תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    חשבתי על זה, בוא נשחק מין "משחק" כזה, פרויקט מיוחד, שהצלחתו תלויה רק בהענות שלכם.
    אז זה הולך ככה: אנשים בפורום ישתפו פעולה וינסו לטעום מעולם יוצרי המשחקים, אנחנו בשיתוף נתכנן משחק משלנו- שכולל קונספט, עלילה, שלבים ואפילו עיצוב דמויות.... ואולי לאחר מכן אפילו נחשוב על פרסומות.

נלך שלב שלב, קודם כל בא נחשוב על קונספט-רעון איך נשלטת הדמות שלנו, והגיימפלי, רצוי שיהיה משהו חדשני שיבדיל אותנו ממשחקים אחרים.
    ועל ג'אנר- יריות מגוף שלישי, יריות מגוף ראשון, האק וסלאש וכולי..
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    יריות מגוף שלישי או פלטפורמה.... (שניהם מגוף שלישי)

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    דוד אתה מאד מעשי

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי YuvalShot
    דוד אתה מאד מעשי
    למה התכוונתה?
    עכשיו באמת, למה התכוונתה?

ואחים שלי אוהב אותך, לא מספיק להגיד שם של ג'אנר, צריך גם להמציא רעיון, דבר שייחד אותו באותו ג'אנר וצריך להתאים שליטה(להגיד איזה כפתור עושה מה, לדוגמה A זה קפיצה) עדיף שהשליטה תהיה חדשנית.
    נערך לאחרונה על ידי SYSTEM.OUT; 17.10.2008 בשעה 22:06.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    די קשה לחשוב על זה... נגיד ז'אנר פלטפורמה
    משחקיות מגוונת- הליכה רגילה, שילוב של רכבים, עם משחקונים קטנים
    יצא לי BANJO KAZOEE

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    התכוונתי לזה שזה אףף פעם לא הולך לצאת לפועל...

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    התכוונתי לזה שזה אףף פעם לא הולך לצאת לפועל...
    ת'אמת שאני חייב להסכים אם יובל , אבל יאללה נזרום...

קונספט: מתנקש המאומן על ידי אירגון מתנקשים הקיים כבר אלף שנים (אשר כמעת ולא משתמש בטכנולוגיה אלה יותר אימוני גוף ויכולות האדם) נשלח מטעם האירגון שלו לבצע היתנקשויות שונות ברחבי העולם (ערים בעלות מראה ומזג שונה).
    אחרי שגילה שאחת המטרות שהרג הייתה חבר באירגון, מוצא המתנקש המאומן קונספירציה ענקית שעומדת מאחורי ראשי האירגון ומטרות האנשים האלו במקביל לכך שאירגון מתחרה צד אותו ללא רחמים.
    במהלך החקירה ימצא עצמו המתנקש חי מחדש רגעים בחייו ובעבר של אבות אבותיו ובכך ישנה את
    המציאות שלו פעם אחר פעם.
    כל החלטה שלכם בין להשאיר מישהו חיי או מת תשפיע על ההווה שלכם במשחק.
    למשחק חייבים להיות כ20 סופים שונים שכל אחד מהם הוא התוצאה הישירה או ההעקיפה של הבחירה שלכם.

נסו לזרום מהקונספט הזה... (אגב המשחק ישלב גוף ראשון וגוף שלישי בצורה מושלמת)

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    לי יש אחד אני חשבתי על זה הרבה זמן קבלו
    זה משחק MMORPG של התנקשות מה זה אומר בWOW יש מקצועות
    שונים אז גם כאן למשל אתה מתחיל בתור פושע קטן ועובר להיות כמו ראש הפשע בעיר
    אבל יש קאטץ יש מקצוע של מתנקש שהורג תמורת כסף ונגיד שהתחלת שוב בתור פושע לאחר שמתת אתה תנסה לחפש את הבחור אבל יש עוד קאטץ שזה מקצוע הביוקרט המושחת
    שמשלמים לו והוא מחליף לך את הזהות ויש עוד כמה מקצועות כמו שומר ראש או שתול
    ויש שוטר כל מה שאמרתי על הפושעים יחול גם על השוטרים אתה מתחיל בתור שוטר פשוט ומתקדם לרמת אלוף וכו

