תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 53
    הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    אני מתלונן נגדית על אורי מור ההארדי בומב אני מבקש לא דורש שתתנו לו באן לצמיתות
    על כך שהוא מפריע ומתנהג כמו ילד קטן בקהילות כולם חושבים שהוא לא טוב עובדה שכולם מתלוננים עליו בבקשה תמנעו הפרעות בפורומים ותעיפו אותו מן הקהילות.
    הייתה כאן עריכה אחת הבנאדם עושה טריפל פוסטים ודאבל פוסטים מקלל
    אני לא חושב שהבנאדם הזה צריך להיות בפורום האבקות ובנוסף הוא היה אמור לקבל באן מבניה וניהול.
    הוכחות(ותאמינו לי יש לי גם נוספות בקשר להדחת מנהל):
    טריפל פוסט
    קללות-הקללה כאן היא קרציה
    ספאם הילד רושם הודעות שלא קשורות לדיונים ,הודעות סתמיות
    התחזות-מלוטם נמסר לי שהבנאדם הזה התחזה לבן דוד שלו
    פנייה ממש אבל ממש לא יפה כלפי בנאדם שאבא שלו מת במלחמת לבנון השנייה ונלחם עבורנו
    בנוסף הפרופיל שלו מלא בבאנים וראוי לעוד באנים שלא ניתנו לו:
    הארדי בומב
    ואורי רוצה לדעת למה לא פניתי כאן לפניך כי לא ידעתי שיש פורום כזה
    שמתעסק בעניינים כאלה!
    נערך לאחרונה על ידי shawn_hart; 26.10.2008 בשעה 15:40. סיבה: ENIGMA PAC

קרדיט לאריאל The Riddler

RANDY ORTON IS THE WWE CHAMPION
    יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    נו באמת...

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    אתה שקרן ומעצבן די כבר תפסיק בכל דבר שלא קשור אליך אתה מתערב הגישו עליך תלונות הרבה לפניי ואני לא מתפלא!!!!!!!!! אנשים הוא אמור להיות מנודה מכל הפורומים המשתמש הוא מזיק לכולם

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    אין לך מה לכתוב ראיתה שאני מלונן אליך אז ישר רצתה לפתוח תלונה אלי תעמוד העונש לך כמו גבר!

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    לא רוצה אני מתנגד אתה עלוקה על הגב שלי עזוב אותי בשקט כבר לעזאזל אתה מעצבן אי אפשר איתך
    לא מגיע לי עונש לך מגיע עונש אנשים הילד מטרידן שקרן ספאמר עושה דאבל פוסטים וטריפל פוסטים
    זה פשוט נמאס לי!!!!!!!!!!!!! תעשו משהו כדי שהוא יעזוב אותי הוא מוצא מישהו הוא לא יורד לו מהגב
    נמאס לי!!!!!!

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    נכתב במקור על ידי shawn_hart
    לא רוצה אני מתנגד אתה עלוקה על הגב שלי עזוב אותי בשקט כבר לעזאזל אתה מעצבן אי אפשר איתך
    לא מגיע לי עונש לך מגיע עונש אנשים הילד מטרידן שקרן ספאמר עושה דאבל פוסטים וטריפל פוסטים
    זה פשוט נמאס לי!!!!!!!!!!!!! תעשו משהו כדי שהוא יעזוב אותי הוא מוצא מישהו הוא לא יורד לו מהגב
    נמאס לי!!!!!!
    אני הולך אחריך אני בנתיים ראיתי אותך הולך אחרי (פורום עיצוב)
    ואם אתה נותן לי הוכחה שאני עשיתי טריפל פוסט אני נותן לך ארוחה במקדונלס.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    כמו שאמרתי לך תעזוב אותי!!!!!! שמע ישראל אתה עלוקה מה אתה רוצה ממני אולי יש לך בעיות שכליות או מיניות שלא ידעתי עליהם די כבר תפסיק א.קוף זאת לא קללה
    ב.אני פתחתי את הדיון על החלפת מנהל כי פשוט נמאס לי שיש ילד קטן בשם אריאל שלא יודע
    לנהל פורום ודרכי הפעולה שלו לא טובות
    ג. מגיע לבנאדם באן לצמיתות על כך שהוא מעצבן כל הזמן את כולם וזה לא רק אותי בדיונים הוא
    כותב הודעות לא קשורות,מטריד מעצבן,מספים,הודעות דאבל וטריפל פוסט ,משקר.
    ד.תראה קודם במה אתה טועה ואחרי זה במה אחרים טועים אם הם טועים
    ה. אין לך זכות להגיב על זה
    ו.תלמד להפסיק לדבר בשם כולם ודבר בשם עצמך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולא צריך הוכחה מישהו כבר כתב על זה אז אני לא צריך לכתוב שוב

