תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 77
    הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    היי חברה,

היום התקיים לאן המוזמנים אשר נערך במשרדי החברה בפתח תקווה.
    כמו כן לפני הלאן בן "Euforia" לקח לשיחה צמודה את מנהיגי הקבוצות לדבר עימם על הצפיות מהלאן הקרוב, לכתבה חלק א' לחץ כאן ,לכתבה חלק ב' לחץ כאן.

יום הלאן הגיע ואיתו בשעה 1 וחצי אני הגעתי למשרדים ופגשתי את ניר וניצן שבאו מהבוקר בכדי להתחיל ולסדר דברים לקראת הלאן.

בחוץ פגשתי את dxm, Lowhigh, CraXeD אשר היו לצוות טכני מעולה ותרשו לי לומר כי לא היינו מתפקדים כראוי בלעדייהם והם באמת עשו עבודה מעולה בהתנדבות מלאה! קבלו ח"ח חברה! .

כשהגעתי התחלתי לעבוד עם ניר על הHLTV שלכם כצופים מהבית, על המקומות של המחשבים.
    בשעה 15:00 הקבוצות התחילו להגיע למתחם הקבוצות המוזמנות! והתחלנו להרכיב את המחשבים ולמקם אותם בשולחנות המשחק.
    שוב בעזרה אדירה של dxm, Lowhigh, CraXeD התחלנו להתאים את המחשבים ללאן ולהגדיר אותם לרשת שלנו וכבר בשעה 16:30 ערכתי הגרלה עם הקבוצות, ההגרלה הייתה על מי מול מי בעצם ובאיזו מפה.
    כמובן בכדי למנוע כל ספק אפשרי הזמנתי את נציגי הקבוצות להגריל את המשחקים.

ההגרלה יצאה:
    era vs GlC.Intel
    r4pe vs eSrael
    מפה לשלב חצי הגמר: de_inferno
    מפה לשלב הגמר: de_nuke

כבר בשעה 17:15+- התחלנו להכניס את 2 הקבוצות הראשונות לחדר המשחקים ולאחר התמקמות מלאה + חיבור ציוד אישי למחשבים הכנסו את 2 הקבוצות הנותרות לחדר המחשבים בכדי לצפות בקבוצות משחקות.

בשעה 18:00 התחלנו את המשחק הראשון, אך לאחר שלושה סיבובים השרת נתקע, איפסנו את השרת והתחלנו מחדש, פשוט הילוך חוזר של תחילת המשחק החוזר קרה לאחר האיפוס רק ללא קריסת השרת !
    המשחק הראשון הסתיים בהצלחה רבה ובניצחון של eSrael בתוצאה 16-7. להורדת הדמו לחץ כאן.
    מיד לאחר מכן החלפנו את הקבוצות והקבוצות GLC וERA החלו לחבר את הציוד האישי למחשבים.
    לאחר שהשחקן valander חיבר את הציוד הופיע בעיה במחשב והחלפנו במהרה את המחשב בכדי להתחיל כמה שיותר מהר את המשחק ואולי גם להצליח לדחוס בגמר bo3.

המשחק רץ חלק וחלוקת עבודה טובה בין הצוות שמרה על הכשירות במשחק, את המשחק נצחה קבוצת GLC בתוצאה 16-6. להורדת הדמו לחץ כאן.
    קבוצת ERA נתקו את הציוד וקבוצת eSrael נכנסה במקום בכדי להתחיל את הגמר הגדול שיקבע את המנצחת!
    למרות שדרשתי מmadeye שלא לנתק את המחשב ולחבר אחר הוא עשה זאת.
    לאחר שחיבר את מחשבו המקורי הופיעה בעיה במסך או במחשב ושוב dxm הוכיח לנו את גדולתו והצליח לסדר את הבעיה.

לאחר מכן madeye דרש לסדר את המארז למרות ש dxm ביקש שלא לעשות זאת כי זה עלול להשיב את הבעיה, madeye אכן עשה את זה וגרם לנו לעוד עיכוב.
    לאחר 20 דקות בנסינות לסדר שוב את הבעיה הוחלט כי לנתק את הלפטופ שנותן לנו קשר ישיר עם הקהילה ולתת לו אותו אך בדיוק אז הוא הצליח לסדר את הבעיה, חבל שזה היה האיחור של 40 דקות אבל סוף סוף התחיל משחק הגמר.
    המשחק החל והמחצית השניה הסתיימה בתוצאה 11-4 לGLC.

במחצית השניה ראינו את eSrael משיבים אש ומצמצים לאט לאט את התוצאה, בסיבוב ה19 השחקן "ettox" זלזל הקבוצה היריבה כשקלל אותם בצעקה וניצן אזהיר ואמר כי בפעם הבאה זה יגרור הורדת נקודה.
    בסיבוב ה21 שוב "ettox" צעק בקללה וניצן הוריד נקודה.
    המשחק נגמר בתוצאה 16-12 לGLC שלקחה שוב את הלאן! להורדת הדמו לחץ כאן.

תודה לצוות האדיר שעשה עבודה גדולה מהחיים וארגן הכל וכמובן לקבוצות שהגיעו ולקחו חלק בלאן.

נתראה באליפות ישראל 08 - חנוכה!!!

לגלריית התמונות לחצו כאן!

