תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 142
    הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    השמועות על MGS4 ל360 חוזרות והפעם יש תשובה קצת יותר ברורה מקונאמי:

The worldwide demand for an Xbox 360 version (of MGS4) is quite high, and it is something we are currently looking in to.

הם אומרים שהביקוש בעולם גדול כ"כ שהם שוקלים להוציא את MGS4 ל360.

כמובן שקונאמי יהיו חייבים לשנות כמה דברים כי יש קצת בדיחות על ה360 פה ושם. (מי ששיחק יודע)
    אז מה אתם אומרים בשנה הבאה נראה את סנייק ב360?

15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה קרה בעבר עם סאבסטנס של MGS 2, כך שהכל יכל להיות.

קשה לי להאמין שזה יקרה משתי סיבות:
    1)קוז'ימה אמר נחרצות לא פעם שהוא לא מסוגל להוציא את המשחק ל-360.
    2) המשחק מכר והצליח בצורה מדהימה על הפס 3.

אין בדיחות על ה-360, הם צוחקים על MGS 1 בכל הקשור לקרב של מאנטיס ומשבחים את הבלו ריי (גם השלט של הפס 3 הוא שמשמש לשליטה ב-MK2).
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 15.10.2008 בשעה 12:08.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Death_119

1)קוז'ימה אמר שזה בגלל הבלו-ריי. יש לכך שתי פתרונות אפשריים: להוציא את המשחק על כמה דיסקים, או לדחוס את הסאונד.
    2)איך זה מפריע למשחק לצאת ל360? למיטב ידיעתי, אם הוא יצא גם ל360, הוא ימכור יותר ולא תראה החזרים המוניים של המשחק.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מה שנראה לך כפיתרון מאוד פשוט ולו כעלבון.

למשחק אין סיכוי להצליח על ה-360.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מה שנראה לך כפיתרון מאוד פשוט ולו כעלבון.

למשחק אין סיכוי להצליח על ה-360.
    עלבון? הא... כן. אני בטוח שהוא בכה הרבה כשהוא עשה את זה בכל משחק אחר שהוא פיתח אי פעם.

למשחק אין סיכוי להצליח על ה360? טענה מעניינת. כרגע קראנו שPR של קונאמי אומר שיש ביקוש גדול מאוד שהמשחק יצא ל360, בכל רחבי העולם. הייתי מניח שאדם שבודק את השווקים ומברר את הנושא ידע אם אכן המשחק מסוגל להצליח או לא, אבל מצד שני, אתה נשמע כל כך נחרץ.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    עלבון? הא... כן. אני בטוח שהוא בכה הרבה כשהוא עשה את זה בכל משחק אחר שהוא פיתח אי פעם.

למשחק אין סיכוי להצליח על ה360? טענה מעניינת. כרגע קראנו שPR של קונאמי אומר שיש ביקוש גדול מאוד שהמשחק יצא ל360, בכל רחבי העולם. הייתי מניח שאדם שבודק את השווקים ומברר את הנושא ידע אם אכן המשחק מסוגל להצליח או לא, אבל מצד שני, אתה נשמע כל כך נחרץ.
    דרך אגב, תתפלא כמה קוז'ימה קטנוני וכמה הבן אדם מוזר. רואים זאת גם יפה מאוד בכל משחק שלו.

כי אתה לא מכיר אוהדי MGS.
    אין אוהד של המשחק שמסוגל לחיות עם עצמו ולהמתין שנים לקנות את כותר ההמשך בידיעה שהמשחק שם בחוץ מחכה לו בכל רגע נתון.
    MGS הוא משחק שפונה לפלח שוק מאוד קטן, זה משחק לא פופולארי.
    בשיא ימיה של הפס 2 עם 100 מיליון חתיכות שם בחוץ MGS 3, המשחק הטוב בסדרה לדעת רבים הצליח למכור רק 4 מיליון חתיכות.

MGS 4 עם בסיס שמתמשים של 15 מיליון מצליח כמעט באורך פלא למכור כמות זהה של 3.3 מיליון יחידות תוך חודשיים בלבד. ויצליח כמו MGS 4 להגיע ל-4 מיליון עד סוף ימי חייו.

כל מי שמכיר את הסדרה ואהב אותה כבר רכש את המשחק, או רכש פלייסטישן 3 במיוחד בשבילה.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 15.10.2008 בשעה 12:23.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006

דודי, אם משחק מצליח בצורה מדהימה על פלטפורמה אחת, זה רק עוד תמריץ להוציא אותו לקונסולה נוספת. אני הייתי חושב פעמיים אם להוציא לקונסולה נוספת משחק שמכר 500K יחידות רק על קונסולה אחת, אבל לא הייתי ממצמץ עם משחק שמכר 5M יחידות.
    אם כבר אז הסיבה השניה צריכה להיות "קונאמי לא רוצים לפגוע ביחסים עם סוני". אבל חברות כמו SE הוכיחו לנו שפאקינג יחסים לא מעניינים. מה שמעניין זה פוטנציאל מכירות.

השאלה היא מי יעשה את הפורט של MGS4. דניס דיאק והחברים מ SK בטח עסוקים ביצירות מופת נוספתו בטרילוגיית Too Human.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    האמת כמו שזה נשמע כרגע - הוא היחיד שעוצר את זה. כלומר המפתחת, המפיצה והכל בעד להוציא גם ל-360 והוא נשאר באיזה מילת כבוד שלו.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    דודי, אם משחק מצליח בצורה מדהימה על פלטפורמה אחת, זה רק עוד תמריץ להוציא אותו לקונסולה נוספת. אני הייתי חושב פעמיים אם להוציא לקונסולה נוספת משחק שמכר 500K יחידות רק על קונסולה אחת, אבל לא הייתי ממצמץ עם משחק שמכר 5M יחידות.
    אם כבר אז הסיבה השניה צריכה להיות "קונאמי לא רוצים לפגוע ביחסים עם סוני". אבל חברות כמו SE הוכיחו לנו שפאקינג יחסים לא מעניינים. מה שמעניין זה פוטנציאל מכירות.

השאלה היא מי יעשה את הפורט של MGS4. דניס דיאק והחברים מ SK בטח עסוקים ביצירות מופת נוספתו בטרילוגיית Too Human.
    זה נשמע לא טוב, אתה צודק.
    התכוונתי להגיד שהמשחק מיצה (עם "א" או "ה"? חנן, קצת עזרה פה), את כוח הקנייה שלו.

אני מתבסס רק על העבר כמובן, העתיד תמיד יכל להיות מלא הפתעות.

חנן, האבסורד הוא שMGS הוא לא כותר של קונאמי אם כי אחד של קוז'ימה. כשהוא יצר את Solid Snake לראשונה לפני 21 שנה הוא דאג לכבול את קונאמי בשרשראות זהב אליו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    דרך אגב, תתפלא כמה קוז'ימה קטנוני וכמה הבן אדם מוזר. רואים זאת גם יפה מאוד בכל משחק שלו.

כי אתה לא מכיר אוהדי MGS.
    אין אוהד של המשחק שמסוגל לחיות עם עצמו ולהמתין שנים לקנות את כותר ההמשך בידיעה שהמשחק שם בחוץ מחכה לו בכל רגע נתון.
    MGS הוא משחק שפונה לפלח שוק מאוד קטן, זה משחק לא פופולארי.
    בשיא ימיה של הפס 2 עם 100 מיליון חתיכות שם בחוץ MGS 3, המשחק הטוב בסדרה לדעת רבים הצליח למכור רק 4 מיליון חתיכות.

MGS 4 עם בסיס שמתמשים של 15 מיליון מצליח כמעט באורך פלא למכור כמות זהה של 3.3 מיליון יחידות תוך חודשיים בלבד. ויצליח כמו MGS 4 להגיע ל-4 מיליון עד סוף ימי חייו.

כל מי שמכיר את הסדרה ואהב אותה כבר רכש את המשחק, או רכש פלייסטישן 3 במיוחד בשבילה.
    זו בהחלט אפשרות, אם כי אני מאמין שכשPR של קונאמי אומר שיש ביקוש אדיר לכך שהמוצר יצא על ה360, בהחלט אפשרי שהוא בדק את זה לפני כן.
    לדעתי המשחק בהחלט יכול להצליח על ה360. ללא ספק הוא ילווה במסע פרסום, הן של קונאמי והן של מייקרוסופט. למען האמת, אני לא רואה איך הוא לא יצליח על ה360. אני מניח שנאלץ לחכות לגירסאת ה360, כדי לדעת בוודאות. ככל שידוע לנו, היא תצא בבאנדל, ביחד עם דיוק נוקם הבא.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    דרך אגב, לאחר ההכרזה המדהימה על FF13 באוגוסט gamesradar בדיוק דנו בסוגייה הזאת והעלו 5 סיבות משעשעות לכאן ולכאן לגבי עתידו של הכותר והסיבות למה כן ולמה לא:
    http://www.gamesradar.com/f/5-reason...05113856963047
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 15.10.2008 בשעה 12:49.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    אם זה קורה אז לא תהיה יותר סיבה לקנות PS3.

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    אז במידה וMGS יוצא ל360 ישאר רק בלעדי אחד לPS3 ?
    (GOW)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הלו!? LBP יצא רק השבוע וכבר שוכחים אותו?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Syao
    אם זה קורה אז לא תהיה יותר סיבה לקנות PS3.
    לא מסכים, לפס 3 יש מספיק בלעדיים מלבדו.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי badbadman
    אז במידה וMGS יוצא ל360 ישאר רק בלעדי אחד לPS3 ?
    (GOW)
    אבל הוא לא יצא זה רק דיבורים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה נשמע לא טוב, אתה צודק.
    התכוונתי להגיד שהמשחק מיצה (עם "א" או "ה"? חנן, קצת עזרה פה), את כוח הקנייה שלו.

אני מתבסס רק על העבר כמובן, העתיד תמיד יכל להיות מלא הפתעות.

חנן, האבסורד הוא שMGS הוא לא כותר של קונאמי אם כי אחד של קוז'ימה. כשהוא יצר את Solid Snake לראשונה לפני 21 שנה הוא דאג לכבול את קונאמי בשרשראות זהב אליו.
    זה מיצה.
    ואכן זה מה שאמרתי - קוגימה מחזיק את כולם. הטענה שלי הייתה בדיוק זאת - הוא היחיד כרגע שעוצר את העניין. ואם הייתה אפשרות שהוא לא יוכל למנוע את המעבר זה כבר היה קורה.
    לדעתי הוא יישבר ובשנה הבאה נראה את ה-360 חוגגת. (כן תתפלא לדעת שאני אקנה אותו גם אם לא רכשתי כבר PS3 בשבילו. ואני חושב שגם נדב)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    זה מיצה.
    ואכן זה מה שאמרתי - קוגימה מחזיק את כולם. הטענה שלי הייתה בדיוק זאת - הוא היחיד כרגע שעוצר את העניין. ואם הייתה אפשרות שהוא לא יוכל למנוע את המעבר זה כבר היה קורה.
    לדעתי הוא יישבר ובשנה הבאה נראה את ה-360 חוגגת. (כן תתפלא לדעת שאני אקנה אותו גם אם לא רכשתי כבר PS3 בשבילו. ואני חושב שגם נדב)
    אבל כמוך יש מעטים, לפחות כך אני מאמין.

אני גם לא מבין איך תוכל להפיק ממנו יותר מידי למרות שכן יצא לך לשחק במשחק הראשון.

נדב אמר שהוא ירכוש אותו בשביל האונליין שמאוד מצא חן בעיניו. את זה אני מסוגל להבין. מה גם שהוא חולה על הסדרה.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    לא מסכים, לפס 3 יש מספיק בלעדיים מלבדו.
    לא כאלה שכדאי לקנות בשבילם קונסולה(חוץ מGOW 3 אבל הוא בטח יצא עוד מלא זמן)

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Syao
    לא כאלה שכדאי לקנות בשבילם קונסולה(חוץ מGOW 3 אבל הוא בטח יצא עוד מלא זמן)
    זה כבר נתון של טעם אישי.

האחד מתלהב נורא מהאפשרות לרכוש את היילו 3 והשני את רזיזטנס.
    האחד מתלהב מהאפשרות לרכוש את באנג'ו והשני את LBP.
    האחד מאוהב בנינג'ה בלייד ונינג'ה גיידן והשני ב-GOW 3 וHeavnly Sowrd.
    האחד אוהב את גירס והשני את אנצ'רטד.

אני חושב שגם ה-360 וגם הפלייסטישן מציעות כל אחת חווייה ורמה זהה פחות או יותר באיכות הכותרים. והן שקולות כיום בסיבות לרכוש אותן. עם ייתרון ל-360 בכמות הכותרים.

מה שבטוח שמהחלטות שכאילו היחידם שמרוויחים הם אנחנו הגיימרים. ככל שמשחקים ימכרו יותר טוב כך גם נקבל הרבה יותר כותרים טובים ואיכותיים.

מה גם שאצ'יוומנטס ב-MGS 4 זה בערך אחד הדברים היותר מגניבים שאני מסוגל לדמיין. כמו בפייבל.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 15.10.2008 בשעה 15:13.

הרשמה