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי אלון1
    לי יש אחד אני חשבתי על זה הרבה זמן קבלו
    זה משחק MMORPG של התנקשות מה זה אומר בWOW יש מקצועות
    שונים אז גם כאן למשל אתה מתחיל בתור פושע קטן ועובר להיות כמו ראש הפשע בעיר
    אבל יש קאטץ יש מקצוע של מתנקש שהורג תמורת כסף ונגיד שהתחלת שוב בתור פושע לאחר שמתת אתה תנסה לחפש את הבחור אבל יש עוד קאטץ שזה מקצוע הביוקרט המושחת
    שמשלמים לו והוא מחליף לך את הזהות ויש עוד כמה מקצועות כמו שומר ראש או שתול
    ויש שוטר כל מה שאמרתי על הפושעים יחול גם על השוטרים אתה מתחיל בתור שוטר פשוט ומתקדם לרמת אלוף וכו
    כן אבל בשביל MMORPG זה לא אפשרי... כדי שמשחק כזה ירוץ (ואני כבר לא מדבר על כך שהדמויות לא הגיוניות מבחינת המעשיות) צריך לעשות סלקציה אדירה בין שחקנים...כלומר כדי שזה ירוץ צריך להכניס אך ורק שחקנים מיקוצועים שיודעים להיכנס לדמות שכזאת ולנהל דמות כשזאת כמו שצריך או שכל המשחק ילך פיפן...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי JinxTZ

קונספט: מתנקש המאומן על ידי אירגון מתנקשים הקיים כבר אלף שנים (אשר כמעת ולא משתמש בטכנולוגיה אלה יותר אימוני גוף ויכולות האדם) נשלח מטעם האירגון שלו לבצע היתנקשויות שונות ברחבי העולם (ערים בעלות מראה ומזג שונה).
    אחרי שגילה שאחת המטרות שהרג הייתה חבר באירגון, מוצא המתנקש המאומן קונספירציה ענקית שעומדת מאחורי ראשי האירגון ומטרות האנשים האלו במקביל לכך שאירגון מתחרה צד אותו ללא רחמים.
    במהלך החקירה ימצא עצמו המתנקש חי מחדש רגעים בחייו ובעבר של אבות אבותיו ובכך ישנה את
    המציאות שלו פעם אחר פעם.
    למשחק חייבים להיות כ20 סופים שונים שכל אחד מהם הוא התוצאה הישירה או ההעקיפה של הבחירה שלכם.

אתה בכלל לא מושפע מ-AC .

דוד45, זה ת'רד די נחמד, אבל אני לא רואה לאיפה זה יתקדם וכיצד זה ייושם, ועל כן אי אפשר ממש לקרוא לזה פרויקט קהילה, משום שכנראה זה ישאר בגדר הרעיון. אני בכל מקרה אתן לת'רד הזה להשאר כפי שהוא, כי יש לא קצת אנשים עם רעיונות מגניבים שבוודאי מחפשים מישהו לספר לו אותם. אבל אם יש לך איזו תוכנית ליישם את הרעיונות הללו שאתה לא מספר לנו, עכשיו זה יהיה זמן טוב .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    דבר ראשון הרעיון הוא לא ליישם את זה, הרעיון היא להתנסות קצת במה קרה אילו היינו יוצרי משחקים, ובעצם ביחד כצוות לארגן משחק שכולל הכל חוץ מהעניין המעשי, בעצם הפרויקט יהיה טיויטה שניתן לקחת וליישןם אותה, עכשיו אם אתם רוציה ליישם אותה אין בעיה, ניתן לשלוח לכל מיני חברות, ניתן לדבר עם היוצרים של רייסינג איגל, עכשיו ג'ינקס זאתי עלילה, אני צריך קונספט, לדוגמא, הקונספט של פאק מן- יש לך זירה מלאת נקודות, ועלייך לאכלו את הכל לפני שיתפסו אותך, בעיצם תתארו את הגיימפלי, יחד עם המקשים, לגביעלילה זה מאוחר יותר.
    תקשיבו הנושא יכול די להתייבש אבל הוא יכול גם לפרוח ולהתפתח מאוד יפה, נוכל לפעול בדיוק כמו חברות המשחקים ולטעום קצת מהעבודה שלהם.
    לכן תנסו לחשוב על קונספט, גיימפלי ושליטה שרציתם שיהיה במשחק המושלם שלכם.

