תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    קודם כל שלום לכולם אני משתמש חדש פה וזאת ההודעה הראשונה שלי בפורום. אני מסתכל בפורום הזה זמן מה אבל לא יצא לי להירשם ולהגיב עדיין :O

עכשיו לשאלתי.
    יש לי פריסט רמה 40 (בלוד אלף אם זה משנה).
    עד עכשיו הייתי אך רק הולי ומה שפלוס מינוס עשיתי זה אך ורק אינסטנסים השגתי ציוד טוב מאוד ואני חושב שהשגתי שחקן מעולה לרמתי.
    עכשיו עקב הפאצ' החדש לקחתי קצת זמן עם עצמי וקראתי קצת את הסקילים של ה- DISC פריסט, הטאלנט נראה לי מאוד מעניים בכללי ויעיל.

בקיצור בלי יותר מדי להעריך (מה שיש לי נטיה לעשות כמו שאתם רואים).
    אני מתכנן על הילר PVE בנתיים והייתי רוצה לקבל בילד כמה שיותר טוב לפריסט הילר PVE.
    רציתי לעשות שילוב כלשהוא בין דיסק להולי אבל הבנתי שכדאי שאני פשוט יבקש מאנשים שמבינים עניין יותר טוב ממני לבנות לי בילד.

אני לא יודע אם הצלחתי לנסח את עצמי כמו שרציתי, אבל כל עזרה תתקבל.
    תודה רבה מראש לעוזרים.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    ברוך הבא!
    אני מצטער אבל אני לא מבין בpriests למרות שיש ל אחד רמה 11..

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    הקפצה, אני בטוח שיש פה פריסטים שיכולים לעזור לך ולא ראו את ההודעה אז אני מקפיץ את הנושא.
    ברוך הבא!

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אחי אתה רמה 40 ,תחליף ספק לשאדו תעלה לרמה 70 תתכונן לשמונים בשמונים תשאל על ספקים כבר ,אבל עד אז ,שאדו עדיייף בהרבה לעלות רמות
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    אני מסכים עם GALRE... אני והוא פריסטים, ויש לנו ניסיון
    עדיף לך לעלות רמות אך ורק בתור שאדו פריסט... חוץ מזה, מרמה 1-60 פחות ויותר אתה יכול גם להיות הילר באינסטנסים ...
    ההמלצה של היא,י תשנה ספיק לשאדו, יש לך ת'ספיק שלי שהוא שאדו PVE... יעזור לך הרבה..
    יש לינק לדמות שלי בחתימה למטה...

יום טוב מקווה שעזרתי..

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אבל הוא אמר שהוא עולה רמות באינסטנסים. אם כך הרבה יותר עדיף בשבילו הולי, כי כולם חושבים כמוכם, והילרים מאוד נדירים ברמות האלה.

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    פשוט תיהיה שדאו.. הכי מהיר שיש בתור פריסט, בעיקר עם shadow form שאתה מקבל ברמה הזאת

עם אתה רוצה משהו יותר מעניין ונחמד, לך על smite spec ב הולי, תשיג ציוד בשביל קריטים וככה גם תוכל לרפות וגם לעשות DPS

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אני בתור shadow הייתי healer מדהים. כל מה שצריך זה לשמור על סט healing ולא להיות אדיוט מוחלט.

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    נכתב במקור על ידי w00ty
    אני בתור shadow הייתי healer מדהים. כל מה שצריך זה לשמור על סט healing ולא להיות אדיוט מוחלט.
    this ^^

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי bogoman
    פשוט תיהיה שדאו.. הכי מהיר שיש בתור פריסט, בעיקר עם shadow form שאתה מקבל ברמה הזאת

