תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 335
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    המשחק יוצא בעוד פחות מחודש ועדיין לא פתחתם נושא רישמי? אני לא מאמין עליכם.
    אז החלטתי לקחת על עצמי את המשימה ,כולם פותחים אז גם לי מותר לא? חוץ מזה אולי זה ישפר קצת את מעמדי בפורום (שכרגע הוא לא הכי טוב שיש).
    זה הנושא הרישמי הראשון שלי אז תהיו עדינים.

לפני שנגיע למשחק קצת רקע על היסודות שלו: הפארקור
    אז מה הוא בעצם פארקור?

נתחיל מההסיטוריה:
    בשנת 1939 נולד אדם בשם ריימונד בל בויאטנם של היום.
    התבגרותו נמשכה אל תוך מלחמת אינדו-צ'יינה ב1946 בה נהרג אביו והופרדה ממנו אימו.
    הוא אומץ על ידי הצבא הצרפתי ,הועבר לפנימיה צבאית בצרפת שם קיבל חינוך ואימוני קרב .
    למרות שהוא אומן כדי להרוג, הוא ניצל את חייו ואימוניו להצלת אנשים.
    הוא היה אדם אמיץ שזכה במדליות רבות על אומץ ליבו ונטיתיו להקרבה עצמית.

בשנת 1973 אותו איש אמיץ נישא לאישה ששמה לא ידוע, והוליד בן ושמו דייויד.
    דיוויד הושפע מסיפורי הגבורה הרבים של אביו, והחל לאמן את גופו על מנת שיהיה שמיש בחייו (שזה הוא המוטו של הבלים).
    בשנת 1997 דייויד וקבוצת חברים נפגשו ביניהם סבסטיאן פאוקן.
    הוא וסבסטיאן ישבו על גגות העיר מרסי כשסבסטיאן אמר:
    You just have to look, you just have to think, like children.
    ומשם נולד הספורט הפארקור.
    הם החלו לעשות ניסיונות של קפיצות ממקום למקום אם זה על ידי ניצול הגוף והסביבה בדרך זורמת ככל שניתן על מנת לנוע במהירות וביעילות.
    הם נצלו את כל הבא ליד, אם זה קירות ,תאי טלפונים או מכוניות, על ידיד ניצול טוב של הגוף ניתן לעבור הכל במיהרות.
    הם קראו לספורט פארקור.
    דייויד :
    http://www.americanparkour.com/image...avid_Belle.jpg
    וסבסטיאן:
    http://www.bbc.co.uk/insideout/west/...bastien203.jpg

Mirror's Edge
    עליו בעצם מתבסס משחקנו המצופה והמיוחד Mirror's edge.
    במשחק תגלמו את הגיבורה FAITH , אישה נאה ומומחית לפארקור.
    הראשויות בעולמה של פיית חוקקו חוקים חדשים והגבלות שהיקשו על תושבי העיר .
    תושבי העיר לא ישבו בחיבוק ידיים ויצאו להפגנה עצומה בינהם הייתה אימא של פיית ואחותה.
    אימא נהרגה בהפגנה כאשר נמחצה בין ההמון הזועם לשוטרים , ואחותה
    נלקחה על ידי הראשויות.
    אביה הנעלם, ולמעשה משפחתה התפרקה לחלוטין.
    לאחר זמן מה תושבי העיר נרגעו , ונתנו לעיר להשטלט על חייהם ולמעשה בחרו בדרך הנוחה ,ופיית'? היא בחרה בדרך אחרת...

במשחק אתם תעשו בדיוק מה שטרייסר מיקצועי כגון דיוויד וסבסטיאן עושים ,קפיצות על גדרות או קירות או צינורות וגילגולי חבית.
    במילים אחרות אתם הופכים ממש להיות הטרייסרית שתמיד חלמתם להיות (או שלא)
    זהו משחק ראשון מסוגו, ונחשב כאחד המשחקים הייחודיים בדור הזה.

