תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 67
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    הנה זה בא...
    מה אני יכול לומר, עוד שבנינו את הטורניר ידענו שזה יקרה.
    מההתחלה רצינו לבנות תחרות שווה לכל הדעות על מנת שיהיה כיף ! ורק כיף !
    היו הרבה רעיונות ולבסוף ידוע מה החלטנו, שמפה שלישית תהיה מפה ומוד ששום קבוצה לא תהיה לה עדיפות בה. וכך הוחלט. וזה מביא אותי לדברים הבאים.

המשחק התחיל קצת באיחור אופייני לנו בקהילה.
    לבסוף כולם הגיעו לשרת אחרי התקנות ה VENT וכולי...
    הרוסטרים במשחק היו :

itz
    חן
    מיקי
    תום
    עידן
    יוסף

esr
    גיא
    איליה
    ספיר
    דניאל
    דניאל 2

בכל מקרה. איציק בחרו במפה הראשונה במוד מפתיע. AS -GLACIAR
    גיא וחבורתו עמדו יפה בתחילת המשחק והיה דיי צמוד בהגנה ובהתקפה. גיא על הטנק מפרק אבל לצערו איליה לא סיפק את הסחורה, כנראה היה שתוי :ם
    לאורך כל המשחק היתה טקטיקה ממש טובה.
    לבסוף בהגנה ESR לא עמדו בלחץ ואיציק זכו במשחק ה AS.

את המפה השנייה והמוד השני מן הסתם בחור ESR במפה האהובה CTF-GRENDEL.
    ההתחלה היתה טובה , גיא וחבורתו מפציצים ועלו ל 5-0 מהיר. איציק סגרו ל 5-2.
    אבל לא היה להם ממש מענה לקבוצה שאוהבת את הדגל.
    איאסאר פשוט חזקים במוד הזה. לבסוף ניצחו 6-2 לאחר משחק יפה מאוד.
    פשוט מצשחק מצויין של דניאל וגיא.
    להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: 222222222222222222.JPG 
צפיות: 69 
גודל: 93.2 קילובייט 
מק

1-1 בסיכום הולכים למפה שלישית ומכריעה.
    וכאן אני חוזר לדבריי בהתחלה.
    תראו אני בתור מנהל קהילה לקחתי על עצמי החלטה איתכם ללכת על ביתיות ושינוי מרענן. זוכרים את שלומי?
    אמרנו שאם יהיה שיויון ניכנס להתדיינות של הלידרים שיסכימו על מוד ומפה שלישית שיהיו לרוחם של 2 הצדדים. ומן הסתם לאור האמור לעיל, חבר'ה בוגרים ללא אגו, וללא עצבים כלל ! לא הגיעו להסכמה בכלל , גם אחרי התדיינות של חצי שעה ויותר. לבסוף ומוכן מראש כמוד DEFAULT למקרה של אי הסכמה (שהיתה ידועה). נבחר המוד הבא :

המוד ה-3 נבחר כמוד אהוב ומשוחק יותר בקהילה, מוד ומפה שכולם מכירים וכולם ע"י משחק חשיבה יכולים לנצח.TAM-GRENDEL. מוד ידוע ומצויין.
    כל מוד אחר שהיה נבחר על ידי מי מהקבוצות היה מטה את הניצחון בבירור למתחרה.
    שוב מוד זה היה כברירת מחדל ועובדה היה משחק צמוד מאוד 8-8 הגיע.
    אז גיא וחבורתו התחילו לאבד את משחק החשיבה, איציק ניצלו זאת וניצחו 10-8 ובקרב כולו !
    להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: 1111111111111.JPG 
צפיות: 53 
גודל: 57.7 קילובייט 
מק

תקשיבו טוב, אני מתמודד פה מול קהילה, בוגרת, בחלקה,וגם ילדותית מאוד בחלקה, אגו,עצבים,רעיונות מטורפים, שרתים טורנירים וכולי.. ואני לבד !
    אפחד לא היה מחזיק בטירוף הזה יותר משבוע , בדוק !
    תנו לי קצת קרדיט, תאמינו לי זה קשה .

אני חושב שהיה יום מצויין ורק שכן ירבו משחקים כאלו. אני נהנתי בתור צופה מכל רגע ! היה מצויין !
    היה מתח, עיניין, עצבים וצחוק ! - הכל !

תמשיכו ככה !!!