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    כמו שאמרתי לך תעזוב אותי!!!!!! שמע ישראל אתה עלוקה מה אתה רוצה ממני אולי יש לך בעיות שכליות או מיניות שלא ידעתי עליהם די כבר תפסיק א.קוף זאת לא קללה
    ב.אני פתחתי את הדיון על החלפת מנהל כי פשוט נמאס לי שיש ילד קטן בשם אריאל שלא יודע
    לנהל פורום ודרכי הפעולה שלו לא טובות
    ג. מגיע לבנאדם באן לצמיתות על כך שהוא מעצבן כל הזמן את כולם וזה לא רק אותי בדיונים הוא
    כותב הודעות לא קשורות,מטריד מעצבן,מספים,הודעות דאבל וטריפל פוסט ,משקר.
    ד.תראה קודם במה אתה טועה ואחרי זה במה אחרים טועים אם הם טועים
    ה. אין לך זכות להגיב על זה
    ו.תלמד להפסיק לדבר בשם כולם ודבר בשם עצמך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולא צריך הוכחה מישהו כבר כתב על זה אז אני לא צריך לכתוב שוב
    יאללה אין לי כוח אליך אתה לא רואה שכולם מתלוננים אליך יא קרציה!

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    דבר בשם עצמך וקרציה זה נקרא קללה חחח עשית דאבל פוסט

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    וקרציה זה נקרא קללה
    ואני חולה בנפש<_<

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    הארדי אתה באמת חולה נפש,בחיים לא ראיתי אדם שמתחזה לבן דוד שלו מקלל את עצמו ובסוף גילו שזה אתה אז אתה לא יכול להכחיש...
    תומך בתלונה

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    נכתב במקור על ידי @#BulleT#@
    הארדי אתה באמת חולה נפש,בחיים לא ראיתי אדם שמתחזה לבן דוד שלו מקלל את עצמו ובסוף גילו שזה אתה אז אתה לא יכול להכחיש...
    תומך בתלונה
    חשבתי שכול הסיפור נשכח אין לך מושג על מה אנחנו מדברים.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    הודעה סופית מגיע לך באן וגמרנו!!!!!!!!! נעילת הדיון ובאן לאורי זה שניים נגד אחד אין מישהו שתומך בך! ושמה שהיה נשכח איך אפשר לשכוח התחזות ותקיפת
    בנאדם שאבא שלו מת אמרתי את זה כבר אין לך בושה ההוכחות שנתת כלפיי שגויות הסברתי על ההצעה להדחת מנהל הסברתי ובדיון שנתת אין ולו קללה אחת!!!!!
    יש לך מלא ספאם סליחה מה אתה קשור להדחת מנהל נעילת דיון ובאן להארדי בומב !!!!!!!הפעם באן להרבה יותר זמן וזה יהיה בפורום האבקות
    ואם יש לי הוכחות ויש לי לדברים שאריאל היה אמור לעשות ולא עשה למה שאני אגיד את זה דווקא לך
    נערך לאחרונה על ידי shawn_hart; 15.10.2008 בשעה 21:57.

