תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    http://forums.2kgames.com/forums/sho...76&postcount=1

Hey guys,
    I have good news from the dev team about a patch for BioShock PS3! They have been working on a patch to address the concerns some of you on the forum have talked about. As work is in progress I do not have a definite date for when this patch will be released as it needs to be tested and clear certification with Sony before it is scheduled and released. I do know this will not be until after the game’s launch, and I will update you with details on that date as I receive them.

I’ll be releasing the entire patch list when it’s all finalized, but for now I’m sure you’ll be happy to see that these two fixes are included:

Big Daddy Bouncer and Elite Bouncer Textures Appeared Pixelated
    Fix for an issue where large blocky pixels would show up whenever viewing the Bouncer and Elite Bouncer variants of the Big Daddy.

White Bars
    Fix for an issue where white/discolored bars would show up at the right and bottom sides of the screen during the plane crash / water scene at the beginning of the game.

I’m sure many of you are eager to see what Big Daddy looks like after this fix, so here are two screenshots of him in his patched glory!

מהדמו (ומגרסאת ה-360):

חדש:

בקצרה: מפתחי בישוק פתרו את הבעית הגרפיות בפורט של ה-PS3, כפי שאתם רואים הטקסטורות הידועות לשמצה של BIG DADDY בגרסאת ה-PS3 נראות יותר חדות ופחות פיקסליות מהדמו, כמו כן אחרות.
    ביושוק גם יבוא עם יותר תוכן כמו סרטונים/עלוני מידע במסכי הטעינה וכו'

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    לורץ הביא את זה במגיש החדשות של היום השני

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    כבוד

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי golgolon
    לורץ הביא את זה במגיש החדשות של היום השני

הוא דיבר על הפאץ', המפתחים עובדים על תיקוים גרפיים בגרסא המופצת לפני הפאץ'.

נכתב במקור על ידי tomer_gv
    הוא דיבר על הפאץ', המפתחים עובדים על תיקוים גרפיים בגרסא המופצת לפני הפאץ'.
    אותו חרא אבל לא משנה.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    יאי, כאילו שעמדתי לקנות את המשחק המעולה הזה.. (לא אני רציני, המשחק הזה ממש טוב!)
    שיחקתי בדמו, התמכרתי, אבל כבר הזמנתי את LBP, ואין דרך להחזיר את הזמן אחורנית, אלה אם כן יותם ימציע מכונת זמן ואז אני מאוד אשמח

אבל מצד שני, Live me alone with my LBP!
    על תיכחו אותו ממני! הוא משחק כזה אדיר!1

משעמם לי.

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    ואיי חייב לנסות את המשחק שיחקתי שעה מחשב וממש נהנתי (אצל חבר)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי MisterFF
    יאי, כאילו שעמדתי לקנות את המשחק המעולה הזה.. (לא אני רציני, המשחק הזה ממש טוב!)
    שיחקתי בדמו, התמכרתי, אבל כבר הזמנתי את LBP, ואין דרך להחזיר את הזמן אחורנית, אלה אם כן יותם ימציע מכונת זמן ואז אני מאוד אשמח

אבל מצד שני, Live me alone with my LBP!
    על תיכחו אותו ממני! הוא משחק כזה אדיר!1

משעמם לי.
    כמה שגיאות כתיב בשני משפטים

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אני חושב שבמקור הם בסך הכל ניסו לעשות אותו ריאליסטי, זה נראה היה כאילו יש עליו עוד חלודה .

הצטרף בתאריך
    11.05.2008
    יש לי אותו למחשב משחק מצוין גם מבחינה גראפית וגם מבחינה עלילתית
    שווה כול שקל

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני חושב שבמקור הם בסך הכל ניסו לעשות אותו ריאליסטי, זה נראה היה כאילו יש עליו עוד חלודה .

תמיד הייתה עליו הרבה חלודה, בדמו הייתה אותה "כמות", פשוט הטקסטורות הפיקסליות שהיו הפריעו מלארות זאת.

חוץ מזה, אני שמח על הסרטונים במסכי טעינה, מאז MGS4 אני מצפה מכל משחק שיהיו בו בונוסים בין שעות המשחק.

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    עיר
    קרית מוצקין
    סבבה לאללה אחי תודה!

אני אישית נהנתי לשחק בביושוק בלילה במחשב חח בוא ננסה בסוני 3 חח אני רק יחכה שיהיה לי מספיק כסף למשחק חדש..

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    זה עדיין יותר יפה בX360, אבל לדעתי זה לא ממש חשוב.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הרשמה