GJ

OMG כואב לי הראש !
    נערך לאחרונה על ידי Tommy; 16.10.2008 בשעה 00:58.
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    פאק הייתי רוצה להיות שם, נשמע שהיה משחקים על רמה :ס
    מגניב כל הגיוון הזה בטורניר...
    בכל אופן GG לשתי הקבוצות נשמע שהיה מותח בטירוף וכך צריך להיות בטורניר טוב

בכל אופן קחו דברים בקלות זה סתם לכיף ;פ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    1. גיא לא יודע להפסיד בכבוד.
    2. זה אחד הדברים הכי חכמים שאפשר לעשות כשהם לוקחים מוד שאין לכם שום ניסיון בו. כל עוד המוד רשום בחוקים ומותר זאת בעיה אך ורק שלכם.

כל זה בהקשר לדיון שגיא פתח שבו קראתי 2-3 שורות מעניינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    לדעתי הי משחק מצויין.
    ESR יכלו לקחת בגדול. הם פשוט היו עצבניים מידי.
    אני מכיר את גיא, קצת ריכוז והכל היה בסדר.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    רשמתי תגובה ארוכה בדיון שפתחתי אבל אני מבין שיותר קל לך להשתיק אותי מאשר לשמוע את האמת..

עכשיו..
    וכאן אני חוזר לדבריי בהתחלה.
    תראו אני בתור מנהל קהילה לקחתי על עצמי החלטה איתכם ללכת על ביתיות ושינוי מרענן.
    אמרנו שאם יהיה שיויון ניכנס להתדיינות של הלידרים שיסכימו על מוד ומפה שלישית שיהיו לרוחם של 2 הצדדים. ומן הסתם לאור האמור לעיל, חבר'ה בוגרים ללא אגו, וללא עצבים כלל ! חא הגיעו להסכמה בכלל , גם אחרי התדיינות של חצי שעה ויותר. לבסוף ומוכן מראש כמוד DEFAULT למקרה של אי הסכמה (שהיתה ידועה). נבחר המוד הבא :
    המוד ה-3 נבחר כמוד אהוב ומשוחק יותר בקהילה, מוד ומפה שכולם מכירים וכולם ע"י משחק חשיבה יכולים לנצח.TAM-GRENDEL. מוד ידוע ומצויין.
    כל מוד אחר שהיה נבחר על ידי מי מהקבצות היה מטה את הניצחון בבירור למתחרה.
    שוב מוד זה היה כברירת מחדל ועובדה היה משחק צמוד מאוד 8-8 הגיע.
    אז גיא וחבורתו התחילו לאבד את משחק החשיבה, איציק ניצלו זאת וניצחו 10-8 ובקרב כולו !
    התפיסה שלך פשוט מטומטמת כי בטורניר עם פרס כספי קשה לי להאמין שאיזשהו קלאן ירצה להתפשר על המודים החזקים שלו, ככה שיצטרכו להחליט על מפה קובעת אף אחד לא יתפשר ותמיד בסופו של דבר תשחקו במפה "הקובעת" במוד ובמפה שקובעים הכי פחות - TAM-Grendel.. GG

לצערנו המוד "האהוב והמשוחק ביותר בקהילה" הוא גם המוד הכי לא מתאים לטורנירים תחרותיים שבאים לקבוע איזה קלאן טוב יותר ולא לאיזה קלאן יש יותר מזל. כפי שראית זה לא שנגמר 10-2 או 10-5 אלא 10-8 כשכל ראונד יותר צמוד מקודמו, אתה חושב שיש בזה סקיל? אתה חושב שפגיעה אחת פה ופגיעה אחת שם יכולים להצביע על איזה קלאן טוב יותר? אני לא חושב. במיוחד לא במפה כמו גרנדל שמבוססת על דבר אחד - איזה קבוצה מקבלת את הריספאון של ה-RL.

רשמת "כל מוד אחר היה מטה את הניצחון בבירור למתחרה", יפה מאוד. עכשיו נתחיל מזה שהאופציה היחידה של בצל להנצל מהפסד היה בבחירת מוד מבוסס מזל ולזה התנגדתי מההתחלה. לא היה להם שום מוד אחר לבחור שהיה להם סיכוי ממשי לנצח אותנו. האפשרות היחידה למוד נורמלי הייתה TDM אם מתחשבים בכך שאסור לבחור שוב ב-AS או ב-CTF, וב-TDM מה לעשות, eSrael פשוט טובים יותר. אני לא מבין למה מנעתם את הבחירה מאיתנו רק בשביל להשאיר סיכוי לבצל? למה אנחנו צריכים לעשות וויתורים ולבטל את היתרון שלנו רק בגלל שבצל לא יודעים לשחק TDM? גם אנחנו לא יודעים לשחק AS ובכל זאת שיחקנו אז מה זה החרא הזה?