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    הודעה סופית מגיע לך באן וגמרנו!!!!!!!!! נעילת הדיון ובאן לאורי זה שניים נגד אחד אין מישהו שתומך בך! ושמה שהיה נשכח איך אפשר לשכוח התחזות ותקיפת
    בנאדם שאבא שלו מת אמרתי את זה כבר אין לך בושה ההוכחות שנתת כלפיי שגויות הסברתי על ההצעה להדחת מנהל הסברתי ובדיון שנתת אין ולו קללה אחת!!!!!
    יש לך מלא ספאם סליחה מה אתה קשור להדחת מנהל נעילת דיון ובאן להארדי בומב !!!!!!!הפעם באן להרבה יותר זמן וזה יהיה בפורום האבקות
    ואם יש לי הוכחות ויש לי לדברים שאריאל היה אמור לעשות ולא עשה למה שאני אגיד את זה דווקא לך
    תרגע אין לך הוכחות אין לי ספאם ואם כבר יש לך!
    וזה לא 2 נגד אחד זה:
    3 נגד שתיים.
    ואם אתה חושב שאתה מוסיף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא עושה אליי רושם אתה פחדן!
    פתחתי אליך תלונה ואתה כפחדן פותח תלונה עליי אם לא ההיתי אומר לך לא היה עכשיו דיון!

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    כמצוטט אני לא ירד לרמה ההנמוכה שלך וזו התגובה האחרונה שלי ואם אתה באמת בוגר אתה אמור לא להגיב כאן יותר

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    כמצוטט אני לא מתכוון להגיב כאן יותר ואם אתה באמת בוגר גם אתה לא תגיב כאן יותר
    ואם כן אתה ילד קטן

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    נכתב במקור על ידי the hardy bomb
    תרגע אין לך הוכחות אין לי ספאם ואם כבר יש לך!
    וזה לא 2 נגד אחד זה:
    3 נגד שתיים.
    ואם אתה חושב שאתה מוסיף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא עושה אליי רושם אתה פחדן!
    פתחתי אליך תלונה ואתה כפחדן פותח תלונה עליי אם לא ההיתי אומר לך לא היה עכשיו דיון!
    אתה ילד גועל נפש,אתה הילד ברמה הכי נמוכה שאני מכיר פשוט גועל אתה פשוט אוויר לידי פשוט אוויר אתה לא מגיע לקרסול שלי בעצם עזוב קרסול לציפורן של הזרת הקטנה ברגל אתה לא מגיע לי אתה דוחה אותי..
    אתה ספאמר ברמות ולא שכחתי כלום מפעם שעברה איך קיללת את אבא שלי למרות שידעת שהוא מת ואתה ספאמר כזה שצריכים לתת לך באן מכל הפורומים הקיימים...
    ואני יודע על מה מדובר פה אני קראתי חבוב

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    אני חייב לומר אני מסכים ותראה אורי אתה מדבר אל מישהו יותר ותיק ממך סתם יותר נכון שני אנשים יותר גדולים ממך ובוגרים ממך

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    כמצוטט אני לא מתכוון להגיב כאן יותר ואם אתה באמת בוגר גם אתה לא תגיב כאן יותר
    ואם כן אתה ילד קטן
    אני חייב לומר אני מסכים ותראה אורי אתה מדבר אל מישהו יותר ותיק ממך סתם יותר נכון שני אנשים יותר גדולים ממך ובוגרים ממך
    fail. חבל.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    תגידו, לא חבל על הזמן של שניכם?
    שניכם חושבים שהשני הוא מטומטם, יופי לכם.
    להוציא את זה אחד על השני כמו ילדים קטנים לא יעזור לאף אחד מכם, אלא פשוט יגרום לדיון הזה להיראות מגוחך.

חכו לתגובה של מנהל מההנהלה הגבוהה, יותר מזה זה ביזבוז זמן לכל המשתתפים בדבר.

הרשמה