במשחק אתם תעבירו חבילות תתחמקו מכדורים וממסוקים מבלי לירות כדור אחד.
    (על כך תזוכו באצ'יוומנט)
    אך כמובן שאפשר לירותב אקדחים וברובים , אך אין כוונת כמו ברוב המשחקים
    משתי סיבות:
    1: כדי לעשות את המשחק אמיתי יותר וקרוב יותר למציאות.
    2: כפי שמצויין למעלה, זו היא אינה המטרה של המשחק המטרה היא לברוח או להרביץ ולא לירות , זה לא FPS.
    על מצבי משחק מלאים עדיין לא ידוע אבל מצב משחק אחד שכן ידוע עליו הוא קרב נגד השעון.
    בו בעצם אתם מתחרים נגד סבסטיאן אחד מהוגי הפארקור ואלוף העולם לא מאמינים? הסתכלו בעצמכם:
    http://www.gametrailers.com/player/40892.html
    מה מרמז שחלקים במשחק מבוססים על מקומות אמיתיים.

תמונות וסרטונים נוספים:

http://www.gamespot.com/pages/image_...view_full_size

http://www.gamespot.com/pages/image_...view_full_size

סירטונים:
    :http://www.gametrailers.com/player/34018.html
    http://www.gametrailers.com/player/40532.html
    http://www.gametrailers.com/player/40892.html
    http://www.gametrailers.com/player/36281.html

המשחק יוצא ב 11 בנובמבר (4 ימים אחרי יציאת GEARS 2 והיום הולדת שלי ) ל PS3 ו ל360 , ולמחשב מאוחר יותר.
    אני כבר חסר ציפיה ומה אתכם?

מקווה שנהנתם לקרוא כמו שאני נהנתי לכתוב.
    נערך לאחרונה על ידי Mpower; 16.10.2008 בשעה 13:37.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    שכחת לציין שדייויד הוא צרפתי, כלומר הפארקור הומצא בצרפת.
    ואומרים טרייסר (Traceur), ולא פארקוריסט.

בכל מקרה, המשחק הזה הוא כבר קנייה בטוחה אצלי, אני כבר לא יכול לחכות!

ד"א,
    פיית- גם פארקור וגם קעקועים! אישה כלבבי

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי omriking12
    שכחת לציין שדייויד הוא צרפתי, כלומר הפארקור הומצא בצרפת.
    ואומרים טרייסר (Traceur), ולא פארקוריסט.

בכל מקרה, המשחק הזה הוא כבר קנייה בטוחה אצלי, אני כבר לא יכול לחכות!

ד"א,
    פיית- גם פארקור וגם קעקועים! אישה כלבבי
    הנושא נערך.
    אבל איך הייתי?

אל תשכח גם שהיא אסייתית.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אמרתי את זה פה כבר פעם, אני לא מלהב מהמשחק הזה.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי Mpower
    הנושא נערך.
    אבל איך הייתי?

אל תשכח גם שהיא אסייתית.
    הכתבה מעולה, ממש נהנתי לקרוא.
    ומה רע באסייתיות?

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    שיש להן חזה קטן.
    מוזרה לי ההחלטה לעשות את המשחק FPS. לדעתי גוף שלישי היה משדרג את המשחק ברמות שאי אפשר לתאר. אני אחכה לדמו בסוף החודש להחליט.
    לא מצליח להבין איך זה יעבוד, מה אני עוד אצטרך לעשות חוץ מלכוון את האנלוג לכיוון הנכון ומידי פעם ללחוץ על A בשביל קפיצה?
    נערך לאחרונה על ידי TheHunter88; 16.10.2008 בשעה 02:45.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי TheHunter88
    שיש להן חזה קטן.
    מוזרה לי ההחלטה לעשות את המשחק FPS. לדעתי גוף שלישי היה משדרג את המשחק ברמות שאי אפשר לתאר. אני אחכה לדמו בסוף החודש להחליט.
    לא מצליח להבין איך זה יעבוד, מה אני עוד אצטרך לעשות חוץ מלכוון את האנלוג לכיוון הנכון ומידי פעם ללחוץ על A בשביל קפיצה?
    האמת שכל מה שאמרת נמחץ לגמרי במה שאמרו כתבים עליו.
    הם אמרו שהגוף הראשון גורם לוורטיגו ופחד גבהים אמיתי, ממש מרגישים שאתה קופץ מבניין לבניין ושהמנגנון קפיצה נורא קשה וצריך להיות מצויין במשחק כדי לצלוח אותו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    רק אני שם לב שהמשחק הזה נבנה על כלום ושהוא הולך להתרסק?