תקשיבו טוב, אני מתמודד פה מול קהילה, בוגרת, בחלקה,ילדותת מאוד, אגו,עצבים,רעיונות מטורפים, שרתים טורנירים וכולי.. ואני לבד !
    אפחד לא היה מחזיק בטירוף הזה יותר משבוע , בדוק !
    תנו לי קצת קרדיט, תאמינו לי זה קשה
    זה קשה כי אתה לא נותן לאנשים לעזור לך אתה עושה רק מה שאתה חושב שנכון במקום להקשיב.

אני עדיין לא מאמין שוויתרתי על יציאה בשביל לשחק 17 ראונדים של TAM בשביל הטורניר המזדיין הזה..

תמצאו דרך נורמלית לקבוע מוד ומפה קובעת, תסדרו את החוקים של הטורניר הזה לפני שבכלל ממשיכים הלאה. הטורניר הזה רקוב מהשורש, אין לאף קלאן סיבה ממשית לבחור ב-CTF או ב-TDM, מודים שהם לא מכירים, כשהם יכולים לבחור במוד הכי חרוש ועלוב בעולם. איפה הדחיפה לתחרותיות פה?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    גיא אל תהיה צבוע.
    לפני חודשיים שפתחנו כאן את הדיון של שלומי בנוגע לרעיון. היתה הצבעה.
    הרוב רצה את השיטה הזו. ועליה בנינו את התחרות!
    אין ספק שמבחינת TDM-CTF אתם הקלאן הכי טוב, זה ידוע.
    רק בגלל זה ועל מנת ליצור תחרותיות לקחנו מודים שונים.
    תאמין לי שאם לא הייתם עצבניים הייתם מנצחים.
    אם יש לכם מוד כלשהוא לבחירה 3 אתה מוזמן לפתוח דיון סקר, מה שתחליטו בבקשה.
    שתדע המוד הזה הוא נכי טוב, הוא מוד CB וקבוצתי ולא קשור למזל בכלל. הוא מוד שכל.
    הוא פחות סקיל מTD, זה ברור. אבל גיא
    FUN>SKILL וזה בדיוק הרעיון. הכסף זה רק לפלפל זה לא העיקר.
    :]
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    לא מסכים עם זה שTAM זה רק מזל, קודם כל אני מאמין שזה התפשרות מצוינת לשתי הצדדים כשלא ניתן להגיע להסכמה ודבר שני ברור שיש בזה את הפקטור של מזל, כמו בכל דבר, אבל זה לא קיצוני כמו שאתה מגדיר את זה - אם הייתם בהחלט יותר טובים הייתם מנצחים אותם בTAM אבל דווקא נגמר יפה ששתי הקבוצות היו +- באותה רמה ובסוף יצא מנצח, מה לעשות ככה זה ב"ספורט".

זה גם לא סוף העולם תירגע גיא, בינתיים הטורניר הזה נשמע אדיר, הקלאנים מאוזנים מאוד לדעתי וצריך להיות מעניין בהמשך.

בכל אופן שוב כל הכבוד לשתי הקלאנים, סך הכל תשחקו לכיף לא לקחת דברים קשה מדי ><
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    amnesia היקר

במוד היחיד שאכפת לי ממנו לא הפסדתי כבר כמה שנים רצוף, לא ביוטי99 ולא ביוטי2004. אולי עוד לא הבנת את זה אבל מה שכן אכפת לי זה מהקהילה ומהכיוון שהיא לוקחת. אני מאז שאני זוכר את עצמי דחפתי לכיוון TDM ו-CTF כי אני יודע שאלה מודים יותר תחרותיים וכיפיים בסופו של דבר למרות שהם דורשים הרבה יותר מ-TAM, הדבר היחיד שהופך את TAM לפופולרי זה כי הוא כל כך פשוט, אבל הפשטות שלו גם הופכת אותו למוד שממצים מאוד מהר, ולראיה לא מעט שחקנים וותיקים בקהילה הזאת כבר כמעט ולא משחקים TAM.

אני פשוט מתבאס כי חשבתי שעד שסוף סוף יש קלאנים ויש טורניר, השחקנים והמנהלים יהיו מספיק חכמים בשביל לבחור רק את המודים שכן דורשים עבודת צוות כמודים שאפשר לבחור. AS הוא אחד מהמודים האלה, TDM כנ"ל, בטח ש-CTF. אבל TAM ו-CA? איפה עבודת הצוות פה? שים לי 4 שחקנים שלא שיחקתי נגדם בחיים ברגע שהאיים שלהם מספיק יציב והם יודעים איפה לקמפר אנחנו יכולים לנצח כל קלאן בעולם ב-TAM.

