תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    א. חיכינו 30 דקות שלמות בשביל קלאן בצל שישיג שחקן 5, בכל אירגון אחר עם קצת כבוד עצמי קלאן בצל מקבל הפסד טכני בידיוק בשעה 22:10, כשבאותה שעה לא היה אף שחקן של בצל בשרת.

ב. אני לא מבין מה הטורניר הזה בא לקבוע? איזה מהקלאנים טוב יותר? במה? כשהמפה המכריעה היא TAM-Grendel באמת לא ברור לי התכלית של הטורניר הזה.

אחרי כל הדיבורים פה לגבי הדחיפה ל-TDM מה שאנחנו מקבלים זה קלאן של 5 אפסים שמפחדים לשחק במוד עם סקיל ועבודת צוות אמיתית ומעדיפים לשחק על המזל ( הדבר היחיד שנשאר להם ) במוד כמו TAM, ומה שהכי עצוב זה שהמפגר KOFTAILAND תומך בזה, במקום לדחוף למודים תחרותיים וטובים באמת כמו TDM או CTF.

GG, הפסדנו כי קלאן בצל בוחר במודים של נובים שבאחד מהם אין לנו טיפת נסיון והשני פשוט מבוסס כולו על מזל. eSrael הוא הקלאן הכי מוכשר בארץ בהפרש גדול אבל אני יודע שאם הקלאנים פה יקפצו על ההזדמנות וישחקנו מולנו במודים כמו AS ו-TAM - הכל יכול לקרות.

אם החוקים לא ישתנו בכל מה שקשור ל-CA ו-TAM כחלק מהטורניר אני אישית לא ישחק בו יותר, אני מניח שזה לא ישנה הרבה אבל באמת שחשבתי שהטורניר הזה יהיה יותר טורניר של סקיל מאשר של מזל וקיבלתי על ההתחלה מזה כאפה כשבצל בחרו ב-AS בתור המוד שלהם ואחרי זה עוד כאפה בלחי השנייה כשתומר עשה פורס ל-TAM-Grendel.

בכל אופן חבל שטורניר הקלאנים הראשון בארץ מתנהל בצורה כזאת, אני יודע שרב השחקנים פה עדיין מעדיפים TAM על כל מוד אחר אבל דווקא זה מה שהטורניר הזה היה אמור לשנות, אבל כנראה שלא.

תמשיכו לשחק TAM הקיצר

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    TAM OWNS!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מישהו לא יודע להפסיד בכבוד............................................. ..............

TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777
    TL 99 Server - 212.143.230.120:6666
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    אני שמח שהולך להיות לנו טורניר מעניין

TL אל תיפול רוחכם, יש סיכוי!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    kof ata with us
    az yesh sikui
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    הכי מצחיק שאני צריך לסנן אנשים בטלפון ובמקום לצאת אני יושב כמו מטומטם ומשחק 17 ראונדים של TAM מסריח

ממש הצלחתם להרוס לי את כל הלילה עם הזין הזה.. הייתי צריך לעוף למקלחת ישר שראיתי שאתם לא רוצים TDM ועכשיו הייתי יכול לשבת על איזה בירה ונרגילה בפאב באשדוד במקום להתעצבן בשרת ולקבל כאבי ראש מהצעקות של ספיר בטימספיק.

פשוט גועל נפש.. .

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    לא אני לא יודע להפסיד בכבוד מג'יק כשאני יודע שלנצח בטאם כשיש 10 שחקנים בשרת שהם פחות או יותר אותה רמה באיימינג זה סיכוי של 50/50 לכל קבוצה. אני יודע להפסיד בכבוד אם הם היו מנצחים ב-CTF או ב-TDM ואתה יודע מה אפילו ב-AS אבל לא במוד מבוסס מזל וקיקיוני כמו TAM.

אולי זה רק אני אחרי הכל אי אפשר להאשים אותם כשכל מה שהם משחקים מאז שהקהילה הזאת קיימת זה רק TAM CA ו-LMS.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    גיא אני באמת מבין ללבך. לא התכוונו לגרום עצבים ועצב לאף אחד
    רק ליצור פה טורניר מעניין

אני מקווה שקלאנים אחרים ילמדו מהטעות ויגיעו להסכמה כמו ילדים גדולים למפה שלישית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    TL בוחרים FREON למפה במשחקים הבאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    מסכים עם גיא...קבוצה צריכה לשחק קבוצתי לא לשחק על מזל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר