תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אהלן,

אני עובד מספר רב של שעות ביום, כמו-כן גם נסיעה לחו"ל מתוכננת בזמן הקרוב, אין לי זמן לשחק.
    קניתי עד חודש הבא 11/11, ואני מתכנן לקנות גם את ה-WOLTK, לשלושה חודשי משחק.

יש לי LEVEL 60 PRIEST, לא שזה רלוונטי, עוד כמה דמויות LEVEL 50 - 40.
    אם מישהו מעוניין להמשיך לשחק על הדמויות שלי אני לא אתערב לו ואף אשלם לו על החשבון במידה והוא ירצה להמשיך, בשביל לא ל"דפוק" שעות עבודה ומשחק.
    במידה ומישהו מעוניין, שפשוט יגיב בדיון ואני אחזור אליו, תודה חברים!

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    כדי שתבדוק קודם כל את האנשים שאתה נותן להם את החשבון, כי הם אולי יכולים לגרום לך לא לדפוק שעות עבודה ומשחק, אבל הם בהחלט יכולים לדפוק לך את החשבון עצמו..

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בהחלט לא ממליץ לך על הדרך הזו, אלא אם מדובר בבן אדם שאתה מכיר באופן אישי וגם סומך עליו

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    אני מעוניין.
    אין לי כל כך עבר בWOW, שיחקתי כמה פעמים, אבל אני מכיר אנשים שמשחקים ויכולים להסביר לי תוך יומיים הכל.
    אם אתה מעוניין, צור איתי קשר בפרטי.

אחי אני מעוניין אני מבין טוב בפריסט אם תרצה שאני יהיה תוף שלך איסי 290023624 וכדי שתראה שאני לא מניאק אם תרצה כשתדבר איתי באיסי אני יתן לך גם תפלא שלי

הצטרף בתאריך
    21.10.2008
    עיר
    פתח-תקווה
    באמת שכדאי שתשקול טוב טוב את מה שאתה רוצה לעשות מכיוון שזה יכול להתנקם בך במידה ובחרת לא טוב.
    לכן עצה תבדוק טוב טוב למי אתה נותן את הפרטים של החשבון ותוודא מעקב כל כמה ימים לבדוק שאכן "דופקים לך עבודה" ולא "דופקים" אותך.
    תקח את כל הפרטים של מי שאתה נותן לו את החשבון כולל איפה הוא גר(חשוב מאוד)אחרי הכל אדם אמין לא יתמעמע עם תשובה ומספר טלפון ופלאפון(גם כן חשוב).
    אני הייתי ממליץ על קרוב משפחה או חבר טוב שאתה מכיר וסומך עליו.
    ותזכור דבר אחד : אין דבר כזה להיות מוכן יותר מדי...stay safe
    מקווה שעזרתי.
    this is one bear you dont wanna skin

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    ואל תשכח לא להתפלא אם פתאום ימחק לך החשבון.

הרשמה