אחרי שהפסדנו ב-AS במפה הראשונה אני צייצתי? אני מחיתי בצורה כלשהי נגד AS בהתחלה למרות שאמרתי מההתחלה שבצל הולכים לפרק אותנו שם? לא.. כי אני חושב שהמוד הזה לגיטימי למשחקי קלאנים למרות שברור לי שלקלאן שלי אין טיפת נסיון בו. נכון לדעתי TDM ו-CTF דורשים הרבה יותר סקיל אישי וסקיל באופן כללי אבל בניגוד ל-TAM גם ב-AS יש הרבה אלמנטים קבוצתיים ובאופן כללי הרבה יותר אלמנטים שצריך לקחת בחשבון לעומת TAM שזה רק מזל וקצת מיקום ואיימינג, שום דבר חוץ מזה.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    גיא אל תהיה צבוע.
    לפני חודשיים שפתחנו כאן את הדיון של שלומי בנוגע לרעיון. היתה הצבעה.
    הרוב רצה את השיטה הזו. ועליה בנינו את התחרות!
    אין ספק שמבחינת TDM-CTF אתם הקלאן הכי טוב, זה ידוע.
    רק בגלל זה ועל מנת ליצור תחרותיות לקחנו מודים שונים.
    תאמין לי שאם לא הייתם עצבניים הייתם מנצחים.
    אם יש לכם מוד כלשהוא לבחירה 3 אתה מוזמן לפתוח דיון סקר, מה שתחליטו בבקשה.
    שתדע המוד הזה הוא נכי טוב, הוא מוד CB וקבוצתי ולא קשור למזל בכלל. הוא מוד שכל.
    הוא פחות סקיל מTD, זה ברור. אבל גיא
    FUN>SKILL וזה בדיוק הרעיון. הכסף זה רק לפלפל זה לא העיקר.
    :]
    הייתה הצבעה - יפה. גם הייתה הצבעה אם להוריד את CA ו-TAM מהשרתים והיא לא עברה, זה שכולם רגילים לשחק את זה לא הופך את זה ללגיטימי במשחקי קבוצות על אחת כמה וכמה לא בתחרות על כסף. השיטה שלעצמה היא מצויינת כל עוד TAM לא מעורב בה כי כמו שאמרתי TAM זה מוד שכל קלאן בתחרות יכול לנצח כל קלאן חוץ מ-TL שפשוט לא שיחקו את זה מספיק עדיין אז סביר להניח שיפסידו לכל קבוצה במוד הזה. ביום נתון esrael יכולים לנצח את בצל ובצל יכולים לנצח את esrael, זה פשוט לא מדד לכלום וחבל שמסתמכים על זה.

היינו עצבניים מעצם העקרון שהמוד המסכן הזה הוא המוד שקובע איזה קבוצה יותר טובה כשברור לכולם שאיסראל יותר טובים. הסיכוי היחידי של בצל לנצח היה לגנוב ניצחון במזל דרך TAM וחבל שהניהול של התחרות נותן מקום לאקראיות כשיש פרס כספי ועד שיש כבר טורניר בין קלאנים.

ותעשה טובה אל תאכיל אותי בחארטות. שנינו יודעים טוב מאוד של-TAM אין שום קשר לשכל. זה מוד של מיקום איים ובעיקר הרבה מאוד מזל.

והמשפט המפגר שתקעת בסוף רק מראה כמה שאין לך מושג. כשאתה משחק עם אנשים שכן יודעים לשחק TDM המוד הזה פשוט הרבה יותר כיף מכל מוד אחר, לטעמי גם יותר מCTF. אין בכלל מה להשוות. זה ש-TAM פשוט יותר ולא דורש יותר מדי חשיבה עבודת צוות או סקיל ונותן הזדמנות גם לשחקנים חלשים להרגיש חזקים כשהם הורגים שחקנים טובים מהם לא הופך את המוד הזה ליותר כיפי מ-TDM, תלמדו לשחק את זה בתור קבוצה במקום ללכת על המודים הפשוטים ותראו כמה זה יכול להיות כיף, אתם פשוט בוחרים שלא להכנס לזה כי התרגלתם כבר ל-TAM, למה לשבור את הראש?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    amnesia היקר

במוד היחיד שאכפת לי ממנו לא הפסדתי כבר כמה שנים רצוף, לא ביוטי99 ולא ביוטי2004. אולי עוד לא הבנת את זה אבל מה שכן אכפת לי זה מהקהילה ומהכיוון שהיא לוקחת. אני מאז שאני זוכר את עצמי דחפתי לכיוון TDM ו-CTF כי אני יודע שאלה מודים יותר תחרותיים וכיפיים בסופו של דבר למרות שהם דורשים הרבה יותר מ-TAM, הדבר היחיד שהופך את TAM לפופולרי זה כי הוא כל כך פשוט, אבל הפשטות שלו גם הופכת אותו למוד שממצים מאוד מהר, ולראיה לא מעט שחקנים וותיקים בקהילה הזאת כבר כמעט ולא משחקים TAM.

אני פשוט מתבאס כי חשבתי שעד שסוף סוף יש קלאנים ויש טורניר, השחקנים והמנהלים יהיו מספיק חכמים בשביל לבחור רק את המודים שכן דורשים עבודת צוות כמודים שאפשר לבחור. AS הוא אחד מהמודים האלה, TDM כנ"ל, בטח ש-CTF. אבל TAM ו-CA? איפה עבודת הצוות פה? שים לי 4 שחקנים שלא שיחקתי נגדם בחיים ברגע שהאיים שלהם מספיק יציב והם יודעים איפה לקמפר אנחנו יכולים לנצח כל קלאן בעולם ב-TAM.

אחרי שהפסדנו ב-AS במפה הראשונה אני צייצתי? אני מחיתי בצורה כלשהי נגד AS בהתחלה למרות שאמרתי מההתחלה שבצל הולכים לפרק אותנו שם? לא.. כי אני חושב שהמוד הזה לגיטימי למשחקי קלאנים למרות שברור לי שלקלאן שלי אין טיפת נסיון בו. נכון לדעתי TDM ו-CTF דורשים הרבה יותר סקיל אישי וסקיל באופן כללי אבל בניגוד ל-TAM גם ב-AS יש הרבה אלמנטים קבוצתיים ובאופן כללי הרבה יותר אלמנטים שצריך לקחת בחשבון לעומת TAM שזה רק מזל וקצת מיקום ואיימינג, שום דבר חוץ מזה.
    וזו בדיוק אחת הסיבות שלקחנו את המוד גיא.
    בדיוק כדי שיהיה תחרות ושיויון, תאמין לי שאם זה היה מוד CTF-TDM היינו יכולים לסגור את התחרות וללכת הביתה. הרי כולנו יודעים שאתה לבד יכול לנצח 5 שחקנים. נכון או לא? אז איפה התחרות פה?
    סוף סוף יצרנו משהו מעניין ומותח. תזרום אח שלי.
    אם הייתם מרוכזים ולא מזלזלים גם ב AS ובכלל ב TAM הייתם מנצחים.
    עם אני לוקח 1מול1 שחקן. הקלאן שלכם יותר טוב. כקבוצה עליכם לנצח ולא כבודדים.
    לתשומת ליבך
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2007
    שמע, כל עוד כתוב בחוקים שהמפה השלישית היא פורס או איך שאתם קוראים לזה אין הרבה מה לעשות בנידון.
    מבחינתי הלוואי והיו משחקים רק CTF (ככה גם הקלאן שלי היה לוקח מקום גבוה יותר )

תכלס גם אני מסכים איתך ש CTF ו TDM דורש יותר סקילים ולדעתי צריך להתמקד בהם, אבל העניין פה הוא לא בהתמקדות במודים שדורשים יותר סקילים אלה במודים שנהנים בהם יותר...

אם הקהילה מושכת לכיוון TAM זה מה יש.. המוד הזה נחמד אבל כל נוב יכול להיות שם תותח על עם זה אני מסכים..

ולדעתי AS דורש הרבה סקילים וצריך שם עבודת צוות נהדרת כדי לפעול ולהביא תוצאות רצויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי viperan
    לא מסכים עם זה שTAM זה רק מזל, קודם כל אני מאמין שזה התפשרות מצוינת לשתי הצדדים כשלא ניתן להגיע להסכמה ודבר שני ברור שיש בזה את הפקטור של מזל, כמו בכל דבר, אבל זה לא קיצוני כמו שאתה מגדיר את זה - אם הייתם בהחלט יותר טובים הייתם מנצחים אותם בTAM אבל דווקא נגמר יפה ששתי הקבוצות היו +- באותה רמה ובסוף יצא מנצח, מה לעשות ככה זה ב"ספורט".

זה גם לא סוף העולם תירגע גיא, בינתיים הטורניר הזה נשמע אדיר, הקלאנים מאוזנים מאוד לדעתי וצריך להיות מעניין בהמשך.