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    גם לי יש הרגשה שהמשחק הזה לא ימריא כל כך. ההייפ של הפרקור טוב ויפה, אבל רק לראות את הסרטונים עשה לי כאב ראש. חצי מהזמן לא הבנתי מה קורה בעצם, הגלגולים האלה פשוט עשו לי רע

לא וידע מה כתבים אמרו, אבל לי זה נראה פשוט רע. שוטר יורה עלייך וב2 מכות אגרוף הוא נופל בנוקאוט? למה אין מערכת קרב נורמאלית? אפילו מינימאלית של GTA IV?
    בקשר ל"אפקט גובה" הזה - מצטער.. משום מה אני לא קונה את זה. מהסרטונים ראיתי זווית ראיה מינימאלית ביותר שתדרוש המון אבל המון תזוזה להסתכלות לצדדים והרבה פעמים אני פשוט אצעק "WTF מאיפה השוטר הזה הגיע פתאום מצד ימין שלי ולא ראיתי אותו?"

אני מקווה שאני אתבדה ודווקא כן יהיה פה כותר ענק, אבל משהו גורם לי לפקפק בכך.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    כתבה איכותית, אבל אני חושב שאנשים שלא יודעים שום דבר על המשחק יוכלו לחשוב שאי-אפשר לירות אף כדור...
    כדאי שתכתוב שזאת אפשרות.

פארקור הוא נושא שמאוד קשה לעשות עליו משחק טוב, פי כמה וכמה אם זה גם משחק פעולה מגוף ראשון, ולכן אני די סקפטי לגביו, כולי תקווה שייצא משחק טוב.
    לכו תדעו, אולי יצוץ לו ז'אנר חדש

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    לא היה אמור להיות למשחק הזה מולטיפלייר?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    רק אני שם לב שהמשחק הזה נבנה על כלום ושהוא הולך להתרסק?
    ושוב דודי מפנק אותנו בפרשנות צבעונית

אני חותם לך שהוא עושה לפחות מליון וחצי על שתי המערכות אם לא יותר ושיהיו לו ציונים גבוהים של לפחות 85, רוב הסיכויים מעל 90.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אני חותם לך שהוא עושה לפחות מליון וחצי על שתי המערכות אם לא יותר ושיהיו לו ציונים גבוהים של לפחות 85, רוב הסיכויים מעל 90.
    האמת שהמשחק נראה לי אדיר אבל בדיוק כמו שדודי אמר הוא נבנה בעיקרון על כלום אלה רק פארקור...מה שאולי מעט לוקה בחסר.
    אז אני ממש מצפה לנסות אותו והוא דיי בטוח אצלי ברשמית הקניה אחרי FB2 וFC2.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    תקטין את התמונות בהתחלה, זה הורג את הדף (עד אז אני לא יכול להגיב...)