ואלון1 אחי עדיף לא משחקי אונליין, כי אי אפשר לעצב שלבים לדבר הזה, אבל הרעיון נחמד, נסה לסדר את זה למשחק סינגל(כמובן מי שרוצה יכול להוסיף אונליין שיתבסס על הקונספט של הסינגל)
    נערך לאחרונה על ידי SYSTEM.OUT; 18.10.2008 בשעה 11:05.

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    עוד רעיון
    משחק רשת סגנון COD אבל כאדם קדמון עם רוגטקות וחץ וקשת ואבנים ואלות

עוד אחד
    משחק פעולה בגוף שני כיאילו המצלמה היא חייל שרואים אותו בגוף ראשון
    אבל אתה משחק דמות אחרת שאתה לא רואה מגוף ראשון והמצלמה שלך
    היא חייל גם אתה המפקד והסגנון הוא טקטי אתה יכול לשלוח את החייל מצלמה
    קדימה אבל אם הוא מת אתה לא רואה טוב והכל נהיה מטושטש אבל אחרי כמה דקות
    או סיום שלב יש מצלמה חדשה כדי לא להיות תקוע במשחק

ועוד אחד
    משחק אסטרטגיה שאפשר ממבט עליון שאפשר לעבור לגוף ראשון של היחידות
    ושל הטנקים והמטוסים ולשחק בהם בתור חייל במשחק אסטרטגיה

תגידו לי מה אתם חושבים על הרעיונות
    (תגובות נאצה יובילו להשחתת רכוש ופגיעה פיזית)

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי אלון1
    עוד רעיון
    משחק רשת סגנון COD אבל כאדם קדמון עם רוגטקות וחץ וקשת ואבנים ואלות

עוד אחד
    משחק פעולה בגוף שני כיאילו המצלמה היא חייל שרואים אותו בגוף ראשון
    אבל אתה משחק דמות אחרת שאתה לא רואה מגוף ראשון והמצלמה שלך
    היא חייל גם אתה המפקד והסגנון הוא טקטי אתה יכול לשלוח את החייל מצלמה
    קדימה אבל אם הוא מת אתה לא רואה טוב והכל נהיה מטושטש אבל אחרי כמה דקות
    או סיום שלב יש מצלמה חדשה כדי לא להיות תקוע במשחק

ועוד אחד
    משחק אסטרטגיה שאפשר ממבט עליון שאפשר לעבור לגוף ראשון של היחידות
    ושל הטנקים והמטוסים ולשחק בהם בתור חייל במשחק אסטרטגיה

תגידו לי מה אתם חושבים על הרעיונות
    (תגובות נאצה יובילו להשחתת רכוש ופגיעה פיזית)
    לא הבנתי תקטע של המצלמה והגוף שני

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    נכתב במקור על ידי JinxTZ

המציאות שלו פעם אחר פעם.