בכל אופן שוב כל הכבוד לשתי הקלאנים, סך הכל תשחקו לכיף לא לקחת דברים קשה מדי ><
    פאוורז זה שאתה יודע לשחק רק TAM לא הופך את המוד הזה למוד שמעורב בו סקיל. תרצה או לא, זה מוד שמבוסס כולו על מזל וברגע שניצבים שני קלאנים כשלקלאן מסויים אין יתרון משמעותי באמת בסקיל האישי של השחקנים שלו הדבר היחיד שמשחק תפקיד זה המזל. אני לא אומר ש-5 שחקנים מעולים יכולים להפסיד ל-5 נובים חדשים אבל כשההבדלים בין רמות האיימינג לא עצומים הכל יכול לקרות ואם היית רואה כמה צמודים היו הראונדים היית מבין על מה אני מדבר. הבעיה שאנחנו לא "בהחלט" יותר טובים מהם לפחות בכל מה שקשור לסקיל אישי, אנחנו יותר טובים בקצת אבל בכל זאת הפסדנו. אבל מה זה רלוונטי בכלל? למה לבחור מוד שבו לעבודת צוות אין שום תפקיד בתור מוד מכריע בטורניר קלאנים? הוא בכלל לא צריך להוות אופציה.

בספורט ב-90% מהמקרים הקבוצה שמשחקת ביחד טוב יותר מנצחת, בספורט אין מקום למזל ולאקראיות, אז אל תזיין את המוח ואל תשווה בין הדברים. כמו שאמרתי יכלת לשים אותי עם עוד 4 שחקנים לא מהקלאן שלי אבל ברמה מספיק גבוהה ולא הייתי מרגיש שום הבדל במוד הזה, אבל ב-CTF בהחלט כן וכך גם ב-TDM.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    אמנסיה בCTF לא יהיה הכי קל לTL.
    אם כבר TAM או מוד רכבים. בדוק :]
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    גיא כל מה שאתה אומר - הכל נכון

אבל קודם כל אף אחד לא בחר TAM פשוט הגדרנו אותו כמוד פשרה. וזה בהחלט וואחד מוד פשרה. כי הרי ברור שCTF זה לא בדיוק פשרה.

לא משנה.

דבר נוסף ששווה לחשוב עליו
    הקלאן שלכם זה חבורה של שחקנים ממש טובים, עם סקיל מצוין, אבל שום קשר אחד לשני

יעני באתם... טוב תותח א' מגן תותח ב' מתקיף... השאר תעשו ת'עבודה ויאללה HF

TL למשל שמתאמנים מלא ומשתדלים אבל עדיין אין להם סיכוי נגד אף קלאן פה בCTF

יש איזון
    יש כסף בשביל פלפל
    והכי חשוב יש קבוצתיות

אני מתערב שקלאן בצל שהפך לiTz יהיה עכשיו הרבה יותר מאוחד אחרי שלפני שבוע וחצי הוא היה על סף פירוק

תבלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    פאוארז יודע לשחק רק TAM?

נראה מחר מה ספיר יגיד על זה כשהוא ייבלם קשות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    נכתב במקור על ידי KofTailanDi
    פאוארז יודע לשחק רק TAM?

נראה מחר מה ספיר יגיד על זה כשהוא ייבלם קשות
    D:
    אללה פוואר. חח
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    וזו בדיוק אחת הסיבות שלקחנו את המוד גיא.
    בדיוק כדי שיהיה תחרות ושיויון, תאמין לי שאם זה היה מוד CTF-TDM היינו יכולים לסגור את התחרות וללכת הביתה. הרי כולנו יודעים שאתה לבד יכול לנצח 5 שחקנים. נכון או לא? אז איפה התחרות פה?
    סוף סוף יצרנו משהו מעניין ומותח. תזרום אח שלי.
    אם הייתם מרוכזים ולא מזלזלים גם ב AS ובכלל ב TAM הייתם מנצחים.
    עם אני לוקח 1מול1 שחקן. הקלאן שלכם יותר טוב.
    הבעיה היא שאתה מקריב את התחרותיות על מזבח "צמצום הפערים והעניין" הזה שאתה משיג באמצעות מוד שאין בו דגש על משחק קבוצתי כמו TAM ופה הטעות שלך. טורניר קלאנים צריך קודם כל להיות טורניר שהמילה "קלאן" תבוא בו לידי ביטוי וב-TAM לצערי זה לא המצב מסיבות שהסברתי בהודעה הקודמת שלי.