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    לי דווקא נראה מצוין..מן פורטל של השנה לדעתי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    תקטין את התמונות בהתחלה, זה הורג את הדף (עד אז אני לא יכול להגיב...)
    הדפדפן שלך לא מתאים אותה לגודל של העמוד אוטומטית?
    תתקדם לפייפוקס חנן

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני רק משתמש רק בFF. אבל עד שזה טוען את התמונה הכל מתוח. קצת שיניתי את התמונה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מדובר באחד המשחקים היותר מצופים, מבחינתי. אני מאוד מאוד מקווה שהוא יצליח, כי ללא ספק, מדובר באתגר אדיר בשביל צוות הפיתוח. אני מסכים עם DEATH. הוא בהחלט לא מבוסס על שום דבר. לא היה משחק כזה אף פעם. הוא הראשון. זה בהחלט סיכון וזה בהחלט מקשה על העבודה של המפתחים, אבל זה לא אומר שהוא יכשל.
    מסרטוני המשחקיות, אני מאמין בו מאוד. מכתבות Hands-On שקראתי, אני מאמין בו עוד יותר. הם מנסים לעשות משהו חדש. משהו ייחודי. משהו, שבמקרה מתאים לכל הפנטזיות שלי (בלי שום קשר לעובדה שהיא אסייתית...). אני מאמין במשחק הזה. יכול להיות שזה הרבה בגלל שאני נורא רוצה שהוא יצליח, אבל אני מאמין בו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

פלטפורמה ממבט ראשון, WTF?!
    אחת ההחלטות המזעזעות שראיתי שאין לי מושג איך הופכים אותה לשמישה וכיפית (ממבט ראשון טוב רק לירות), אפילו HL הראשון התקשה לעשות את זה ואצלו כולה ביצעת ארבע קפיצות ב-XEN.

בלי כל קשר, כמו שטען זה שמתחתיי, איך לעזאזל אפשר לעשות מערכת קרב שמתבססת על מכות של קרב מגע (או מה שתרצו) ממבט FPS? זה פשוט לא עובד. אין לך גם את תפיסת העומק שסגנון קרב שכזה מצריך. מה הבעייה עם מבט מגוף שלישי?

גם עצם העובדה שהם צובעים לך באדום את המקומות אליהם אתה אמור ללכת דיי הורגת את חופש הפעולה וגורמת לך להרגיש שאתה חיי בקופסה קטנה (איפה האשליה?) וליניארית, גם זה קצת מוריד את הקושי של המשחק. מאכילים אותך בכפית.

היא גם שטוחה .

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    פלטפורמה ממבט ראשון, WTF?!
    אחת ההחלטות המזעזעות שראיתי שאין לי מושג איך הופכים אותה לשמישה וכיפית (ממבט ראשון טוב רק לירות), אפילו HL הראשון התקשה לעשות את זה ואצלו כולה ביצעת ארבע קפיצות ב-XEN.

בלי כל קשר, כמו שטען זה שמתחתיי, איך לעזאזל אפשר לעשות מערכת קרב שמתבססת על מכות של קרב מגע (או מה שתרצו) ממבט FPS? זה פשוט לא עובד. אין לך גם את תפיסת העומק שסגנון קרב שכזה מצריך. מה הבעייה עם מבט מגוף שלישי?

גם עצם העובדה שהם צובעים לך באדום את המקומות אליהם אתה אמור ללכת דיי הורגת את חופש הפעולה וגורמת לך להרגיש שאתה חיי בקופסה קטנה (איפה האשליה?) וליניארית, גם זה קצת מוריד את הקושי של המשחק. מאכילים אותך בכפית.

היא גם שטוחה .
    עם זה שהיא שטוחה אני לא אתווכח

אבל לפי מה שהבנתי המערכת שליטה מרגישה פשוט מעולה והכל נראה הרבה יותר טוב ועושה וורטיגו בגוף ראשון, לפי מה שאומרים לעשות את המשחק בגוף שלישי היה מוציא חצי מהכיף.

אין במשחק בכלל מערכת קרב, אתה לא אמור להלחם, אתה אמור לברוח.
    סך הכל יש כפתור תקיפה וכפתור גניבת נשק וזהו.

בנושא הצביעה באדום, תמיד יצבע לך המסלול הכי פחות יעיל באדום, הוא יצבע רק כשתגיע למרחק מסויים ממנו כך שלא תראה את זה מרחוק וחוץ מזה אפשר באפשרויות להוריד את הצביעה אם אתה רוצה.

PWND!

הרשמה