לילה טוב וחג שמח!
    נערך לאחרונה על ידי wsT; 17.10.2008 בשעה 13:36.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2007
    עיר
    אריאל
    מרגש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    באמת היה כיף ggs
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    gal AKA dxm הטכנאי של ישראל :]
    כל הכבוד GLC.
    "כעטלף המגיח בעלטה, כלהב המבתר בדומיה, כרימון המנפץ בזעם"
    "כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"

שייטת 13 גל אחד לפני כולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אוקי אז ככה קודם כל כל הכבוד לויגיימס על היוזמה של הלאנים האלה וכל הטורנירים וכד'... כל הכבוד לצוות שעבד בלאן וניסה שיהיה הכי טוב שאפשר...
    אבל הנה כאן בא האבל הגדול... הובטח לנו חצי גמר וגמר של BO3.. אנחנו מגיעים ללאן ופתאום מודיעים לנו שזאת מפה אחת...

דבר שני קצת התאכזבתי מההגרלה הגרועה שיצאה... כאשר לוויגיימס היו נתונים להסתמך עליהם כדי לעשות סידינג הוגן... (לאדר קיץ, טורנירים קטנים וכד')

נפלנו על לא פחות מהקבוצה החזקה ביותר בארץ כיום... כל הכבוד להם על הניצחון המרשים..

לסיכום: לאן המוזמנים הזה לא יכול לקבוע את המקומות בו...הוא יכול לקבוע רק שגיאלסי לקחו ראשון... לא את שאר המקומות... מקווה שפעם הבאה או שיהיה סידינג הוגן... או שכל קבוצה תשחק מול כל קבוצה...

בהצלחה וויגיימס .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    עיר
    ראשון לציון
    Glc TOTHIM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר יונה
    16-13 / 16-6 פעם הבאה אני לא אגיע אם לא נשחק 3 מפות זה בזבוז כסף וכוח עם כל הכיף שבדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    כן דוגרי הבטחתם bo3
    בסוף נסענו עד פ"ת בשביל משחק 1 :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    נכתב במקור על ידי StealthZ
    16-13 / 16-6 פעם הבאה אני לא אגיע אם לא נשחק 3 מפות זה בזבוז כסף וכוח עם כל הכיף שבדבר.

מילה במילה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    פשע
    עצבני ?

חחחח גם 3 מפות GLC היו לוקחים אותכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אם הייתי יודע שאין BO3 לא הייתי מגיע..אני מגיע מירושלים שזה לא בדיוק קרוב... ביזבוז כסף... זמן.. ועוד המון דברים שהיה לי לעשות היום. ומי שחשוב שיכול לנסות לשלול את מה שאמרתי עכשיו יכול לשאול את הקבוצה שלי מה אמרתי להם יום-יומיים לפני הלאן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמת גן
    כל הכבוד לרומן סהר ולי =] רוני ניר בן ואלעד ולכל שאר הצוות המעולה עמידה טובה בזמנים טיפול מהיר בבעיות (לא נזכיר למה :]) בקיצור היה כיף תמשיכו ככה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי GORiLLAZ
    אם הייתי יודע שאין BO3 לא הייתי מגיע..אני מגיע מירושלים שזה לא בדיוק קרוב... ביזבוז כסף... זמן.. ועוד המון דברים שהיה לי לעשות היום. ומי שחשוב שיכול לנסות לשלול את מה שאמרתי עכשיו יכול לשאול את הקבוצה שלי מה אמרתי להם יום-יומיים לפני הלאן...
    אל תעשו טובות, ואישית אני לא רוצה שתגיע פעם הבאה.

גם לשומר יש חיים אני מצטער שזה נפל עליכם בבום אבל אתם צריכים להבין שאנחנו לא יכולים להתנהל לפי הבקשות שלכם כל הזמן, יש אנשים שמועסקים בתשלום ומה לעשות יש תקצוב שאפשר לעמוד בו..

עוד משהו, אם היינו עושים BO3 היינו מסיימים בערך ב-11, סתם לידע כללי וחישוב מהיר שכל ילדון יכול לעשות.

אני לא מתכוון לדוש בנושא, רק לסכם שהטובה תמיד תנצח - לא חשוב אם זה מפה אחת או 3 מפות.

חג שמח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2007
    עיר
    פשע
    נכתב במקור על ידי GORiLLAZ
    מה אתה משחק אותה מה ?!?!
    אתה אומר שהיו לך דברים חשובים אז למה באאאת ללאן אה ימושפע ?
    לך תחרבן תותים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    כל הכבוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    צודק!!!!!! מזה החרא הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2007
    עיר
    אריאל
    נכתב במקור על ידי Jaker
    צודק!!!!!! מזה החרא הזה
    חחחחחחחחחח אחי מה אתה קשור לעניין הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    אני חושב שהיה באמת עדיף BO3 כי אנשים באים מרחוק בשביל להפסיד משחק אחד וללכת :ם ? לא נראה לי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    חברה אין ספק שעדיף אם היה אפשר לעשות bo3, אני הסברתי לכל הקבוצות באופן אישי למה אין אפשרות לעשות את זה. [לחץ זמנים] אבל כמו שאמרתי, עכשיו זה רשמי!

נתראה באליפות ישראל 08 - חנוכה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2007
    תמונות?
    אני רואה עבר יותר מ-10 דקות
    שתף ב-Google+

הרשמה