מה לעשות שהמודים היחידים שמצדיקים כרגע את קיומם של קלאנים הם AS/TDM/CTF ואולי ONS למרות שלדעתי המוד הזה בכלל לא כיפי? זה המצב לא צריך בכוח לדחוף עוד מודים. אני חושב שאנחנו הקלאן הכי חלש בתחרות מבחינת AS ובצל השתמשו בזה יפה נגדנו. גם בסיטיאף היתרון שלנו לא כזה גדול במיוחד במפות שהם לא Grendelkeep, אתה פשוט מדבר שטויות.

כקבוצה עליכם לנצח ולא כבודדים.
    יפה.. ב-AS הפסדנו כקבוצה. ב-CTF ניצחנו כקבוצה וב-TAM הפסדנו כבודדים ובצל ניצחו בכבודדים. אתה מבין לאן אני חותר? אין שום אלמנט של קבוצתיות ב-TAM לעזאזל!

אבל קודם כל אף אחד לא בחר TAM פשוט הגדרנו אותו כמוד פשרה. וזה בהחלט וואחד מוד פשרה. כי הרי ברור שCTF זה לא בדיוק פשרה.
    למה לא? כי ל-esrael אולי יש בו יתרון קטן על שאר הקלאנים וב-TAM לאף קלאן אין יתרון על קלאן אחר כי הוא מבוסס על 90% מזל? אם זאת הסיבה אתה פשוט פספסת לגמרי את התכלית של קלאנים ותחרותיות בין קלאנים.

הקלאן שלכם זה חבורה של שחקנים ממש טובים, עם סקיל מצוין, אבל שום קשר אחד לשני

יעני באתם... טוב תותח א' מגן תותח ב' מתקיף... השאר תעשו ת'עבודה ויאללה HF
    אנחנו הקלאן שהתאמן הכי הרבה ביחד אחרי TL, ספיר רק מזיין לי תמוח כל היום על טקטיקות וטקטיקות ואת מי להרכיב ואת מי לא. אנחנו מכירים אחד את השני טוב מאוד במה כל שחקן טוב ובמה כל שחקן חלש. אל תדבר סתם.

TL למשל שמתאמנים מלא ומשתדלים אבל עדיין אין להם סיכוי נגד אף קלאן פה בCTF
    כי סך כל שעות המשחק ששאר הקלאנים צברו ב-CTF הוא הרבה יותר גדול, אחרי הכל TL זה קלאן שמורכב משחקנים חדשים. אבל שים לב לקצב ההשתפרות שלהם בתור קבוצה לעומת קצב ההשתפרות של קלאני ה-TAM למיניהם ( אהמ בצל ושסק ).

שמע, כל עוד כתוב בחוקים שהמפה השלישית היא פורס או איך שאתם קוראים לזה אין הרבה מה לעשות בנידון.
    מבחינתי הלוואי והיו משחקים רק CTF (ככה גם הקלאן שלי היה לוקח מקום גבוה יותר )

תכלס גם אני מסכים איתך ש CTF ו TDM דורש יותר סקילים ולדעתי צריך להתמקד בהם, אבל העניין פה הוא לא בהתמקדות במודים שדורשים יותר סקילים אלה במודים שנהנים בהם יותר...

אם הקהילה מושכת לכיוון TAM זה מה יש.. המוד הזה נחמד אבל כל נוב יכול להיות שם תותח על עם זה אני מסכים..
    אני מסכים לגבי החוקים, לצערי לא טרחתי להסתכל בחוקים כי חשבתי שזה ש-TAM ו-CA בחוץ בטורניר קלאנים זה דבר מובן מאליו.

והסיבה היחידה שנהנים יותר ב-TAM מאשר ב-CTF הוא בגלל שהמוד פשוט יותר ולאנשים אין כוח להכנס בכלל לעבודת צוות ולסקיל למרות שפוטנציאלית זה יכול להיו תהרבה יותר כיף כשמשחקים את זה נכון. מי כמוך יודע, ביוטי99, מה היה יותר "מספק" לשחק CTF בפיקאפ עם עבודת צוות טימספיק והכל או לשחק RA עם כמה שחקנים מזדמנים? אני חושב ש-90% מהשחקנים ב-99 יגידו שסיטיאף כיף יותר, אבל אני בטוח שכולם צברו יותר שעות משחק ב-RA פשוט כי זה מוד יותר נגיש ויותר פשוט שלא צריך לשבור בו את הראש יותר מדי. אותו דבר TAM רק שיש בו אפילו פחות עבודת צוות וסקיל מאשר ב-RA. ההבדל היחידי בין קהילת 99 ל-2004 הוא שב-99 הכירו את שני העולמות. TAM בפאבליק מדי פעם זה לגיטימי כי לא תמיד יש כוח לשחק מוד כבד יחסית כמו CTF אבל בתור אופציה בטורניר של קלאנים? מזה החרא הזה? זה כמו שאני יתן ל-EW ו-zsc לשחק הטוב מ-10 ב-RA בדק 16..

