...אם תהרסו משהו יקח זמן עד שזה יחזור (יבנה) או לדוגמא אם תירו בענף של עץ והוא יפול מהעץ תראו איך לאט לאט העץ עצמו גדל בדיוק כמו עץ אמיתי...
    ועוד לא נגענו במערכת מזג האויר האדירה שפועלת בצורה מאוד מדוייקת כמו בסוואנה האמיתית שם... כשברגעים ספורים מיום שימשי חמים השמיים יקדרו לפתע ואתם תמצאו את עצמכם תחת גשם זלעפות...
    אגב דבר נוסף ... אין מיני בעלי חיים רבים אבל זה רק בא מצד של "איכות הAI " שלהם...
    כי אם הם יעשו המון מיני בעלי חיים הם יהיו חייבים לעשות לכל אחד AI מעולה משלו לדוגמא:
    אם יעשו אריה אז הוא צריך לדעת איך לחיות...כלומר את מי לצוד ואת מי לא, מתי לאכול, מתי הוא יעבור לידכם ולא ישים לב ומתי הרעב יגרום לו לנגוס לך באחוריים...
    הרי אל תשכחו שזה עולם אחד ענק שלא נעצר...בעלי החיים חיים, מתים, אוכלים, מתרבים והכל בדיוק כמו במציאות!!!
    נערך לאחרונה על ידי JinxTZ; 18.10.2008 בשעה 17:30.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מאיפה כל המידע הזה?
    אשכרה כיאילו כבר סיימתם את המשחק

קבלו גאנגסטר
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי דוד45
    מאיפה כל המידע הזה?
    אשכרה כיאילו כבר סיימתם את המשחק

קבלו גאנגסטר
    אחד המשחקים המרתקים של העשור... למה שלא יהיה מידע???
    אגב אני רואה בהודעות האחרונות שלך אתה עושה "קבלו [הכנס שם של משהו לא קשור לכאן] ואז שם סמיילי דפוק... למה?

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    אחד המשחקים המרתקים של העשור... למה שלא יהיה מידע???
    אגב אני רואה בהודעות האחרונות שלך אתה עושה "קבלו [הכנס שם של משהו לא קשור לכאן] ואז שם סמיילי דפוק... למה?
    לא יודע מה מרתק בו, כל הקטע של הפציעות יכול להיות משהו מאוד גימיקי ותו לא, אבל למשל במאדל אוף אונור פאסיפיק אסולט, ברמות הקשות אם נפצעתה אז עת עת ואתה מאבד החיים שלך, ולכן היית צריך למצוא מקום שקט שתוכל לטפל בעצמך, זה באמת תרם לגיימפלי.
    לגבי הסמיילי זה פשוט כיף, כי יש המון סמיילי חמודים שלא ניסיתי.

קבל תילאנדי
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי דוד45
    לא יודע מה מרתק בו, כל הקטע של הפציעות יכול להיות משהו מאוד גימיקי ותו לא, אבל למשל במאדל אוף אונור פאסיפיק אסולט, ברמות הקשות אם נפצעתה אז עת עת ואתה מאבד החיים שלך, ולכן היית צריך למצוא מקום שקט שתוכל לטפל בעצמך, זה באמת תרם לגיימפלי.
    לגבי הסמיילי זה פשוט כיף, כי יש המון סמיילי חמודים שלא ניסיתי.

קבל תילאנדי
    מה מרתק בו??? אולי זה שזה המשחק הכי ריאליסטי ופורץ הדרך בתחום הFPS!!!
    השקעה של מיליונים בעולם ענקי וחי כשאתה משפיע עליו בזמן אמת כמו בחיים האמיתיים!!!
    אין היזדמנות שניה, מה שנעשה נעשה והבילתי אפשרי יעשה!!!