נקרא לזה assiassans Jinx

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    המצלמה היא חייל אחר אתה מפקד טקטי כמו ב BIA HH ואתה שולט על המצלמה

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נקרא לזה assiassans Jinx
    לא הייתה קונה את זה???
    הייתי קורא לזה :Blood for Truth או Just the time will say

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אוקיי החלטתי להרים את הכפפה ולבדי לחשוב על קונספט(כמובן שכולכם מוזמנים להמשיך)
    זהו משחק אימה מגוף שלישי עם אלמנטים של אר פי ג'י מובהקים
    הקונספט מובנה ככה, אתם סוכנים חשאיים שמטרתכם לפנות ולהשמיד עדיות לעל טבעי כמו חוצנים וכו'
    הרעיון עומד בכך שיש לכם מבחר של תיקים לטפל בהםף שכל אחד מהם הוא סיפור משל עצמו ושלב משל עצמו, השלבים בדרך כלל יהיו במבנים הרוסים שיש בהם חורים כאלו שמאפשרים מין מפלסים או עלייה בקומות ולראות את תוכן הקומות, ולכם יש סוג של רכפת, איתה או בלעדיה אתם בודקים כל קומה , בנוסף ישנם אנשים רגילים במשחק שיכולים לפתע להפוך או לחיזרים או למפלצות או להתגלות כהמטרה. בנוסף יש לכם מין מכשיר כמו בלוסט פלאנט שמאפשר מעבר בין הקומות בלי הרחפת, השליטה כמעט זהה לזו של רזידנט איבל, רק ששפ פשוט הכל חושוך, ולפעמים השחקן הצטרך להשתמש בחוש השמיעה- למשל שומע זעקה של ילדה ולרוץ אליה.
    אלמנט האר פי ג'י הוא הבחירה שלך באיזה תיקים לטפל, ובעיקר שממש מוקדם במשחק יתברר שיש פלישה סודית של חוצנים, והתברר לך שיכול להיות שכל חברי הצוות שלך חוצנים, ועניין שעלייך לבחור במי להאמין, בנוסף תוכל לבחור להצטרף לפולשים ולבגוד בכדור הארץ, כמובן בהתבסס בבחירות שלך הנשקים שלך משתדרגם בהתאם.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי דוד45
    הקונספט מובנה ככה, אתם סוכנים חשאיים שמטרתכם לפנות ולהשמיד עדיות לעל טבעי כמו חוצנים וכו'
    הרעיון עומד בכך שיש לכם מבחר של תיקים לטפל בהםף שכל אחד מהם הוא סיפור משל עצמו ושלב משל עצמו, השלבים בדרך כלל יהיו במבנים הרוסים שיש בהם חורים כאלו שמאפשרים מין מפלסים או עלייה בקומות ולראות את תוכן הקומות, ולכם יש סוג של רכפת, איתה או בלעדיה אתם בודקים כל קומה , בנוסף ישנם אנשים רגילים במשחק שיכולים לפתע להפוך או לחיזרים או למפלצות או להתגלות כהמטרה. בנוסף יש לכם מין מכשיר כמו בלוסט פלאנט שמאפשר מעבר בין הקומות בלי הרחפת, השליטה כמעט זהה לזו של רזידנט איבל, רק ששפ פשוט הכל חושוך, ולפעמים השחקן הצטרך להשתמש בחוש השמיעה- למשל שומע זעקה של ילדה ולרוץ אליה.
    אלמנט האר פי ג'י הוא הבחירה שלך באיזה תיקים לטפל, ובעיקר שממש מוקדם במשחק יתברר שיש פלישה סודית של חוצנים, והתברר לך שיכול להיות שכל חברי הצוות שלך חוצנים, ועניין שעלייך לבחור במי להאמין, בנוסף תוכל לבחור להצטרף לפולשים ולבגוד בכדור הארץ, כמובן בהתבסס בבחירות שלך הנשקים שלך משתדרגם בהתאם.
    אהבתי את הקונספט.
    אבל יותר מפחיד אם החייזרים יראו ככה:

יותר מפחיד מהחייזרים בדום או דד ספייס, זה נראה יותר קרוב למציאות .
    לא ככה?
    רק תראה את העניים המתות האלה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי דוד45
    לא הייתי קונה את זה... אולי צורץ על דיסק סילברליין...

הרשמה