לגבי AS - מסכים. מהסיבה הזאת לא בכיתי כשהם בחרו את זה למרות שהיה לי ברור שאנחנו הולכים להפסיד הרבה יותר מאשר שהיה לי ברור שאנחנו הולכים להפסיד ב-TAM.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    לפחות תלמדו לפעם הבאה לקבוע הכל לפני הטורניר כדי שכל הקבוצות יוכלו להיות מוכנות ולא יהיה מקום להפתעות כאלה שיכולות להכריע משחקים. במיוחד כשמדובר על טורניר על כסף כאשר השחקנים חושבים רק על הנצחון והזכיה בפרס, ובתכלס לא מעניין אף אחד כמה מפתיעות או מרעננות יהיו הבחירות של המודים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    פאוורז זה שאתה יודע לשחק רק TAM לא הופך את המוד הזה למוד שמעורב בו סקיל. תרצה או לא, זה מוד שמבוסס כולו על מזל וברגע שניצבים שני קלאנים כשלקלאן מסויים אין יתרון משמעותי באמת בסקיל האישי של השחקנים שלו הדבר היחיד שמשחק תפקיד זה המזל. אני לא אומר ש-5 שחקנים מעולים יכולים להפסיד ל-5 נובים חדשים אבל כשההבדלים בין רמות האיימינג לא עצומים הכל יכול לקרות ואם היית רואה כמה צמודים היו הראונדים היית מבין על מה אני מדבר. הבעיה שאנחנו לא "בהחלט" יותר טובים מהם לפחות בכל מה שקשור לסקיל אישי, אנחנו יותר טובים בקצת אבל בכל זאת הפסדנו. אבל מה זה רלוונטי בכלל? למה לבחור מוד שבו לעבודת צוות אין שום תפקיד בתור מוד מכריע בטורניר קלאנים? הוא בכלל לא צריך להוות אופציה.

בספורט ב-90% מהמקרים הקבוצה שמשחקת ביחד טוב יותר מנצחת, בספורט אין מקום למזל ולאקראיות, אז אל תזיין את המוח ואל תשווה בין הדברים. כמו שאמרתי יכלת לשים אותי עם עוד 4 שחקנים לא מהקלאן שלי אבל ברמה מספיק גבוהה ולא הייתי מרגיש שום הבדל במוד הזה, אבל ב-CTF בהחלט כן וכך גם ב-TDM.
    לא אמרתי שאני חושב שTAM זה אחלה מוד לטורנירים או משהו כזה, סך הכל אמרתי שלדעתי זו היתה פשרה מצוינת למצב, האמת גם TDM היה צריך להיות פשרה טובה, אבל הלכו לכיוון של TAM.
    אתה מקצין את זה לגמרי, זה ממש לא מבוסס רק על מזל ובהחלט בתיקו היה הוגן להכריז לפי המוד הזה על המנצח, וכמו שאמרתי זה סך הכל משחק אחד לא סוף העולם, למרות שלפעם הבאה אני חושב שצריך לשים TDM או משהו כפשרה, או לחשוב על משהו לפני.
    אגב, היפוטתית אם תיקח את שתי הקבוצות ותעשה הרבה משחקים תאמין לי שתקבל מגמה ברורה שתראה לך בעצם מי הקבוצה יותר טובה במוד הזה (ולא הבדל של 51% 49%). ובכלל גם לא תמיד כיף בטורנירים שאפשר לחזות מראש את התוצאה, זה אפילו יותר משעמם.

שוב, רק כדי להבהיר - אני לא חושב שזה מוד שצריך לשחק בטורנירים אבל היו צריכים להגיע לפשרה מסוימת אחרי תיקו וזה היתה הפשרה, וזה לא היה כ"הטלת מטבע" כפי שאתה מתאר את זה למרות שכן, אני משער שמזל שיחק בזה יותר מאשר במודים האחרים.
    נערך לאחרונה על ידי viperan; 16.10.2008 בשעה 02:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    אנחנו קלאן שמשחק לרוב לכיף.
    כמו כן תראה תמיד, כמעט כל יום, שרתים מפוצצים בTL.בין אם זה ב10 בבוקר או עד עכשיו, 2 וחצי..
    אנחנו לא מתיימרים להיות הקלאן הכי טוב... אבל אנחנו הקלאן הכי מגובש פה בלי צל של ספק.
    שתף ב-Google+

הרשמה