אגב אם הסמיילים זה מה שמדליק אותך ...מי אני שאתערב?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יפה על ההשקעה. מקווה שתמשיך לעדכן את ההתפתחויות בו...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    גירסאת הPC של המשחק קיבלה כבר שתי ביקורות. שתיהן 94.
    גירסאת ה360, לעומת זאת, מצליחה קצת פחות. יש לה שלוש ביקורות. 92, 90 ו87. ממצוע של 89.6 מהביקורות הראשונות. התחלה לא רעה בכלל למשחק.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אנשים בפורום גיימר שגנבו את המשחק מדווחים שהוא דווקא דיי גרוע וחוזר על עצמו. סוג של AC.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אנשים בפורום גיימר שגנבו את המשחק מדווחים שהוא דווקא דיי גרוע וחוזר על עצמו. סוג של AC.
    משונה. באחת הביקורות באמת כתבו שהמשחק הוא הAC של השנה. הם התכוונו לזה בצורה טובה ונתנו למשחק ציון גבוה, אבל זה מה שהם כתבו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    משונה. באחת הביקורות באמת כתבו שהמשחק הוא הAC של השנה. הם התכוונו לזה בצורה טובה ונתנו למשחק ציון גבוה, אבל זה מה שהם כתבו.
    אין שום דבר טוב ב-AC. המשחק הוא זבל מהלך.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    אני ממש מצפה למשחק הזה, הוא נראה נהדר וגם אמרו שהמעשים שלך ישפיעו ישירות על מה שקורה בסביבה ואיזה משימות תקבל.
    ראיתי גם כמה סרטונים, ארבתי מאוד את הראליסטיות, נגיד אם יש לך מוט ברזל תקוע ברגל אז אתה יכול להוציא אותו (אתה ממש רואה את היד מוציאה את המוט ודם משפריץ לכל עבר).

אני רק מקווה שזה לא יהיה כמו AC - אדיר בפעם הראשונה... וזהו. אין שום סיבה לשחק מחדש.
    חבל של-PC יש DRM מזורגג =\
    בואו לשחק קצת DOTA. אתם יודעים שאתם רוצים...
    אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית מכל סיבה שהיא.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jono00
    אני ממש מצפה למשחק הזה, הוא נראה נהדר וגם אמרו שהמעשים שלך ישפיעו ישירות על מה שקורה בסביבה ואיזה משימות תקבל.
    ראיתי גם כמה סרטונים, ארבתי מאוד את הראליסטיות, נגיד אם יש לך מוט ברזל תקוע ברגל אז אתה יכול להוציא אותו (אתה ממש רואה את היד מוציאה את המוט ודם משפריץ לכל עבר).

אני רק מקווה שזה לא יהיה כמו AC - אדיר בפעם הראשונה... וזהו. אין שום סיבה לשחק מחדש.
    חבל של-PC יש DRM מזורגג =\
    אתה לא רוצה לנסות את גרסאת ה-WII עם השליטה המיוחדת?

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    אתה לא רוצה לנסות את גרסאת ה-WII עם השליטה המיוחדת?
    א. בבקשה תפסיק עם ההערות המטומטמות האלה. דיי לא נמאס כבר? אני לא באתי לפה בשביל להגן על הווי (סלח לי אבל לא מצאתי שום הערה, ישירה או עקיפה, שקשורה לווי בהודעה שלי) כאילו רציני מה אין לך מה לעשות אז אתה יורד-- סליחה, "מביע את דעתך" על הווי?
    ב. רק בגלל שאני מגן על מה שאני אוהב ורק בגלל שאני נמצא בפורום נינטנדו לא הופך אותי לפאנאט ווי. להפך אם היה לי כסף הייתי קונה 360. אבל לא הייתי מוותר על הווי שלי. אני לא כמו חלק מהחבר'ה מפורום נינטנדו - אני נכנסתי לעומק עם נינטנדו רק לפני שנה, כשקיבלתי את הווי שלי.
    ג. לא. מה גם שאין גרסה לווי. וכן, אני יודע שאתה צוחק.

ברצינות אחי, תתבגר.
    נערך לאחרונה על ידי יונתן טפרברג; 18.10.2008 בשעה 20:31.

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    חח אנשים רציני לא היו מוותרים על הווי בשביל אקסבוקס אני מעדיף שיהיה לי 2 אקסבוקסים במקום הווי והאקסבוקס שיש לי עכשיו.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    חח אנשים רציני לא היו מוותרים על הווי בשביל אקסבוקס אני מעדיף שיהיה לי 2 אקסבוקסים במקום הווי והאקסבוקס שיש לי עכשיו.
    חבר'ה אפשר בבקשה להוציא את הווי מהתמונה?
    דיי מה קשור עכשיו? באמת אני בא, מדבר על מחשב ואתם ישר מקשרים אותי לווי רק בגלל שיש לי אחד, ואפילו לא דיברתי עליו.

לאן הגענו? מה משעמם לכם אז אתם סרקסטים? תת-רמה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אין שום דבר טוב ב-AC. המשחק הוא זבל מהלך.
    זה לא נכון בכלל. לAC יש ממש מלא פוטנציאל להיות בסיס למשחק המשך נהדר.

הרשמה