עם אתה רוצה משהו יותר מעניין ונחמד, לך על smite spec ב הולי, תשיג ציוד בשביל קריטים וככה גם תוכל לרפות וגם לעשות DPS
    לאלא סמייט ספאק זה לא מומלץ בכלל ,בתור אחד שאפילו ניסה לעשות ריידים בספק הזה ,תאמין לי אתה לא רוצה להתקרב לספק הזה המנה שלך תגמר תוך עשירית המוב כמו שאמרתי שאדו FTW +אני הייתי רק מרפא בכל האינסטנטים מרמה 1-60 בלי בעיה בכלל כשאדו
    לדעתי הספק הזה הוא די סביר לשאדו רמה 40 תהנה
    http://www.wowhead.com/?talent=bZZG0fmofzfmo
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    שלום שלום,
    תיראה אני חושב פה כמו כולם כולנו פה ראש אחד, המטרה היא שיהיה לך lvling קל יותר, ומה שיבטיח את זה, זה אם תיהיה ב- shadow spec
    כמובן שאתה יכול גם כ- holy, אבל אני חושב שזה יהיה יותר קשה (למרות שאני מפציץ בdailys עם הספק החדש שלי )
    ועד שתגיע לרמה 70 כבר תגיע ההרחבה אז תצטרך לעלות עוד 10 רמות ל 80 ככה שאין לך גם למה לאסוף ציוד להילינג עד שאתה מגיע ל - 80 אין פשוט טעם בזה ..

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה

הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    קודם כל תודה לכל מי שענה וניסה לעזור, עכשיו אחרי שאני רמה 52 (למרות שלרמה אין שום משמעות) אולי קצת נמאס לי מהולי ואני מאמין שאני יכול להיות הילר גם בשאדו. אני ישמח לקבל פה בילד מלא (כאילו עד רמה 70) ל- שאדוא, תודה מראש.
    אה וסליחה אם מה שאני עושה זה נגד החוקים פה לפתוח נושא חדש נראה לי מיותר.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    זה ספק רק ללבלינג
    http://www.wowhead.com/?talent=bZZGxfmofzfiqfdAo

הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    אני מזכיר שוב אני עושה לבלינג בעיקר מאינסטנסים ועכשיו שאני יהיה שאדו אולי אני יתחיל קצת קווסטים האם הבילד הזה מתאים לצורת המשחק שלי?

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    את האמת תעזוב אותך אינסטנסים תעשה בעיקר קווסטים אתה תרוויח הרבה יותר אקספי מזה וזה יהיה לך יותר מהר
    הבילד הזה טוב לקווסטים ולאינסטים בלי שום בעיה אבל יותר עדיף ל סולו קווסטינג

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    גל WTF is that חתימה?!
    אתה סתם מקנא בי שאני אשכרה יכול לשרוד יותר מהשניה וחצי בPVP שאתה שורד? די עם האמרות שקר האלו!

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי uragos
    גל WTF is that חתימה?!
    אתה סתם מקנא בי שאני אשכרה יכול לשרוד יותר מהשניה וחצי בPVP שאתה שורד? די עם האמרות שקר האלו!
    מה זה קשור לנושא? תימנע בזה בעתיד

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    כן עומר תפסיק לנסות להגדיל את המונה הודעות שלך ועוד בשקרים!

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    אני כ SHADOW PRIST מרגיש שרק זה מהנה אותי. כיוון שהילר ,מוזמן לרידים אבל כל תפקידו הוא להזרים חיים לחברי הצוות, אוו כמה שזה משעמם ומתסכל. לכן בחרתי בצד "המרושע של הפריסט"

זה הבילד המומלץ ע"י אלחר ש"חרשתי" את המדיה על הבילד הכי מספק,מאוזן . מה שכן תראה שיש לי טלנס גם ב DESCUPLINE אותם תעשה רק בסוף לאחר שמלאת את כל הרשימה שלך ב SHADOW שזה נותן לך את הכוח וההגנה.
    הנה הבילד המומלץ, מוכן לקבל הערות אם למישהו זה לא ראה.(הוא שונה מהבילדים שראיתי פה קודם)

http://www.wowhead.com/?talent=bV0oZZGcfmofzciqfzAo

אגב זה מעודכן גם אחרי הפצ' החדש.

בבקשה
    חנוך

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    נכתב במקור על ידי galre
    כן עומר תפסיק לנסות להגדיל את המונה הודעות שלך ועוד בשקרים!
    מה זה קשור לנושא? תימנע מזה בעתיד בבקשה..

הרשמה